Filmíky

Debbie a její partičky (Ocean's Eight) ( 2018 )

30. října 2018 v 20:35 | Veronika Srncova


Debbie a její partičky (Ocean's Eight) ( 2018 )

30.10.2018


Žánr: Thikker/ akční, krimi
Země: USA
Rok: 2018
Délka: 110 minut

Film zde:Hvězdně obsazený film volně navazující na legendární sérii Dannyho parťáci. Debbie a její tým mají smělý plán loupeže, kterou se chystají provést na velkolepé kostýmní gala přehlídce celebrit v newyorském Metropolitním muzeu.

Půlnoční láska (Midnight Sun ) ( 2018)

2. července 2018 v 21:17 | Veronika Srncova


Půlnoční láska (Midnight Sun ) ( 2018)

2.7.2018


Žánr: Drama, romantický
Rok: 2018
Délka: 92
Země: USA

Film zde:Sedemnásť ročná Katie má extrémnu citlivosť na denné svetlo, vzácnu život ohrozujúcu chorobu. Počas dňa je od detstva zatvorená vo svojom dome a von môže vyjsť jedine v noci. Jej celý život sa zmení, keď jednej letnej noci stretne Charlieho, svoju platonickú lásku, s ktorým začnú prežívať neobyčajný románik.
Forum Film SK

Více zde:

Den co Den ( Every Day) ( 2018 )

17. června 2018 v 19:25 | Veronika SrncovaDen co Den ( Every Day) ( 2018 )

17.6.2018


Žánr: Drama
Rok:2018
Délka: 92 minut
Země: USA

Film zde:


Romantický film DEN CO DEN, natočený podle úspěšného bestselleru Davida Levithana, vypráví příběh 16leté dívky Rhiannon, která se zamiluje do někoho, kdo se probouzí každý den v jiném těle a každý den žije život někoho jiného. S pocitem, že jsou si souzeni, se den co den snaží najít jeden druhého, aniž by věděli, co nebo koho jim přinese příští den. Čím více se milují, tím více je těžší smířit se se skutečností, že jeden z nich je každých 24 hodin někým jiným. Nyní musí čelit nejtěžšímu rozhodnutí, které kdy museli udělat

Více zde:

Zohan: Krycí jméno kadeřník ( 2008 )

15. dubna 2018 v 20:54 | Veronika Srncova


Zohan: Krycí jméno kadeřník ( 2008 )

15.4.2018


Žánr: Anční, komedie
Rok: 2008
Země: USA
Délka: 113 minut

Zohan je nejlepší protiteroristický agent v řadách izraelské armády, má dopadnout obávaného palestinského vůdce Phantoma. Je už unavený z věčného boje mezi Izraelci a Palestinci, a tak nafilmuje svou smrt a odjede na Manhattan, aby tu uskutečnil svůj sen a stal se kadeřníkem. Nyní tenhle stroj vycvičený k zabíjení, který byl zvyklý zloduchům přistřihávat křídla, musí dokázat, že umí stříhat i vlasy. Navíc se zamiluje do své palestinské šéfové, pohledné majitelky kadeřnického salonu, v němž rozjede slibnou kariéru. Všechno jde jako po másle až do chvíle, kdy je jeho identita odhalena palestinským taxikářem. Ačkoliv chtěl na svůj život, zasvěcený boji s terorismem, zapomenout, zjišťuje, že uniknout vlastnímu osudu není tak snadné, jak si myslel...

Film ke stažení zde.Více zde:


Prezident Blaník ( 2018)

9. dubna 2018 v 15:49 | Veronika Srncová


Prezident Blaník ( 2018)

9.4.2018


Žánr: Komedie
Rok: 2018
Země: ČR
Délka: 85 minut

Film zde ke stažení:Antonín Blaník je jedním z nejvýznamnějších lobbistů v zemi. Pracuje pro politické strany, pro samotného prezidenta a hlavně sám pro sebe. Jednoho dne se rozhodne, že už je na čase vystoupit z politického zákulisí, a oznámí kandidaturu na funkci prezidenta České republiky. Kampaň, ve které s pomocí tajemníka Žížaly a asistentky Lenky naslibuje lidem, co jim nikdo nemůže dát, má úspěch. Tondova kandidatura však skončí dřív, než začala, protože Žížala nedoručí na ministerstvo včas podpisové archy. Jenže to by nebyl Tonda Blaník, aby si s takovou "nepříjemností" neporadil. Je přece ještě dost jiných kandidátů a do Tondovy hlavy nikdo nevidí… Příběh filmu navazujícího na úspěšný seriál se odehrává na pozadí skutečných událostí druhé přímé volby prezidenta České republiky. Vystupuje v něm celá řada reálných aktérů českého politického a společenského života.

Vícez zde:


Matky Na Tahu o Vánocích (A Bad Moms Christmas) (2017)

15. února 2018 v 14:19 | Veronika Srncová


Matky Na Tahu o Vánocích (A Bad Moms Christmas) (2017)

15.2.2018


Žánr: Komedie, Dobrodružný
ROk: 2017
Délka: 116 minut
Země: USA

FIlm online zde:Hovorí sa, že Vianoce sú najkrajšie obdobie roka. Ale určite nie pre mamy! Tri matky rebelky (Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn) už majú dosť večného upratovania, varenia, vyzdobovania a zháňania perfektných darčekov pre celú rodinu (a občas aj pre seba, aby oteckovia nemali starosti). Preto sa vzbúria a rozhodnú, že tento rok si Vianoce konečne chcú poriadne užiť aj ony. Akurát netušia, že čoskoro sa ohlásia hostia, ktorí s ich predstavou dokonalých sviatkov asi nebudú úplne súhlasiť - ich vlastné matky...Modrá Laguna (Blue Lagoon: The Awakening) (2012)

1. listopadu 2017 v 15:46 | Veronika Srncová


Modrá Laguna (Blue Lagoon: The Awakening) (2012)

1.11.2017


Žánr: Romantický, drama, dobrodružný
Rok: 2012
Délka: 88 minut
Země: USA

Film zde ke stažení.


Dva spolužáci - premiantka Emma a flákač Dean - jedou společně s dalšími studenty lodí na školní výlet do Trinidadu. Přestože mají pramálo společného, ocitnou se oba na divoké party na palubě. Během zákroku policie přepadne Emma do moře a Dean ji přes palubu skočí zachránit. Dvojice pak na bezmotorovém člunu pádluje tak dlouho, než narazí na opuštěný ostrov.

