Taky něco pro pány

Jak se zbavit milenky

28. července 2013 v 21:23 | Veronika Srncová


Jak se zbavit milenky

28.7.2013
Mít milenku může být fajn, ovšem pokud hrozí, že dojde k prozrazení, je třeba to s ní rychle a nekompromisně skončit. A jelikož zbavit se ženské může být leckdy těžší než ji získat, pár dobrých rad určitě neuškodí!
10-zpusobu-jak-se-zbavit-milenky


1) Oznamte milence, že se rozcházíte se ženou, ale že budete mít každý druhý víkend na starost děti. Respektive, že je na starost bude mít ona.
2) Po vydařeném sexu nadhoďte, že vám docházejí peníze a bude potřeba se uskromnit. Uvidíte, jak rychle si za vás najde náhradu.
3) Přestaňte za ni platit nájem. Jednak poznáte, jak moc ušetříte, a jednak bez vody a tepla nevydrží žádná.
4) Začněte milence vyčítat, že s ní trpíte hlady a že vám nic neuvaří. Prostě ji místo do postele šoupněte k plotně. A pak její jídlo pomluvte. Do týdne budete mít klid.
5) Před návštěvou u milenky do sebe naládujte česnek a tvarůžky. Pokud si pak ještě párkrát v posteli pšouknete, brzy budete volný.
6) Přiznejte milence, že je sice v posteli dobrá, ale že ta její prsatá kamarádka je ještě lepší. I když má kapavku...
7) Pořiďte si pavouka, myš nebo hada. Z něčeho musí mít vaše milenka fóbii. A když třeba takovou tarantuli v noci vypustíte a ráno řeknete že se vám ztratila, nepohodlná holka vás opustí okamžitě a bez jakýchkoli nároků.
8) Pořiďte si hospodářství. Začněte milenku nutit vstávat ve čtyři. Pěkně dojit, kydat a krmit. Už první den bude mít ruce a nehty jak mordorský skřet a s pláčem od vás uteče.
9) Řekněte, že se z vás stal homosexuál. A na důkaz si domů přiveďte obětavého kamaráda. Je jen na vás, jak daleko budete ochotní v tomto předstírání zajít...
10) V nejhorším se nechte přeoperovat na ženskou. Aby vaše milenka byla bisexuální, to už by byl fakt pech!

Opuštěná luxusní auta- chcete je?

28. července 2013 v 21:22 | Veronika Srncová


Opuštěná luxusní auta- chcete je?

28.7.2013
Finanční krize těžce dolehla i na arabský emirát Dubaj - a v důsledku toho se tam práší na stovky luxusních vozů, které jejich majitelé opustili.
Opuštěná luxusní auta - chcete je?

opustena-luxusni-auta-chcete-je-1

Zejména na dubajském letišti se nahromadilo obrovské množství vozů značek jako BMW, Porsce či Mercedes s klíčky v zapalování. Některé měly na čelním sklem napsanou i jakousi omluvu. Cena aut zakoupených za stovky tisíc dirhamů údajně poklesla až o 40%, takže jestli chcete výhodně získat nějakou solidní káru, vypravte se do Dubaje.
opustena-luxusni-auta-chcete-je-2
opustena-luxusni-auta-chcete-je-3
opustena-luxusni-auta-chcete-je-4
opustena-luxusni-auta-chcete-je-5
opustena-luxusni-auta-chcete-je-6
opustena-luxusni-auta-chcete-je-7
opustena-luxusni-auta-chcete-je-8

Nejrychlejší auta planety

28. července 2013 v 21:20 | Veronika SrncováNejrychlejší auta planety

28.7.2013
Představuji vozy, pro které není 350 km/h žádná rychlost - a na které asi nikdo z nás mít nikdy nebude...
Pět aut, pět motorů, 20 pneumatik (ani do jednoho se vám rezerva nevleze) a tisíce koní. To je stručný výčet toho, o čem se dočtete na následujících řádcích. Uvedeme vás mezi elitu, mezi auta, která nejsou přátelská, pohodlná a rozhodně ne pro každého. Ve skutečnosti jsou ďábelská a záludná, sežerou i trávu kolem cesty, ale jako majitel jim to okamžitě odpustíte. Jsou to totiž ta nejrychlejší auta, jaká si lze v běžné produkci koupit.

