Klučičí zpověď

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Libí se nám silikonová prsa?

8. března 2013 v 9:34 | Veronika SrncováKLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Libí se nám silikonová prsa?

8.3.2013


Naked young female covering breast against colored background Royalty Free Stock Photo

áš pocit, že máš malá prsa, a tak uvažuješ, že bys šla na operaci? V tom případě si to pořádně rozmysli! Ano, kluci mají rádi velká prsa. Ale velikost není všechno, takže jestli přemýšlíš, že jednou půjdeš na platiku prsou jen proto, aby ses jim víc líbila, zabrzdi. Podle našeho průzkumu se silikony klukům nelíbí, mají daleko radši přírodní ňadra. Nevěříš? Ostatně přesvědč se sama.

Breast implants Royalty Free Stock Photo
Jakub, 18 let: Mně se silikonová prsa nelíbí, neboť nejsou jednoduše přirozená. Uznávám, že v pornoprůmyslu mají své opodstatnění, ale já bych s takovou holkou nechodil. Vím, že hodně holek trápí představa, že mají malá prsa, ale myslím, že vcelku zbytečně. Je samozřejmě pravda, že nás kluky zaujme holka, která má silikonová prsa (pokud má velká prsa od přírody, tak se těší obdivu ještě většímu) a takové holky to mají zpravidla s námi snažší, zvláště v období puberty nemá taková holka o nápadníky nouzi, ale později pro většinu z nás jsou podstatnější jiné věci. Já mám naopak rád holky s menšími prsy, popřÍpadě se střední velikostí. Navíc silikonová prsa nesou sebou rizika, a proto bych do nich žádnou holku nenutil. Ale pokud by to bylo ze zdravotních důvodů, tak bych nic nenamítal. Takových případů však moc není.
Slim blonde Royalty Free Stock Photo

David, 16 let: Přírodní prsa jasně vedou. Jinak takovou věc bych u holky moc neřešil, opět je to její tělo a může si s ním dělat, co chce, a pokud by jí ty umělé slušely, proč ne.
Woman holding Breasts Royalty Free Stock Photo

Michal, 17 let: Zatím jsem s nimi nepřišel ještě do styku, ale podle mne by holka měla být taková, jaká je... Ale když má holka rozum a nechá si je udělat tak, aby byly tak akorát, tak bych nebyl proti. Když je však má tak velká, že je nemůže dát ani do podprsenky, tak to už je moc. Podle mě jsou lepší přírodní a líbí se mi víc než umělé...
Beautiful topless redheaded woman covering her large breasts Royalty Free Stock Photo

Standa, 22 let: Pokud si slečna nechá udělat prsa, která velikostně odpovídají její postavě, tak to vypadá hezky. Takže proč ne. Ale stejně je lepší, když se kluk může mazlit s pravýma prsama.
Attractive, woman with breast implants in low-cut top Royalty Free Stock Photo

Martin, 16 let: Proti sillikonovým prsům nic nemám, ale upřímně nevím, jestli bych vůbec chtěl s takovou holkou chodit. Rád se podívám na vyvinutější holky, to asi každý kluk, ocením však více, když je má holka přírodní. Každý jsme nějaký a ani já nejsem dokonalý, a tak holky beru takové, jaké jsou.
proud of my breast Royalty Free Stock Photo

Petr 23 let: Mě se silikonová prsa nelíbí. Velká prsa jsou sice hezká, ale takto velké zásahy do organismu jsou proti přírodě, takže bych si to sám před sebou nikdy neodůvodnil.
Beauty in Nature Royalty Free Stock Photo

Zbyněk, 19 let: Silikonová prsa se mi nelíbí a nechtěl bych chodit s holkou, která je má. Na druhou stranu, kdybych se do nějaké slečny zamiloval a pak zjistil, že je má umělý, tak bych se s ní kvůli tomu nerozcházel. Jsou důležitější věci než velikost a složení prsou.
Sensual woman in lingerie Royalty Free Stock Photo

David, 20 let: Myslím, že jsou lepší umělá než ošklivá. Nemluvím o velikosti i malá prsa mohou být pěkná, ale když má holka prsa nějak deformovaná, povislá, vytahaná, tak je lepší, když do sebe nechá říznout. Měl jsem holku, která na operaci byla a měla to udělaný tak šikovně, že jsem to poznal až při bližším ohledání. V takovém případě na nich nevidím nic špatnýho.
Breast problem Royalty Free Stock Photo

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám stydlivé holky?

