Erotika a sex

Tipy na nejlepší milostné předehry

5. července 2015 v 15:33 | Veronika Srncová
Tipy na nejlepší milostné předehry

5.7.2015


1) Malujte si na tělo

V prodejnách s intimními pomůckami se dají koupit jedlé barvy na tělo. Zbytek je na vaší náladě a fantazii.

2) Pijte z pupíku

Vyzkoušejte tzv. Bodyshot ze slavné scény Samotáři, jen s mírnou změnou. Tequilu si nalijte do pupíku, sůl nasypte na psa a mezi zuby si dejte citrón. Partner nejdřív musí slíznout sůl, pak vypít nápoj a nakonec sníst citron.

3) Použijte šátek

Hedvábným šátkem si nechte zavázat oči a můžete něžně zkoumat vaše tělo. Pak si role vyměňte.

4) Zahrajte si bojovku

Na papírky si napište erotické úkoly a nastražte je na různá místa v bytě. Vzruší vás samé vymyšlené hry.

5) Předčítejte

Pořiďte si knihu s lechtivými příběhem a předčítejte partnerovi nahlas. Jsem zvědavá, jak dlouho vydržíte být v klidu.

6) Servírujte na těle

Nemusí to být sushi, které měla Samantha ve filmu Sex ve městě, ale cokoli drobného co se dá poskládat na nahé tělo. Váš partner bude z takového typu servírování nadšený.

7 Od ničeho k něčemu


Hlaďte se navzájem na méně citlivých místech těla a pomalu předcházejte k tělu nejvnímavějším. Žádný spěch ( v tomto případě platí pravidlo, čím déle, tím lépe.)

Hrůzná antikoncepce

26. května 2014 v 18:38 | Veronika Srncová


Hrůzná antikoncepce

26.5.2014


V dnešní době je celkem běžné, že se většina žen chrání před nechtěným početím antikoncepcí. Bez problémů polykáme "snad" bezpečné pilule nebo užíváme pesary či jiné druhy antikoncepce. Ale jak tomu bylo v minulosti? Znali lidé před několika tisíci lety něco takového? Odpověď zní: "Ano znali". První zmínka o antikoncepci sahá do starého Egypta i Číny. Možná některé způsoby, které jsou tu popsány, se budou zdát až odpudivé, ale co by lidstvo pro trochu zábavy bez následků neudělalo
Čtenářka píše: Hrůzná antikoncepce

Kuličky z trusu

První zajímavosti nám začínají ve starověkém Egyptě. Zdejší ženy se proti neplánovanému početí chránily pastou, která byla vyrobena z krokodýlího trusu. Z pasty vytvořily kuličku, kterou si těsně před pohlavním stykem vsunuly do pochvy. Asi se jednalo o velice "aromatickou kuličku", ale uvedená antikoncepce byla účinná. Krokodýlí trus dokázal vytvořit hodně kyselé prostředí a to spermie nemají rády.
Kousek vlny, která byla napuštěna medem a posypána práškem z datlí a akátu byla také dobrým zabijákem spermií. Jednalo se o tampon, který sloužil také jako osvědčená antikoncepce v dávném Egyptě. Vzniklá sloučenina kvasila a tím pádem vytvořila nám již dobře známé kyselé prostředí.
Tampony napuštěné olivovým olejem, medem, cedrovou pryskyřicí nebo citronovou šťávou slibovala spolehlivý účinek a to i v antice

Rtuť nebo olovo?

Stará Čína nabízela jistě nepřeberné množství ochrany před nechtěným početím, ale historicky nejznámější variantou bylo pití horké rtuti nebo olova. V tomto případě opravdu početí nehrozilo, jelikož žena mohla být ráda, že tento proces vůbec přežila.

Pohádkové představy

I středověk nabízel různé antikoncepční rozmanitosti. Třeba pít vodu z nádoby, kde si kovář chladil kleště. Voda se pila před pohlavním stykem a měla zaručit bezpečný sex (a určitě také zdravotní potíže). A co třeba plivnutí žábě do tlamy, zajímavá metoda antikoncepce, ne? Když žena při menstruaci třikrát po sobě plivla žábě do tlamy, měla jistotu, že celý rok neotěhotní. Nevím, jestli litovat žáby nebo ženy, které na ně doslova pořádaly hony.
Další ze způsobů byla různá zaříkávadla, smotky ovčí vlny napuštěné vínem, bylinné výplachy po styku, žebro černé kočky, které měla žena při styku u sebe, kýchání a křičení, při vypuzování spermatu, vkládání půlky citronu do vagíny a různé lektvary.
Ženy se dokázaly chránit i nitroděložně. Do dělohy si nejprve zaváděly kamínky, později se metoda šířila celým světem a kameny byly nahrazeny zlatem nebo stříbrem.

Kondomy

Od 16. století se snažili i muži. O vznik první mužské ochrany se zasloužil Gabriel Fallopius, jednalo se o pouzdro z lněného plátna napuštěného olejem. O něco později se začala používat zvířecí slepá střeva. Kondomy, ale zřejmě vznikly již o několik století dříve.
V antickém Řecku si muži sedali do horké vody těsně před stykem. Tato metoda fungovala jen z části, obecně ale víme, že vyšší teplota a časté koupání v horké vodě způsobuje komplikace s mužskou plodností.

Některé způsoby antikoncepce byly opravdu pohádkové a některé slibovaly spolehlivý účinek. Každopádně ochranu před početím užívaly pouze některé ženy, většina z nich se snažila zplodit s manželem co nejvíce dětí a to nejlépe syna.

30 objevů nejen o sexu a líbání!

27. prosince 2013 v 15:39 | Veronika Srncová


30 objevů nejen o sexu a líbání!

27.12.2013


1. Líbání vám pomůže vycítit toho pravého! Během jazykových her se totiž s partnerem natolik přiblížíte tvářemi, že si vaše feromony mohou nerušeně popovídat o vašich genech a šancích na zdravého potomka. Ženy podvědomě upřednostňují podle vůně muže, jejichž genová výbava oplývá jinými imunitními bílkovinami, než jaké mají ony samy, protože správná kombinace zaručuje zdravý plod s lepšími vyhlídkami na přežití.

2. Sex bez líbání si umí klidně představit padesát procent mužů, avšak pouhých čtrnáct procent žen!

3. Některé ženy štěstěny mohou dosáhnout orgasmu i bez jediného doteku. Jednoduše zatnou svaly pánevního dna a hýždě a pak už jen vzdychají slastí.

4. Jako neexistují dva stejné otisky prstů nebo třeba dvě sněhové vločky, zcela jedinečné jsou i otisky rtů. Využívají se proto v soudním lékařství jako důkaz.

5. Tepelné procesy, které probíhají v lidském těle, vysvětlují, proč máte o prázdninách větší chuť na sex. Váš orgasmus je totiž díky horku daleko intenzivnější.

6. Na každou "obyčejnou" internetovou stránku připadá pět pornostránek.

7. Světový rekord v délce líbání drží italská milenecká dvojice Andrea Sari a Anna Chenová. Ti se na svatého Valentýna roku 2004 vášnivě líbali přesně 31 hodin, 18 minut a 33 sekund. Za svůj ústní výkon poté vyinkasovali šek v přepočtu na dvě stě tisíc korun, kterým si zaplatili neméně vášnivou svatební veselici.
\8. Celých deset procent mužů na celém světě je bláhově přesvědčeno, že ženy šílí rozkoší, když se mohou líbat s mužem se strništěm. Pokud by to byli oni, kdo musí druhý den po nájezdu neholené brady nešťastně krotit na obličeji a krku nepříjemnou vyrážku, nejspíš by vyžadovali stejně jako 67 procent žen, aby se drahý před líbáním vyholil dohladka.

9. Zvířata šikovně používají podobné sbližovací taktiky jako lidé. Šimpanzi se například s radostí líbají se svými partnery a po hádkách a roze
10. Sex je náramně zdravý pro mužské sperma! Jestliže se totiž semeno dlouho nemůže dostat z varlat ven, kazí se a vytvářejí se v něm nejrůznější abnormality velmi nebezpečné pro případný plod. Nezadaní chlapíci by proto měli čile masturbovat, pokud chtějí mít stále připravenou čerstvou dávku zdravého spermatu.

11. Šedesát osm procent mužů o sobě hrdě tvrdí, že jsou experti na líbání. Ženy jsou v průzkumech podstatně sebekritičtější a skromnější, skvělé polibky si připisuje pouze padesát šest procent z nich.

12. Ženský orgasmus působí proti bolesti spolehlivěji než ibuprofen. Produkuje totiž endorfiny, které vyvolávají pohodu v nervovém systému. Jakmile tohle zjistí váš nejdražší, přestanou na něho zabírat vaše výmluvy o bolesti hlavy.

13. Líbání zabírá jako skvělá odtučňovací kúra. Už minutovým polibkem spálíte dvacet šest kalorií!

14. Ačkoliv se vám erotické filmy snaží namluvit opak, mužské semeno málokdy vystříkne, jen spíše vycákne v jediném vrhu. Pouze nepatrné procento mužů při sexu opravdu stříká a mezi nimi drží rekord dostřik dlouhý dva a půl centimetru.
15. Některé ženy dosáhnou orgasmu pouhým hlazením a líbáním bradavek.

16. Zhruba 40 000 lidí na celém světě se v tuto chvíli oddává sexu.

17. Nejdelší podvodní polibek se uskutečnil v japonském Tokiu už 2. dubna 1980. Trval dvě minuty a osmnáct sekund.

18. Z výsledků dermatologických testů jasně vyplývá, že pravidelné žhavé líbání přispívá k léčení kožních zánětů, vyrážek a dokonce pigmentových skvrn. Proto namísto věčného sponzorování kosmetičky zapojte do svého zkrášlování partnera.

19. Není divu, že spousta mužů marně hledá klitoris. Těsně před orgasmem se totiž knoflík slasti smršťuje a záměrně se před silným drážděním schovává. Naštěstí je v této fázi zbytečné ho více dráždit, protože je příliš citlivý na přímý zásah.

20.Dvacet procent mužů žádá svou vyvolenou o ruku v pokleku, zatímco šest procent se raději na manželské úmysly drahé optá po telefonu.

21. Erotické vzrušení se odráží také na velikosti vašich rtů - při sexu se totiž pysky až třikrát zvětšují. Spolu s velikostí se mění i jejich zabarvení, od jasně růžové po světle červenou až k temně vínové.
22. Průměrný člověk stráví líbáním dva týdny svého života.
23. Dlouhé polibky uvolňují látku zvanou dopamin, která způsobuje podobnou euforii jako kokain.

24. Poslední kapka mužského ejakulátu obsahuje speciální spermicidy, které po aktu v ženském těle zůstávají a mají za úkol zlikvidovat spermie jiného muže, které by s těmi předchozími soupeřily o ženské vajíčko. Vědci dále tvrdí, že brázdy na žaludu penisu slouží k tomu, aby shrábly při průniku do ženy zbytky semene svého konkurenta, a vyčistily si tak prostor pro uložení vlastní nálože.

25. Téměř třetina všech mužů nepovažuje líbání za projev nevěry. Osmdesát devět procent žen s nimi však rezolutně nesouhlasí.

26. Náruživá četba ovlivňuje četnost sexu. Podle průzkumů si ženy, které pravidelně hltají červenou knihovnu, užívají milování až dvakrát častěji než ty, které se milostným románkům vyhýbají obloukem.

27. Levé varle má u mužů praváků větší průvěs než pravé. U leváků je tomu naopak.

28. Stres blokuje prožívání orgasmu. Může za to část mozku zvaná amygdala, v níž sídlí naše strachy a úzkosti. Právě tu je třeba vypnout, než s partnerem skočíte do peřin.

29. Sexuální rozkoš vede ženy k zajímavým experimentům. Mezi pomůckami, které lékaři často operativně vyjímají z podbřišků náruživých milovnic, bývají kromě klasických položek, jako jsou celer, banán či salám, také stěrky na nádobí, rohy od skotu, laky na vlasy a v jednom případě i dvě jablka.

30. Padesát procent mužů vnímá líbání jako jasný povel k sexu. S postelovými úmysly se ale líbá jen třiatřicet procent žen.

21 věcí, které by jste měla stihnout do 30

27. prosince 2013 v 15:31 | Veronika Srncová


21 věcí, které by jste měla stihnout do 30

27.12.2013


1. Zkusit si, jak by vám seděla úplně jiná (rozumějte šílená) barva vlasů.

2. Zvyknout si na pravidelné prohlídky u zubaře a gynekologa. Zároveň požádejte o názornou ukázku samovyšetření prsu a naučte se ho sama na sobě praktikovat.

3. Protančit noc v latino klubu (nebo jiném podniku, kam by vás v životě nenapadlo zajít).

4. Skočit si na gumě, potopit se do třiceti metrů nebo zkusit cokoli jiného, nad čím vaše fobie bude lomit rukama.

5. Najít si práci, která vás bude bavit a kde vás ocení.

6. Investovat do školy smyku a získat jistotu při řízení na ledovce. Při té příležitosti není na škodu osvojit si alespoň základy první pomoci.

7. Smířit se s faktem, že nikdy nebudete vážit padesát kilo a mít devadesáticentimetrové nohy.

8. Vychutnat si bez červenání a provinilých pohledů pánský striptýz.

9. Přiznat, že jste udělala chybu, pokud jste ji opravdu udělala, a přestat se omlouvat, když není za co.

10. Vyhodit ty růžové koktejlové minišaty, ve kterých vypadáte jako klon přerostlého plameňáka. Místo nich si kupte tu zelenou sukni, po které už dva roky toužíte, ačkoli víte, že váš přítel ji bude upřímně nenávidět.
11. Zjistit, jestli se dokážete dlouhodobě postarat o něco živého. Jestliže si netroufáte na psa, zkuste alespoň kytku. Tip pro odvážné: Půjčte si od kamarádky na víkend malé dítě.

12. Naučit se jiný způsob rozchodu, než jsou výmluvy a vypnutý telefon. A při té příležitosti si rovnou vyzkoušet, jaké to je bydlet sama.
13. Naučit se pořádně alespoň jeden jazyk.

14. Požádat o zvýšení platu bez zakoktávání a zadrhávání.

15. Vrátit porci špatně připraveného jídla a požádat o novou, aniž byste se číšníkovi omlouvala nebo na něj ječela.

17. Vyzkoušet si lahodu profesionální depilace, kosmetiky a masáže a naučit se dělat oční linky, aniž byste vypadala, jako by vám bouchla kamna.

18. Rozhodnout se, v jakém druhu pohybu necháte vyniknout svůj přirozený talent, a tomu se potom dlouhodobě věnovat.

19. Sex ve výtahu plus požádat v sexu o cokoli, co vás vzrušuje.

20. Přijít konečně na to, které barvy vám opravdu sednou.

21. Mít se ráda, protože to za vás stejně nikdo jiný neudělá!

4 tipy na perfektní prázdninový sex

27. prosince 2013 v 15:27 | Veronika Srncová

4 tipy na perfektní prázdninový sex

27.12.2013Sportujte


Místo abyste se celé dny povalovali na pláži jako dva tuleni, před večeří si protáhněte svaly. Ať si zaběháte po tenisových kurtech, nebo si střihnete plavecké závody v hotelovém bazénu, rozproudíte si krev v žilách a výsledkem bude mnohonásobně zvýšená chuť na milování.