McLaren F1

Snad nejpopulárnější auto z celé pětky. Dávno už se nevyrábí, nicméně stále zůstává ikonou mezi supersporty. Nezapomenutelné řízení uprostřed, posilovač, který jste zdolávali silou dřevorubce, brzdy, které fungují s takovou energií, že vás skoro vyhodí mimo trať, to je McLaren F1 - neotesaný, drzý a rozpustilý. Když však přitvrdíte, začne vás poslouchat jako ochočený pes a vy zažijete tu pravou nirvánu. Sehnat jej dnes je stejně velký problém jako před deseti lety, zkuste se však obrátit na Mr. Beana (Rowana Atkinsona), ten jeden kus vlastní. Maximální rychlost je 386 km/h; vůz se již neprodává, ojeté kousky začínají na 10 mil. Kč.

Koenigsegg CCX

Jiskření švédské oceli v tom pravém slova smyslu. Od uvedení konceptu a představení finální verze uplynulo hodně ročních období, nicméně nakonec jsme se přeci dočkali. Dnes existuje tento býk ze země tří korunek hned v několika verzích, CCX je však tou nejrychlejší. Dostat se k němu není vůbec jednoduché, jako ostatně k většině zde zmiňovaných vozů, nicméně pokud se vám to povede, věřte, že šance potkat za celý svůj život druhé podobné auto je mizivá. K testu ho nikdo nepůjčí, předváděcí jízda nepřipadá v úvahu. Punc exkluzivity zaručen. Maximální rychlost 396 km/h, cena 12 mil. Kč.

Saleen TT S7

Pokud jsme o McLarenu řekli, že je neotesaný, tak Saleen je hotová bestie. Jeho zrychlení vám omotá žaludek kolem páteře a šířka zadního kola uchvátí nejednoho kamioňáka. Není však tím pravým společníkem pro výlety vysokou rychlostí, na limitu je neklidný a celkově je jeho ovládání spíš bojem než radostí. Každopádně, značka Saleen právě končí, a tak končí i její povinnost plnit záruční závazky - pokud tedy uvažujete o koupi, kupte si k autu i šikovného automechanika. Maximální rychlost 402 km/h, cena kolem 20 mil. Kč.
saleen1

Bugatti Veyron

Každý zná Veyron. Ještě donedávna mu patřil titul nejrychlejšího vozu, který však chtě nechtě musel přenechat brutálnímu SSC. Jeho vývoj spolkl deset let a milióny eur a dávno se ví, že to byl prodělečný projekt. Jenže koho to zajímá, Bugatti Veyron má 1001 koní, na stovku zrychluje téměř jako formule 1 a přitom všem dokáže být dostatečně ušlechtilý a civilní. Není zběsilý jako Saleen nebo tvrdohlavý jako McLaren, je to zkrátka vůz, který má svůj vlastní svět a vůči ostatním se vymyká. A to nejen šílenou cenou. Maximální rychlost 407 km/h, cena 30 mil. Kč.
veyron1

SSC Ultimate Aero

Pomyslný nejvyšší stupeň v současnosti patří právě SSC. Auto, pocházející z legendárních dílen Shelby, má výkon rovných 870 kW, tedy nějakých 1183 koní. Rekord, který prozatím drží, je v hodnotě 412 km/h. Stačí vám to k tomu, abyste se z toho posadili na zadek? Že ne? Tak potom pozorně poslouchejte. Společnost uvádí, že pro rok 2009 dostane vůz upravený motor s výkonem 1287 koní a maximální rychlost přesáhne 430 km/h. Touto rychlostí byste byli z Brna v Praze za nějakých 20 minut, a to už je docela slušné... Maximální rychlost 412 km/h, cena cca 14 mil. Kč.