8. února 2013 v 21:00 | Veronika Srncová
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám stydlivé holky?

8.2.2013


Stydlivka
Mají kluci rádi holky, které se trochu ostýchají, nebo dají přednost slečnám, které udělají první krok? Zeptali jsme se.

Hodně holek je v přítomnosti kluků nervózních a nesmělých. Nedají najevo, že se jim nějaký kluk líbí, protože mají strach, že se ztrapní. Ale mají takové holky u kluků šanci na úspěch, nebo kluci chtějí naopak dračice, které si jdou tvrdě za svým?
Stock Photo: Young woman biting lip, close-up

Martin, 16 let: Podle mě by první krok měl udělat kluk. Uznávám však, že někdy může být rychlejší holka, zvlášť když má o dotyčného skutečný zájem. Stydlivost může mít několik podob. Pokud je holka stydlivá jenom trošku, je to snad i dobře, že se nedá sbalit úplně snadno. Ale některé holky jsou stydlivé až moc a u nich se musí kluk hodně snažit, aby získal jejich srdce, a mnohdy se to nemusí povést.

Jakub, 18 let: Muži jsou od přírody lovci a u stydlivé holky mají možnost tuhle vlastnost využít, mohou slečnu dobývat a imponuje jim, že se nenechá tak rychle sbalit. Je ale třeba použít jemnější a opatrnější taktiku. Já sám jsem stydlivý, takže si dokážu docela dobře představit, jak se slečna v dané chvíli cítí. Nevadí mi, pokud slečna udělá první krok, naopak to uvítám. Není to ale tak, že bych se sám o holku nesnažil, záleží také na situaci. Pokud bychom byli na autobusové zastávce sami dva, tak bych udělal první krok já, ale pokud by byla dotyčná ve společnosti lidí, třeba kamarádek, tak by musela udělat první krok ona.
Stydlivka

Standa, 22 let: Vůbec mi nevadí stydlivé holky. Spíš naopak - líbí se mi, jak se červenají, když jim lichotím. Navíc, jak na to nejsou zvyklé, tak si toho i víc váží. Ale holka, která mě začne balit mi zaručeně zvedne sebevědomí. A nejen to...
Stock Photo: Woman hiding in her turtleneck sweater

David, 16 let: Já osobně jsem rád, když se holka dokáže projevit. Sám nemám takové sebevědomí, abych ji, třeba na ulici, oslovil. Takže pokud by to udělala ona, jistě by mi to nevadilo :-) A myslím, že holky by se měli víc projevovat a méně se bát odmítnutí. Pokud je to slušnej kluk, tak řekne v klidu, že to prostě nejde (je zadanej, holka ho nějak neokouzlila...), a je to. Pokud by ji nějak ztrapňoval, tak aspoň holka ví, že si vybrala špatně :-)
Stock Photo: Shy teenage girl outdoors

Petr, 19 let: Stydlivé holky jsou fajn, protože sice neudělají první krok, ale za to jsou každou chválou potěšené, takže se dobře balí. Ty, co si moc věří a moc si o sobě myslí, chtějí při seznamování nějakou "vyšší ligu", nestačí jim pozvat na panáka, potřebují rovnou večeři, nestačí jim obyčejná kavárna, chtějí do drahé restaurace... Prostě chtějí žít na vysoké noze a každý na to nemá. Ale to přeci neznamená, že je to špatný člověk.
Stydlivka

Zdeněk, 21 let: Ne, vůbec mi nevadí. Nemám rád dívky, které se chovají příliš vyzývavě a okamžitě začnou kluka, který se jim líbí strašně balit. Sám jsem taky docela plachý a rád na to jdu pomalu.
Reklamní fotografie: Dospívající dívka (14-16) s úsměvem, close-up, portrét

Radim, 23 let: Přehnaně sebevědomá holka asi nebude úplně sympatická. Nejlepší je, když je na holce vidět, že je sama se sebou spokojená, takže se neschovává do pytlů a umí se hezky obléknout, ale při rozhovoru je na ní poznat, že je ze mě trošku nervózní. Takový holky přitahují mě.
Reklamní fotografie: mladá žena s úsměvem rukou zakryla ...