Zatímco je zoufale hledají rodiče, Emma s Deanem se ve snaze přežít spoléhají jeden na druhého. Čím více času spolu tráví, tím jsou si také bližší. Navzdory rozdílným povahám mezi nimi vzplane láska. Jak se však dny na ostrově mění v týdny a týdny v měsíce, začínají Emma s Deanem pochybovat o možné záchraně. Co když v Modré laguně zůstanou až do smrti?Piráti z Karibiku : Salazorova Pomsta (Pirates of the Caribbean: Salazar’s Revenge) (2017)

27. září 2017 v 13:10 | Veronika Srncová


Piráti z Karibiku : Salazorova Pomsta (Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge) (2017)

27.9.2017


Žánr: Dobrodružství, fatasy, rodinný, komedie:
Rok. 2017
Délka: 129 minut
Země. USA

Film zde ke stažení:


V novém filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta se na filmová plátna v roli ikonického dobrodruha a antihrdiny Jacka Sparrowa vrací Johnny Depp. V dalším pokračování svých fantastických dobrodružství se kapitán Jack, ke kterému se štěstěna opět jednou nemilosrdně obrátila zády, ocitá tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů pod vedením strašlivého kapitána Salazara (Javier Bardem), kterým se podařilo uniknout z Ďáblova trojúhelníku a jejichž jedinou touhou je připravit o život každého piráta - a zejména Jacka. Jackovou jedinou nadějí na přežití je bájný Poseidonův trojzubec, ale pokud má mít šanci ho nalézt, musí přesvědčit ke spolupráci Carinu Smythovou (Kaya Scodelario), geniální a krásnou astronomku, a Henryho (Brenton Thwaites), tvrdohlavého mladého námořníka a člena královského námořnictva. Jedině s jejich pomocí má kapitán Jack, svírající v rukách pevně kormidelní kolo Umírajícího racka, své zoufale nicotné a zchátralé lodi, naději nejen zvrátit nepřízeň osudu, se kterou se poslední dobou potýkal, ale také zachránit si život ve střetu s nejmocnějším a nejděsivějším protivníkem, jakému byl kdy nucen čelit.


Manžel Na Hodinu ( 2016)

3. července 2017 v 10:40 | Veronika Srncová


Manžel Na Hodinu ( 2016)

3.7.2017

Žánr: KOmedie
Rok: 2016
Délka: 100 minut
Země: Čr

Film zde ke stažení:


Manžel na hodinu jako pokračování mimořádně úspěšné české komedie a diváckého hitu z roku 2014 sleduje další osudy čtveřice hráčů vodního póla z Nymburku, kteří začali pracovat jako hodinoví manželé - Milana (Bolek Polívka),
Honzy (David Novotný), Jakuba (David Matásek) a Kryštofa (Lukáš Latinák). Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se jí už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé "drobnosti" - Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést! Kromě Milanových lapálií je tu ještě další problém - návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří. Zůstali jen tři… a to je sakra málo… Aby zachránili partu a vytáhli kamaráda Jakuba z depresí, rozhodne se Kryštof přivést do bazénu akvabely, se kterými chce natrénovat vystoupení. Honza z Kryštofova plánu zpočátku příliš nadšený není, ale posléze s vidinou záchrany kamaráda (a možnosti být v přítomnosti krásných akvabel) se všichni pustí do přípravy vystoupení s názvem "Hodinový manžel"
Kráska a Zvíře ( Beauty and the Beast)

3. června 2017 v 20:42 | Veronika Srncova


Kráska a Zvíře ( Beauty and the Beast)

3.6.2017

Žánr: Romantický, fantasy
Rok: 2017
Délka: 75 minut
Země: USA

Film zde ke stažení:


V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince.Fantastická Zvířata a Kde Je Najít (Fantastic Beasts and Where to Find Them)

14. května 2017 v 12:00 | Veronika Srncova


Fantastická Zvířata a Kde Je Najít (Fantastic Beasts and Where to Find Them)

14.5.2017


Žánr: Rodinný, dobrodružný, Fantasy
Rok: 2016
Délka: 133 minut
Země: USA, Velká Británie

Film zde ke stažení:


Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?
Proč právě on ? ( Why him?)

7. května 2017 v 19:05 | Veronika SrncovaProč právě on ? ( Why him?)

7.5.2017

Žánr: Koemdie:
Rok: 2016
Délka: 110 minut
Země : USA

Film zde ke stažení.


Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi (Bryan Cranston), který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii (Zoey Deutch) a jejím novým přítelem Lairdem (James Franco) do Silicon Valley, kde oba pracují. Těšil se, že na svátky bude rodina pohromadě a on se seznámí s partnerem své dcery. Jediné, co jej ale čeká je naprostý šok. Jeho milovaná dcera, světlo jeho života, si nabrnkla bláznivě potetovaného, brutálně upřímného, bezohledně bezstarostného a naprosto výstředního počítačového multimilionáře. Laird postrádá jakékoliv zábrany a všechny problémy řeší tím, že si jich vůbec nevšímá nebo je prostě převálcuje. A teď chce během vánočních svátků získat požehnání od rodičů své milé, ještě než ji požádá o ruku…

,

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa ( Moana) ( 2017)

23. dubna 2017 v 12:47 | Veronika Srncová


Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa ( Moana) ( 2017)

23.4.2017Žánr: Animovaný, dětský rodinný
Délka: 106 minut
Rok: 2017
Země: USA

Film ke stažení zde:


Walt Disney Animation Studios uvedou struhující počítačově animovaný film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa o nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává Vaiana (Auli'i Cravalho) kdysi mocného poloboha Mauiho (Dwayne Johnson), který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství, například setkání s obřími mořskými monstry, ze kterých leckdy uniknou jen o vlásek. Na konci cesty Vaiana splní úkol svých předků a najde to, co vždycky hledala: sama sebeSirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (Miss Peregrine's Home for Peculiar Children)

9. dubna 2017 v 15:43 | Veronika Srncová


Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (Miss Peregrine's Home for Peculiar Children)

9.4.2017


Žánr: Fantasy, rodinný, dobrodužný
Rok : 2016
D0lka: 127 minut
Země: USA

Film ke stažení zde:


Díky tajemným stopám, které Jakeovi zanechá jeho milovaný dědeček, a které poodhalují tajemství jiných světů a doby, Jake objeví kouzelné místo, známé jako sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Jeho tajemnost i nebezpečí se začnou prohlubovat, jakmile Jake pozná jeho obyvatele a jejich zvláštní, neuvěřitelné schopnosti, ale i jejich strašlivé nepřátele. Jake nakonec zjistí, že jen jeho vlastní a výjimečná "podivnost" může zachránit jeho nové přátele.

Táta je doma ( Dad is home) (2015)

27. února 2017 v 10:16 | Veronika Srncová


Táta je doma ( Dad is home) (2015)

27.2.2017Žánr: Komedie
Délka: 96 minut
Rok: 2015
Země: USA

Film zde ke stažení:


Sára (Linda Cardellini) kdysi udělala tradiční chybu. Vzala si zlobivého kluka Dustyho (Mark Wahlberg), který byl zábavný a sexy, nicméně jen do chvíle, než se stal otcem. Jako táta zoufale nefungoval. I proto ho později vyměnila za Brada (Will Ferrell), jehož vždy zdobila zodpovědnost a serióznost, které si její děti bohužel neustále pletou s nudou. Brad by se klidně rozkrájel, kdyby ho braly jako tátu, ale ono jim to prostě nějak nejde. Pak se po čase navíc zjeví Dusty, který je pořád tou testosteronovou mašinou přetékající nápady, a rozhodne se Brada zašlapat do země. Brad si záhy uvědomí, že se slušností a zodpovědností by tomhle nerovném souboji neměl šanci obstát, a tak se do Dustyho pustí jeho vlastními zbraněmi, které však zoufale neovládá. I proto se z nenápadného pošťuchování stane regulérní válka, do které se coby rukojmí zapletou i ti, o které probíhá, tedy Sára a obě děti.