Sexujte všude.


Jestli nemáte náladu na upocené dovádění v hotelovém pokoji, možná ji dostanete v temném koutě přístavu nebo v olivovém háji.


Buďte tolerantní.


Místo aby se váš drahý po příjezdu na dovolenou proměnil v nadrženého kance, první večer se převalil na bok a okamžitě začal hlasitě chrápat? Ať vás ani nenapadne klást mu otázky typu: "Tak co bude? To už se fakt na nic nezmůžeš?" Jakmile na něj začnete naléhat, znervózní a jeho chuť na sex se odebere do věčných lovišť. Raději zvolte nanápadný nátlak: pořádně dlooouhou smyslnou masáž opalovacím olejem.


Jděte si po obědě lehnout.


Když se po vydatném jídle odeberete do postele a dáte si dvacet, po probuzení nejspíš zatoužíte po dezertu v podobě božského orgasmu.

Zpestřete si sex vybranými příchutěmi

22. prosince 2013 v 17:54 | Veronika Srncová


Zpestřete si sex vybranými příchutěmi


22.12.2013


Co si dát před sexem


Asi vás první napadne některé z vyhlášených afrodiziak - ústřice, karotka, čokoláda, šampaňské, banán, chilli, celer nebo med. Je však dobré vědět, že jejich účinky jsou afrodiziakálními mýty - často vznikaly na základě jejich vzhledu (podívejte se na otevřenou ústřici, vzrostlou mrkev nebo zahnutý banán a hned vám to bude jasné) nebo na základě "smyslné" textury, jako je tomu například u medu. Ústřice a měkkýši všeobecně sice obsahují hodně zinku, který napomáhá tvorbě mužského hormonu testosteronu, nijak závratné afrodiziakální účinky však podle vědeckých výzkumů nevykazují. V šampaňském je alkohol, který vás zbaví napětí a dodá sebevědomí, takže milování může probíhat mnohem uvolněněji. To samé se ale dá říci o všech lihovinách.

Marihuana mimochodem dokáže to samé - uvolnit bloky a zjemnit vnímání, takže se na sebe s partnerem dokážete více naladit. O čokoládě jako afrodiziaku by se už dalo více spekulovat: má v sobě aminokyselinu fenyletylamyl, kterou produkuje i mozek zamilovaných (navozuje pocit štěstí, a tím nepřímo i sexuální apetyt). Chilli papričky fungují, ale zázračné také nejsou. Vědci je přirovnávají, co se principu týče, k mnohonásobně slabší přírodní Viagře: mírně zlepšují prokrvení a zvyšují citlivost pohlavních orgánů. Máte-li v plánu skvělý sex, máme pro vás jednodušší, ale zato opravdu zaručené tipy: Na večeři před žhavou nocí se nepřejezte pečiva a ničeho těžkého, mastného, nadýmavého či smrdutého. Alkohol pijte v množství menším než malém, abyste cestou v taxíku neupadla do kómatu. V tom se moc legrace neužije...

Co si dát při sexu


Jídlo v ložnici může být docela zajímavý experiment, vzpomeňte si na film Devět a půl týdne... Můžete jím navodit hravější atmosféru, ale když to neuděláte citlivě, může z toho vzejít spíš trapné fiasko. K vyhlášeným erotickým pomůckám patří opět výše zmiňovaná čokoláda. Láká vás mazat ji na partnerovo tělo a pak ho olizovat? Ještě než to uděláte, představte si následné ulepené milování mezi hnědými fleky všude na povlečení, které svou barvou i texturou připomínají něco, co snad ani nebudeme rozmazávat. Plus k tomu všemu upatlané ruce i vlasy. To vše není moc sexy, že? Nebo další varianta: natřete partnera od hlavy až k patě nutelou a pak ho olížete. Když to uděláte, čeká vás místo následného žhavého sexu spíš hypoglykemické kóma... Když už na čokoládě trváte, používejte ji velmi decentně. Dejte si luxusní belgickou pralinku do pupíku a nechte ho ji sníst, můžete čokoládou velmi jemně mazat bradavky, nebo špičku jeho penisu a slízat ji, napsat si vzájemně vzkazy čokoládou někam na kůži a pak je zase vzájemně jazykem smazat.

Co si dát po sexu


Dejte si přesně to, na co máte chuť! Máte hotovo, tak si to můžete dovolit. Malé kalorické info pro ty, které to zajímá. Italští vědci zkoumali, nakolik je možné zhubnout při sexu. Italský dietolog Bruno Fabbri několik let pozoroval spalování kalorií při nejrůznějších sexuálních činnostech a mimo jiné dospěl k závěru, že při šestadvacetiminutovém pohlavním aktu zakončeném orgasmem lidské tělo spálí tolik kalorií, kolik jich získá při snězení poloviny velké pizzy. Při bezmála hodinovém francouzském polibku lze podle Fabbriho neutralizovat příjem kalorií z hamburgru nebo pytlíku chipsů.


Ovládněte jeho půlky

22. prosince 2013 v 17:49 | Veronika Srncová


Ovládněte jeho půlky

22.12.2013


Saháte mu do kapsyJakmile mu do zadní kapsy džín vložíte dlaň, okamžitě zesílíte pocit vzájemné blízkosti. Jestliže milovaný právě prožívá perné chvilky nebo ho přepadla nervozita z nadcházející nepříjemné pracovní porady, zaručeně ho tímto intimním tahem dokonale uklidníte.

Dlouze ho tisknete
Pokud se prsty zaboříte do partnerových půlek na několik dlouhých vteřin, vyskočí mu v mysli jediná nutkavá myšlenka: zbavit vás co nejrychleji veškerého oblečení! Tento rozpalující hmat použijte, kdykoliv zatoužíte po vášnivě dravém sexu.

Letmo ho poplácáte


Nenápadné pohlazení po hýždích, zatímco stojíte ve frontě do kina, nebo jemné poplácání jeho pozadí při grilování s přáteli vašeho hřebce nesmírně potěší. Svým gestem mu totiž dáváte najevo, že na něj stále myslíte, ale přitom ho ujišťujete, že vám právě teď nemusí věnovat celou svou pozornost.

Silně ho plesknete


Chystáte se plácnout milence přes zadek? Předáte mu jasnou zprávu: "U kormidla v tomhle vztahu stojím já!" Většinu mužů přesto dominantní signál vzrušuje, zbavuje je totiž aspoň na chvíli tíživého pocitu, že to musejí být oni, kdo naplánuje každou schůzku či postelovou akci a zodpovídá za její zdárný průběh. Plácnutí po hýždích je tohoto tlaku na malý okamžik zbavuje a váš milostný objev tak bude s lačnými ústy čekat na vaše další smyslné povely.

naučte ho správně laskat váš knoflík slasti

21. prosince 2013 v 19:05 | Veronika Srncová


Naučte ho správně laskat váš knoflík slasti


1. Lekce v anatomii
I když se to může zdát zbytečné, uchystejte mu sexy exkurzi po vašem rozkroku. Sexuchtivému partnerovi tak nejen dopřejete pohled, který se mu bude zjevovat každou noc před usnutím, ale navíc mu dodáte větší sebejistotu při žhavých erotických výměnách. Aby však nešlo o suchou roznožku a nezáživnou školní instruktáž, vyrukujte se svou dráždivou lekcí zcela nečekaně, když se spolu už hodnou dobu mazlíte. Uvelebte se tak, že mu poskytnete exkluzivní výhled na své intimní partie, a pak pomalu začněte s autoerotikou. Neustále se mu přitom dívejte do očí a v momentě, kdy se mu zorničky zúží vzrušením, začněte s prezentací, na niž do konce života nezapomene. Ukažte mu, kde přesně leží klitoris a jak s ním zacházet, a pokračujte popisováním i dalších částí svých genitálií. Vysvětlete mu přitom, jak dlouho se tomu kterému místu věnovat. Až mu vzrušením začnou vstávat vlasy na hlavě, vyzvěte ho, ať převezme otěže

2. Slastné véčko
Poraďte svému favoritovi, ať při masírování vaší ústřední zóny udělá prsty véčko. Zahrne tak svou žhavou pozorností zároveň vaše stydké pysky i klitoris, který mu vyvstane mezi oběma prsty. Už samotný pocit, že obklíčil váš nejcitlivější orgán, vás zaplaví blahem. Prsty pak váš drahý může ve vrcholný moment spojit a intenzivně vám dráždit nejcitlivější místo. Přestože jeho pozornost se nezaměří pouze na klitoris, nebudete o nic ochuzena. Tento pohyb sám o sobě totiž stupňuje erotické napětí v okolních svalech, které se pak během orgasmu uvolní s takovou sílou, že se ukoušete blahem.

6 tipů na nejlepší sex, když chcete otěhotnět

21. prosince 2013 v 18:39 | Veronika Srncová


6 tipů na nejlepší sex, když chcete otěhotnět

21.12.20131. Dělejte to pro radost


Jasně, sex je hlavně zábava. Jenže jakmile se rozhodnete pořídit si potomka, milování se pro vás může změnit v jednu z pracovních povinností. A to zavání průšvihem. "Najednou jsem brala sex děsně vážně," přiznává devětadvacetiletá asistentka Denisa. "Vybavuju si, jak jsem si v duchu psala seznam povinností typu ,porada, složenky, samoška, sex'." A v podobné situaci se ocitá spousta z vás. Zatímco chlapům připadá milování pořád stejné bez ohledu na to, jestli se zrovna pokoušejí dělat dítě, nebo ne, vám po vysazení antikoncepce v hlavě cosi přecvakne a najednou uvažujete úplně jinak. "Vybavuju si, jak Lukáš usnul před televizí a já ho probudila slovy: ,A co sex? Takhle si to dítě neuděláme!' Zpětně se nedivím, že po takovém úvodu zůstal viset na půl žerdi," svěřuje se šestadvacetiletá produkční Lenka. Pokud budete k milování přistupovat podobně jako třeba k mytí nádobí - "sice se mi zrovna nechce, ale musím" -, váš sexuální život může jít doslova pod záhon tulipánů. "Milovat se máte kvůli radosti a oboustrannému uspokojení," zdůrazňuje gynekolog Karel Přibyl ze soukromé ordinace v Havlíčkově Brodě. "Tuhle slast si užívá ze všech živočichů na planetě jen člověk, tak si toho važte. Těhotenství pak jenom představuje krásný následek." Pamatujte na to.

2. Chvíli si poležte


Možná věříte, že když vám po milování vyteče semeno z pochvy, můžete na otěhotnění zapomenout. A tak děláte všechno pro to, abyste v sobě rychlé spermie zadržela. "Jakmile se Petr odkulil, udělala jsem v posteli svíčku, aby ze mě sperma nevyteklo," líčí dvacetiletá knihovnice Kristýna. Ženští lékaři připouštějí, že podobných mýtů mezi vámi kolují desítky. Ve skutečnosti vám k otěhotnění nepomůžou. Sperma z vás vytéká jednoduše proto, že je ho hodně (3 až 4 ml) a tolik tekutiny se vám do pochvy nevejde. O otěhotnění by se měla postarat hned první dávka semene, která většinou obsahuje nejsvižnější spermie. Cviky po sexu vám můžou spíš uškodit - vyženou totiž z vaší ložnice smyslnou atmosféru. Vážně si myslíte, že je sexy, když ze sebe partnera těsně po orgasmu skopnete a uděláte mezi polštáři svíčku? "Postkoitální cviky a další kejkle nemají na otěhotnění žádný vliv," konstatuje psycholožka Hana Konečná z nadace Mateřská naděje, autorka knihy Na cestě za dítětem. Potvrzuje to i gynekoložka Eva Mazánková ze soukromé ordinace v Praze: "Po styku se doporučuje chvíli poležet. Nemusíte provádět žádné cviky, maximálně si můžete mírně podložit pánev."

3. Milujte se zezadu


Nejspíš uvažujete, v jaké poloze máte skotačit, aby se dílo podařilo. Podle gynekologů na tom nezáleží. Ženám s obrácenou dělohou lékaři doporučují milování zezadu. "Jestliže máte zakloněnou dělohu, často pomůže, když se po styku překulíte na břicho," doporučuje gynekoložka. Pravdou ale je, že těmito dvěma triky nic nezkazíte, ani když má vaše děloha normální sklon

4. Nehoňte se za slastí


"Přečetla jsem si, že orgasmus zvyšuje šanci na otěhotnění, a tak jsem ho chtěla mít za každou cenu," vypráví dvacetiletá květinářka Věra. "Jenže když jsem se za vyvrcholením honila, byla jsem v křeči a ono natruc nepřišlo." Jestli jste na tom podobně, uklidněte se. Stahy svalů při orgasmu sice trochu nasávají sperma do děložního hrdla, ale žádná studie nepotvrdila, že by vaše vyvrcholení nějak ovlivňovalo šanci na otěhotnění. Do jiného stavu snadno přicházejí i ženy, které nikdy orgasmus neměly.

Užijte si hříšný dobrý sex

21. prosince 2013 v 18:29 | Veronika Srncová


Užijte si hříšný dobrý sex

21.12.20131. Sladká trasa


Pomůcka: čokoládová pomazánka
O co jde: Ráda byste drahému ukázala svá nejcitlivější místa, ale je vám trapné ho při milování poučovat? Místo abyste udílela povely typu "výš, kousek vedle, teď zase níž", jednoduše na svém těle spouštěče slasti vyznačte.
Jak na to: Kakaovým krémem označte své body slasti. Pak požádejte partnera, aby po kopečcích čokoládové pomazánky putoval jazykem a pečlivě je olízal.
Kde to rozbalit: U rybníka na dece schované v rákosí. Nebo doma v posteli, ale v tom případě si lehněte do povlečení, na kterém vám zas tolik nezáleží. Skvrny od mastné čokoládové pomazánky totiž nemusí jít až tak dobře vyprat.
Proč se to zalíbí vám: Partner vás bude laskat přesně na těch místech, která prahnou po dotecích. Aby si mapu vašich nejcitlivějších míst uložil do paměti, nahlas ho povzbuzujte. Nešetřete vzdechy, sténáním a chválou. Muž při sexu potřebuje vědět, že si vede dobře.
Proč se to zalíbí jemu: Váš milovaný si pochutná a ještě se dozví, kde se vás má dotýkat, abyste mu pod rukama zněla jako dobře naladěná kytara. Každý muž ocení, když ho provedete po mapě svých spouštěčů rozkoše. Příště už je najde i bez čokolády.


