Muži

Proč muži milují ženská prsa

31. srpna 2013 v 19:26 | Veronika SrncováProč muži milují ženská prsa

31.8.2013

Velká, malá, tak akorát - prsa muži milují. Odmalička. Chtějí se jich dotýkat, mazlit se s nimi, dokáží ne ně zírat celé hodiny. V čem tkví jejich kouzlo?
prsa

Uklidňují

Není to fráze, muži mají ňadra skutečně podvědomě spojená s pocitem klidu a bezpečí. Není tak úplně od věci, že obdařený hrudník občas přezdívají airbagem. Pokud si váš partner rád pokládá na prsy hlavu, nebo se o ně požitkářsky otírá a líbá je, připadá si chráněný a utíká do úplně jiné dimenze reality. Asi jako když se my schoulíme do skrčené "prenatálná" polohy. Spjatost s kojeneckým obdobím, kdy pro něj ňadra byla hlavním útočištěm a zdrojem energie, tu určitě je. Ačkoliv vidět matčina prsa by pro něj dnes mohlo být noční můrou, asociace, že tahle část těla je konejšivá, mu už v hlavě zůstala navždy.young woman is measuring her breast

Jsou tak ženská

Ňadra jsou na první pohled nejzřetelnější rozdíl mezi pohlavími, který lze registrovat. Nezpochybnitelně indikují ženství, tedy základní předpoklad, který na vás muži milují. Představují vizuální stimulaci.
Muži jsou na rozdíl od žen vzrušiví vizuálně. Zatímco jejich partnerka zareaguje na hlas, vůni, vzpomínku, nebo pasáž v červené knihovně, muži stačí přímý pohled. A protože jsou ňadra jedním ze zakrývaných tabu, schovávaným pro intimní chvíle, mají okamžitý erotický účinek, jakmile je před partnerem odhalíte.
Woman measuring her body isolated on white

Souvisí se sexem, jednoznačně

Prsa jsou jednou z nejcitlivějších erotogenních zón a tím dostává fascinace jimi další rozměr. Představa, že jejich dráždění je příjemné i vám, dělá mužům dvojnásobné potěšení. Všechno, co je stimulátorem vašeho sexuálního apetitu, lze totiž v očích mužů pokládat za zázračný vynález. Navíc jsou muži při sexu vizuálně stimulováni mnohem víc než ženy, a tak je pro ně pohled na harmonicky klenuté poprsí vzrušující pastvou pro oči.
Conceptual Image To Illustrate Breast Enlargement Surgery

Nic takového muži nemají

Znáte tu hlášku, že ňadra a modely vláčků mají hodně společného - jsou původně určené pro děti, ale hrají si s nimi hlavně tatínkové. Pro muže jsou tyhle polštářky prostě zajímavé, nic podobného na těle nemají.
Vzbuzují rozruch. Stačí si nevzít podprsenku nebo odhalit rýhu mezi jejich břehy a všichni muži v blízkosti znejistí. Dají se mnout, jsou tak hebké, bradavka po pár rafinovaných dotecích ztvrdne…Zkoumat tenhle orgán je nikdy nepřestane bavit.

8 mužských tajných přání

31. srpna 2013 v 19:23 | Veronika Srncová8 mužských tajných přání

31.8.2013

Myslíte, že dobře víte, co mají muži rádi? Co má ten váš rád? A jste si tím jistá? I muži mají nejen své dny, ale také své tajné touhy. Co všechno se v souvislosti s ženami a ženským tělem honí chlapům hlavou?
Muži mají své tajné touhy, o kterých by svým ženám řekli velmi rádi. Nechtějí však riskovat nepochopení, proto si je většinou raději nechávají pro sebe, případně pro kamarády, nebo pro jiné ženy. Proč ale? Co je láká, co je rajcuje, z čeho jsou mimo, ale nikdy vám to neřeknou narovinu?