Můj kamarád drak (Pete's Dragon) (2016)

22. února 2017 v 18:40 | Veronika SrncováMůj kamarád drak (Pete's Dragon) (2016)

22.2.2017


Rok. 2016
Délka: 103 minut
Žánr: Dobrodružný, komedie
Vznik: USA

Film ke stažení zde:


Dlouhá léta udivoval starý řezbář, pan Meacham (Robert Redford), děti ze sousedství pohádkami o divokém drakovi, který žije hluboko v lesích severozápadního pobřeží Spojených států. Pro jeho dceru Grace (Bryce Dallas Howard), správkyni v místním národním parku, jsou jeho příběhy jen divokými historkami… dokud nepotká malého Peta (Oakes Fegley). Pete je záhadný, desetiletý chlapec, který nemá ani rodinu ani domov, a který tvrdí, že žije v lesích s obřím zeleným drakem jménem Elliot. A podle Petova popisu se Elliot v mnohém podobá drakovi z historek pana Meachama. Za pomoci Natalie (Oona Laurence), jedenáctileté dívenky, jejíž otec Jack (Wes Bentley) vlastní místní pilu, se Grace vydává zjistit, odkud se Pete vzal, kam patří a zda jeho drak existuje.


Bezva ženská na krku ( 2016)

20. února 2017 v 19:41 | Veronika Srncová


Bezva ženská na krku ( 2016)

20.2.2017


Žánr: Komedie
Rok: 2016
Délka: 97 minut
Země: Čr

Film zde ke stažení|:


Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta (Miroslav Táborský) nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem (Ondřej Vetchý), který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s "ženskejma definitivně skončil". Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání - Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit...
Ledové Království( North of the North) ( 2016)

29. ledna 2017 v 19:43 | Veronika SrncováLedové Království( North of the North) ( 2016)

29.1.2017

Žánr: Rodinný, animovaný, komedie, dobrodružný
Rok: 2016
Délka: 86 minut
Země: USA, Indie

Film ke stažení zde:


V animované komedii Ledová sezóna se lední medvěd Norm vydává ze svého severního pólu do města, které nikdy nespí. Do New Yorku. V jeho týmu jsou tři nezničitelní arktičtí lumíci a společně musí zajistit svému zasněženému domovu klid od civilizace. A užít si taky trochu legrace, když už jsou jednou ve městě . . . slavný New York teď čeká opravdová Ledová sezóna.

Hlavním hrdinou dobrodružné podívané pro celou rodinu je lední medvěd Norm. Lední medvědi jsou obávané šelmy, mají obrovskou sílu, uplavou až 100km v kuse a mohou při své mohutnosti běžet až rychlostí 40 km v hodině. Na běžné medvědí normy ale Norm kašle, tuleně má rád jako kámoše a ke štěstí mu stačí hlavně dost zábavy a žádní otravní turisté na Arktidě. Teď se ale bláznivý projektant rozhodne postavit luxusní obchoďák a výletní apartmány přímo na jeho ledovém dvorku.

Norm musí začít jednat na vlastní tlapu. Se třemi legračními parťáky, nezničitelnými lumíky, vyrazí do New Yorku, kde se musí pokusit šílenému nápadu za každou cenu zabránit. Najednou jsou z nich taky turisté. Betonová džungle je totiž úplně něco jiného než stará dobrá Arktida. Norm se stává maskotem velké společnosti, jenže brzy zjišťuje, že to není jen tak. Právě tato korporace má v rukou budoucí osud jeho zasněženého domova. Pro úspěch téhle ledové výpravy bude třeba získat nějaké lidské spojence a ve světlech velkoměsta rozjet konečně pořádnou show. Naštěstí i naneštěstí jsou s ním jeho tři kamarádi lumíci. Co se nepokazí samo, to si můžou klidně pokazit sami.
Koupili Jsme Zoo ( We Bought a Zoo) ( 2011)

22. ledna 2017 v 18:15 | Veronika Srncová


Koupili Jsme Zoo ( We Bought a Zoo) ( 2011)

22.1.2017Žánr: DObrodružný, rodinný, drama, komedie
Rok: 2011
Délka: 124 minut
Země: USA

FILm zde ke stažení:


Novinář Benjamin Mee ztratil před šesti měsíci ženu a zůstal sám se dvěma dětmi - starším Dylanem a sedmiletou Rosií. Zejména chlapec nese matčinu smrt velmi těžce. Jsou s ním potíže ve škole - naposledy se dopustil krádeže - a navíc namaloval podivnou kresbu useknuté hlavy, ze které stříká krev. Jelikož to není první provinění, ředitel školy ho musí vyloučit. Ve stejné době se Benjamin nepohodne se svým šéfem a také opouští práci. Naštěstí spolu s bratrem Duncanem dostali každý podíl na dědictví po otci. A tak se Benjamin rozhodne najít pro rodinu nový dům a začít znovu...
Matky Na Tahu ( Mom´s Bad) ( 2016)

31. prosince 2016 v 9:13 | Veronika Srncová


Matky Na Tahu ( Mom´s Bad) ( 2016)

31.12.2016


Žánr: komedie
ROk: 2016
Délka: 100 minut
Vznik: USA

Film ke stažení zde:


Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení.Angry Birds Ve Filmu ( Angry Birds) (2016)

3. prosince 2016 v 22:26 | Veronika Srncova


Angry Birds Ve Filmu ( Angry Birds) (2016)

3.12.2016


Žánr: Animovaný, komedie
Rok: 2016
Země: USA
Délka : 100 minut

Film ke stažení zde:


Animovaná komedie Angry Birds ve filmu nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem a svůj ostrov před nimi zachránit.

Výsledek obrázku pro angry birds movie

Výsledek obrázku pro angry birds movie

Výsledek obrázku pro angry birds movie

Výsledek obrázku pro angry birds movie

Výsledek obrázku pro angry birds movie

Výsledek obrázku pro angry birds movie

Výsledek obrázku pro angry birds movie

Výsledek obrázku pro angry birds movie

Tajný Život Mazlíčků (The Secret Life of Pets) (2016)

17. listopadu 2016 v 18:42 | Veronika Srncová


Tajný Život Mazlíčků (The Secret Life of Pets) (2016)

17.11.2016


Žánr: Animovaný:
Rok: 2016
Země: USA
Délka: 86 minut

Film zde:


Max je malý milovaný pejsek a prožívá radostný život se svou paničkou. Jediné, co ho trápí, je to, že panička každý den odchází pryč. Max zůstává v bytě sám a jemu je pak neskutečně smutno. A tak mu paní pořídí kamaráda, aby se necítil tolik osamělý. Jenže pro Maxe to kamarád není. Je to hlavně konkurent. Max ví, že se ho musí urychleně zbavit. Ale kdo jinému jámu kopá…

Výsledek obrázku pro The Secret Life of Pets movie

Výsledek obrázku pro The Secret Life of Pets movie

Výsledek obrázku pro The Secret Life of Pets movie

Výsledek obrázku pro The Secret Life of Pets movie

Výsledek obrázku pro The Secret Life of Pets movie

Výsledek obrázku pro The Secret Life of Pets movie

Výsledek obrázku pro The Secret Life of Pets movie

Teorie Tygra ( 2015)

29. října 2016 v 18:14 | Veronika Srncova


Teorie Tygra ( 2015)

29.10.2016


Žánr: Komedie
Rok: 2015
Délka: 101 minut
Země: Čr

Film zde:


Babička Jana (Iva Janžurová) totiž vždy rozhodovala o dědově životě, stáří, a nakonec i o tom, jak a kde bude pohřbený. Nerespektovala žádné jeho přání a touhu, v dobré víře, že ona sama vždy a lépe než on ví, co je pro něj dobré a správné. A tak se k jeho neštěstí o něj starala podle své představy o jeho štěstí. A zeťovi Janovi začíná být jasné, že je na té samé cestě. Jeho žena Olga (Eliška Balzerová) se totiž řídí stejnou teorií malého dvorku a dlouhého biče a přesvědčením, že za štěstí svého muže je zodpovědná výhradně ona. Janovi dojde, že už takto dál nemůže, nechce, neumí. Když nic neudělá, skončí jako tchán. Jednoho dne jej napadne způsob, jak se osvobodit a získat zpět vládu nad svým životem. Tato revolta je ale hodně netradiční. Už jen tím, že prvotní inspirací mu byl jeden z jeho pacientů, papoušek s podezřením na Alzheimera. Jan se tak i díky němu vydává na cestu za naplněním toho, o čem se domnívá, že jsou jeho sny.