2. Slastná koupel


Pomůcka: sprchový gel a šampon s vůní čokolády
O co jde: K létu patří vodní sex. Jenže k rybníku se nedostanete každý den! Nevadí. Večer po návratu z práce to můžete pořádně rozjet doma ve vaně a přizvat si čokoládovou kosmetiku.
Jak na to: Místo abyste skočili rovnou na věc, začněte smyslnou masáží. Důkladně napatlejte drahému ramena a šíji sprchovým gelem s vůní čokolády a promasírujte mu svaly. Poté mu umyjte vlasy čokoládovým šamponem a proveďte masáž hlavy. Soustřeďte se hlavně na uši - na lalůčcích najdete reflexní zóny, které údajně zvyšují chuť na sex. Nakonec mu sjeďte rukama do klína a vezměte si na chvíli do parády i jeho malého velkého kamaráda. Pak si prohoďte role.
Kde to rozbalit: Doma ve vaně. Až budete na dovolené, čokoládovou kosmetiku si můžete vzít i ke sprchám u bazénu. Stačí počkat, až v noci všichni usnou.
Proč se to zalíbí vám: Omamná vůně čokolády funguje jako afrodiziakum. Na partnera se vám budou sbíhat sliny jako na sladký zákusek. Při masáži se uvolníte, a až pak příteli natěšeně vyskočíte na klín, bude vás od orgasmu dělit už jen krůček. Tip: Vyvrcholení nejlíp přivoláte pomalými krouživými pohyby.
Proč se to zalíbí jemu: Muži slintají blahem, když na vás mají při sexu dobrý výhled. Až se mu uvelebíte na klíně a trochu se zakloníte, budou se mu přímo před očima svůdně houpat vaše ňadra. Váš drahý se navíc moc nenadře, protože hýbat se budete spíš vy. Pokud chcete, aby se ještě víc vzrušil, stahujte svaly v pochvě a tiskněte v sobě jeho penis.

3. Smyslný rozjezd


Pomůcka: čokoládový prášek na tělo ze sexshopu
O co jde: Nejspíš už jste zjistila, že většina mužů považuje předehru za ztrátu času. Teď ale můžete zařídit, aby se váš milý na zahřívací milostné kolo těšil a začal ho dobrovolně vyžadovat.
Jak na to: Přineste do ložnice čokoládový prášek na tělo, který se prodává v každém sexshopu. Když se jím posypete, budete hezky vonět. Poprašte i partnera. Pak ho požádejte, aby si lehl na záda, zavažte mu oči a klekněte si nad ním na všechny čtyři. Nejdřív se zaměřte na jeho bradavky - dělejte okolo nich jazykem kroužky a sajte je stejně žíznivě, jako byste pár dní nepila. Pak přesměrujte pozornost k rukám a začněte mu olizovat jeden z prstů, jako by to byl penis. Potom přítele požádejte, aby roztáhl nohy, a smyslně mu kružte špičkou jazyka po vnitřní straně stehen. Na závěr mu klekněte nad obličej a nechte si jazykem polaskat klitoris.
Kde to rozbalit: Doma v posteli. Nemusíte se bát špinavých následků; čokoládový prášek z povlečení snadno smyjete.
Proč se to zalíbí vám: Budete mít silně vzrušující pocit moci! Dotýkejte se ho svými šikovnými prsty i jazykem po celém těle, jen těm nejintimnějším partiím se vyhýbejte. A laskejte ho tak dlouho, dokud nezačne prosit o milost. Až pod vámi partner zakňučí rozkoší, budete už pořádně nažhavená na milování.
Proč se to zalíbí jemu: Vystřelíte ho na vrchol rozkoše a ještě při tom budete nádherně čokoládově vonět. Co víc by si měl přát? O takovou milostnou předehru bude příště pěkně hladově prosit.

4. Sladký výstřik


Pomůcka: čokoládová šlehačka
O co jde: Základy orálního sexu nejspíš máte dávno v malíku. Zlepšovák ale nikdy neuškodí. Příště si proto pusťte do postele čokoládovou šlehačku ve spreji a přítelovo kopí sladce ozdobte.
Jak na to: Schovejte nádobu s dobře vychlazenou šlehačkou pod polštář, aby o ní váš drahý předem nevěděl. Mazlete se s ním, líbejte ho a pak mu sklouzněte jazykem po břiše až ke vztyčenému penisu. Chvíli ho laskejte a následně bez varování vytáhněte šlehačku a postříkejte ho. Moment překvapení spolu s chladivým dotekem šlehačky mu prudce rozbouří krev v žilách. Pak z něho nadýchanou sladkou ozdobu slízejte. Nebo použijte šlehačku jako lubrikant a začněte mu laskat penis rukou. Tip: Vezměte si do postele ještě vibrátor, a zatímco budete z přítele olizovat sladkou ozdobu, přitiskněte mu vrnící hračku k hrázi pod varlaty. Zažije nejvýbušnější orgasmus v životě.
Kde to rozbalit: Doma v posteli. Tam můžete pomůcky snadno schovat, abyste mohla drahého šikovně překvapit.
Proč se to zalíbí vám: Zařídíte mu pětihvězdičkovou rozkoš a ještě si pochutnáte. A trocha experimentování dodá sexu správnou šťávu. Pozor! Než do vás přítel vstoupí, měl by si penis důkladně umýt nebo si nasadit kondom.
Proč se to zalíbí jemu: Muži mají rádi, když jste při milování aktivní, nenecháváte všechno jen na nich a sama vymýšlíte chlípné zlepšováky. Na tenhle zážitek jen tak nezapomene, a aby vás trumfl, začne hned vymýšlet další.

5. Ledová vášeň


Pomůcka: čokoládový nanuk
O co jde: Nejspíš už jste s partnerem vyzkoušeli, co všechno se dá v posteli provádět s kostkami ledu, a líbilo se vám to. Teď můžete dát osvědčeným trikům nový šmrnc. Jak? Jednoduše vytáhněte z mrazáku nanuk. Kombinace rozpálené kůže, ledové zmrzliny a sladké čokolády je zaručenou jízdenkou do erotického ráje.
Jak na to: Nejdřív partnera nažhavte polibky a vysoce smyslným laskáním. Až mu stoupne (nejen) tlak, zajděte si do lednice pro jeden nanuk. Jezděte drahému špičkou sladké pochoutky po krku, uších, kolem bradavek, po vnitřní straně paží, po zápěstích. Potom opatrně sklouzněte k pupíku a dotkněte se i hrotu jeho vztyčeného společníka. Rozpálená partnerova kůže čokoládovou polevu nejspíš velmi rychle roztaví, takže na jeho těle později najdete spoustu sladkých míst k olizování. Další tip: Ukousněte sousto zmrzliny, nechte si ji rozpustit na jazyku a pak vezměte do úst milencův penis. Změna teploty ho maximálně vzruší. Můžete se také líbat s kouskem nanuku na jazyku a rychle si ho předávat z úst do úst, dokud mražená pochoutka neroztaje.
Kde to rozbalit: Kdekoliv poblíž mrazáku.
Proč se to zalíbí vám: Sex se zmrzlinou je legrace. Jestli už dávno prahnete po hravém experimentování, budete si připadat jako politá živou vodou.
Proč se to zalíbí jemu: Muži považují sex za vzrušující zábavu. Zmrzlinové hrátky proto představují příjemné zpestření přesně podle jejich gusta.

Jak si skvěle užít romantický sex

19. prosince 2013 v 18:27 | Veronika Srncová


Jak si skvěle užít romantický sex

19.12.2013Umlčte rušiče
Než se spolu zavrtáte do peřin, ujistěte se, že na erotickou jízdu budete mít dost klidu. Jestli bydlíte na hlučné ulici, zavřete okna. Pokud dovnitř pořád doléhá burácení výfuků, pusťte pomalou hudbu, na níž se oba shodnete. Rozptylovat vás může i nepořádek, takže rychle ukliďte - zavřete všechny zásuvky, vyhoďte obaly od jídla, hrnky od kafe odneste do kuchyně. Zhasněte a pootevřenými dveřmi pusťte do místnosti slabé světlo z vedlejší místnosti. Při romantickém milování nikam nespěcháte, takže si snadno všimnete neerotických detailů kolem sebe, které vás mohou vyrušit v soustředění, třeba praskliny na novém stropě nebo pupínku na milencově rameni. V přítmí se soustředíte jenom na své pocity a navíc se partnerovi vydržíte beze studu dlouho dívat do očí.

Navzájem se svlékněte
Místo abyste ze sebe stáhli oblečení každý sám, zbavujte se slupek navzájem. Zápolení s knoflíky, háčky a zipy vás přinutí zpomalit tempo a myslet jenom na milence. Můžete ho nejdřív hladit přes oblečení, vklouznout dlaněmi pod látku a teprve pak začít se svlékáním. Každý kus nově odhalené kůže polaskejte a užívejte si slastné očekávání předtím, než se vás drahý dotkne.

Mluvte si do mazlení
Většina párů se cítí zamilovanější, jestliže si večer před spaním v posteli povídají. Zkuste tento trik i před sexem. Využijte toho, že jste oba uvolnění a nehoní vás čas, natáhněte se vedle drahého a začněte mu něco pohodového vyprávět. Vyhněte se ale tématům, která by zchladila atmosféru! Při řeči milého něžně hlaďte po celém těle nebo ho škrábejte nehty na zádech.

Líbejte se něžněji

Kdy jste se naposledy při sexu opravdu dlouze a vášnivě líbali? Spousta dvojic ráda proplétá jazyky jenom na začátku vztahu, a pokud později při milování používají ústa, tak jedině k orálnímu laskání. Žhavé polibky přitom dodávají sexu šťávu a navíc vás při nich zaplaví chemikálie, díky nimž si připadáte zamilovanější. S partnerem se propojíte nejen tělesně, ale i duševně - těžko totiž při líbání dokážete myslet na něco jiného než na něj. V pauze mezi dlouhými polibky mu občas přejeďte špičkou jazyka po rtech

Upřeně se pozorujte


Nejúčinnější palivo pro lásku? Dlouhé upřené pohledy z očí do očí! Podle tantrického učení něžným citům nejvíc prospěje, když upřete levé oko do parťákovy levé zornice. V tu chvíli se údajně otvírají dveře do "citové" levé hemisféry, padají zábrany a hlava se vám zatočí omamným pocitem sblížení. Chcete, aby se do vás ještě víc zbláznil? Vyzkoušejte následující trik: Při sexu nakloňte hlavu tak, abyste držela levou tvář přímo proti partnerově levé půlce obličeje. Nehrajte si ale na hypnotizérku a nezírejte na něho tak upřeně, jako byste mu chtěla pohledem propálit lebku! Stačí, když se vaše oči něžně spojí na několik vteřin.


Šeptejte mu, jak ho chcete

Podle psychologů potěší ženu v posteli nejvíc, když jí protějšek šeptá: "Miluju tě." Cítí se tak totiž v bezpečí. Muž si naopak chce připadat žádoucí a nepostradatelný, proto bouřlivěji reaguje na vášnivé: "Chci tě!" Jestli milému toužíte zařídit erupci štěstí, šeptejte mu vášnivé pochvaly typu "Tohle se mi líbí!" nebo "Na tohle jsem se těšila celý den." Ze zmuchlaných peřin vstanete opilí láskou! Znehybněte jeden v druhém

Položte ho na záda, osedlejte si ho,


ale místo abyste na něm kovbojsky rajtovala, několik vteřin jenom klidně ležte. Pak začněte svírat poševní svaly (ty, kterými dokážete zadržet proud moči). I když prahnete po divočejším pronikání, vydržte minutu nebo dvě a užívejte si, jak ve vás bobtná touha. Zapomeňte na rychlou jízdu k orgasmu, ale dívejte se milému do očí, něco svůdného mu šeptejte, hlaďte ho po hrudi a něžně ho líbejte. Sladká muka se vám vyplatí - až se konečně začnete pohybovat, zažijete neuvěřitelné blaho! Nejsladčeji chutná vyvrcholení v objetí, takže se vteřinu před ním k partnerovi co nejblíž přitulte. Po erupci vedle sebe ještě chvíli ležte a mazlete se.

Něžné polohy slasti
Kolébka
Požádejte milého, aby si sedl se zkříženýma nohama na podlahu nebo na postel. Uvelebte se mu v klíně, obejměte ho, přitulte se k němu nebo ho líbejte a pomalu se na něm pohupujte.

Dvě lžíce
Natáhněte se na bok, mírně vyšpulte zadek a přizvěte ho k sobě zezadu. Drahý vás takhle může snadno objímat a má volné ruce, aby vás laskal na hrudi. Vy občas sáhněte dozadu, popadněte ho za zadek a přitiskněte ho k sobě.

Loďka
Sex ve vaně je ještě intimnější než na suchu, protože se díky teplé vodě nádherně uvolníte. Sedněte si proti partnerovi a požádejte ho, aby se trochu zaklonil, roztáhl nohy a mírně pokrčil kolena. Vy se podepřete rukama a vyšvihněte mu nohy na ramena. Voda vás bude mírně nadnášet a vy se budete hladce pohybovat dopředu a dozadu.

Orální bohyní krok za krokem

19. prosince 2013 v 18:14 | Veronika Srncová


Orální bohyní krok za krokem

19.12.2013


Pusťte slinu.


I při ústní práci platí základní pravidlo: čím vlhčí, tím lepší. Než milencův nástroj poprvé olíznete, zadržte v ústech na chvíli sliny.

Lízejte zmrzlinu.


Uchopte rukou jeho vztyčený maják a olizujte jej nahoru a zase dolů. Konejte pomalu - velmi pomalu. Tip: Představte si, že místo partnerova ztopořeného údu lížete svou nejoblíbenější zmrzlinu a opravdu si ji chcete vychutnat.

Jazyk v hlavní roli.

Až přítelův penis navlhčíte a olížete, hladově mu jazykem obkružte žalud. Rychlé kmitavé pohyby vyšlou k partnerovi až elektrické vibrace. Tip:Podobné záchvěvy blaha zažije také, když budete při akci jemně vzdychat nebo z úst trochu foukat vzduch.

Vezměte si ho celého.


Přejíždějte po vztyčeném penisu nahoru a dolů, jako by vaše pusa představovala vaginu. Občas si úd nečekaně vložte do pusy úplně celý. Pokud vás akce unaví, přepněte na minutu na něžné polibky. Pozor! Muž musí cítit, že pro vás v tuhle chvíli neexistuje nic víc vzrušujícího než strkat si jeho nářadí až do krku. Jestliže se vám zrovna do orálního uspokojování moc nechce, úplně ho vynechte. Partner totiž vždy spolehlivě pozná, když si hrátky s jeho nabitou zbraní neužíváte naplno.


Tohle penis nerad!
- Neohýbejte tvrdý klacek, pokud je zrovna v pohotovostním stavu.
- Nemačkejte mu příliš náruživě žalud ani šourek.
- Nedotýkejte se varlat těsně po ejakulaci.
- Nechtějte, aby do vás pronikal celou věčnost. Zhruba po patnácti minutách ztrácí milostná páka citlivost a chřadne.
- Odpusťte si orál, pokud máte opar nebo afty.