David, 17 let: Teď se zrovna o jednu stydlivou snažím a je to trošku náročné. V smskách a na Facebooku se tváří, že by mě asi chtěla, ale jakmile dojde na osobní setkání, je jak na trní, taková ztuhlá a na moje snažení moc nereaguje. Myslím, že i sebevíc stydlivá holka by se měla překonat a aspoň klukovi naznačit, zda má u ní šanci, jinak ho to přestane bavit
Reklamní fotografie: Portrét ženy uvádění stuhy v ní ...

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Pojedem s holkou na hory

25. ledna 2013 v 9:23 | veronika srncováKLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Pojedem s holkou na hory

25.1.2013


Zimní sporty

Chtěla bys jet se svým klukem o jarňákách na hory, ale nevíš, jak mu to říct, protože se bojíš odmítnutí? Zeptali jsme se za tebe.
Za chvilku jsou tu jarní prázdniny, a kdo má rád zimní sporty, jistě by je chtěl trávit někde na horách. Chceš jet na hory i ty a ráda bys jela se svým klukem? Máš strach, jak se bude na tvou nabídku tvářit, jestli třeba nebude mít pocit, že si ho přivlastňuješ nebo že ho omezuješ od zábavy? Pokud tě pustí rodiče, máš vyhráno. Jak vyšlo z našeho miniprůzkumu, kluci s tebou většinou pojedou raději než s kamarády.

akub, 18 let: Jelikož mám teď vážnější vztah, tak bych jel s mojí přítelkyní. Na druhou stranu bych pak jel zase někam s kamarády, neboť je to zase o něčem jiném a mužské jízdy přece mají také něco do sebe. Své holce bych také nebránil, pokud by si někam chtěla vyjet s kamarádkami. Myslím, že to je to dobré pro obě strany, mít také trochu své volnosti.


David, 16 let: To záleží na situaci. Pokud bych si musel vybrat mezi kamarády a přítelkyní, jel bych s přítelkyní :-) Taky bych nebyl rád, kdyby dala přednost kamarádům přede mnou.

Michal, 17 let: Na tohle téma mám jediný názor. Kdybych měl na výběr vzit kamarády, nebo mou holku, tak bych raději vzal svoji holku... Spolu bychom si užili víc a měli bychom pak spolu spoustu společných zážitků. Zároveň by to mohla být i větší romantika. S kamarády to není ani moc ono. Mrzelo by mě, kdybych byl třeba někde v Alpách v pětihvezdičkovém hotelu a ona seděla doma, to bych si fakt vyčítal... Prostě mám jasno, bral bych přítelkyni.

Standa, 22 let: Určitě bych to zkombinoval - přes den by byla legrace s kamarády a v noci mazlení s přítelkyní. Kdyby to ale nešlo takhle udělat, pak bych dal přednost přítelkyni.

Daniel, 19 let: Nejraději bych zažil hory se svou holkou i s kamarády, ale kdybych si musel vybrat, zvolil bych kamarády. Možná to zní blbě, ale s holkou si člověk neužije takový zábavy. Jel bych na týden s kamarády pořádně si zazvěřit a pak bych to odčinil tak, že bych pro svou přítelkyni zařídil nějaký romantický večer. Myslím, že si i ve vztahu člověk musí udržovat trošku odstup a ne všechen čas věnovat jednomu člověku.

Pavel, 21 let: Já teď žádnou přítelkyni nemám, ale stejně bych jel jedině s kamarády. Na horách je vždycky výborný mejdan a holky dokáží zábavu pěkně pokazit. Loni měl jeden kámoš s sebou babu a bylo to pořád samý: "Miláčku, mě je zima. Miláčku, nepůjdeš si už lehnout? Lásko, nepil jsi už dost?" No, opruz.