ALenka v Říši Divů : Za Zrdcadlem (Alice in Wonderland: Through the Looking Glass (2016)

28. října 2016 v 18:50 | Veronika Srncova


ALenka v Říši Divů : Za Zrdcadlem (Alice in Wonderland: Through the Looking Glass (2016)

28.10.2016Žánr: Rodinný, fantasy, dobrodružný
Rok: 2016
Země: USA
Délkla: 108 minut

Film zde:


Alenka Kingsleighová se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se dostane zpět do fantastické Říše divů, kde se znovu shledá se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem Šklíbou a potrhlým Kloboučníkem, který není ve své kůži. Kloboučník totiž ztratil svou svoucnost a tak Bílá královna Mirana vyšle Alenku zapůjčit si Chronosféru, cože je kovová koule uvnitř Velkých hodin, jež stanovují veškerý čas. Cestou do minulosti se Alenka setkává se svými přáteli - i nepřáteli - v různých dobách jejich životů. Alenku čeká nebezpečná cesta, během které musí zachránit potrhlého Kloboučníka dřív, než jí vyprší všechen čas.
Jak se zbavit nevěsty (2016)

23. října 2016 v 19:29 | Veronika Srncová


Jak se zbavit nevěsty (2016)

23.10.2016


Žánr: Komedie
Délka: 88 mnut
Země : Čr
Rok: 2016

FIlm zde:Lenka Vlasáková hraje v romantické komedii "Jak se zbavit nevěsty" moderní dynamickou ženu Evu, která vlastní cukrárnu, stará se o syna a musí krotit svou rázovitou maminku v podání Jany Švandové. S bývalým manželem s tváří Davida Matáska má skvělý vztah a jak, říká její kamarádka "nebyli byste první, co se rozvedli a zase dali dohromady". A pak se málem políbí a následuje pozvání na drahou večeři při svíčkách, kde se Honza konečně vyjádří. Opravdu se znovu zamiloval a přemýšlí o svatbě . . . . . s někým jiným! S krásnou, sympatickou a chytrou klavíristkou Lindou! A ještě chtějí upéct svatební dort. To je něco pro svéráznou Evinu maminku. Nikdy nevzdává, vždy si ví rady a zničit cizí svatbu je ta správná výzva. S bojovnou maminkou v zádech jede Eva na společný výlet se šťastnými snoubenci. A do toho rodinná regata, závod, bratrský souboj o místo přednosty zubařské kliniky, zlovolná švagrová a jeden potrhlý operní pěvec. Třešničkou na zábavném dortu je pak fotbalový trenér v podání Matěje Ru

Řachanda (2016)

16. října 2016 v 17:55 | Veronika Srncová


Řachanda (2016)

16.10.2016
Země: Čr
Žánr: Pohádka
ROk: 2016
Délka: 106 minut

Film zde:Pohádka o rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Až když se trojice ocitne shodou okolností v kouzelném Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, naučí se od nich to, co je nedokázali do té doby naučit sami lidé - že tak, jak se chováme k ostatním, tak se pak oni chovají k nám. Neboli že co dáváš, to se ti vrátí. Ale co by to bylo za příběh, kdyby kromě ponaučení, zábavy a milých postav chyběla láska? A tak se stane, že kromě toho, že se princezna Markétka napraví, se také zamiluje do obyčejného Matěje...

Medvídek Paddington (Paddington) ( 2014)

2. října 2016 v 18:31 | Veronika Srncová


Medvídek Paddington (Paddington) ( 2014)

2.10.2016Žánr: KOemdie, rodinný
Rok: 2014
Délka: 98 minut
Země: USA

FIlm zde:


Neobyčejně půvabné a vtipné vyprávění o osiřelém medvědu z nejtemnějšího Peru, který přijede vlakem na nádraží Paddington v Londýně, kde se ho ujmou manželé Fouskovi. Kde se medvídek objeví, tam se začnou dít neuvěřitelné věci.
Zack a Miri Točí Porno (Zack and Miri Make a Porno) (2008)

27. srpna 2016 v 19:19 | Veronika SrncováZack a Miri Točí Porno (Zack and Miri Make a Porno) (2008)

27.8.2016


Žánr: Drama, komedie, romatický
Rok: 2008
Délka: 102 minut
Země USA
Tento film natočil americký režisér Kevin Smith. Komu by v dnešní době nechyběli peníze? Snad všem a nejinak je tomu u našich hlavních hrdinů Zacka a Miri (Seth Rogen a Elizabeth Banks). Zack a Miri jsou dlouholetí kamrarádi a jedneho krásného dne si řekli že zkusí nedostatek peněz vyřešit natáčením porna. Jakmile však začnou natáčet, zjistí, že k sobě mají mnohem blíž než mívají normální kamarádi. Zkloubit natáčení porna a zrovna splanutou lásku asi nebude lehké. Jak to asi dopadne?Líbánky (Just Married) (2003)

18. srpna 2016 v 20:20 | Veronika SrncováLíbánky (Just Married) (2003)

18.8.2016


Žánr? kOmedie, romatick
Rok:: 2003
Délka: 98 minut
Země: USA, Neměcko

Film zde:


Tom Leezak a Sarah McNerneyová. On je sportovně založený reportér nočního dopravního vysílání v rádiu, ona svobodomyslná spisovatelka z rodiny, která je velmi bohatá, ale navíc velmi, velmi snobská. Jejich štěstí, zdá se, nestojí nic v cestě. Jaké je však překvapení Tomových kamarádů! A jaké zděšení zavládne v Sářině rodině, když se mladý pár do sebe bleskově zamiluje! Tom se okamžitě přizpůsobí Sářinu vnímání světa, životních hodnot a očekávání. A Sarah zcela ignoruje tatínkovo varovné sýčkování, které ji zrazuje před krokem, k němuž ji táhne hlas srdce. Nedej bože, aby byla svatba, aby se provdala za "rytíře v rezavém brnění!" Jenže veselka je - a veliká. Po ní mladý pár s vyhlídkou dokonalé dovolené vyrazí do Itálie. Ale kvůli Sářinu bývalému příteli, který čirou náhodou dlí v Benátkách, a kvůli řetězci neúnavných propletenců smůly procházejí mladí novomanželé testem limitů své mladé lásky…

Hotel Transvalnie (Hotel Transylvania 2) (2015)