Vše co jste nevěděli o Penisu

15. prosince 2013 v 18:28 | Veronika Srncová


Vše co jste nevěděli o Penisu

15.12.2013
Žalud
- zvaný též vrcholek rozkoše. Jemná houbovitá boule představuje nejcitlivější bod mužského pohlaví. Rychlotip: Třete žaludem o poštěváček a lehce jím přejíždějte kolem milostného vchodu, dovnitř však vztyčený stožár nepouštějte. Přítel zešílí touhou a milostné napětí ještě vystupňuje jeho i vaše vzrušení.
Ústí močové trubice
- malý otvor na špičce žaludu. Právě odsud v osudný moment vystříkne lepkavá bílá tekutina.
Předkožka
- kůže, která kryje žalud. Při milování se samovolně shrne, aby umožnila lepší dráždění. Rychlotip: Než začnete milého jazykem laskat v rozkroku, vycucejte větrový bonbon - penis ho vzrušením zabrní!
Uzdička
- najdete ji pod žaludem na spodní straně pyje. Jde o hlavní bod, který si zaslouží vaši pozornost. Rychlotip: Pevně stlačte choulostivé místo jazykem a hlasitě zamumlejte nebo zasténejte, svému postelovému společníkovi poskytnete slastnou vibraci.
Pyj
- milostná rukojeť spojující žalud s varlaty. Obsahuje houbovitá tělíska, která se ve chvílích vzrušení naplní krví a kyslíkem, čímž zvětší svůj objem.Rychlotip: Při jízdě v poloze na koně stahujte a povolujte poševní svaly. Nečekaný stisk a tlak během průniku vydráždí vašeho oře k nepříčetnosti.
Hráz
- území na půli cesty mezi análním otvorem a varlaty, kde se vyskytuje množství citlivých zakončení. Rychlotip: Krouživými pohyby vytvořte lehký tlak na prostatu, čímž zároveň vydráždíte mužský G-bod.

60 ostrých otázek o sexu. Zodpovězeno

15. prosince 2013 v 18:25 | Veronika Srncová


60 ostrých otázek o sexu. Zodpovězeno

15.12.20131. Připadají mužům všechny pochvy stejné?
Ne, některé se při pronikání zdají těsnější a jiné volnější, ale jsou to jenom úplně nepatrné rozdíly.

2. Je bezpečné, když při předehře penis natřu něčím sladkým?
Před orálním sexem to nevadí, ale když se do pochvy dostane cukr nebo ovocná šťáva, koledujete si o kvasinkovou infekci.

3. Jak moc se při vzrušení zvětší klitoris?
Naroste maximálně do dvojnásobné velikosti.

4. Masturbují také zvířata?
Ano a často, například jeleni a opice. Lidoopí a opičí samičky dokonce někdy k uspokojování používají klacek.

5. Může mít na orgasmus vliv teplota v místnosti?
Ano. V horku vám stoupne tlak, takže máte prokrvenější tkáně a jste citlivější na doteky.

6. Neublíží divoký sex v těhotenství dítěti?
Ne. Dělohu od pochvy odděluje čípek, který dítě před nárazy penisu chrání.
7. Kolik kalorií spálí člověk při sexu?
Asi tři stovky.

8. Předstírají taky muži orgasmus?
Těžko můžou, když neejakulují, nebo ne?! Výron semene a orgasmus jsou dva rozdílné procesy. Chlap může cítit slast i bez ejakulace nebo ejakulovat bez rozkoše.
10. Užije si chlap orální sex víc, když má žena v jazyku piercing?
Doteky jazyka s kovovou ozdobou jsou spíš jiné a nezvyklé než vyloženě příjemnější.

11. Dá se sexem hubnout?
Ano. Abyste shodila kilo a půl až dvě kila za měsíc, měla byste se divoce milovat nejméně dvakrát týdně půl hodiny.

12. Líbí se mi jenom chlapi, ale na lesbické porno se podívám ráda. Je normální, že mě vzrušuje?
Ano. Některým ženám není pohled na sex muže se ženou příjemný a raději pozorují v akci dvě milenky.

13. Mají ženy s větším klitorisem snazší cestu k orgasmu?
Ne. V každém poštěváčku se schovává stejný počet nervových zakončení (zhruba osm tisíc), takže jsou všechny stejně citlivé.

14. Dá se penis zlomit?
Ano, pokud je právě ztopořený. Není v něm sice kost, ale topořivá tělíska, která se při nárazu na něco tvrdého poškodí.

15. A jak poznám, že se opravdu zlomil?
Ozve se lupnutí a muž začne mít okamžitě velké bolesti.

16. Může kvasinkovou infekci dostat i muž?
Ano, jestliže se pomiluje s přítelkyní, která zrovna s přemnoženými kvasinkami bojuje.
17. Jak dlouho obvykle trvá pohlavní styk?
Podle nejnovějšího průzkumu sexuologů Weisse a Zvěřiny řádí většina Čechů v posteli průměrně patnáct minut.

18. Muži dostávají největší chuť na sex po ránu, ale v jakou denní dobu jsou nejvíc roztoužené ženy?
Mužská touha roste a klesá v denním cyklu, zatímco ženský cyklus je měsíční. Nejrozpálenější býváte sedmý den po začátku menstruace.

19. Vážně muži zmodrají varlata, když nemá pravidelně orgasmus?
Ne.

20. Jak dlouho vydrží mužům penis ztopořený?
Většinou nanejvýš hodinu. Pokud je penis jako ze žuly čtyři hodiny a déle, může se jednat o příznak onemocnění.

21. A jak dlouho je chlap v pohotovosti po polknutí viagry?
Podle lékařské studie třiatřicet minut.

22. Kolegyně tvrdí, že mívá orgasmy při cvičení sklapovaček. Jde to?
Ano. Když cvičíte s nohama nahoře, svírají se vám kromě břišních i pánevní svaly a to může spustit slast.

23. Kolik měří nejmenší penis na světě?
Jen něco málo přes centimetr.

24. Proč mě občas při milování začne bolet hlava?
Nejspíš bezděčně zatínáte šíjové svaly. Zkuste se soustředit na svůj dech. To by mělo svaly uvolnit.
25. Kolik kalorií obsahuje sperma?
V jedné lžíci je asi šestatřicet kalorií.

26. Co se stane, když se mi sperma dostane do oka? Nemůže mi poškodit zrak?
Ne, ale oko vás může pálit. Vymyjte ho studenou vodou. Od nakaženého partnera takhle můžete chytit kapavku!

27. Kolikrát za den se muži ztopoří penis?
Jedenáctkrát! Po pětatřicítce začne počet erekcí klesat, protože chlap má čím dál méně testosteronu.

28. Pořád sleduje porno. Nemůže na něm být závislý?
Jestli si u obrazovky užívá častěji než s vámi, o závislost už se může jednat.

29. Jaké prádlo chlapy vzrušuje nejvíc?
Podle průzkumů to vypadá, že naše partnery nejvíc rozpaluje červená barva, pak následují černá a bílá.

30. Které zvíře má úplně nejdelší penis?
Nástroj velrybího samce měří úctyhodné tři metry.

31. Jsou malé bradavky méně citlivé?
Ne. Je v nich stejné množství nervových zakončení jako ve velkých.

32. Může být partner alergický na své vlastní sperma?
Ano, i když alergie na semeno je u mužů vzácná. Projevuje se pálením v místě, kde se sperma dotklo kůže.

33. Jak vypadá ženská ejakulace?
Při dráždění bodu G vytryskne z močové trubice čirá tekutina. Může se to stát při orgasmu, ale klidně i dlouho před ním.
34. Může chlap současně ejakulovat a močit?
Nemůže. Těsně před orgasmem se mu zablokuje trubice vedoucí z močového měchýře, aby ven mohlo vystřelit sperma.

35. Jsou lidé jediný živočišný druh, který je schopný prostituce?
Kupodivu ne. Samičky tučňáka nabízejí samcům sex za oblázky na stavění hnízda.

36. Proč ho vzrušuje, když mi holí klín?
Asi ho vede instinkt, který samci velí, aby pečoval samici o srst.

37. Můžu místo lubrikantu použít tělové mléko?
Ne. Mléko dráždí poševní sliznici a může poškodit kondom.

38. Když jsem vzrušená, začne mi téct z nosu. Proč?
Sliznice v nose se víc prokrví a zduří jako ta v pochvě.

39. Může prožít žena orgasmus, i když od pasu dolů ochrnula?
K vyvrcholení může dospět při dráždění jiných částí těla, třeba prsou.

40. Je lepší sex na měkké, nebo tvrdé matraci?
Když matrace moc pruží, při divokém přirážení penis snadno vyklouzne a poraní se (viz otázka číslo 14).

41. Fungují opravdu afrodiziaka?
Ano. Nedávno třeba vědci zjistili, že šálek kávy postaví do pozoru část mozku, v níž se rodí vzrušení.

42. O čem vypovídá velikost varlat?
Velká varlata napovídají, že má chlapík hodně testosteronu a spermií. Jinými slovy je nenasytný a plodný.
43. Chce, abych ho při sexu oslovovala tati. Je to úchyl?!
Nejspíš ne, jen ho vzrušuje pocit, že nad vámi má v posteli navrch. Vy jste malá holka, on velký chlap.

44. Mají všechny ženy bod G?
Nejspíš ano, i když vědci o tom debatují. Géčko byste si měla nahmatat na přední stěně pochvy asi pět centimetrů od vchodu.

45. Proč mi chce stříkat sperma do obličeje?
Končí tak skoro každé porno.

46. Po sexu často dostanu zánět močového měchýře. Co s tím?
Po akci jděte na malou. Vyplaví se bakterie, které se dostaly do močové trubice.

47. Mají ze sexu požitek jenom lidé?
Ne. Orgasmus zažívá například opice.

48. Jaké porno mají chlapi nejraději?
Sex mladšího muže se starší a zkušenější ženou.

49. Otěhotním snadněji s mužem, který má dlouhý penis?
Ne, na délce nástroje, který do vás vstříkne spermie, vůbec nezáleží.

50. Po sexu se občas rozbrečím. Proč?
Orgasmus rozbouří hormony, které vás rozesmutní.

51. Přistihla jsem přítele, jak při masturbaci čichá k mým kalhotkám. Není to divné?
Vůně vašeho klína ho nejspíš vzrušuje stejně jako vás třeba vůně kolínské.
52. Můžou si užívat mnohonásobné orgasmy úplně všechny ženy?
Ano, i když ne všechny je mívají těsně po sobě. Počítá se i jeden orgasmus při předehře a druhý při pohlavním styku.

53. A co muži?
Také mívají víc slastných výbuchů těsně za sebou, ale ejakulovat můžou jen jednou za několik hodin.

54. Je klitoris vlastně jinou formou penisu?
Všechny lidské zárodky mají zpočátku něco jako klitoris. U mužských se pak změní v penis.

55. Proč mi po sexu z pochvy vycházejí zvuky?
Uniká z ní vzduch, který se dovnitř dostal při pronikání.

56. Jak hluboká je průměrná pochva?
Osm centimetrů. Při vzrušení se zvětší až na patnáct centimetrů.

57. Je možné provozovat sex ve spánku?
Ano. Takzvanou sexsomnií trpí asi osm procent lidí, kteří se léčí se spánkovými poruchami.

58. Jak ho mám požádat, aby byl při sexu dominantnější?
Zkuste mu svázat zápěstí šátkem a laskat ho. Potom chtějte, aby s vámi naložil stejně.

59. Vážně mi může jít o život, když mi přítel při orálním sexu foukne do pochvy?
Je to opravdu dost nebezpečné, protože vzduchová bublina může docestovat až k srdci a způsobit smrtelnou embolii!

60. Může škodit moc masturbace?
A může škodit moc radosti?12 nejlepších rychlovek

15. prosince 2013 v 18:13 | Veronika Srncová


12 nejlepších rychlovek

15.12.2013Poslední výzkumy jasně dokazují: Páry, které si dopřávají rychlovky, bývají šťastnější než ty, které se milují romanticky a dlouze. A navíc se míň rozcházejí! Inspirace je tady:

1. Erotické sprchování


Chcete ráno ušetřit trochu času a taky si užít? Prostě spojte příjemné s užitečným: Umyjte se a ještě se pomilujte! Třeba sprchový kout je pro rychlovky jako dělaný. Kdo by se tam chtěl dlouho zdržovat, když se pod teplý proud vody nevejdete oba? Ideální pozice: jednou rukou se opírejte o stěnu, do druhé popadněte sprchu a namiřte si ji na klitoris. Partner do vás luxusně pronikne zezadu.

2. Sex s maskou


Chodíte s milým na maškarní večírky? Super! Příště než vyrazíte, třeba v převleku za upírku a sexy policistu, darujte si pár žhavých minut. Můžete milému říct, aby vás zatkl, nasadil vám pouta a pak vás při hříšné jízdě drsně vyslýchal. V masce oba odhodíte zábrany a ohňostroj slasti na sebe nenechá čekat!

3. Vyzkoušejte neviditelná pouta


Jestli vás vzrušuje pouhá představa, že jste při souloži spoutaná, nepotřebujete ani skutečné erotické pomůcky. Zůstaňte prostě v jedné poloze. Stačí, aby vám partner přikázal: "Zvedni ruce nad hlavu a neopovažuj se je dát dolů." Nebo si role obraťte a vy mu nařiďte, aby si před vás nahý stoupl, dal ruce za záda a nechal je tam. S jeho tělem si budete mezitím dělat, co vás napadne…

4. Využijte polední pauzu


Jestli se máte se svým samcem uprostřed pracovního dne kde sejít, nepropásněte to! Střihněte si třeba role přísné šéfky a nesmělého uchazeče o práci. Vezměte s sebou pravítko (abyste mu měla čím naplácat) a fix (abyste oznámkovala jeho výkon). Po soulouži mu na vnitřní stranu stehna napište známku, kterou si zaslouží.

5. Zapojte oblečení


I při rychlovce můžete být tvůrčí. Zapojte do hry různá zlepšovadla: Svažte mu šátkem zápěstí a lehce ho švihněte páskem. Nebo mu pošeptejte, že by vás rajcovalo, kdyby vám, až dorazíte z práce, vyhrnul sukni, jednou rukou stáhl punčocháče a pomiloval se s vámi hned u dveří.

7. Držte jazyk za zuby


Když máte při sexu zakázáno vydávat jakýkoli zvuk, může to být vzrušující, obzvlášť, když partner provádí něco, co vás rozpaluje. Zacpěte mu pusu kalhotkami nebo jeho kravatou a oznamte mu, že jestli jenom cekne, přijde trest.