Přání první: Buďte afrodiziakum

Sám od sebe se asi neodváží vám to říct, abyste si nezačala myslet, že je zvrhlík. Přitom na tom není zvrhlého vůbec nic, naopak. Jestliže svého partnera přitahujete, jestliže miluje vaše tělo, je správné, že si vás chce užívat co nejvíc. Víte, my chlapi milujeme pohled na nahá těla našich partnerek. A když je naše drahá odvážnější a přímo před námi sama sebe různě hladí či dráždí a když je na ní poznat, že ji vlastní dotyky vzrušují a že po nás touží stále víc, bývá to pro nás nejzaručenější afrodiziakum.
Navíc tato součást sexuální předehry může fungovat i jako takové školení pro vašeho partnera o tom, co se vám líbí, na kterých místech těla vás jeho dotyky nejvíc vzrušují. Sledovat partnerku, jak se sama uspokojuje, je pro nás chlapy skutečně pastva pro oči i pro fantazii.

Přání druhé: Váš orgasmus

Zdaleka ne všichni chlapi myslí v posteli jen na sebe. Možná to tak nepůsobí, ale pravda je, že mnohým z nás velice záleží na tom, abychom svou partnerku dokázali uspokojit. Nejlépe samozřejmě přímo během pohlavního styku. Prostě nám dělá dobře vědět, že se vám to s námi líbí. A když to navíc dáváte nějak hezky najevo, je to pro některé z nás lepší sexuální zážitek než naše vlastní vyvrcholení. Ideální je, když orgasmu dosáhnete dříve než my, protože jak známo, my po vyvrcholení většinou potřebujeme aspoň chvíli pauzu. Ovšem to se stává spíše méně často. Ani po našem orgasmu však není nic ztraceno. Může přijít na řadu jiná stimulace, což stejně početná skupina žen preferuje pro své vyvrcholení spíš než samotný pohlavní styk.

Přání třetí: Nestyďme se

Máte nějaké své erotické touhy? Něco, co byste se svým partnerem chtěla aspoň vyzkoušet? A přesto že vás to velmi láká, raději si to necháte pro sebe, abyste svého milého podivným požadavkem náhodou nešokovala? A napadlo vás, že on je na tom stejně? Že taky myslí na něco, co by s vámi rád vyzkoušel, čímž byste mohli svůj sexuální vztah oživit? Ale jako vy nechce být za zvrhlíka. Zatímco většina žen v takových případech na své touhy raději zapomene, pánové spíš nikoli a bývá to pro ně důvod k vyhledání náhradní sexuální partnerky. Což znamená nevěru a následné zcela zbytečné ohrožení jinak harmonického vztahu. Nebylo by tedy pro obě strany lepší nebát se, nestydět a být k sobě naprosto otevření? Protože jinými slovy - komu jinému se má člověk víc otevřít než svému nejbližšímu?
Chlapi velmi často myslí na to, jak rádi by se svou partnerkou sexuálně experimentovali. Jenže než riskovat z její strany pohoršení nad zvrácenými nápady, raději si to nechají pro sebe, resp. pro jinou.

Přání čtvrté: Umění lichotit

Skládat komplimenty, lichotit a chválit mají muži v popisu své role partnera. Ovšem co vy, naše protějšky? I my rádi slyšíme, že nám to sluší, že hezky voníme nebo že dobře líbáme. Největší váhu ze všech má samozřejmě postelová lichotka. Jenomže pozor! Jenom tak říct "byl jsi dobrej" je dosti nebezpečné.

Lichocení je velice křehká záležitost. Aby měl kompliment smysl, musí se umět správně použít. Pokud chlapovi lichotíte, jen aby se neřeklo, přitom to tak vůbec necítíte, většinou to pozná. My chlapi sice rádi posloucháme, jak vám imponujeme, ale ne za každou cenu. Chválit se zkrátka musí umět. A správná lichotka ve vhodnou chvíli s námi, stejně jako s vámi umí dělat divy.

Přání páté: Kvalita v posteli

Kolikrát týdně s partnerem spát? Jednou, dvakrát, třikrát? Víckrát se to stejně většinou nestíhá (únava, pozdní příchod domu, viróza apod.). A že chlapi obecně vyžadují sex mnohem častěji než ženy, to je jen taková fáma. Mnohem víc než to, jak často jsou nám partnersky sexuálně k dispozici, je pro nás důležitější, jak kvalitní sex si spolu můžeme užít. Především v dlouhodobějším partnerském vztahu už není tolik důležitá kvantita, jako kvalita. Samozřejmě že jsou i chlapi, kteří to potřebují denně. Ale v takových případech zákonitě musí docházet ke snížení úrovně sexuálního prožitku. Proto většinou raději dáváme přednost kvalitnímu sexu v delších časových intervalech, aby ty tři nebo dva, a nebo třeba i jen jeden erotický večer stál skutečně za to!