17. srpna 2016 v 20:39 | Veronika Srncová


Hotel Transvalnie (Hotel Transylvania 2) (2015)

17.8.2016


Žánr: komedie,rodinný, animovaný
Rok: 2015
Délka: 89 minut
Země: USA


Film zde:


Zdá se, že Hotelu Transylvánie se začíná dařit... Dracula konečně ustoupil ze svých striktních zásad ubytovávat v hotelu pouze příšery, a ten se proto otevírá i lidským návštěvníkům. Za zavřenými dveřmi krypty ale Draculu sžírají pochybnosti o tom, zda se jeho napůl lidský a napůl upíří vnuk Dennis vůbec někdy stane upírem. Když tedy Mavis ve společnosti Johnnyho vyrazí na návštěvu lidské části příbuzenstva - na které ji ostatně také čeká nejedno překvapení - požádá "Děda" Drac o pomoc své přátele Franka, Murrayho, Waynea a Griffina a společně Dennisovi nachystají "kurz pro strašidla". Nemají ale nejmenší tušení, že se k návštěvě své rodiny v hotelu chystá také Dracův rozmrzelý a velmi, velmi, velmi staromódní otec Vlad. Když se tedy Vlad dozví, že jeho pravnuk není čistokrevný upír - a ještě k tomu teď do Hotelu Transylvánie mohou jezdit i lidé - nastane mela, ze které by dost možná i upírovi ztuhla krev v žilách.


Rande Na Jednu Noc (Nick and Norah's Infinite Playlist) (2008)

16. srpna 2016 v 20:32 | Veronika Srncová


Rande Na Jednu Noc (Nick and Norah's Infinite Playlist) (2008)

16.8.2016Žánr: Romantický, drama, hudební, komedie
Rok: 2008
Délka: 90 minut
Země: uSA

FIlm zde:


Na počátku této úsměvné romantické komedie stojí dva mladí lidé, obyčejný kluk - basák z nic moc kapely a tuze dobře situovaná dcera majitele prestižního nahrávacího studia, a popravdě je nepojí vlastně vůbec nic. Snad jen to, že mají podobný vkus na písničky. Oba si právě prošli bolavými rozchody, jejich srdce jsou opuštěná a uzavřená před světem. Přesto ale občas stačí jediná noc, aby se z mraky poseté oblohy nad New Yorkem vyklubalo slunce a vše kolem najednou začalo být krásnější než kdykoli dřív. A právě to ostýchavý Nick a sebejistá, nedůvěřivá, otázkami překypující Norah tuto noc zažijí, když hledají tajný koncert oblíbené nezávislé "indie" kapely. Natolik zvláštní pár Manhattan možná ještě neviděl. Ale co. Láska má miliony podob. V hlavních rolích Michael Cera, známý především díky populárnímu snímku Juno, a půvabná Kat Dennings.
Věčně Mladá (The Age of Adaline) (2015)

15. srpna 2016 v 20:53 | Veronika SrncováVěčně Mladá (The Age of Adaline) (2015)

15.8.2016Žánr: Drama, romantický
Rok: 2015
Země: USA
Délka: 112 minut

Film zde:


Adaline Bowman (Blake Lively) přestane ve svých 29 letech zázrakem stárnout a skoro osm desetiletí žije osamělým životem, v němž si k sobě nepustí nikoho, kdo by mohl odhalit její tajemství. Až setkání s charismatickým filantropem Ellisem Jonesem (Michiel Huisman) jí vrátí do života radost a lásku. Když ovšem při setkání s jeho rodiči (Harrison Ford, Kathy Baker) hrozí, že bude pravda odhalena, musí Adaline učinit rozhodnutí, které jí změní život navždy.


Velká Svatba (The Big Wedding) (2012)

14. srpna 2016 v 20:30 | Veronika Srncová


Velká Svatba (The Big Wedding) (2012)

14.8.2016


Žánr: kOmedie
Rok: 2012
Délka: 89 minut
Země: USA

FIlm zde:Don a Ellie spolu tvořili ideální rodinu, pak se ale po dlouhých letech manželství kvůli Donovým nevěrám rozvedli. Nyní se Ellie po téměř deseti letech vrací do Donova domu, aby se zúčastnila svatby Alejandra, kterého adoptovali a vychovali, když jejich vlastní děti dospěly. Alejandro a Missy jsou mladí a chtějí se vzít. Na tom by nebylo nic divného. Na svatbu ale přes půl světa přijíždí také Alejandrova biologická matka Madonna, přísná katolička. Kdysi se svého syna vzdala, aby mohl studovat a měl lepší život. Její přesvědčení se neslučuje se skutečností, že Don a Ellie jsou rozvedení. A tak se exmanželé Griffinovi rozhodnou, že po dobu svatby zahrají před biologickou Alejandrovou matkou spokojený manželský pár. Velká zábava je to pro jejich další děti - Lylu, čtyřicetiletou úspěšnou, bezdětnou právničku a Jareda, který je ve svých třiceti letech stále panic. Méně se již baví Donova dlouholetá partnerka Bebe, která se v domě cítí tak trochu nadbytečná. Začíná chaotický víkend plný komplikací a kuriózních situací.

Šťastný Los (Lottery Ticket) (2010)

13. srpna 2016 v 20:41 | Veronika Srncová


Šťastný Los (Lottery Ticket) (2010)

13.8.2016Žánr: KOmedie
RoK. 2010
Délka: 99 minut
Země: USA

FIlm zde:


Kevin Carson (Bow Wow) je obyčejný mladý muž ... tedy do té doby, než v loterii vyhraje 370 milionů dolarů. To je dobrá zpráva. Špatná zpráva je, že výherní kancelář má na sváteční prodloužený víkend zavřeno. A Kevin bude muset přijít na to, jak udržet své štěstí na uzdě a přežít následující tři dny. Zpráva o jeho výhře se v sousedství šíří rychleji než čekal. Zjišťuje, kteří z jeho přátel jsou díky této novince falešní a kteří jsou opravdoví. Dívky, které o něj dříve ani nezavadily pohledem, ho najednou začnou dychtivě pronásledovat. Každý si z jeho koláče chce utrhnout alespoň kousek. Kevin se ocitá na pokraji sil, snaží se uniknout a začíná dokonce pochybovat o záměrech svého nejlepšího přítele Bennyho (Brandon T. Jackson). Zároveň si však uvědomuje moc, kterou třímá v rukou … Je legrační, čeho jsou lidé schopni, když se jedná o peníze

Za Láskou Do Paříže (We'll Never Have Paris) (2015)

10. srpna 2016 v 20:44 | Veronika Srncová


Za Láskou Do Paříže (We'll Never Have Paris) (2015)

10.8.2016


Žánr: Komedie, romantický
Rok. 2015
Délka: 94 minut
Země: USA

Film zde:


Poté, co při žádosti o ruku kolosálně pohoří, se těžce neurotický Quinn Berman (Simon Helberg), který právě prožívá krizi středního věku, vydává do města zamilovaných, aby získal zpět jedinou lásku svého života - Devon.

Příběh inspirovaný skutečnými událostmi pojednává o Quinnovi (Simon Helberg), který už několik let žije v oddaném vztahu s Devon (Melanie Lynskeyová), již se chystá požádat o ruku. Avšak jen do té doby, než mu jeho okouzlující blonďatá kolegyně vyzná lásku. Quinn začne o manželství okamžitě pochybovat a nakonec dlouholetý vztah se svou lepší polovičkou ukončí. Po krátké aférce s blondýnou si však Quinn rychle uvědomí, že udělal největší chybu svého života, a vyrazí do Paříže, kam se jeho jediná skutečná láska mezitím odstěhovala, aby ji získal zpět.