8. Nastartujte mu smysly


Vstaňte o pět minut dřív, než zazvoní budík. Stáhněte si noční košili a zavažte jí partnerovi oči. Pak se na něj vyhoupněte a začněte ho hecovat: "Za oknem stojí sousedi a dívají se…" nebo: "Máme jen pět minut, abychom si to užili, teda už jenom čtyři, tři…"¨

ODHALENÍ: Čeho se muži bojí v sexu

15. prosince 2013 v 18:04 | Veronika Srncová


ODHALENÍ: Čeho se muži bojí v sexu

15.12.20131. obava: "Čeká, že vydržím dýl."
Z čeho mají chlapi v posteli největší nervy? Možná se budete divit, ale dobrá polovina mužů se nejvíc bojí předčasného vyvrcholení. Sexuologové tak označují každou soulož, která trvá méně než dvě minuty, a pravdou je, že vydržet alespoň takhle krátkou dobu dá práci až třetině chlapů! Vašeho přítele se možná tenhle problém netýká, jenže jeho chlapské ego zaměřené na výkonnost (kterou v tomto případě odráží postelová vytrvalost) mu i přesto našeptává, že na délce styku záleží a nehodí se, aby chlap finišoval dřív než partnerka. Pokud milý vyvrcholí dříve, než měl v úmyslu, bude ho štvát pocit, že neměl věci úplně pod kontrolou.
Takový stres může zkazit postelové hrátky nejen jemu, ale i vám. Když se totiž přítel příliš zaměří jen na to, aby vydržel, přestane věnovat pozornost vašim potřebám. Jak mu pomůžete zmírnit napětí? Jakmile zpozorujete, že milý zatíná čelisti a svaly, sotva popadá dech a usilovně se soustředí na oddálení orgasmu, přejděte do pozice, která ho vzrušuje míň. Vyskočte na něj, zpomalte tempo přirážení a pohybujte se na něm spíš zepředu vzad. Muže to dráždí méně než pohyby nahoru a dolů, protože se snižuje tření, které spouští orgasmus. Také si mezi jednotlivými polohami můžete dát krátkou pauzu, kterou vyplníte hlazením citlivých míst, třeba krku nebo uší.
2. obava: "Nemám ani páru, jak ji uspokojit."
Tahle obava dokáže zásadně otřást mužským postelovým sebevědomím. Proto si chlapi tolik váží toho, když sama řeknete, jaké polohy nebo pohyby vás v peřinách rajcují nebo na která místa vašeho těla se mají zaměřit nejvíc. Nemusíte sestavovat žádné složité návody, spíš milého jen správně povzbuzujte: "Tohle je úžasné, miláčku. Můžeš ještě přitvrdit / zrychlit / zpomalit / zkusit menší tlak..."
Čím konkrétnější budete, tím lépe. Některé ženy milují kroužení kolem klitorisu, jiným naopak vyhovuje přímý a důraznější útok na knoflík slasti. Milý možná používá techniku, která vám není příjemná. Když ho něžně usměrníte, bude mít jasno bez zbytečného tápání a nervozity. Co když ale stále sklouzává ke svým zaběhaným postupům a nedokáže pochopit, jak to máte ráda? Zkuste pro správné pohyby vymyslet výstižnou přezdívku, lépe si je pak vryje do paměti. Příklad: Pokud potřebujete tisknout klitoris, můžete ho požádat, ať "mačká zvonek".
4. obava: "Jsem orální břídil."
Spousta chlapů si při orálním sexu připadá, jako kdyby právě skládali těžkou zkoušku. A je jasné, že před zkušební komisí se nikdo necítí zrovna uvolněně. Drahý možná tápe, jestli vás má spíš lízat, líbat, nebo vás dole jenom hladit, jak dlouho, jak moc a kam vlastně má zaměřit pozornost. Chcete-li mu tahle muka ulehčit, nezbývá než být opět konkrétní a jasně sdělit, co a jak vás baví. Nestačí vydávat pouze libé zvuky, pokud se náhodou strefí. Pomoct si opět můžete různými přirovnáními. Lízání kornoutku se zmrzlinou, přepínání vypínače světla...
5. obava: "Moje sexuální fantazie by ji vyděsily."
Po pravdě, jen málokterý chlap vám otevřeně přizná, po čem všem v posteli touží nebo jakými erotickými představami se přivádí do varu. Muži mají pocit, že by vás mohli vyplašit, že se ztrapní a vy je odsoudíte, a proto až polovina z nich o svých erotických tužbách mlčí, i když by rádi zjistili, zda neprahnete po stejných scénářích! Chcete mu ulevit? Sdělte mu jednu ze svých fantazií jako první. Když se ale ukáže, že s vámi opravdu touží dělat věci, které by vám nebyly příjemné, nedávejte příliš najevo své znepokojení. Jen byste ho utvrdila v tom, že svěřovat se nebyl nejlepší nápad. Mohl by se pak před vámi uzavřít a nechávat si pro sebe i další tajemství. Raději povězte: "Tenhle scénář mě bohužel neláká, ale klidně mluv. Vzrušuje mě poslouchat tě." Dáte najevo, že vás nemá ke svým vysněným hrátkám nutit, ale přesto máte pro jeho touhy pochopení.
6. obava: "Co když jí nevoní?!"
Další noční můra, kterou zná důvěrně spousta chlapů a možná i váš milý. I když se na rande důkladně připravil (osprchoval, navoněl, vzal si lepší trenky), jakmile skončíte s hlavou v jeho rozkroku, prostě znejistí. Voní vám? Nedusíte se náhodou? Jsou vám tyhle hrátky vůbec příjemné?! Pokud je na vaší straně všechno v pořádku, ujistěte ho o tom, ať mu příjemné prožitky neničí nervozita (a vy se nenamáháte zbytečně). Nemusíte při ústní práci řičet nadšením a vzdychat tak hlasitě, že o vašem dovádění budou vědět i sousedé; stačí, když se milému díváte do očí, lehce vrníte a třeba ho hladíte volnou rukou. Tyhle detaily ho utvrdí, že si příjemné chvíle užíváte s ním.

Ještě žhavější polohy slasti, které musíte vyzkoušet

14. prosince 2013 v 12:07 | Veronika Srncová


Ještě žhavější polohy slasti, které musíte vyzkoušet

14.11.2013
¨
I svou oblíbenou pozici si můžete užívat v ještě vzrušivějším provedení - máte-li odvahu zažít výbuch rozkoše!
Vy na zádech
Žhavý zlepšovák: Pojistěte si, aby vám partnerův penis při každém pohybu opečovával klitoris. Stačí, když dáte nohy k sobě a pevně v sobě dobyvatelovo kopí stisknete. Jestli toužíte po ještě těsnějším tření, překřižte kotníky.
Vy nahoře
Žhavý zlepšovák: Lehněte si na něj. Místo abyste na příteli rajtovala jako jezdkyně v sedle, předkloňte se, natáhněte nohy, celým tělem se k milému přitiskněte a pomalu se na něm kolébejte. Vaše citové a milostné propojení rázem zesílí a začne vás svádět k něžnému líbání, laskání a hlazení. Navíc se rozezpívá i váš knoflík slasti.

Zezadu
Žhavý zlepšovák: Chlapi zbožňují, když si při pronikání můžou užívat vzrušující výhled na vaše hýždě. Díky následujícímu triku bude sex na všech čtyřech víc bavit i vás. Skloňte se a opřete se čelem o jednu ruku nebo o polštář. Druhou ruku natáhněte za sebe a ukazováčkem a palcem obemkněte kořen milencova penisu. Díky téhle malé změně do vás bude milý pronikat v trochu jiném úhlu a zasáhne nejcitlivější místa. Navíc se do vás dychtivý milenec nezanoří příliš hluboko, takže vám nebude bolestivě narážet do děložního čípku.

5 odpovědí, které vám zlepší sex
Vychutnáte si postelové řádění ještě víc, až budete mít v pár věcech jasno? Čtěte žhnoucí informace.
❶ Otázka: Přítele zajímá, jak masturbuju. Neztrapním se, když přiznám pravdu?
odpověď: Určitě ne! Klidně mu ukažte, jaké pomůcky ráda přibíráte do sólové akce (vibrátor, salátovou okurku, tužku, svíčku). Čím chlípnější číslo předvedete, tím větší radost milenci uděláte. Odmění se vám náruživým přídavkem.

❷ Otázka: Drahý při sexu rád tvrdě přiráží, jenže mě hluboké pronikání bolí. Co s tím?
odpověď: Lehněte si na bok a požádejte ho, aby do vás vstoupil zezadu. V téhle poloze se zanoří jenom mělce a bude se muset pohybovat pomalu a opatrně, jinak z vás jeho náčiní vyklouzne.
Otázka: Milý má šíleně malý penis. V jaké poloze si budu připadat plnější?
odpověď: Klesněte na všechny čtyři a přizvěte ho k sobě zezadu.

❹ Otázka: Užiju si polohu 69 víc, když budu nahoře, nebo dole?
odpověď: Nejspíš jste lehčí a menší než váš milý, takže byste si nad něho měla kleknout, aby vás nezavalil jako balvan. Jestli jste macatější a chodíte se střízlíkem, zkuste si oba lehnout na bok.­­­

Otázka: Může se penis zlomit?
odpověď: Není v něm kost, takže se zlomit nemůže. Nešetrným zacházením ho ale můžete poškodit - například natrhnout jeho jemnou a citlivou tkáň. Poraněný průbojník potřebuje lékařskou pomoc!

S kým do postele?

4. září 2013 v 21:05 | Veronika SrncováS kým do postele?

4.9.2013
Jak souvisí výběr profese s koeficientem úspěšnosti v posteli? Víc než si myslíte! A jaká profese je na tom úplně nejlépe ze všech? Překvapivě »ajťáci«!
Každá žena ocení, když jí muž pochválí zevnějšek, ale ze všeho nejvíc vyšperkuje její duševní kvality. Prostě chce to myslet na hardware, ale také (a to především!) na software. Přesně to prý umějí jen počítačoví odborníci neboli »ajťáci«.
Žena a 2 muži

Tímhle nejvíce bodují!

Výsledek ankety může být trochu překvapivý především pro ty, které si ajťáky spojovaly s pekelnou nudou a na postelové hrátky s těmito »suchary« ani nepomyslely. Pokud patříte mezi ně, udělala jste špatně! Anketa, jíž se zúčastnilo 2 000 Britek a Britů totiž potvrdila, že počítačoví mágové nejenže nejvíce rozumí potřebám žen, ale navíc jsou nesobečtí, a co se sexu týče - jsou velmi vynalézaví!
Po sexu

Svalnatci propadli!

Samotní ajťáci uváděli, že používají erotické pomůcky (8 z 10 dotázaných) a že upřednostňují potřeby partnerky nad své vlastní (82 %). Naproti tomu naprosto propadli trenéři ve fitku. Ano, sice mají vysoustruhovaná těla, jenže fyzická dřina je natolik vysiluje, že experimentovat v posteli je ochotna pouze jedna třetina z nich! Navíc jsou velice sobečtí: 41 % uvedlo, že je uspokojení partnerky vůbec nezajímá.

Výsledky ankety

Nejméně sobečtí (myslí na partnerku více než na sebe)

 1. Počítačoví experti (82 %)
 2. Úředníci (74 %)
 3. Pracovníci ve zdravotnictví (70 %)
 4. Nezaměstnaní (69 %)
 5. Zaměstnanci v pohostinství (65 %)
 6. Dělníci (53 %)
 7. Pracovníci ve službách (52 %)
 8. Učitelé (50 %)
 9. Podnikatelé (49 %)
 10. Trenéři ve fitku (41 %)

Nejčastěji mají sex (třikrát a více týdně)

 1. Úředníci (53 %)
 2. Trenéři ve fitku (47 %)
 3. Počítačoví experti (38 %)
 4. Dělníci (34 %)
 5. Zaměstnanci ve službách (35 %)
 6. Nezaměstnaní (31 %)
 7. Zaměstnanci v pohostinství (30 %)
 8. Učitelé (28 %)
 9. Zdravotníci (24 %)
 10. Podnikatelé (21 %)

Nejčastěji používají erotické hračky

 1. Počítačoví experti (78 %)
 2. Dělníci (72 %)
 3. Úředníci (70 %)
 4. Učitelé (64 %)
 5. Zaměstnanci služeb (56 %)
 6. Pracovníci v pohostinství (56 %)
 7. Nezaměstnaní (56 %)
 8. Lékaři (45 %)
 9. Podnikatelé (34 %)
 10. Trenéři ve fitku (32 %)
Man head silhouette

Sexuální polohy z Kamasútry na jedné posteli

2. září 2013 v 21:35 | Veronika SrncováSexuální polohy z Kamasútry na jedné posteli

2.9.2013Asi nejerotičtější postel na světě, z masivního jihoamerického cedru, do něhož jednapadesátiletý německý truhlář Dieter Sporleder vlastnoručně vyřezal různé sexuální pozice ze slavné Kámasútry i jiných kultur, je na prodej přes eBay za 600 tisíc liber, asi 19 milionů korun.


Truhlář a řezbář z městečka Greifenstein strávil prací na svém mistrovském díle přes 3000 hodin. Za tuto dobu do nejrůznějších částí postele vyryl 168 odlišných sexuálních pozic.
Postel popisuje Dieter Sporleder jako "erotický sen - sexuální postel, která by mohla do naší nudné reality vypadnout třeba z pohádek Tisíce a jedné noci". Obrovská postel pro neupřesněný počet partnerů váží 1,5 tuny. Jako pilíře jí slouží čtyři obrovské faly, které se dají použít jako nebesa; mohou tak dovádějícím poskytnout i jakési zdání intimity.
Sporleder použil sexuální motivy z celé řady kultur. Nejvíc ho inspirovala klasická literatura - tedy indická Kámasútra a sochy na indických chrámech. Využil však pro inspiraci i čínské a japonské erotické umění. Řezby jsou zcela dokonalé a nesmírně precizně vyvedené.
"Na všech, i těch nejdrobnějších, detailech jsem si dal opravdu záležet," tvrdí německý umělec. "Na sochách rozeznáte nejen sebemenší anatomické drobnosti, ale třeba také náušnice."

Proč vlastně něco takového stvořil? Dieter Sporleder chtěl, aby měl majitel erotické postele inspiraci pro milostné hrátky vždy na dohled. Vysvětluje: "Vyzkoušet 168 pozic, to vám nějakou dobu vydrží. A jen tak se to neomrzí…"

Ráj pro sexuální hrátky. Kuchyň!!

2. září 2013 v 21:34 | Veronika SrncováRáj pro sexuální hrátky. Kuchyň!!

2.9.2013
Zpestřete si milostný život a vyzkoušejte sex na netradičním místě - v kuchyni. Zde jsou tipy, co všechno zde můžete zažít, abyste prožila bouřlivý orgasmus.

Sex v kuchyni


Sex v kuchyni? Odborníci mají jasno. Patří k nejsilnějším erotickým zážitkům! Vůně koření a ovoce totiž údajně zvýší přítok krve do ženských genitálií a díky tomu mají dámy mnohem vášnivější a intenzivnější sex a bouřlivější orgasmus.
 • 25 % lidí si užívalo na pračce
 • 75 % lidí vyzkoušelo sex na některém místě v kuchyni.
 • 50 % lidí přiznává, že se milovalo na kuchyňském stole
 • 25 % lidí mělo nejlepší sex na pračce

Vášeň na stole

Klasika, která stojí za to. Sex na stole si vyzkoušel skoro každý, ovšem v kuchyni má své kouzlo. Může být impulzivní a nečekané, když místo večeře partner strhne ubrus na zem a vás hodí na stůl. Pokud máte správnou výšku stolu, bude pro vás oba tato poloha přímo dokonalá, jen vás z tvrdého stolu možná budou trochu bolet záda. Za tu rozkoš to ale stojí!