Přání šesté: Přírodní ňadra, nikoli klín

Chlupy - pro většinu chlapů asi nejvíc asexuální prvek ženského těla. Samozřejmě opět platí jak pro koho. Jsou muži, kteří ještě pořád dávají přednost přírodnímu ženskému klínu. Ale těch je minimum. Ochlupení ženského klínu (o podpaží ani nemluvě) je pro většinu z nás zkrátka naprosto nežádoucí. Další otázka je jestli se holit do hladka nebo do nějakého ozdobného tvaru. To už záleží na partnerské dohodě. Nicméně pokud si žena myslí, že chlap neřeší, jestli je vyholená nebo ne, tak se velice mýlí. Váš vyholený klín je pro nás mnohonásobně důležitější než objem vašeho hrudníku. Ten naopak preferujeme bez umělých úprav. Proto dělají velikou chybu ty ženy, které svá malá ňadra řeší často dost zbytečně plastikou, ale svůj klín neřeší pro změnu vůbec.

Přání sedmé: Bezpečně, ale odvázaně

Bezpečný sex je samozřejmě základ všeho. O tom žádná! Jenže lidi si někdy pletou bezpečnost s přílišnou opatrností. A kvůli tomu pak sex může postrádat na vášnivosti. Řeč je o způsobu používání ochranných pomůcek. I když někteří chlapi tvrdí, že s kondomem to prostě není ono, raději si ho vezmou, než aby se o sex připravili úplně. Je totiž pravda, že i s použitím kondomu může být sex velmi vášnivý. Jde ovšem o to, jak je pár v posteli sehraný. Pokud mezi milostnou předehrou a vlastním pohlavním stykem musí být nucená pauza, aby si muž kondom nasadil a žena buď schovaná pod peřinou čeká, až on bude připraven (nebo v horším případě si na těch pár vteřin odběhne byť jen na wc), celá předehra byla jaksi zbytečná. Proto mají muži velice rádi, když jim kondom na penis navlékne partnerka. Jde vlastně o pokračování milostné předehry. Přičemž tato mezi chvíle může sexuální napětí příjemně vygradovat a na onu bezpečnostní gumičku chlap rychle zapomene.


Přání osmé: Vaše dotyky

Cítit dotyky tvý na těle mým… Oni kluci Lunetic věděli, o čem zpívají. Protože není pravda, že my chlapi nejsme na něžnosti. Ač se vám to možná nezdá, stejně jako vy máme velmi rádi, když se nás dotýkáte, když nás hladíte, kdekoli vás napadne. Při sexuálních hrátkách nejde přece pouze o to, abyste byla připravená k sexu a vzrušená jen vy. I my si užíváme, když si s naším tělem pohráváte.

Tajemnství mužského těla

31. srpna 2013 v 19:19 | Veronika SrncováTajemnství mužského těla

31.8.2013

Známe to všechny. Chlapi nám lezou na nervy, ale moc dobře si uvědomujeme, že bez nich nemůžeme být. A tak se snažíme pochopit a tolerovat i všechny jejich neřesti. Chápeme také jejich tajemství?Tajemství první: Masturbace

Mluvíme-li o mužských tajemstvích, jako první napadne snad každého masturbace, jinak řečeno onanie nebo autoerotika. Všechny výrazy znamenají totéž - sebeuspokojování. Ačkoli ve společnosti stále tabu, je to přirozené a běžné. Masturbuje snad každý muž, jen se o tom nemluví. A rozhodně zde platí pravidlo: kdo říká, že to nedělá, dělá to dvojnásob!
Nemusí vám připadat nevkusné či snad pohoršující, když se dozvíte, že váš partner nebo někdo z vašich kamarádů masturbuje. Buďte k tomu tolerantní. Muži mívají obvykle častější potřebu uspokojování. Muži, na rozdíl od žen, obvykle masturbují i v období, kdy mají svou stálou přítelkyni a sexuálně s ní žijí. Nemusíte si proto myslet, že mu nestačíte nebo s vámi není spokojený. A na závěr ruku na srdce - nemasturbují pouze muži, ale samozřejmě i ženy. Ty se to obvykle snaží zamaskovat ještě lépe než jejich drahé polovičky a většinou o tom nemluví ani před svými kamarádkami.