Líza, liščí víla (Liza, the Fox-Fairy) (2015)

8. srpna 2016 v 20:11 | Veronika Srncová


Líza, liščí víla (Liza, the Fox-Fairy) (2015)

8.8.2016


Žánr. Komedie, drama
Země: Maďarsko
Délka: 104 minut
Rok: 2015

Film zde:


Líza je nesmělá zdravotní sestra, která se už dvanáct let stará o Martu, vdovu po japonském velvyslanci v Maďarsku. Na své třicáté narozeniny zavítá Líza do McDonald's, aby tam našla lásku. Marta je však během Líziny krátké nepřítomnosti zavražděna jejím imaginárním kamarádem Tonim Tanim, japonským popovým zpěvákem ze sedmdesátých let minulého století, který už je po smrti. Příbuzní oběti nahlásí na policii, že Martu zavraždila Líza, aby zdědila její byt. Vyšetřením případu je pověřen podporučík Zoltan. Policista se vydává za nájemníka a nastěhuje se do Lízina bytu, aby měl podezřelou pod dohledem. Když se Zoltan rozhodne tajně opravit všechny nefunkční přístroje v domácnosti, přihodí se mu několik vážných nehod, neboť je zamilovaný do Lízy. Přestože se z Lízy díky časopisům pro ženy stane sebevědomější a mimořádně přitažlivá kráska, veškeré její úsilí najít si partnera ztroskotá kvůli smrtelným neštěstím, jež má na svědomí Toni Tani. Líza dojde k přesvědčení, že se proměnila v liščí vílu, vražedného démona z japonských pohádek. Rozpoutá se bitva o Lízin život, v níž proti sobě stanou záhadný popový zpěvák a podporučík Zoltan.
Nikdy Není Pozdě (Ricky and the Flash) (2015)

4. srpna 2016 v 17:43 | Veronika Srncová


Nikdy Není Pozdě (Ricky and the Flash) (2015)

4.8.2016Žánr: Drama
Délka: 108 minut
Rok: 2015
Země: USA

Film zde:


Meryl Streep se představuje v nezvyklé roli rockové zpěvačky a kytaristky ve filmu Nikdy není pozdě, který natočili držitelé Cen Akademie®, režisér Jonathan Demme (Nejlepší režie - Mlčení jehňátek, 1991) a scenáristka Diablo Cody (Nejlepší původní scénář - Juno, 2007). V originálním a strhujícím filmu nabitém hudebními výstupy Meryl Streep ztvárnila kytaristku Ricki Rendazzo, která při své vysněné cestě na hudební vrchol udělala nespočet chyb. Teď se vrací domů, aby dostala šanci své chyby napravit, a věří, že se znovu smíří s rodinou.


Hodný Dinosaurus ( The Good Dinosaur) ( 2015)

3. srpna 2016 v 19:54 | Veronika Srncová


Hodný Dinosaurus ( The Good Dinosaur) ( 2015)

3.8.2016

Žánr. Rodinný, animovaný
Rok 2015
Délka: 100 minut
Země: USA

Film zde:


Animovaný film "Hodný dinosaurus" si pohrává s otázkou: Co kdyby asteroid, který jednou provždy změnil život na Zemi, naši planetu minul a obří dinosauři nikdy nevyhynuli? Pixar Animation Studios vás zvou na dobrodružnou výpravu do světa dinosaurů, kde se Apatosaurus jménem Arlo spřátelí s člověkem. Na cestách drsnou, ale překrásnou divočinou se Arlo naučí čelit svému strachu a zjistí, že je schopen velkých činů.

Máslo ( Butter) (2015)

1. srpna 2016 v 19:44 | Veronika Srncová


Máslo ( Butter) (2015)

1.8.2016Žánr: KOmedie, satira
Délka: 97 minut
ROk: 2015
Země: USA

Film zde:


Laura a Bob Picklerovi mají neobyčejného koníčka, jsou přeborníky ve tvorbě máslových skulptur. Každoročně se účastní místní soutěže v uměleckém vyřezávání másla. Z Boba se stal uznávaný umělec, který dokáže vymodelovat z másla téměř cokoliv. Laura začala jeho popularitu využívat k charitativní činnosti, založila fond pro postižené děti a začala pomýšlet na politiku. Během výstavy máslových soch se Bob setká s talentovanou černošskou dívenkou Destiny. Když výbor rozhodne, že je načase ukončit s Bobem dlouholetou spolupráci a předat štafetu někomu dalšímu, zhroutí se jeho manželce celý svět. Laura ale odmítá být odříznuta od světa másla, a tak se rozhodne sama účastnit soutěže. Konkurence bude veliká, ale její největší soupeřkou bude Destiny.
Naši a Já (As Cool as I Am) (2013)

26. července 2016 v 22:40 | Veronika Srncová


Naši a Já (As Cool as I Am) (2013)

26.7.2016

Žánr? KOmedie, drama
Délka: 92 minut
ROk_ 2013
Vznik: USA

Film zde:


Film Naši a já vypráví příběh chytré dospívající dívky, která trčí kdesi na americkém maloměstě. Zatímco šestnáctiletá Lucy sleduje, jak se manželství jejích rodičů rozpadá, sdílí své největší obavy i naděje s nejlepším kamarádem Kennym.

Šestnáctiletá Lucy je tak trochu divoška. Skvěle vychází se svým otcem, který ji ale často opouští na celé měsíce kvůli práci v Kanadě. S matkou má spíše kamarádský vztah a musí se starat o většinu věcí kolem domácnosti. Stále víc si uvědomuje svou sexualitu i nepříliš "stabilní" rodinnou situaci. Začne chodit s nejlepším kamarádem Kennym a záhy pochopí, že manželství jejích rodičů není tak pevné, jak si doposud myslela. Všimne si, že její otec zůstává pryč od rodiny déle, než je zdrávo, a že matka po jeho přítomnosti netouží ani zdaleka tak moc jako ona sama.Horton (Horton Hears a Who!) (2008)

25. července 2016 v 19:44 | Veronika Srncová


Horton (Horton Hears a Who!) (2008)

25.7.2016Žánr: Animovaný, dobrodružný, rodinný
Délka: 87 minut
Země. USA
Rok: 2008

FIlm zde:Slon Horton najde květinku a na ní je malé smítko, které na něj mluví. Po nějaké době zjistí, že na smítku žijí obyvatelé Kdovíci v malém městečku Kdosice. Samozřejmě že nikdo nevěří, že prosté smítko může mluvit; v lese, kde žije s mnoha dalšími zvířaty, má hlavní slovo klokanice Kangaroo, která má Hortona za blázna. Chce, aby ihned smítko zahodil a nebláznil jejich mláďata. Horton však trvá na svém, a to se Kangaroo nelíbí. Proto na Hortona a jeho smítko pošle supa Vlada, který má za úkol smítko zničit. Horton se i se smítkem vydá na vysokou horu, kde smítko uloží do bezpečí. Vlad však Hortona dostihne a smítko mu sebere. Horton běží, co mu síly stačí, a když už je na dosah, sup Vlad hodí květinku se smítkem do obrovské louky, plné stejných květin. Horton je nešťastný a vydává se hledat jehlu v kupce sena...