První rande- čím se dá zaručeně pokazit

28. července 2013 v 12:48 | Veronika Srncová


První rande- čím se dá zaručeně pokazit

28.7.2013
První rande s novou holkou nesmíte pokazit. Protože když ho pokazíte, druhé ani žádné další s ní už nebude. Nebude tedy ani sex. A zase se trochu přiblížíte vidině, že zemřete sám a opuštěný.
Může se zdát, že rady, jak nepokazit první rande s novou holkou, jsou zbytečné. Ale stačí se podívat kolem sebe - strašná spousta mužů dělá pořád tytéž chyby, dokola a dokola. Nebuďte jedním z nich! Přečtěte si, čím první rande dokonale zkazíte - a nedělejte to!


1) Vyprávějte o tom, jak špatně dopadl váš poslední vztah a jak vás zasáhl rozchod.


Jednoduchá poučka zní: Pokud jste se ještě nevzpamatoval z předchozího vztahu, tak nechoďte na rande. Jenom mrháte časem té nové holky. Protože zatímco se bude snažit se o vás něco dozvědět, budete myslet na to, co asi dělá vaše ex - a s kým to dělá. Prostě si svou bejvalku vymažte z hlavy. Nevytahujte žádné společné historky. Soustřeďte se na tu holku, co máte před sebou, proboha!
Couple on a date

2) Chlastejte.


Samozřejmě, že když si během prvního rande s novou holkou dáte nějaké pivko, víno nebo koktejl na kuráž a prolomení bariér, je to v pořádku. Ale držet během prvního rande obouruč láhev tuzemáku a lít si ji do hlavy opravdu není dobré rozhodnutí. Nová holka si o vás bude myslet, že jste příliš plachý a potřebujete se hodně opít, abyste se dokázal uvolnit. Nebo že jste alkoholik. A ani jedno holkám neimponuje.
Romance 101

3) Smrďte.


Je to neuvěřitelné, ale je to tak: I ve 21. století se ve střední Evropě najdou muži, kterým denní sprchování přijde jako plýtvání vodou, deodorant považují za sprosté slovo a jejich ponožky jsou tvrdší než erekce Chucka Norrise. Nikdo po vás nechce, abyste byl vyumělkovaným metrosexuálem, ale jestli si neumíte osvojit základní hygienické návyky, tak na rande ani nechoďte.
Bad Date¨

4) Bavte se o politice nebo náboženství.


Ale no tak - ze všech skvělých nebo aspoň neutrálních témat k rozhovoru si vyberete zrovna tahle? Říká to o vás pár věcí, a ani jedna není pozitivní: Jste nezdvořák, nemátesmysl pro humor a pravděpodobně jste fanatik, který vlastně ani nechce chodit s jiným člověkem - jen potřebujete loutku, která vás bude poslouchat. Vítej, samoto!
Beautiful couple lying among the dandelions.

5) Posílejte SMS.


Jste na prvním rande, třeba v romantické restauraci na dobré večeři. Ale moc si nepovídáte, protože vám každých pár minut zavibruje telefon a vy přeci musíte odpovědět. Pokud si ale myslíte, že tím působíte, jako že jste nepostradatelný, pletete se. Minimálně ta nová holka, co se proti vám začíná rozpačitě dívat na hodinky, vás bude postrádat velmi ráda.
Young couple stirring coffee at cafe

6) Přiveďte si s sebou kámoše.Ani moc nepředpokládáme, že byste byl něčeho takhle špatného schopen, ale kdo ví... Přivést s sebou někoho nepozvaného a neočekávaného znamená jedno: Vlastně si nejste vůbec jistý, zda s tou novou holkou chcete být sám, asi se i trochu bojíte Pokud se tohoto podrazu dopustí váš protějšek, můžete rovnou rande ukončit a jít trávit čas nějak smysluplněji, třeba házením kamínků do řeky.
Love

7) Jezte jako prase.Všichni rádi jíme rukama, ne? Ale na prvním rande se to opravdu nedělá. Neznamená to, že byste si měl k večeři objednat list salátu s vodou, ale dát si dvojitou porci žebírek v barbecue omáčce a pustit se do nich jako zvíře opravdu není ten nejlepší tah. Zkuste něco, co se dá jíst příborem a při čem vám nepoteče po obličeji lepkavá barevná šťáva.
internet dating

8) Chovejte se jako nervózní panic.