Orální sex na lince

Partnera opřete o linku, rozepněte mu kalhoty a můžete začít s orálním sexem, na který nikdy nezapomene. Můžete si dovolit být trochu drsnější než obvykle. Partner se totiž rukama zapře o kuchyňskou desku a může se naplno oddat prožitku.

Bouře na pračce

Zapněte pračku a počkejte, až bude ždímat. Pak neváhejte ani minutu a užijte si na ní vášnivý sex! Všichni, kdo to vyzkoušeli, se shodují, že jde o intenzivní zážitek! Natřásání pračky v kombinaci s přírazy partnera vás přivedou k orgasmu dříve, než se nadějete.
Ráj pro sexuální hrátky? Kuchyně!

Vzrušení u ledničky

Při milování v kuchyni můžete využít i toho, co máte v lednici. Můžete si po těle přejíždět kostkami ledu, vzájemně se polévat šampaňským a z těla partnera zbytky slízat, obložit se dobrotami a naservírovat se partnerovi rovnou na stole. Lednička nabízí bezpočet využití pro milostné hrátky.

Ovocná lavina

Košík s ovocem a zeleninou, který v kuchyni máte, vybízí k vyzkoušení. Banány, okurky, mrkev - to vše je přímo ideální k milostným hrátkám. Ale pozor, vše by mělo být dobře omyté. Pokud partner některým kouskem nahradí vibrátor, měl by použít kondom, aby se zabránilo vzniku infekce. Sex s okurkou v prezervativu může být neskutečně vzrušující.

Podpatky na dlažbě

Vezměte si boty na podpatku a pokud možno i podvazky nebo samodržící punčochy. Máte-li v kuchyni dlažbu, zvuk podpatků partnera rozdivočí. Navíc budete vyšší, než je zvyklý, a tak si s vámi bude muset poradit. V každém případě vás čeká vášnivý sex!

Proč si užívat sex přes internet

2. září 2013 v 21:31 | Veronika SrncováProč si užívat sex přes internet

2.9.2013
V budoucnosti se bez internetu neobejdeme už vůbec. Navštěvovat se budeme virtuálně, pracovat budeme z pohodlí domova a sex si díky dokonalým technologiím budeme dopřávat přes internet...

10 důvodů, proč si užívat sex přes internet

1) Při sexu po internetu nechytnete pohlavní chorobu. Virem se nakazí maximálně váš počítač.
2) Nikdo vám nebude vyčítat, že z vás táhne chlast. Proto si můžete užít v nejlepším rozpoložení.
3) Nemusíte se mýt. Můžete jít na věc hned, i když jste předtím v holínkách celý den přehazoval hnůj.
4) Nemusíte vynakládat nepřiměřené částky a svou energii na nudnou předehru.
5) Můžete bez obav a morálních dilemat půjčit svou dívku kamarádovi.
6) Můžete si užít, kdy chcete a kolikrát chcete. Navíc máte možnost si dopřát i několik dívek najednou.
7) Nebudete se muset představovat žádným rodičům. Dokonce nebudete muset jezdit ani na otravné nedělní obědy k tchýni.
8) I při dlouhém a intenzívním zážitku se nemusíte bát, že počnete. Tím odpadnou i obavy z možné svatby - a budete se moci víc soustředit na výkon.
9) Nebudete muset předstírat orgasmus.
10) Počítač vám dovolí prozkoumat na ženě detaily, kterých byste si normálně nevšiml nebo je přehlédl.

Neuvěřitelné sexuální rekordy

2. září 2013 v 21:30 | Veronika SrncováNeuvěřitelné sexuální rekordy

2.9.2013
Chcete vědět, kolik mužů zvládne jedna pornoherečka za den, nebo kolik kilo dokáže statný muž uzvednout na svém penisu? Tak čtěte dál ... Následující rekordy překousnou jen pořádní chlapáci.


Nejstarší prostitutka

V čínském městě Tai Pei měli prostitutku, které bylo 82 let. Tento údaj je sice naposledy aktualizován v roce 2009, nepřijde nám však pravděpodobné, že by se našel někdo starší. Navíc tohle není žádný výmysl, bohužel. Prostitutku s přezdívkou "Babča" totiž zadrželi policisté kvůli vystavování na veřejnosti. Tomu ale říkám rychlost, ta ženská měla být už takové tři desítky let za mřížemi.
Další neuvěřitelné erotické rekordy

Největší orgie


Vlaky by se zastavily, chleba by se přestal péct a Země by se přestala otáčet kolem své osy, kdyby v největším grupáči světa neměli prsty japonci! Můžu vás ujistit, nic takového se nestane. Přes 250 japonských párů se v jednu chvíli v jedné místnosti najednou pářilo. Všichni zúčastnění museli projít všemi možnými zdravotními testy a souložili podle jasně dané choreografie. Ve finále se pak rozjelo sexuální peklo, kdy 250 Japonek hekalo jak o závod a všichni pornoznalci ví, jak to holky ze země vycházejícího slunce umí.
Další neuvěřitelné erotické rekordy

Nejvýkonnější pornoherečka


646, 759 a 919 - čísla, která znamenají počet sexuálních partnerů pornoherečky. Počty, o kterých si většina mužů a žen může nechat jen zdát. Lisa Sparxxx však ne. Jsou to totiž čísla, kolik mužů se na ní vystřídalo během jednoho dne. Od roku 2002 do roku 2004 totiž překonávala své vlastní rekordy a ten poslední, 919, dosud nikdo nepřekonal. Jen si to představte. Kdyby souložila celých 24 hodin, na každého muže zbydou pouhé 4 minuty. Ta musí mít nohy do O jak Pelé.
Další neuvěřitelné erotické rekordy

Nejsilnější vagína


Taťána Kuzhevniková už od svých patnácti posilovala svalstvo ve své vagíně a když začala štípat mužům penisy, jako kdyby tam měla kombinačky, řekla si, že se toho musí využít. Při zápisu do Guinessovy knihy rekordů chytila do svého přirození 14 kilové závaží. "Po porodu jsem měla mé intimní svalstvo neuvěřitelně slabé a tak jsem si přečetla knihu Dao a začala posilovat." Inu děti musí být na umění své maminky pyšné.

Nejsilnější penis


113 kg - přesně tolik váží v Clevelandu nejméně oblíbená osoba James LeBron. Na druhé straně zeměkoule, v Hong Kongu, pak žije muž jménem Mo Ka Wang. Ptáte se, kam tím mířím? Právě pan Wang má nejsilnější penis, protože dokáže například Jamese LeBrona uzvednout půl metru nad zem díky svému penisu. Osobně si nedovedu představit, jak zvedám 113 kilovou činku rukama, natož penisem. Mo Ka Wang se však při svém výkonu z roku 1995 opíral o staré taoistické cvičení, které vzniklo pár tisíc let před naším letopočtem a dokáže z vaše sexuální dovednosti pozvednout na jinou úroveň. Hold máme se co učit.
Další neuvěřitelné erotické rekordy

Orální sex : Co chtít od muže

2. září 2013 v 21:27 | Veronika SrncováOrální sex : Co chtít od muže

2.9.2013Jsou ženy, které při klasickém milování nedosáhnou orgasmu...

Tady je malá příručka ohledně orálního sexu pro uspokojení ženy, kterou klidně dejte přečíst partnerovi...Sex

Co praví Kámasútra?

Orální sex je technika stará jako lidstvo samo. O této příjemné aktivitě se píše už ve slavné Kámasútře: "Položte milenku na lůžko, zvedněte její nohy na svá ramena, uchopte ji kolem pasu, silně sajte a nechte svůj jazyk dráždit její přelétavý chrám lásky. Tento způsob se nazývá Bahuchušita (silné sání)."

Věnujte se něžnostem

Ještě než se skloníte k ženině klínu, věnujte se erotogenním zónám. Líbejte něžně ňadra, jemně jí okusujte bradavky, olizujte ušní lalůček. Zkrátka partnerku napínejte a rozpalujte. Pomalinku směřujte do nejintimnější zóny na ženském těle. Věnujte se vnitřní straně stehen a občas zavaďte o stydké pysky. Hlaďte ji, ženy mají rády něžné doteky.
Pro mě je děsně vzrušivé, když se muž na chvíli zastaví u bradavek a prsou a střihne si několik krouživých a sacích pohybů. A když jakoby omylem zavadí o má citlivá místa…

Neměňte pohyb

Když už máte pocit, že je čas přejít k hlavní části hry, začněte pracovat s prsty, kterými partnerku "tam dole" pěkně něžně drážděte. Narážejte jazykem na klitoris. Můžete ho i jemně líbat a cucat...

Je třeba napsat, že některé ženy nemusejí přímé dráždění ani vydržet, protože poštěváček je poměrně citlivý. Pokud žena říká, že tak se jí to líbí a příjemný je jí přesně tenhle pohyb, měli byste ho opakovat.

Sajte a drážděte klitoris

Drážděte spodní část klitorisu krouživým a kmitavým pohybem. Nebojte se ani lehkého sání (když uvidíte, že se jí to hodně líbí, klidně zkuste přitlačit). Poposuňte se dál, přesněji níž a jazýčkem zajeďte mezi pysky a do oblasti poševního vchodu.
Vzrušující je, když se jazykem vydáte až k tzv. hrázi, kde jsou opět velmi citlivá místa. Vracejte se k těm bodům, kde byla velká odezva.

Prozkoumejte prstíky vagínu

Prsty prozkoumejte, co je vevnitř. Jistě najdete citlivá místa. A možná narazíte i na tlačítko, kterému se říká G-bod. Tam to ženě dělá velmi dobře. Sami ucítíte, anebo vám to partnerka řekne, že brzy dosáhne vrcholu.
V této chvíli nepřestávejte, vaše pohyby by měly být rytmické. Až se bude blížit k vyvrcholení, zmáčkněte jí oblast hráze, orgasmus zesílíte.

Zůstaňte s ní i po vyvrcholení

Neopouštějte partnerku ani ve chvíli, kdy orgasmus odeznívá. Opět ji laskejte, líbejte a dávejte jí najevo, jak ji máte rádi a jste rádi, že právě s vámi prožívá nádherný orgasmus. Jistě vás pak na oplátku také ráda obšťastní svými ústy.

Na závěr použiji slova z jedné knihy: "Klidně můžeš mít nejmenší penis na světě, ale pokud děláš dobře tohle, budeš pro ni nejskvělejší ze všech milenců."

Polykání spermatu

2. září 2013 v 21:24 | Veronika Srncová


Polykání spermatu

2.9.2013

Uspokojovat muže ústy není pro ženy zpravidla až takový problém. Ochutnat ale sperma svého partnera je někdy poněkud komplikovanější.
Partner vás uspokojuje ústy a nemá jedinou připomínku k tomu, že by se mu něco nelíbilo. Vy ale máte menší problém. Přestože byste mu ráda vyhověla a jeho sperma spolykala, dělá vám jaksi potíže dostat ho do pusy...


Špatná chuť: Chyba je prý v jídelníčku

V předešlých vztazích jste považovala za naprosto přirozené, když jste měla polykat mužovo sperma, nyní je to ale jiné. I když se snažíte přemáhat, dělá se vám prostě špatně. Příčina je většinou v tom, co dotyčný konzumuje. Ale je tomu úplně stejně i u žen (i muž tvrdí, že žena může pokaždé chutnat jinak).
Mezi ženami koluje: "Bílé nadělení" není poživatelné tehdy, když muž holduje červenému masu, protože chutná přesoleně. Pokud si partner dopřává denně několik šálků kávy a kouření je jeho neřestí, mohou se tyto dva faktory projevit i v hořkosti sekretu.

Zařaďte celer do menu

Některé ženy si všimly, že nemohou tekutinu polykat, když se jejich partner přejí česneku. Jiné se shodují, že pivní hodování se druhý den promítne rovněž do chuti. Bílá nadílka bude opět hořká.

Vyzkoušejte pro lepší chuť: Traduje se, že ejakulát chutná sladce po ananasu. Skořice také dodá lahodnou chuť a milujete-li celerovou pomazánku, mohlo by vám pak zachutnat i jeho semeno. Hustší konzistenci jeho výměšky získají popíjením mléka, nebo proteinovými přípravky.

Drsnější řešení pro otrlé

Bohužel někdy ani změna jídelníčku nepomůže k tomu, abyste přestala mít nechuť polykat. V tom případě však partner vaše NE musí respektovat.
Chcete-li mu přesto vyjít vstříc, vyzkoušejte drsnější techniku "hlubokého hrdla". Prostě vám TO vklouzne rovnou do krku a vaše chuťové pohárky budou zcela mimo hru.

Chuť po jablíčkách a medu

Blázniví Američané přišli loni s chutnou novinkou. Vyvinuli doplněk stravy, který zaručuje, že po týdnu jeho užívání vám partner zachutná po sladkých jablíčkách (Golden Delicious). Kromě toho prý ochrání cévy a srdce. Zlepší imunitu a sníží cholesterol. Za tento zázrak byste zaplatili v přepočtu okolo 260 Kč. Takže máte-li o něj zájem, zkuste zabrouzdat na amerických serverech.

Jiná varianta : Penis pomažte medem či jinou pochutinou. Potlačíte tak chuť spermatu, který vám ne a ne projít ústy.

Orální sex : jak na to

2. září 2013 v 21:22 | Veronika SrncováOrální sex : jak na to

2.9.2013
Orální sex - samostatná a příjemná kapitola nejen postelového dovádění, či úžasná součást předehry. Existují však muži, kterých se jejich partnerka "tam dole" pusou nikdy ani nedotkla.

Hodně žen ale mnohdy trápí otázky typu Dělám to dobře?, Líbí se mu to? nebo dokonce Nebolí ho to?

Jak "TO" tedy správně dělat?

Věnujte se šourku

V Kámasútře se píše, že penis můžete sát, mačkat, líbat i kousat. Ale jakou silou? To musíte samozřejmě zjistit sama. S každým partnerem je to zpočátku vždy tak trochu o experimentování. Žádný vám určitě nevynadá, když mu zezačátku budete lízat vnitřní stranu stehen a opatrně zatáhnete za šourek. Velmi jemně budete promačkávat varlata a jedno po druhém si budete vkládat do pusinky.
Co si budeme nalhávat, také orální sex se zlepšuje s věkem. V osmnácti jsem přemýšlela, kde začít, v pětadvaceti, jakým směrem se ubírat dál a teď jsem rozhodnutá naplno se věnovat orální praxi. Protože stále je co objevovat...

Pozor na zuby!