Zimní sporty

Martin, 16 let: Holku zatím nemám, proto bych teď jel na hory s kamarády. Až budu nějakou přítelkyni mít, tak bych jel asi s ní. Ale pokud by mě hodně naštvala, tak bych jel s kamarády.


Roman, 20 let: Na týden do zahraničí bych jel radši s partou, protože je to zábavnější. K horám patří pořádně si zapařit, romantický chvilky můžeme s přítelkyní trávit jindy a jinde. Tady v Česku bych jel klidně i s holkou, tady je to stejně nuda.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ : Jaká je příprava na naše první rande

13. ledna 2013 v 20:57 | Veronika SrncováKLUČIČÍ ZPOVĚĎ : Jaká je příprava na naše první rande

13.1.2013Zajímá tě, jak dlouho se kluci chystají na první rande? Jsou nervózní a bojí se trapasu? Zeptali jsme se za tebe.
Holky většinou první rande řeší několik dní před událostí, přemýšlí, co si vezmou na sebe, jak se namalují, o čem se budou s klukem bavit... Mají to kluci taky tak, nebo ti tyhle záležitosti prostě neřeší? Vyzpovídali jsme několik kluků na koupališti, aby nám řekli, jak to teda je.


Adam, 17 let: Nad prvním rande přemýšlím, ale spíš abych vymyslel, kam tu holku vezmu. Neřeším, co si vezmu na sebe, to vždycky nějak vyplyne. Před odchodem se osprchuju, učešu, navoním a vezmu si čistý oblečení. Trošku nervózní jsem, ale ne že bych nemohl ani promluvit, nebo tak něco.

Vojta, 20 let: Žádnou extra přípravu nedělám. Vyberu třeba film, na který půjdem, podívám se, jestli nemusím skočit do bankomatu, oholím se, abychom se mohli líbat :-) Jo a vezmu si čistý oblečení, abych náhodou nesmrděl, to holky nesnáší.

Radim, 21 let: Mám rád věci ve svý režii, takže první rande docela promýšlím. Kam půjdem, jak to tam bude vypadat, o čem se budem bavit, v kolik asi půjdem domů, jestli budu muset platit taxíka. Doma si vyberu oblečení, aby mi to ladilo.

Peťa, 15 let: Nervózní teda jsem dost. Mám strach, že nebudu vědět, co si s tou holkou mám říct. A taky se bojím toho okažiku, až se budeme loučit. Co když řekne, že už mě nechce vidět? To je vždycky nejhorší okamžik celýho rande.

Filip, 19 let: Jako první rande neřeším o moc víc než jiný. Prostě se umeju, oholim, navonim, vezmu si čistý oblečení. Nemusím přemýšlet nad tím, o čem se budem bavit, řeknu pár historek a ona se zábava rozproudí. Nad místem taky přemýšlet moc nemusím, mám jednu oblíbenou hospůdku :-)

Tadeáš, 18 let: Nejvíc přemýšlím nad tím, co si vezmu na sebe. Je to důležitý. Když se mi to nezdá, skočím si koupit nějaký nový tričko. Musím se přeci ukázat, že na to mám.

Jenda, 21 let: Když je ta holka fakt pěkná, tak jsem trošku nervózní, třeba že plácnu nějakou pitomost a budu vypadat jako blbec. Nebo že budu muvit o něčem, co ji nezajímá, a ta holka se bude nudit. Je toho dost, co se může pokazit, tak je vždycky tak trošku náhoda, jak rande dopadne.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ : Máme pochopení pro tvé diety?

13. ledna 2013 v 20:53 | Veronika Srncová


KLUČIČÍ ZPOVĚĎ : Máme pochopení pro tvé diety?

13.1.2013


Zhnusení z diety

Je jasné, že i kvůli svému miláčkovi chceš být štíhlá. Na druhou stranu kluci nesnáší, když pořád mluvíš o dietách. Co tedy s tím?
Přítel tě pozve na večeři a ty si dáš jen salát, protože už je večer a ty přeci večer nejíš? A když jdete do pizzerie, tak ze své pizzy sníš jen kousek a zbytek necháš? Pořád mluvíš o tom, že bys měla zhubnout, a proto odmítáš všechno, co dobrého ti tvůj kluk nabídne? Tak to pozor, potvrdili jsme si, co jsme už dávno tušili. Kluci dietářky většinou nesnáší.