I když třeba jste nervózní panic, nemusíte to svým chováním dávat najevo. Nebuďte v křeči. Nesmějte se hystericky všemu, co vaše nová holka řekne. Nehrajte si se zapalovačem, pivním táckem ani ubrouskem. Jen si uvědomte, že jste na rande s hezkou holkou. Spoustě lidí se nepovede ani to, takže máte být na co pyšný. A nebojte, dřív nebo později se zásunu dočkáte!

Couple in love


9) Naplánujte rande na špatném místě.


Je hezké být iniciativní a nabídnout, že rande naplánujete. Ale ještě lepší je vědět, co má vaše nová holka ráda a co ráda nemá. Když si to nezjistíte, snadno se může stát, že vy budete večer ve steakhousu a v metalovém karaoke baru považovat za veleúspěšný, jenže ta vegetariánka a folkařka, kterou jste vzal s sebou, bude odpočítávat minuty, které jí zbývají do doby, než se s vámi bude moci rozloučit. Navždycky.
Love

10) Ptejte se jí na sex.


Jsou holky, co vám dají už na prvním rande, ale ty jsou v menšině. Zlaté pravidlo je, že na prvním rande se o sexu nemluví! První rande je ke vzájemnému oťukání, a ptát se holky, se kterou jste poprve venku, zda má radši pissing než anál, vás spolehlivě zbaví šance na jakékoliv sblížení. Takže se zkuste udržet - a za pár dní se nepochybně dozvíte její preference takříkajíc na vlastní kůži

Young man stirring coffee while sitting together with a woman

Ženský zeměpis

28. července 2013 v 12:34 | Veronika SrncováŽenský zeměpis

28.7.20013
Moudrý muž neprotiřečí ženě. Nechává ji povídat do té doby, než si začne odporovat sama.

Mezi 15 - 18 rokem je žena jako Čína nebo Írán. Vyvíjející se rychlým tempem a s velkým potenciálem, leč stále není všem otevřená a přístupná.

Mezi 18 - 21 rokem je žena jako Afrika nebo Austrálie. Napůl probádaná, napůl divoká. Má svou přirozenou krásu a najdeme tu oblasti bující a úrodné.

Mezi 21 - 30 rokem je žena jako Amerika či Japonsko. Je již odhalená, velmi dobře vyvinutá a vstřícná k obchodům a transakcím týkajících se aut či financí.

Mezi 30 - 35 rokem je žena jako Indie nebo Španělsko. Velmi horká, uvolněná a přesvědčená o své kráse.

Mezi 35 - 40 rokem je žena jako Francie nebo Argentina. Může být napůl zničená během bojů, ale stále je to přitažlivé místo k návštěvě.

Mezi 40 - 50 rokem je žena jako Jugoslávie nebo Irák. Prohrála válku a její chyby ji pronásledují. Nezbytná rekonstrukce.

Mezi 50 - 60 rokem je žena jako Rusko nebo Kanada. Velká, klidná. Její hranice jsou prakticky nestřeženy, ale studené klima od návštěvy odrazuje.
Mezi 60 - 70 rokem je žena jako Anglie nebo Mongolsko. Se slavnou a nádhernou minulostí, leč žádnou budoucností.

Po 70 se žena stává Albánií nebo Pákistánem. Všichni vědí, kde se nachází, ale nikdo tam nechce.
 
 

Reklama