Tajemství druhé: Předčasná ejakulace

K vyvrcholení, tedy orgasmu, dochází u mužů mnohem rychleji a častěji než u žen. Když je muž vzrušený, dochází u něj k ejakulaci - dosažení orgasmu - téměř pokaždé, zatímco u žen není orgasmus při pohlavním styku nutnou součástí. Mužům stačí k vyvrcholení kratší doba, ať už se dráždí sami, nebo za pomoci ženy, údajně jen asi 2, 5 minuty. Oproti tomu ženy potřebují k orgasmu průměrně 15 minut. Při pohlavním styku by měl muž brát na svou partnerku ohled, a aby si užila i ona, tak s vyvrcholením trošku "počkat". Pro některé muže může být toto čekání náročné a nemusejí ho vydržet. Zvlášť mladí kluci umí jen těžce svůj orgasmus oddálit, proto se říká, že první sex nestojí za nic. Pokud máte mladého, nezkušeného partnera, buďte při prvním pohlavním styku tolerantní, nejspíš bude natolik vzrušený, že se svým penisem nic nenadělá a dojde k rychlému vyvrcholení. Zkrátka - stane se!

Tajemství třetí: Malý, velký, tlustý, tenký…

Délka penisu patří mezi nejčastější klučičí a mužské starosti. Jako by snad na ní záleželo! Muži s delšími penisy se považují (nebo bývají považováni) za velké borce, ale není zas příliš velký důvod k obdivu. Moc velký penis někdy může být na obtíž. Většina žen tvrdí, že nejlepší je zlatá střední cesta. Přesto si muži rádi své "okrasy" porovnávají a měří. Ženy na to mají své obvyklé pravidlo: I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo.
Zajímavý je i tvar penisu. Naprosto rovný penis je skoro raritou. Průměrný penis je asi o 30 stupňů zahnutý. A vypadá tedy trochu jak banán. Abyste měla představu o velikosti: průměrný penis měří asi 13 cm. Často platí pravidlo, že čím delší je penis za normálního, "klidného" stavu, tím méně se pak ztopoří. Naopak malý penis se většinou při vzrušení dokáže proměnit ve velikána.

Tajemství čtvrté: Muži jsou bezcitní? Nesmysl!

Většina mužů si myslí, že ukazovat city je holčičí záležitost. Mají strach, že by se ztrapnili a zesměšnili, kdyby zamilovaně koukali a celkově se chovali citlivě. Největší obavy mají ze svých kamarádů - dávat najevo své city před kamarády? Nikdy! Může se tak zdát, že ženy jsou o dost citlivější, ale zdání klame. I muži mají svou citlivou stránku. Ale nechávají si ji raději pro sebe. Určitě už jste sama zažila situaci, kdy se k vám váš partner před svými kamarády choval jako drsňák, ale když jste spolu byli sami, klidně ukápl slzu u romantického filmu. Nic divného.

Tajemství páté: Erotické sny a představy

Pokud si myslíte, že váš partner sní jen a jen o vás, jste na omylu. Stejně jako vy nedokážete ovládat své sny, nedokáží toani muži. Mužské sny bývají pestřejší a divočejší, myšleno erotičtější. A tak není nic divného, když se jim do erotického snu dostane učitelka ze střední, slavná herečka nebo dokonce třeba pokladní z obchodu. Zatímco ženy většinou chtějí sex jen s těmi, kteří se jim líbí a přitahují je, muži si dokáží představit sex i se ženou, která je za normálních okolností nezajímá a dokonce se jim ani nelíbí! Nejenže se jejich erotické představy odrážejí ve snech, oni si takové erotické situace i úmyslně představují.

Tajemství šesté: Chlupatý, nebo holý?