Celý den hledá, a když už se ho zmocní beznaděj, náhle kolem něj letí květinka s oním smítkem. Horton je celý bez sebe radostí. Mezitím sup Vlad popisuje klokanici Kangaroo, jak zničil smítko i s kvítkem. Klokanice je spokojená, ale vtom přiběhne jedno zvířátko a říká jim, že Horton smítko našel a znovu si s ním povídá. To klokanici neuvěřitelně rozzlobí a poštve na Hortona všechna zvířata z lesa. Namluví jim, že Horton chce pobláznit jejich mláďata...
50 Odstínů Černé (Fifty Shades of Black) (2016)

18. července 2016 v 20:00 | Veronika Srncova


50 Odstínů Černé (Fifty Shades of Black) (2016)

18.7.2016Žánr: Komedie
Délka: 90 minut
Země: USA
ROk: 2016

Film zde:


Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie "Padesát odstínů černé". Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? A kdo si dovolí udělat nehoráznou legraci z jednoho z nevětších filmových hitů roku? Komik a věčný srandista Marlon Wayans, který má na svědomí populární sérii parodií Scary Movie a Pár nenormálních aktivit.

Sranda musí být, a snad úsměv divákům nezatuhne ani ve chvíli, kdy se hrdince dostane tvrdé lekce bejčákem pojmenovaným Nespoutaný Django. Právě název stěžejní erotické pomůcky napovídá, že u Padesáti odstínů šedi filmové srandičky zdaleka nekončí. Marlon Wayans a jeho dlouholetý parťák Rick Alvarez si berou na paškál i další hity napříč celým barevným spektrem. Hlavní hrdina si například projde traumatickým zážitkem á la Bez kalhot XXL. Zdivočelá fanynka jeho striptýzové show je tak těžká váha, že by to neudržel ani samotný Channing Tatum. Podobně těžká váha bude i nejslavnější zadek světa Kim Kardashian a její slavné fotky se šampusem.

Osudovou dívku si zahrála Kali Hawk (Ženy sobě), pana Blacka si střihnul Marlon Wayans, v jedné z vedlejších rolích nechybí známá komediální tvář Mike Epps. Velkou zvědavost budí ohlášená účast Jane Seymour. A s ohledem na parodovaný žánr pak mužská představivost spekuluje o tom, jakou míru oblečení bude nestárnoucí šťabajzna doktorka Quinnová a jedna z BondGirl ( Žít a nechat zemřít ) v "Černých odstínech" mít.

Láska pod Hvězdami ( Love Of Under Stars) (2015)

14. července 2016 v 20:03 | Veronika SrncovaLáska pod Hvězdami ( Love Of Under Stars) (2015)

14.7.2016


Žánr: Komedie, romantický
Délka: 90 minut
Země: USA, Kanada
ROk: 2015

Film zde:Duchem stále mladá postgraduální studentka Becca naváže nečekané a nesourodé přátelství s tichou Emily, která nedávno ztratila matku. Becca pomáhá Emily společně s jejím otcem překonat tyto těžké chvíle a den za dnem povzbuzují zlomenou dívku k tomu, aby našla sílu jít dál. Emily Beccu na oplátku vede k dospělácké zodpovědnosti. Jejich vzájemný vztah však projde zatěžkávací zkouškou - Becca si začne s Emilyiným otcem Natem a obě dívky se musejí s nezvyklou situací vypořádat.


Jak Přežít Loučení Ze Svobodou (Cómo sobrevivir a una despedida) ( 2015)

13. července 2016 v 10:20 | Veronika Srncová


Jak Přežít Loučení Ze Svobodou (Cómo sobrevivir a una despedida) ( 2015)

13.7.2016


Žánr: KOmedie
Rok: 2015
Délka: 97 minut
Země: Španělsko

Film zde:Španělská komedie se soustředí na partičku přátel, kteří mají v plánu strávit víkend na ostrově Gran Canaria. Chtějí tam uspořádat bláznivou a nezapomenutelnou rozlučku se svobodou pro Giselu, která se jako první z nich vdává.

Španělská komedie vypráví bláznivý příběh partičky kamarádek: Nory, Gisely, Taniy, Marty - a Matea, který chodí s jednou z nich. Ve svých sedmadvaceti letech dívky ještě zdaleka nedosáhly toho, o čem v pubertě snily. Stejně jako většina španělských dvacátnic chtějí i ony získat dobré místo ve vysněné profesi, najít si přítele jako z Padesáti odstínů šedi a bydlet v úžasném bytě v centru města. Jediné, co si ale mohou se svými nízkými platy dovolit, je společné bydlení, mají mizerné práce, kluky alergické na jakékoli kompromisy a oblečení musejí nakupovat ve výprodejích. Navzdory tvrdé realitě se však Nora a její kamarádky nevzdávají. Jejich hlavním úkolem je zorganizovat úžasnou rozlučku se svobodou pro Giselu, nejzodpovědnější členku jejich party. A tak jedou strávit víkend na ostrově Gran Canaria, kde si hodlají užít ty nejdivočejší chvíle svého života. Dívky se nakonec na vlastní kůži přesvědčí, že přátelství dokáže překonat všechny překážDruhý Báječný Hotel Marigold (The Second Best Exotic Marigold Hotel) (2015)

12. července 2016 v 11:30 | Veronika Srncová


Druhý Báječný Hotel Marigold (The Second Best Exotic Marigold Hotel) (2015)

12.7.2016Žánr: Drama, komedie
Délka: 122 minut
Rok: 2015
Země: USA? Británie

Film zde:


Báječný hotel Marigold leží v indickém Jaipuru a v předchozím filmu se stal útočištěm sedmi trochu noblesních a trochu potrhlých britských penzistů, které si s gustem zahrála elita britského herectví.

Teď už je Báječný hotel Marigold plně obsazen stálými hosty a jeho manažerka Muriel (Maggie Smith) i majitel Sonny (Dev Patel) chtějí své podnikání rozšířit. Mají totiž velký sen, který se jmenuje Druhý báječný hotel Marigold. Mezitím si ostatní členové jejich party užívají v Indii nejen znovunalezenou chuť do života ale také nová přátelství a lásky. Evelyn a Douglas (Judi Dench a Bill Nighy) si každodenně lámou hlavu nad tím, kam je asi zavedou jejich společné snídaně, kdežto Norman a Carol (Ronald Pickup a Diana Hardcastle) se už plaví po bouřlivých vodách společného vztahu. Madge (Celia Imrie) oslňuje hned dva nápadníky najednou, ale má těžkou volbu, oba jsou totiž bohatými mahárádži.