Obecně lze napsat, že orální sex je dokonalý tehdy, když necháte pracovat ruce, jazyk, rty a v menší míře i zuby. Nepohybujte jen pusou, ale zapojte i jazyk. Lízejte penis rytmicky a nebojte se jemně přitlačit. Mužům je zpravidla příjemné, když si vezmete špičku žaludu mezi zuby a jemně ji stisknete. Opět přitom záleží individuálně na pocitech vašeho partnera. A pozor na zuby, kousnutí do tohoto místa je vážně bolestivé. Pokud to partnerovi není nepříjemné, můžete mu jemně dráždit i oblast konečníku.

Nestyďte se za sliny, v žádném případě nejsou na škodu. Zvlhčovat penis je jedno ze základních pravidel orálního sexu. Pokud to dře, není to pro partnera nic příjemného.

Prodlužte si ústa

Při orálním sexu nestačí, když ústy napodobujete klasický sex. Mužům je totiž příjemné, když do pusinky pojmete co možná největší část jejich penisu (ideálně celý). Čím hlouběji v ústech, tím větší mají z orálního milování požitek.
Je-li jeho chlouba vyvinutější, doporučuji fígl, jak si prodloužit ústní dutinu a vtěsnat "ho do sebe" co nejvíc. Jednou rukou vezměte (stiskněte dle mužových potřeb) penis a druhou rukou pomocí palce a ukazováku utvořte ve spodní části kroužek. Během orálního sexu pak vytvořeným kroužkem pootáčejte. Partner bude mít pocit, že má celý penis ve vaší pusince.

Rádi se na vás dívají

Muži dají na vizuální dojmy. A tak většina mužů "TO" chce nejen cítit, ale také vidět. Jste-li majitelkou dlouhých kadeří, stáhněte si je do culíku (je to dobré i z praktického hlediska, při orálním sexu se vám vlasy nebudou plést do úst). Zkuste ho laskat v poloze, kdy on stojí a vy klečíte. Nezapomeňte se dívat z podhledu, muže oční kontakt zpravidla hodně vzrušuje.

Provádíte-li orální laskání ve sprše, je pravděpodobné, že váš obličej začerní řasenka. Některým mužům se to ale líbí a je to pro ně velmi vzrušující.

Co nakonec?

Když se partner blíží ke konci, je na vaší domluvě, co udělá se spermatem. Nutit však ženu k polykání není gentlemanské. Ne všechny z nás mají rády mužův ejakulát a ne vždy je mužské sperma "chutné". O tom už jsem psala...

Sex na pláži

2. září 2013 v 21:20 | Veronika Srncová
Sex na pláži

2.9.2013
Pláže, moře i milostné románky - to všechno k létu patří. Jenže milování na mořském břehu anebo ve vodě nemusí být zrovna příjemné. Jaká hlavní úskalí přináší?

Stačí se podívat na pár romantických filmů a milování na pláži v nich rozhodně nebude chybět. Letní dovolená, uvolněná atmosféra, slunce, šumění mořských vln a hvězdy nad vámi, šelest palem…
To vše vás dokáže pořádně navnadit a když je ještě po ruce vhodný objekt, nevidíte jediný důvod, proč se na to nevrhnout tam, kde hrdinky vašich filmů - na pláži či přímo v moři.
Jenomže kdo to zkusil, ví, že takový sex nemusí být dvakrát příjemný.
Milování v přírodě

Jaká jsou hlavní rizika plážového sexu?

1. Ve vodě to neklouže

I přesto, že jste nažhavená na svou novou letní lásku, neznamená to, že vám sex ve vodě bude příjemný. Můžete být vzrušená, jak chcete, ale voda má neobvyklou schopnost odplavit poševní sekret a vysušit sliznice. Proto vám to může paradoxně »drhnout« a sex tak může být spíše nepříjemný.
 • Pokud máte na sex v moři zálusk, nezapomeňte na lubrikant na silikonové bázi, který můžete aplikovat i s vícehodinovým předstihem.

2. Písek není příjemný

Stačí si vzpomenout, jak nepříjemně se nalepí písek na tělo, když vyjdete z moře a lehnete si na deku. A teď si představte, že se o sebe třou dvě těla oblepená pískem. Rozhodně to není nic příjemného a zvlášť tehdy, pokud se dostane na intimní partie. Takový průnik partnerova »pískového« přirození rozhodně není nic vzrušujícího.
 • Pokud plánujete sex u moře, vezměte si s sebou dostatečně velkou osušku či deku.

3. Orální sex? Ani omylem!

Na orální sex na pláži, anebo dokonce v moři, raději rychle zapomeňte. Na souši se vám do úst snadno dostane písek a slaná mořská voda není rozhodně příjemná na polykání, natož, když se vám nahrne do očí (či do pusy).
 • Milování se slanou příchutí tak může mít do vámi vysněného ideálu hodně daleko.

4. Ježci, krabi, medúzy…

S velkým problémem se můžete setkat, pokud se na pláž vypravíte v noci. Jen stěží totiž uvidíte na obyvatele moře, a tak velmi lehce můžete šlápnout na ježka anebo se vám do těla zakousne krab.
 • A když se oddáváte vášnivému líbání v moři, může vás pro změnu požahat medúza.

5. Zrádné vlny

Malé vlny mohou být velmi příjemné, obzvlášť pokud jste v moři ve dvou, ale nikdy nevíte, kdy přijde velká vlna a místo vzrušení vás odhodí na útes, anebo si díky ní loknete tolik vody, že na erotické hrátky už nebudete mít ani pomyšlení.
 • Proto je lepší věnovat se milostnému dovádění v laguně či zátoce…

6. Voyeuři a policie

Pokud nechcete, aby vás při sexu někdo viděl, rozhodně si najděte jiné místo než pláž v prázdninovém letovisku. Kromě místní omladiny, která zde často vysedává, vás může překvapit pár s podobným úmyslem, voyeur s fotoaparátem, anebo v tom horším případě policie.
 • Možná to ani nevíte, ale sex na veřejnosti (a tedy i na pláži) je trestný. Může vás stát několik set eur pokuty, anebo dokonce pár měsíců vězení! Jediná liberálnější evropská země v tomto ohledu je Bulharsko, kde se prý vše řeší domluvou.

7. Popáleniny

Pokud byste se milostným radovánkám oddávala za slunečního světla, můžete se také dočkat nepříjemných spálenin na partiích, kde to rozhodně není žádoucí. Neopalujete-li se běžně na nudapláži, máte pravděpodobně jisté části těla bílé a nezvyklé na slunce. Pak stačí jen chvíle a další dny budete pořádně trpět.

Sex si užívejte, jen dávejte pozor

I když sex na pláži a v moři přináší řadu rizik, neznamená to, že se jej máte úplně vzdát. Naopak - může být zážitkem, na který celý život nezapomenete. Jen je třeba si dát pozor, než se oddáte víru vášně. A ještě jedna poznámka - nezapomeňte, že i při sexu ve vodě můžete otěhotnět!

Proč může být manstrubace lepší než sex

2. září 2013 v 21:16 | Veronika SrncováProč může být manstrubace lepší než sex

2.9.2013

Ještě nedávno byla samohana považována za zdraví škodlivou a nebezpečnou úchylku podkopávající duševní zdraví. Každý lékař vám ale řekne pravý opak.

7 důvodů, proč může být masturbace lepší než sex


Máte to, jaké si to uděláteNemůžete si stěžovat nad kvalitou a pohrdat partnerem, protože všechno závisí jedině na vás. Jestli se vám to nelíbilo, zapracujte na technice. Nebo si kupte nějaké pomůcky.

Dáte volný průchod své fantaziiNemusíte se omezovat a tolerovat sexuální přání partnera. Opět si o všem rozhodujete sami a jestli vás nejvíc rajcuje pohled na maldou školačku v růžových šatičkách, velkých brýlích a s pejskem na vodítku, na internetu najdete plno podobných obrázků. Nemusíte pak do stejně úchylného úboru nutit svoji partnerku.

Stoprocentní úspěšnostJen málokdy se stane, abyste během masturbace nedosáhli vrcholu, pokud se o něj snažíte. Na neschopnost dosáhnout orgasmu během soulože s partnerem si stěžují především ženy, ale množí se i případy mužů, kteří nemohli z nějakého důvodu během sexu dosáhnout vyvrcholení. Masturbace je tak pro ně jediným řešením.

Pomáháte svému mentálnímu zdravíMasturbace prý zlepšuje práci mozku a vědecké studie dokazují, že lidé, kteří pravidelně masturbují, jsou aktivnější, mají rychlejší reakce a jejich mozek pracuje s vyšší účinností. Masturbace zároveň mírní deprese, a pomáhá vyrovnanému spánku.

Masturbace nepřenáší choroby


Pohlavní choroby? Nemáme, nevedeme! Když si (před tím) umyjete ruce, vlastně nehrozí, že byste se nakazili jakoukoli vážnější nemocí, nemluvě o všemožných "muňkách" přenosných pohlavní cestou. Navíc, pravidelná masturbace zlepšuje krevní oběh, srdeční činnost a snižuje riziko rakoviny prostaty.

Masturbace je zdarmaPokud vynecháte vedlejší náklady, je vlastně masturbace cestou k nejlevnějšímu sexu. I když máte hodně dobrou kamarádku, která vám poskytne potěšení prakticky na požádání, stejně musíte platit za večeři, taxík a pití. A to nemluvíme o návštěvě vykřičeného domu, kde necháte půl výplaty a ještě nevíte, co jste si za předkožkou odnesli domů...

Ruka neodmlouvá


Vůbec, vaše ruka je potichu, neskáče do řeči, nevykřikuje, neječí, neodmlouvá a nedožaduje se dalšího kolečka, když vám už se nechce. Také vám neustále nepíše esemesky a neurazí se, když si jí chvíli nevšímáte. A nechce po vás peníze na tu novou super hustě cool bundičku od Gucciho...

A na závěr jeden citát:


"Lépe plodníkem svým notně zatřepati, nežli s ženami lehkými v hampejzu lehávati." - Jan Amos Komenský

15 eerogentních zón aneb vydejte se po mapě rozkoše

2. září 2013 v 21:12 | Veronika Srncová
15 eerogentních zón aneb vydejte se po mapě rozkoše

2.9.2013

Chcete se vznášet na křídlech vášně, zažít nepopsatelné vzrušení a jedinečný sex? Nerozcházejte se s dlouhodobým partnerem, nepátrejte po supermilenci ani nestudujte chytré knihy. Poraďte se raději se svým vlastním tělem. Možná vás i teď, po tolika letech, co v něm bydlíte, trochu překvapí.
Mapa erotogenních zón ženy

1. Kštice

Při hledání libých pocitů není třeba hned svlékat prádlo nebo zahazovat stud. Na těle máme spoustu velmi cudných míst, jejichž tření nebo masírování nás dovede k extázi. Stačí si třeba zajít ke kadeřníkovi a nechat si umýt vlasy nebo namasírovat pokožku hlavy.Že to je příjemné? Přímo božské? Odpověď je prostá, tato oblast je přímo nadupaná citlivými nervovými zakončeními, jejichž stimulování je nejen příjemné, ale dokonce i zdravé. Uvolňuje totiž napětí a pomáhá vyplavovat do krevního oběhu hormony dobré nálady jako dopamin nebo serotonin.

2. Uši

Při bloudění krajinou zvanou tělo nesmíme zapomínat ani na ušní boltce, které nejsou zvědavé jen na milostná vyznání a smyslné řeči, ale také na laskání rukou, zuby či jazykem. Většina mužů i žen vnímá takové "ataky" na své sluchové ústrojí více než pozitivně, popisují pocity od šimrání přes mrazení až po vzrušení.

3. Oční víčka

Jemná pokožka očních víček patří mezi vůbec nejcitlivější oblasti lidského těla. Zkuste jemně zjistit, jestli patříte k těm, komu je jejich hýčkání příjemné. Zavřete oči a pohlaďte je hedvábným šátkem nebo peříčkem. Můžete také vašeho partnera požádat, aby vás na oční víčka něžně políbil.

4. Rty

Podle odborníků jsou rty jednou z nejerotičtějších částí ženského těla a rozhodně stojí za to se jimi zabývat. Už proto, že líbání patří mezi nejosvědčenější metody, jak od nevinné konverzace o počasí přejít k vášnivému splynutí těl.Sex koučka Julie Gaia Poupětová nám prozradila o oblasti úst ještě něco pikantního: "Erotogenní zónou mohou být na dotek i dásně. Byl popsán případ ženy, která měla pravidelně orgasmy při čištění zubů," říká. "Bohužel podlehla přesvědčení, že je posedlá ďáblem a začala používat dentální nit."

5. Krk

Při objevování citlivých míst na těle nesmíme zapomenout na oblast krku. Nejlépe její tajemství odhalíte ve spolupráci s partnerem, který může střídat jemnou masáž s polibky.

6. Prsa a bradavky

Nejznámější erotogenní zóna, kterou není třeba představovat. Každá žena si ovšem potrpí na jinou intenzitu laskání nebo dráždění prsou i bradavek, proto je základní průzkum terénu na vás samotné. Když budete vědět, co vás nejvíc rozehřeje, budete umět partnera správně navést.

7. Břicho

Nikam nespěchejte a na cestě za vzrušením se zastavte i na bříšku. Kromě toho, že jeho hlazení může být příjemné (pokud zrovna nepatříte k lechtivým), je prokázáno, že některé ženy mohou při určitých břišních cvicích zažívat vzrušení nebo dokonce orgasmus.

8. Dolní oblast zad

Jednou z málo známých erotogenních zón je také nenápadné místo těsně nad zadečkem. Přitom v křížové oblasti najdeme veliké množství citlivých nervových zakončení, která jen čekají na objevitelskou výpravu. Vybídněte partnera, aby vás v těchto místech zkusil jemně masírovat prsty nebo jazykem a uvidíte, že se za chvíli ocitnete v nebi.

9. Zadeček

Na mapě erotogenních míst ženského těla samozřejmě nesmí chybět ani terénní vlna v podobě dámského pozadí. Vzpomeňte si jen na slavnou razítkovací scénu z filmu Ostře sledované vlaky.

10. Venušin pahorek

Tahle lehce zapomínaná část ženského těla s názvem jako z turistického průvodce na mapu erotogenních zón rozhodně patří. A seznámit byste se s ním měla rozhodně i za jiných příležitostí, než je holení intimních partií. Jeho masírování a hlazení může být mnohem příjemnější, než jste čekala.

11. Pohlavní orgány

A jsme v cíli. Genitálie jsou, jak známo, přímo ztělesněním pojmu erotogenní zóna, u žen je přitom za nejcitlivější místo považován klitoris. Lépe se zorientovat v bludišti vlastního sexuálního prožitku můžete díky masturbaci nebo za pomoci sex kouče, který vám pomůže dozvědět se o svém těle více.Rozhodně však odložte stud a ostych. Vědci z Indiana University totiž zjistili, že ženy, které smýšlejí o svém pohlaví pozitivně, prožívají lepší a častější orgasmus.