Nejen ženy trápí nežádoucí ochlupení, muže samozřejmě taky. Ačkoli si muži nemusí holit nohy a ve většině případů ani v podpaží (i to se v poslední době stává trendem), holení v intimních místech řeší stejně jako my ženy. Ochlupení způsobuje hormon testosteron, který se začne projevovat už v pubertě. Stejně jako je tomu u dívek, i u mužů je ochlupení v intimních místech různě husté a různě zbarvené. Chloupky u mužů pokrývají nejen stydkou kost, okolí pohlavní údu a varlat, ale i řitní otvor. V pozdějším věku mívají někteří muži silně chlupatá i pozadí a záda. Největší záhadou se může zdát ochlupení hrudníku - někdo ho má a někdo prostě ne. Zajímavé, co říkáte? To, že někteří muži mají chlupatá prsa a někteří ne, vůbec nic nenapovídá o jejich mužnosti.

Tajemství sedmé: Varlata každé jinak velké

Mezi časté mužské mýlky patří obava, že je něco špatně, když jsou jejich varlata různě velká. Není tomu tak. Varlata, lidově řečeno "koule", nerostou na obou stranách stejně rychle. Většinou i u dospělých mužů je jedno varle menší než to druhé a je uložené níže. Ženy se mnohdy varlat bojí, stydí se na ně sáhnout či je vzít do ruky. Obavy jsou ale nemístné. Muži mají rádi, když se partnerka dotýká jejich varlat, stejně jako penisu. Jen k nim buďte opatrná, jsou velmi citlivá! Udeření do varlat je nejen hodně bolestivé, ale také nebezpečné. Mohlo by dokonce způsobit neplodnost.

10 věcí, který chlap nikdy neslyšel!

31. srpna 2013 v 19:16 | Veronika Srncová10 věcí, který chlap nikdy neslyšel!

31.8.2013

Pokud si chcete rozšířit obzory, čtěte! Dozvíte se, že vedle piva, brambůrků, fotbalu a akčního filmu existují i jiné zajímavé věci.
10 věcí, o kterých chlap nikdy neslyšel

Esperanto
Tento univerzální jazyk (ne, nejde teď o pomůcku při autofelaci) byl vymyšlen koncem 19. století jedním židovským lékařem. Cílem bylo vytvořit velmi jednoduchý jazyk, kterým by se domluvily všechny národy. Lidstvo ale bylo evidentně líné (nebo jen příliš hrdé).
Bidet
Ehm, to je ten druhý záchod vedle s malou dírkou uprostřed, bez prkénka a s kohoutkem, který vás tlačí do zad. A nepoužívá se to ani k mytí nohou. No, zjistěte si, k čemu to je...
Ústní voda
A u hygieny zůstaneme. Vedle párátka a zvětralého piva ze včerejšího dne totiž existují i jiné užitečné (a především účinné) pomůcky k vyčištění ústního otvoru.
Divadlo
Nedávají vám fotbal? Co s tím? No, co třeba vzít partnerku do divadla? Nebojte, nebolí to. A protože je v sále tma, můžete si nenápadně zdřímnout. Jen se doporučuje nechrápat.
Klasická hudba
Ehm... No, jak vám to jen... Takhle, někdy na koncertech uvidíte docela pěknou cellistku.
Obecní knihovna
Obzory si můžete rozšířit i kousek od vašeho bydliště. Obvykle totiž právě v obecní knihovně najdete naprosté skvosty literatury, jako je třeba vynikající román Jak se kalila ocel nebo Daleko od Moskvy.
Prachovka
Muž prostě prach neutírá, proto nikdy neviděl prachovku jinde než v ruce kozaté pornoherečky ve scénce z filmu "Já vám to vypucuju šéfe".
Brokolice
Pokud trpíte lachanofobií, nečtěte dál! Brokolice je totiž zelenina.
Žehlička
Chápeme, že cílem úspěchu je pověsit vypravé prádlo (viz. kapitala Pračka) tak, aby se už nemuselo žehlit, ale třeba košile... No, dobře no... Vy vlastně nosíte trička. Tak nic.
Stolní kalendář
Dostal jste minule seřváno za to, že jste si nepamatoval narozeniny její matky a místo kytice vás přinesl kamarád domů nasáklého jako tepláky hozené do rybníka? Kupte si stolní kalendář. To je taková papírová věc, do které se dá saškrtnout důležité datum.

Poznejte muže, podle toho jakou kávu pije

31. srpna 2013 v 19:14 | Veronika SrncováPoznejte muže, podle toho jakou kávu pije

31.8.2013

Pozval vás na kafe? Podívejte se mu do hrnečku. Vědecká studie tvrdí, že se podle preferovaného druhu kávy dá poznat sexualita člověka.