Sonnyho matka se zase stává múzou nového hotelového hosta, spisovatele Guye Chamberse (Richard Gere). A právě sbližování své matky s Gueyem nese těžce hoteliér Sonny. Je totiž přesvědčený, že tento záhadný spisovatel je ve skutečnosti tajným americkým hotelovým inspektorem, který přijel vyhodnotit kvalitu jeho hotelových služeb a může ohrozit jeho plány se zapojením hotelů do celosvětové sítě. A aby se toho nedělo málo, blíží se jeho vlastní svatba se Sunainou. A pořádná indická svatba je mnohem komplikovanějším projektem než vybudování nového hotelu. Sonny zoufale nezvládá ani jedno. Ještě že je obklopen britskými přáteli, kteří vše řeší s nadhledem, protože ochudit diváky o svatební tečku, to by byl skoro zločin. Ostatně herec Bill Nighy podotýká: "Svatba je krásným finále. Dodává příběhu lehký ironický nadhled a navíc jsme si mohli zahrát na Bollywood. Je to radostné a slavnostní a doufáme, že to diváky nadchne."S Tímto Prstenem ( With This Ring)

10. července 2016 v 22:30 | Veronika Srncova

S Tímto Prstenem ( With This Ring)

10.7.2016Žánr: kOmedie, romantický
Rok:? 2015
Délka: 84 minut
Země: USA

Film zde:


Poté, co se na silvestra zúčastní Eliseiny svatby, se její tři kamarádky - kariéristická lovkyně talentů Trista, úspěšná sloupkařka společenské rubriky Viviane a neúspěšná herečka Amaya - rozhodnou mezi sebou uzavřít dohodu, že se během roku provdají. Vezmou si buď novou lásku, kterou teprve potkají, nebo naopak muže, jehož mají už dlouho v záloze. Každá z přítelkyň ale čelí řadě vlastních problémů: Trista ještě nepřekonala rozchod s bývalým partnerem Damonem, který měl fobii ze závazků, Viviane je tajně zamilovaná do Seana, otce svého syna, a Amaya se zoufale snaží rozvrátit nešťastné manželství svého přítele Keitha, aby spolu mohli žít šťastně až navěky. Každá z žen vstupuje do nového roku s velkými nadějemi a sny o tom, co se během následujících dvanácti měsíců stane... Skončí ale před oltářem opravdu všechny?

Učitelé Na Zakázku (Les profs) (2013)

6. července 2016 v 19:24 | Veronika SrncováUčitelé Na Zakázku (Les profs) (2013)

6.7.2016Žánr: Komedie
Délka: 88 minut
Země: Francie
Rok: 2013

Film zde:


Lycée Jules Ferry je nejhorší střední škola ve Francii. A ani ti nejlepší profesoři s tím nic nezmůžou. Poslední šancí na záchranu je povolat nový tým vyučujících a aplikovat neobvyklý model: nejhorší žáci budou svěřeni nejhorším učitelům.Co Jsme KOmu Udělali (Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?) ( 2014)

4. července 2016 v 20:33 | Veronika Srncová


Co Jsme KOmu Udělali (Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?) ( 2014)

4.7.2016


Žánr: KOmedie
Délka: 97 minut
Země: Francie
Rok: 2014

Film zde:


Svěží francouzská komedie Co jsme komu udělali? (doslovný překlad originálního názvu je Co jsme pánubohu udělali?) je pátým celovečerním filmem režiséra a scenáristy Philippa de Chauverona. - Notář Claude Verneuil a jeho žena Marie vychovali čtyři dcery tak, jak se od katolických rodičů na maloměstě očekává. Jenže během tří let se do rodiny přiženili z jejich hlediska "jiní" Francouzi: Isabelle se provdala za muslima Rachida, Odile za žida Davida a Ségolène za Číňana Chaa. I když se Claude tváří jako tolerantní republikán a i když jsou manželství dcer šťastná, rodinné setkání v Paříži při obřadu obřízky Davidova synka se nevydaří. Zeťové na sebe nevraží a trumfují se v sarkasmech. Claude se ženou nakonec uraženě odejdou ze slavnostního oběda. Marie po čase doma v Chinonu upadne do deprese: dcery a vnoučata jí scházejí. Na radu psychoterapeuta uspořádá rodinné Vánoce v kosmopolitním stylu, které se kupodivu vydaří. Jenže nejmladší Laure požádá o ruku její dosud tajený přítel Charles. Mladý herec je sice katolík, ale pochází z Maroka a je černoch. Jeho otec André na rozdíl od matky Madeleine se synovou volbou hrubě nesouhlasí. Ani Claude se nemůže s chystaným sňatkem srovnat a starší sestry by svatbu kvůli rodičům nejraději překazily. Po řadě nedorozumění, xenofobních narážek, náboženských rozmíšek, malicherných naschválů a žabomyších sporů se vše vyřeší, pánové se spřátelí a vdavky proběhnou v pořádku. - Snímek s humorem a s nadhledem konfrontuje současnou globalizaci a svobodomyslnost mladší generace s francouzským staromilstvím a přetrvávajícím maloměšťáctvím. Bere si tak na mušku problémy, které jsou obyvatelům bývalé koloniální velmoci blízké
Nepovedenej Kšeft (Unfinished Business) ( 2015)

4. července 2016 v 20:27 | Veronika Srncová


Nepovedenej Kšeft (Unfinished Business) ( 2015)

4.7.2016


Rok: 2015
Země: USA
Žánr: KOmedie
Délka: 91 minut

Film zde:


V zábavné komedii plné nezřízených pitek se představuje Vince Vaughn v roli tvrdě pracujícího podnikatele, který se společně se svými dvěma spolupracovníky (Dave Franco a Tom Wilkinson) vydává do Evropy, aby tu uzavřel životní obchod. Jejich výprava se ale brzy vymkne kontrole, když se triu smolařů staví do cesty ty nejšílenější překážky, jako jsou hospodské potyčky během Oktoberfestu, zmatky v hotelu, rozbitá navigace nebo celosvětový festival fetišistů. NAKONEC se těmhle šílencům snad i podaří smlouvu uzavřít, jen musí celý výlet přežít. Na ex!


7

Nahlas a naplno (Joyful Noise) (2012)

22. června 2016 v 11:55 | Veronika Srncová


Nahlas a naplno (Joyful Noise) (2012)

22.6.2016Žánr: , Hudební, komedie, rama
Rok: 2012
Země: USA
Délka: 113 minut

Film zde:


V malom mestečku Pacashau v štáte Georgia zavládli ťažké časy... Mietsni sa však nenechajú len tak ľahko zlomiť, veria totiž cirkevnému zboru, ktorý má výhrou v národnej hudobnej súťaži opäť vrátiť do sŕdc všetkých obyvateľov radosť. Ich hudba bola vždy veľmi príjemná harmonická, no dnes, žiaľ, rozdielne (nielen) umelecké predstavy hlavných sólistiek súdržnosti zboru vôbec neprospievajú. Nová šéfka zboru Vi Rose Hillová (Queen Latifah) totiž preferuje osvedčený tradičný štýl, kým temperamentná G.G. Sparrowová (Dolly Parton) pravý opak - myslí si skrátka, že ich doterajší štýl je príšerne zastaraný a predpotopný! Situácia sa výrazne zhorší, keď sa na scéne objaví G.G-in rebelský vnuk Randy (Jeremy Jordan). Ten má totiž nielen výborný sluch, ale i od prvej chvíle neprehliadnuteľnú slabosť pre Vi Roseinu krásnu a talentovanú dcéru Oliviu (Keke Palmer)! Nuž a iskrenie medzi oboma tínedžermi sa premietne i do už i tak napätého vzťahu G.G. a Vi Rose... Ak by však pre blaho ostatných obyvateľov mestečka predsa len nejakým zázrakom dokázali zabudnúť na svoje spory, majú obrovskú šancu sebe i zboru dopomôcť k výnimočnému speváckemu výkonu - a ktovie, možno skutočne i vyhrať!

 
 

Reklama