Radim, 21 let: Když pozvu holku na večeři, čekám, že budeme jíst. Když si dá jen salát a pak na mě hladově kouká, zatímco já si pochutnávám na svém steaku, docela rychle mě přejde chuť. Z romantické večeře je pak rázem pěkná pruda.

David, 18 let: Tak samozřejmě chci, aby moje holka dobře vypadala. Ale nechci vědět, jestli jí to stojí nějaké úsilí. Že je to pokrytecký? Možná jo, ale proč by mě mělo zajímat, že ona něco nemůže, nechce, nesmí?
Večeře

Petr, 22 let: Mám rád, když je holka za co chytit, takže kdybych se dozvěděl, že moje přítelkyně drží dietu, byl by to pro mě asi problém. Jako pozor, nechci žádnou tlusťošku, ale nemám rád ani vychrtlý holky, takže mi nevadí, když jdeme na večeři a ta moje si dá flák masa s americkýma bramborama.


Jindra, 19 let: Chodil jsem s jednou a ta pořád mlela o tom, že musí držet dietu. Pořád! Tohle nemůžu a tohle bych neměla. Ale furt něco jedla! A pak zase řešila, že to jíst neměla, protože bude tlustá. No, bylo to na palici, takže za tři měsíce jsem se s ní rozešel. A víš co? Nejhorší na tom bylo, že tu dietu ani nepotřebovala, měla fakt pěknou postavu.

Kristián, 17 let: Mě teda nevadí, když holka nejí. Aspoň nebude tlustá. Nesnáším tlustý holky. Moje holka by měla vážit tak 50 kilo, aby měla víc, to bych nechtěl.

Luis, 20 let: U nás v Itálii jíme všichni rádi, a kdo ne, tak je divnej :-) Ne, vážně. Holka, který chutná, je fajn. Samozřejmě nechci, aby moje holka byla jako almara, ale nic se nemá přehánět. Takže nějakou střídnou dietu klidně držet může, ale měla by vědět, že jsou okamžiky, kdy ji může porušit. A ty chvíle by si měla užít a ne mít výčitky.

Rande

Honza, 19 let: Holky by si měly na svoji postávu dávat bacha. Aby nejedla nic, to by bylo divný, ale aby jedla pořád, to bych asi taky nechtěl. Prostě rozumnej střed, no.


David, 21 let: Nesnáším, když holku někam pozvu, našetřím prachy, nebo vydělám, to je jedno, a chci se s ní o to podělit a ona si nic nedá. Řekne mi, že už jedla. To bych ji zabil. Nebo nejradši odešel z restaurace pryč. Ať ocení to gesto, který jsem pro ní udělal a pořádně se nají. Odmítnout večeři, když tě někdo pozve, přeci je neslušný, ne?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Odpustíme nevěru

13. ledna 2013 v 20:47 | Veronika SrncováKLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Odpustíme nevěru

13.1.2013


Nevěra

Podle statistik je až ve třetině párů přítomna nevěra. A holky podvádí stejně jako kluci. Ale umí kluci nevěru odpouštět, nebo to pro ně automaticky znamená konec vztahu?
Nevěra do vztahu nepatří. Nebo by aspoň patřit neměla, ale statistiky hovoří jasně. Podvádějí kluci holky i holky kluky. A přestože si to možná nechceš připustit, možná se to jednou stane i tobě. A co pak, máš se příteli přiznat, nebo zatloukat? A odpustí ti tvůj kluk, bude mít chuť ti to oplatit, nebo se s tebou rozejde, protože se přes to nedokáže přenést? Zeptali jsme se za tebe, aby sis nevytvořila ve vztahu zbytečné dusno :-)

Radim, 18 let: Já sám jsem holku ještě nepodvedl a ani to neplánuji. Chápu, že se takový úlet může přihodit neplánovaně, ale podle mne podvádí lidi s nějakou charakterovou vadou a k těm já, doufám, nepatřím. Takže když jsem tady hezky řekl, co si o nevěře myslím, je asi dost jasné, že bych ji své přítelkyni nikdy neodpustil.