Řekni mi, jakou kávu piješ...

Studii provedli američtí psychologové Judi Jamesová a James Moore. Při posuzování nehraje roli, pokud má někdo sem tam náladu vyzkoušet cappuccino, frappé nebo vídeň apod.

Charakteristiky se týkají výhradně lidí, kteří uvedený druh kávy silně preferují a sáhnou po něm v drtivé většině případů, kdy je přepadne chuť na kofein.

Oba psychologové také tvrdí, že byste se měla mít na pozoru před jedinci, kteří mají panickou hrůzu kávu vyzkoušet (nezaměňovat s těmi, kterým prostě nechutná) - prý jsou zatím nevyzrálí a odmítají dospět.Černou kávu (bez ničeho - ani mléko, ani cukr)

Jaký je:
V životě zaměřený na své cíle, jde přímo k jádru věci, nemá rád chození kolem horké kaše. Jestliže se mu líbíte, řekne vám to hned nebo brzy, nebude příliš odkládat ani první polibek, ani první sex.

Co od něj můžete čekat:
Pozor, mohl by být náchylný k občasným vybuchům vzteku, které skoro nikdy nebudete čekat. Souvisí to u něj většinou s únavou. Stejně rychle, jako vzplane, však vychladne. Vždycky budete vědět, na čem s ním jste, a to není k zahození.

Černou kávu (s něčím...)

Jaký je:

Ať už si kávu rozhodl vylepšit cukrem nebo mlékem, znamená to, že je ve svém nitru vášnivý a poživačný, třebaže na to možná na první pohled nevypadá. Chce si alespoň trochu zamlsat a stejný bude i v reálu. Ne příliš vynalézavý, ale ochotný zapracovat na vztahu, aby ho vylepšil.

Co od něj můžete čekat:

Trochu nudu (proti milovníkovi espresa určitě... jak se dočtete), zato je však pravděpodobně přátelský, klidný a vyrovnaný.

Espreso

Jaký je:

Velmi panovačný, rychlý, organizační typ, kterému nebude dělat sebemenší potíže velet mnohačenému kolektivu a rozdělovat úkoly. Jede život na maximum, včetně náplně volného času, tak s tím počítejte dopředu, než mu kývnete na druhé setkání u kávy.

Co od něj můžete čekat:

Vášeň, akci, snahu vás ovládnout. Jestliže ale budete rovnocennou partnerkou a nenecháte se zatlačit do kouta, je před vámi po jeho boku životní dobrodružství.

Cappuccino

Jaký je:

Otevřený, extrovertní a veselý. Rád se baví, rád užívá života. Vsadíme se, že jestli má na sobě na tom prvním rande košili, tak rozepnutou u krku a bez kravaty. Má rád sex, hezké věci, orientuje se v módě a není s ním nuda.

Co od něj můžete čekat:
Ani on se nechce nudit s vámi. Jakmile se to stane, bude váš vztah v ohrožení.

Instantní káva s kofeinem

Jaký je:

O dost méně průbojnější než ctitel espresa. Pravděpodobně jeho podřízený. Má však optimistický přístup k životu, milé vystupování a zajímavé nápady. Není snobský ani domýšlivý.

Co od něj můžete čekat:

Jestli vám někdo donese kávu v neděli ráno do postele, tak on. Říct mu můžete všechno, co máte na srdci, umí naslouchat a poradit. Psychologové, kteří studii uskutečnili, upozorňují, že tento typ muže si možná nechá při milování na nohou ponožky:-)

Instantní káva bez kofeinu (a se sójovým mlékem prosím)

Jaký je:

Přesně takový, jak vám při pohledu na něj okamžitě naskočilo v hlavě varování. Malicherný, šťouravý detailista. Velmi vybíravý. On si teď vybral vás a záleží na tom, nakolik je přitažlivý, že tohle všechno risknete.

Co od něj můžete čekat:

Že nikdy nezmění názor a nezačne pít úplně jinou kávu. Nebude ji chtít ani ochutnat, nemá na to povahu. Totéž se dá vztáhnout prakticky na všechno z jeho života.