Hynek, 21 let: Myslím si, že nevěra u holek je jiná než nevěra u kluků. Holky do toho motají city, většinou spí s tím, do koho jsou zamilované. Takže to vlastně není jen úlet, ale opravdové zahýbání se vším všudy. A to se podle mne odpustit jen tak nedá.
Problémy v posteli

Darek, 16 let: Holky by podvádět neměly, takže bych jí to asi neodpustil. Jestli kluci podvádět můžou? Já myslím, že je to něco jinýho. Kluk to má daný od přírody, že se musí snažit oplodnit co nejvíc holek, tak jeho podvádění není taková tragédie.

Lukáš, 19 let: Podváděl by neměl nikdo. A nikdo asi taky neslyší rád, že byl podvedenej. Takže když už k tomu dojde, mělo by platit zlaté pravidlo: Zatloukat, zatloukat, zatloukat. Co oči nevidí, to srdce nebolí, že jo.

Karel, 21 let: Když spolu ti dva budou dlouho a jeden se opije a ujede, jednorázově, dá se to odpustit. Bylo by samozřejmě lepší, kdyby se to nestalo. Ale když už se to stane a když dotyčný slíbí, že se to nebude opakovat, a opravdu nebude, tak se na to dá zapomenout a jít dál. Ale pokud jde o neustálé podvádění, domlouvání přes email a psaní zamilovaných sms, tak to odpustit nejde. Protože to už je vztah vedle vztahu. A mít dva vztahy vedle sebe není možné...
Výčitky

Patrik, 20 let: Holky většinou spí s tím, koho milujou. Když mě bude holka podvádět, tak to teda znamená, že místo mne miluje někoho jinýho. Takže bych jí to asi neodpustil. Proč bych měl být s holkou, která mě nemiluje?

Kamil, 18 let: Já myslím, že nevěra se přeceňuje. Je to přežitek. Něco, co bylo potřeba dřív, když byly rodiny a podobně. Dneska si už každej může dělat, co chce, a spát, s kým chce. Třeba my byli s mou holkou na swingers party. Ona měla jinýho, já taky a bylo to fajn. Mě teda nevadí, když holka spí s jinými.

Alex, 17 let: Nedávno jsem to zrovna zažil na vlastní kůži. Chtěl jsem to té holce odpustit, ale nedokázal jsem to. Vždycky když jsme se milovali, myslel jsem na to, co dělala s tím jiným klukem, jestli se jí to líbilo víc než se mnou, jestli měla orgasmus, jestli vydržel dýl než já. Zkoušel jsem zapomenout asi měsíc, nakonec jsem s ní musel přestat spát, protože mě ty otázky trápily čím dál víc. Takže nakonec jse to ukončil. Miluju ji, ale nejde na to zapomenout.

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vydrží vztah na dálku?

13. ledna 2013 v 15:19 | Veronika SrncováKLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vydrží vztah na dálku?

13.1.2013Našla sis přítele z daleka, ale nevíš, zda na tebe vydrží čekat pokaždé? Jak dlouho ho to bude bavit a má váš vztah vůbec šanci?
Vztah na dálku je velmi ošemetné téma, které se točí hlavou nejen dívkám, ale i klukům. Zamilovala ses do kluka, který bydlí několik desítek kilometrů od tebe, a vídáte se málo? Má vůbec takový vztah šanci vydržet? Zeptali jsme se na to kluků.

Boris, 19 let: Nikdy jsem neměl vztah na dálku, ale můj nejlepší kamarád má jeden teď. Myslím si, že jsou oba šťastní. Mají svou svobodu a volnost, když se chtějí vidět, tak se vidí, denně si večer volají a funguje jim to. Pokud si vzájemně nějak věří, tak nevidím žádný problém.


Dominik, 17 let: Mám zrovna holku, která bydlí padesát kilometrů daleko a vídáme se tak jednou měsíčně, když se zadaří i dvakrát. Myslím si, že to není moc dobré. Miluji jí, ale moc to nefunguje, protože nevím, co tam dělá a docela hodně žárlím. Vidět se jednou za měsíc je opravdu málo a přemýšlím, že bude lepší, když se budu pár měsíců trápit rozchodem, než nejistotou.