Frappé

Jaký je:
Ani jedna z těchto charakteristik samozřejmě nevylučuje výjimky (napište nám do Diskuse, jakou kávu pije váš partner a jaký je...). U milovníka frappé se však podle psychologů dá očekávat povrchnost. Není náhodou vystylovaný až moc ve snaze vypadat jako nějaká celebrita?

Co od něj můžete čekat:
Žije a chová se povrchně. To ale neznamená, že když se do vás opravdu zamiluje, tak ho city změní.
http://files.viaweb.cz/image/100/2012/sex-a-vzahy/chlapakava/doclanku90938331.jpg

Vídeňská káva

Jaký je:

Originální. Muži si obvykle vídeň nedávají. Pravděpodobně máte před sebou člověka, který se živí nějakým uměleckým oborem, nebo se po něm chce v práci kreativní myšlení.

Co od něj můžete čekat:
Určitě ne nudu. Na druhou stranu by mohl být kreativní až moc. Také by vám nemuselo dělat dobře, že na sebe přirozeně strhává pozornost okolí.

Latté

Jaký je:
Tuhle kávu si nejčastěji objednávají metrosexuálové. Jsou velmi rádi objektem zájmu, chtějí upoutat pozornost, jsou samá pusinka a miluji tě.

Co od něj můžete čekat:

zbrklost a nezralost.

Poznej chlapa podle toho kam vás pozve do restaurace

29. srpna 2013 v 21:47 | Veronika Srrcová


Poznej chlapa podle toho kam vás pozve do restaurace


29.8.2013O tom, co je váš nový objev zač, napoví i to, kam vás vezme na večeři. Za prvé láska prochází žaludkem a za druhé se z toho spousta věcí pozná.


Burger a cola

Dostala jste hranolky zalité kečupem do krabičky a k tomu "hambáč"? Pak je váš nový muž člověk, který nikdy nic neřeší, žije rychle a podle toho, co který den přinese.
Plánovat s ním cokoli do budoucna je těžké. Je sice praktický a rychle se rozhoduje, ale žije tím, co je teď, ne tím, co bude za pět let.

Nečekejte od něj rafinované finesy, a to ani v posteli, ani třeba při výběru dovolené. Zároveň ale není leklou rybou, jde většinou rychle na věc, ať se jedná o obchodní záležitost, nebo o sex.
Není to vysloveně záporák, ale bude vás leckdy pořádně štvát svojí lehkomyslností a až přemrštěným klukovstvím třeba i v padesáti.

Exotická kuchyně

Zvolil pro první společnou večeři pákistánskou, libanonskou, indickou či podobnou restauraci? Pak máte před sebou chlapíka, který se nebojí experimentovat, objevuje rád nové věci, bude vás často překvapovat neobvyklými nápady.
Mít ho po boku znamená se nenudit. Otázkou je, kam až jste schopná zajít, protože jeho hranice, pokud vůbec nějaké existují, jsou hodně vzdálené.
A stejné to s ním bude i v jiných oblastech, cestováním počínaje a sexem konče. Dovolenou s ním můžete strávit v luxusním hotelu i v bivaku na skalní stěně, sex si užijete jak v honosném apartmá, tak třeba v telefonní budce.
Problémy nastanou třeba s příchodem potomka, jeho křídla totiž nemají ráda zastřihávání.

Česká klasika

Knedlo zelo vepřo je pro něj božstvem číslo jedna. Jednoduše řečeno - klasik a tradicionalista.

Během pár schůzek ho budete perfektně znát. Nemá rád změny, jeho život pojede v neměnném rytmu.
Pravda - bude poklidný, bez dramatických situací. Ale zároveň dost nudný. Po jeho boku čekejte jistotu, rozhodně ne dobrodružství. Bude to časem prostě takový taťka.

Francouzské menu

Decentní francouzská restaurace, vinárnička s pianistou a oddělenými boxy - tam vás vezme dobře situovaný, rozvážný muž.
Nepůjde s vámi do žádných bláznivin, přesto život s ním nebude úplně nudný. Jen budete muset akceptovat určitou vznešenost a noblesu. Komedie s Paolem Villaggiem v jeho filmografii nenajdete, zato třeba o Godardových filmových postupech s vámi prodebatuje noc.
Čas od času ale pocítíte strašnou touhu vyrazit s partou známých na pořádně divoký mejdan. Ale v pohodě - bude vám to tolerovat.
¨

Jaký je muž, milenec podle zadku

29. srpna 2013 v 21:41 | Veronika SrncováJaký je muž, milenec podle zadku

29.8.2013Není žádným tajemstvím, že se ženám líbí mužské zadky. A rády se za pěknými půlkami otočí. Z pozadí lze totiž vyčíst, jaký bude váš vyvolený v posteli. Nenechte se ale napálit. Vypracovaný zadek ještě nezaručuje skvělý sex.