Marek, 21 let: Já jsem nad tím nikdy nepřemýšlel, ale asi bych nechtěl holku z daleka. Nemáš potom takový pocit vztahu a stejně si nakonec děláš to, co chceš. Nemůžeš se ani pořádně zamilovat, a tak je lepší najít si někoho poblíž.

Pepa, 22 let: Měl jsem přítelkyni na internátu a strašně nám to klapalo, ale pak skončila škola, já odmaturoval, a jelikož jsem byl z Prahy a ona až z Pardubic, tak jsme se tolik nevídali. Já jsem šel na vysokou, ona se vrátila a začala pracovat. Chodili jsme spolu ještě půl roku, ale oba jsme nakonec uznali, že to nemá cenu. Já se nechtěl v budoucnu stěhovat pryč a ona sem, tak jak bychom to udělali?

Richard, 16 let: Mě je to vcelku jedno, ale myslím si, že je to v něčem lepší. Oba se vzájemně tolik nehlídají, když chci s klukama ven, tak mi to nikdo nevyčítá, a když potřebuji někoho obejmout a políbit, tak za ní klidně pojedu.


Tony, 19 let: Můj táta vždycky říkal, že vztahy na dálku prostě nefungují, protože z Prahy do Tábora je to sto kilometrů, ale penis je dlouhý jen kolem patnácti centimetrů.

Klučičí zpověď: Má se moje holka oblékat sexy

13. ledna 2013 v 15:10 | Veronika Srncová


Klučičí zpověď: Má se moje holka oblékat sexy

13.1.2013


Lisha Cuthbert sexy girl wallpaper no84356
Každá holka se chce svému okolí líbit, ale co tvůj partner skousne, co se mu líbí a co naopak zavrhuje? Zeptali jsme se kluků na jejich názor. Podívej se, co odpověděli.


Kristián, 19 let: Když si holku vyberu podle toho, že se mi líbí její oblečení, tak počítám, že během našeho vztahu nevymění mini sukně za pytle. Měla by pořád chtít být hezká.

Luboš, 16 let: Záleží, jestli je ta holka opravdu sexy. Jestli chce být krásná pro mě, tak jí v tom budu jen podporovat.


Eda, 23 let: Nevadí mi, když jdu s holkou ven a je sexy oblečená. Vadí mi to ovšem, když jde někam sama. Pak přiznávám, že trochu žárlím.

Marcel, 20 let: Já jsem dost žárlivý, takže nesnesu, aby se moje holka před někým natřásala. Jako moje přítelkyně si to má nechat jen pro mé oči. Nechci, aby ostatní viděli, co mám doma.

Robin, 18 let: Miluju, když jdeme někam ven a moje holka je vyzývavě oblečená. Líbí se mi, když se s ní můžu chlubit a ostatní na ní nechávají oči. Proto si přece hezké holky vybíráme, ne?

Ondřej, 21 let: Se svou přítelkyní jsme se kvůli tomu ze začátku dost hádali, ale našli jsme kompromis. Když s ní jdu já, tak se může obléct, jak chce, když jde třeba na diskotéku beze mě, snaží se obléci trochu víc.

Jakub, 17 let: Mě je to úplně jedno, ať si na sobě nosí třeba pytel. Pro mě bude hezká v čemkoliv a věřím jí, takže nemám důvod žárlit, když jde sama s výstřihem na diskotéku.

Marián, 19 let: Záleží jak moc vyzývavě. Rozhodně bych totiž nechtěl mít vedle sebe někoho, kdo vypadá jako z bordelu. Nevím, proč by měly být holky neustále zmalované a v mini oblečcích, když vypadají akorát směšně.

Jáchym, 22 let: Já jsem spíš na holky, které se moc nemalují a oblékají se sportovně. Takové sukně se mi sice také líbí, ale třeba boty na bůhví jakém podpatku bych asi nepřekousl.

 
 

Reklama

Rubriky