Zadek ho (prý) napráská

Proč je pro ženy mužský zadek tak atraktivní vysvětluje německá psycholožka Annika Lohstroh.
Dámy totiž doufají, že jim zadek muže prozradí několik faktů o jeho zdraví a hlavně o sexuální výkonnosti.
Pro 86 % žen je tělesná atraktivita partnera velice důležitá a potenciální milenec s pěkným zadkem okamžitě boduje.

Hranatý zadek

Ať se vám tenhle typ zadku líbí nebo ne, jedná se o chápavého milence.
Prý je citlivý a něžný, ale pokud budete mít chuť na tvrdší dovádění, udělá všechno proto, aby se vám to líbilo.
Prostě a jednoduše prý za všech okolností bude myslet především na vaše blaho.

Větší zadek řemeslníka

Tento druh pozadí prý o jeho nositeli prozrazuje to, že více než sex preferuje znamenitou domácí stravu.
Možná vám tedy nebude kapat vodovodní kohoutek, ale co z takového chlapa

Pěkný zadek v džínách

To je dobrá trefa!
Majitel tohoto skvostného zadku je výborný milenec, který má velkou chuť v sexu experimentovat.
Nemyslí přitom jen na sebe, ale důležité pro něj je i to, aby partnerka z milování něco měla

Pevný zadek ve tvaru jablka

Podle psycholožky Anniky Lohstroh je "nositel" tohoto pánského zadku v sexu příliš rychlý a sebestředný.

Myslí především na sebe a na vlastní orgasmus.
Ze sexu s ním můžete mít dobrý pocit maximálně tak z toho, že ten chlap je přitažlivý. Jenže vás bohužel rozhodně neuspokojí.

Mapa světa podle velikosti penisu

29. srpna 2013 v 21:34 | Veronika Srncová


Mapa světa podle velikosti penisu

29.8.2013
Zajímá vás, kde na světě žijí muži, jejichž chlouba je ze všech největší? A jaké části naší planety obývají ti nejméně obdaření? Web TargetMap zveřejnil naprosto unikátní mapu, na které neuvidíte pohoří ani vodní plochy. Dozvíte se ale třeba to, že Češi se za velikost svých přirození vůbec nemusí stydět.

Nositelé největších penisů na světě žijí v těchto zemích:

Kongo17,93 cm
Ekvádor17,77 cm
Ghana17,31 cm
Kolumbie a Venezuela17,03 cm
Libanon16,82 cm
Kamerun16,67 cm
Bolívie16,51 cm
  • Po velkém přirození touží asi každý chlap, ale pravda je ta, že s velkým penisem mohou být i velké potíže.

Nejmenší průměrné pohlavní údy vlastní muži v těchto státech:

Jižní Korea9,66 cm
Kambodža10,04 cm
Thajsko10,16 cm
Indie10,24 cm
Burma10,7 cm
Tchaj-wan10,78 cm
Filipíny10,85 cm
Srí Lanka a Čína10,89 cm
Japonsko10,92 cm
"I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo," říká jedna stará dobrá moudrost.

Jak je na tom Evropa?

Maďarsko16,51 cm
Francie16,01 cm
Čechy
15,89 cm
Nizozemsko15,87 cm
Belgie15,85 cm
Itálie15,74 cm
Dánsko15,29 cm
Slovensko15,21 cm
Slovinsko15,13 cm
Bulharsko15,02 cm
Možná vás překvapí zjištění, že existují dva typy penisů. První z nich, který má až 79 % mužů, se při erekci zvětší a prodlouží. Zatímco druhý, který má 21 % pánů, je větší stále - i v klidovém stavu a při erekci se již výrazněji neprodlouží.

Nejmenší evropské penisy najdete v těchto zemích:

Rumunsko12,73 cm
Irsko12,78 cm
Rusko13,21 cm

 
 

Reklama