12. Dlaně

Možná nevíte, že dlaň patří mezi potenciálně velmi zajímavé erotogenní zóny. Najdeme na ní přes 40 tisíc nervových zakončení. Její stimulaci si můžete snadno vyzkoušet sama třeba právě teď. Cítíte, jak je to příjemné?

13. Jamky za kolenem

Další často opomíjenou erotogenní částí našeho těla je nenápadné místečko přímo za kolenem. Ano, to, které si vždycky první spálíte, když usnete na břiše na sluníčku. Je to tím, že kůže je v tomto místě velice jemná a citlivá. Prozraďte to vašemu partnerovi...

14. Vnitřní strana stehen

Podobně jako jamky za kolenem i vnitřní strana stehna je velice citlivá na vzrušující podněty jako hlazení nebo polibky, protože i zde je vyšší koncentrace nervových zakončení.

15. Chodidla a prsty u nohou

Ne, tohle opravdu není nic pro lechtivé. Masáž nohou je ovšem nejen příjemná a osvěžující, ale může dokonce i prospět vašemu sexuálnímu zdraví. Jelikož je chodidlo doslova poseto reflexními body, nedoporučuje se experimentovat - raději se poraďte s odborníky na akupresuru nebo reflexní terapii.

Tipy, jak vylepšit sex

2. září 2013 v 21:09 | Veronika SrncováTipy, jak vylepšit sex

2.9.2013
Kdo by nechtěl lepší sex, že? Jeho tajemství je ukryté v maličkostech, které si mnohé z nás ani neuvědomují. Tak napřed čtěte jak na to, a pak si ho prostě opatřete.

Dopřejte si procházku o pauze na oběd

Vitamin D, který je zodpovědný za vaši náladu a chuť na sex si "opatříte" pouze pobytem na denním světle. Funguje to i tehdy, když je zataženo, takže konec výmluv.

Odborníci navíc hovoří jasně - čím zdravější budete, tím víc sexu budete chtít. Průzkum ukázal přímou souvislost mezi tělesnou zdatností a sexuálním uspokojením. Čím ženy méně cvičí, tím méně požadují sex. A pokud už ho chtějí, moc si ho neužijí - říkají odborníci.

Objednejte se na masáž

Kontakt ve stylu »tělo na tělo« stimuluje sexuální hormon oxytocin, i když ruce, které se vás dotýkají nepatří vašemu partnerovi. A čím víc tohoto hormonu uvolní, tím víc touží po sexu. Pokud nechcete nebo nemůžete platit za celou hodinu masáže, dopřejte si alespoň zkrácenou verzi.

Čtěte žhavé příběhy

Erotická literatura dokáže člověka velmi rychle vzrušit. Odborníci proto doporučují - dopřejte si ji místo televize a čtěte si společně s partnerem. Uvidíte, jak vás rozparádí. Vyberte si nějaký pěkně žhavý romantický příběh - ale berte ho s rezervou. Psycholové varují, že růžová literatura (i filmy) mohou ve skutečných vztazích nadělat pěknou paseku.

Naučte se odpočívat

Trocha meditace prý zlepší váš sex! Vědci z Kanady a Izraele testovali ve společném projektu 24 žen. Nejprve jim pustili erotický film a pak je poslali na tři meditační kurzy. Poté jim znovu pustili film, který už viděly před meditací. Tentokrát ho prožívaly mnohem intenzivněji.
Meditace totiž mění procesy v mozku a umožňuje ženám lépe vychutnat erotický zážitek.Jezte multivitaminy

Za vyčerpání, které vede k nezájmu o sex, může také absence dvou často opomíjených živin. Nízká hladina folátů, které patří do skupiny vitaminů B, způsobuje únavu a nedostatek energie věnovat se sexu. A průzkumy ukazují, že mnoho žen o tomto nebezpečí vůbec nic neví. Druhým faktor může být nízká hladina železa, jejímž důsledkem je celkové vyčerpání neurotransmiterů v mozku.
Tyto chemické látky přenášejí vzruchy a jejich oslabení vede k letargii. Řešením je multivitamin s denní dávkou železa i folátů.

Pohyb vás nabudí na sex

Někteří lidé si před spaním zacvičí, a pak špatně spí. Pokud ovšem zvolíte optimální cviky, dodáte tělu netušené množství energie. Stačí 35 až 40 minut lehkého cvičení a vaše tělo bude fungovat naprosto perfektně. Oběh krve se zlepší a váš nervový systém zapracuje na plné obrátky, takže vůbec nic nebrání skutečně kvalitnímu sexu.
Pohyb je spojencem sexu, fungují zejména vytrvalostní aktivity, jako je bruslení, jízda na běžkách, jízda na kole... Vyplavují se při nich do těla ty správné hormony.

Zkuste ty správné vůně

Salátová okurka, lékořice, ale i obyčejný dětský pudr. Aroma všech těchto věcí dokáže ženu spolehlivě »nastartovat«, neboť zvyšuje průtok krve vaginální oblastí o 13 procent. Dýňový koláč nebo levandule jsou jen o málo slabší s 11 procenty.
Zkuste následující: K romantické večeři podávejte dýňový koláč a vedle polštáře na posteli si dejte sáček vonící po okurkách.

Držte se při zemi

Nemáte náhodou přehnaná očekávání? Výzkum ukázal, že 7 až 13 minut sexu shledávají uspokojivým jak ženy, tak muži.
Univerzita v Pensylvánii oslovila na dané téma 34 zkušených sexuologů a zjistila, že existují jen velmi nepatrné rozdíly mezi muži a ženami, pokud jde o očekávání toho, jak dlouho by sex měl trvat. Většina dospělých dokonce označila 3 až 7 minut za zcela vyhovující.

Prostě jděte na věc!


Studie odhalily, že mnoho žen, které tvrdí, že nemají zájem o sex, si ho s chutí užijí, jakmile na něj dojde.
Docela hodně škody nadělá, když si žena začne porovnávat, jak velkou měla chuť na sex na začátku vztahu, a kolik chuti jí zbylo po letech.

Druhy sexu, který by jste měli na 100% zažít

2. září 2013 v 21:04 | Veronika SrncováDruhy sexu, který by jste měli na 100% zažít

2.9.2013

Není sex jako sex. Když si svůj milostný život zpestříte o následující druhy hrátek, dotane určitě novou jiskru a šmrnc. Nejhorší, co totiž může zavládnout v posteli, je NUDA.


1. Rychlovka

Průzkumy ukazují, že valná většina žen předehru očekává nebo dokonce vyžaduje. V průměru by měla trvat dvacet minut - vyplývá z poslední britské studie. Zároveň však byl "vystopován" hlavní důvod, proč ženy předehru potřebují - jde o to, že se během ní dokáží uvolnit a sex si užít.

Pokud se však cítíte dobře, jste na sex naladěná a partner vás doslova přepadl u kuchyňské linky nebo v koupelně, klidně zkuste předehru přeskočit a jít rovnou na věc. Sex tak dostane i pro vás nevšední spád a náboj.2. Po ránu

Přestaňte konečně řešit, jak vypadají v denním světle vaše případné nedostatky, a dopřejte partnerovi to, po čem určitě touží - milování po ránu. Bez zatažených závěsů, hezky pěkně na denním světle. Muži jsou v erotice založeni vizuálně, to bylo mnohokrát vědecky dokázáno. Proto tak neradi zhasínají a milování po ránu je pro ně snem, který jim ne všechny partnerky jsou ochotné splnit. Uvolněte se - on opravdu neřeší, jestli jste přibrala tři kila nebo jak jste na tom s celulitidou.

A navíc! Podle posledních průzkumů kazí sexuální život českých párů především únava a stres. Kdy jindy než v sobotu nebo v neděli ráno jsou obě tyhle veličiny pod kontrolou?
Co říkají na sex po ránu odborníci? Psychologové, imunologové i dermatologové svorně volají: "Ano! Jen do toho!" Budete krásnější (pleť vám vyhladí a rozjasní adrenalin), optimistější (vliv endorfinů) a zdravější (ranní sex zvyšuje v krvi hladinu imunoglobinu, takže jste lépe chráněni proti poletujícím virózám).

3. Vy máte navrch

Překvapte svého miláčka nečekanou iniciativou.

"Milovali jsme se v kuchyni, on seděl na židli," vypráví pětadvacetiletá Alice. "Náhle jsem dostala nápad. Než se vzpamatoval, svázala jsem mu ruce za opěradlem vlastní podprsenkou. A pak už jsem se kolem něj jen rafinovaně plížila a přiváděla ho k totálnímu šílenství."
Příště si to můžete vyměnit!

4. Za zvuku hudby

"Hudba působí neuvěřitelně silně na lidské emoce, proto tak skvěle navozuje chuť na sex," vzkazuje Dr. Müllenseifen, vedoucí britské studie. "Je to tak silný vliv, že jsou kvůli němu lidé ochotní změnit i svůj vkus.Jako kulisu k milování si tak pustí romantickou píseň i lidé, kteří normálně poslouchají metal nebo punk."

Pokud byste si nevěděli rady, tady je: Play-list nejčastěji hraných milostných písní, které uvedli účastníci průzkumu:
1. Dirty Dancing Time of my life (proč nás to nepřekvapuje?:-),
2. Marvin Gay - Sexual Healing, Ravel - Bolero (no ne...), Barry White - I´ll do for You Anything You Want Me To, Marvin Gate Let´s get it on.

5. Na neobvyklém místě

Nemusíte se zrovna milovat v zastaveném výtahu, odstaveném automobilu nebo nahonem v uzavřeném kupé vlaku cestou na rodinnou oslavu, pokud na to nemáte dostatečně dobrodružnou povahu. Měsíc milování kdekoliv v bytě (nebo domě), jen ne v posteli, by se ale vyhlásit dal, ne? Nová místa dodají vašemu sexu kouzlo dosud nepoznaného. Mimochodem podle jedné americké statistiky (zveřejněné na serveru askmen.com) druhým nejčastějším místem milostných hrátek je po posteli kuchyň, následuje sprcha a pak... puštěná pračka!

Řekněte jeden druhému, po čem toužíte, a vyjděte jeden druhému vstříc. Experimentování je kořením milostného života - až třetina manželských párů ve Velké Británii tvrdí, že sex je pro ně pouze nuda a povinná dřina. Tak daleko to dotáhnout nechcete, že ne?

6. Romantický

Udělejte si jeden na druhého čas a na atmosféře si dejte záležet. Ideálně se nabízí víkend klidně strávený celý v posteli, ale vzít si dva tři dny volna a odjet například do lázní by taky nebylo k zahození.

Střídavě se milujte, mazlete, spěte, mlsejte dobroty, povídejte si, absolvujte wellness procedury a tak pořád dokolečka. Pro váš intimní život a vzájemný vztah doslova živá v

7. Pod vlivem

Ani náhodou netvrdíme, že byste měla být nalitá jako dělo, když jdete s partnerem do postele. Hovoříme o jedné, maximálně dvou příležitostných skleničkách červeného vína.
Podle studie vědců z italské Florencie pomáhá červené víno významně ženskému libidu. "Historické souvislosti červeného vína a sexu jsou známé už od dob starověkého Řecka," uvedla vedoucí vědeckého týmu, doktorka Nicola Mondiano. "Oblast ženské sexuální disfunkce stále ještě není dostatečně vědecky prozkoumána."

Sex ve třech trochu jinak

2. září 2013 v 21:00 | Veronika Srncová

Sex ve třech trochu jinak

2.9.2013

Pokud vám bude někdo tvrdit, že sex ve třech je proti přírodě, můžete mu díky tomuto článku dokázat, že se mýlí!
Všimli jste si, jak často provází číslo tři naše každodenní životy? Máme tři pokusy na různé závěrečné zkoušky, popřípadě zboží tři plus jedna zdarma. V trestním právu se prosazuje pojetí třikrát a dost. Slavné knížky jako Tři dny kondora nebo Tři kamarádi není potřeba představovat, stejně jako úspěšný film Tři králové.
Jedna trojka je ale opravdu nejoblíbenější - trojka švédská.
Sex ve třech si zvířata (stejně jako mnozí lidé) ráda dopřávají i na neobvyklých místech:

Desatero dokonalého milence

2. září 2013 v 20:56 | Veronika Srncová
Desatero dokonalého milence

2.9.2013Mnoho žen marně dumá, kde se vzaly naprosto nesmyslné "pravdy" o tom, jak má vypadat a hlavně se chovat dokonalý milenec. I když televizní, filmoví i literární tvůrci ve svých dílech často doslova "polopatě" napovídají, seč mohou, zřejmě si jejich nenásilná sexuální osvěta zatím nenašla cestu k těm pravým očím a uším.
muz_v_posteli

1. …a zase ta hygiena


V kosmetickém salonu pro muže jsme již zmiňovali, že hygiena je základem veškerého úspěchu. Možná se vám to zdá zcela samozřejmé nebo naopak zcela nedůležité, bohužel… Stále se najdou tací, kteří v praxi razí ono, pro ženy odpudivé heslo a já už se mu snad ani nemohu smát, že správný chlap má smrdět i na fotce. Každý máme svůj specifický tělesný pach, který může být do jisté míry velmi sexy, ale opravdu jen do jisté míry. Pokud se tedy chystáte v nejbližší době využít lože, případně jinou část více či méně soukromých prostor k sexuálním radovánkám, namydlit, umýt a nezapomeňte na čisté spodní prádlo!
Businessman Office Worker Hugs and Kisses Laptop with Hearts

2. Jak si o TO říci

"Kotě, jdem na TO! Nechceš si to rozdat? Hupsni na mě, bejby…" Velká legrace, hahaha, ale u páru, který se zná. Oslovit podobnou větou zcela neznámou dámu by bylo přinejmenším trapné. Dost možná byste si tím definitivně zavřeli dveře k jinak velmi zajímavému vztahu, i kdyby měl trvat jen 30 minut na zadním sedadle vašeho vozu.
couple dancing

3. Pravidla slušného sexování

Všude a za každých okolnosti pamatujte na slušné vychování. Ohleduplnost a takt jsou vždy na místě. Trhat ve víru vášně podprsenku, jejíž pořizovací cena se rovná čtvrtině průměrného měsíčního platu, asi nebude to pravé ořechové. Některé ženy jsou něžné květinky, jiné ohnivé dračice. Možná by bylo dobré toto předem nenápadně zjistit.
love

4. Nepodceňovat předehru

Většina žen, v tom se zásadně lišíme od mužů, potřebuje nějakým způsobem navodit atmosféru. Navíc považují právě tuto část sexuálního aktu za nejpříjemnější. Předehru lze také využít k bližšímu poznání "postelového naturelu" vašeho protějšku. Pozor na anděly s ďáblem v tělem…
Red ribbon forming the word 'love'

5. Na velikosti (ne)záleží

Až potud je toto heslo všem jasné. Nicméně mnoho mužů zde se svými znalostmi končí. Ano, určitě se najdou ženy, které upřednostňují extrémní zážitky, ale věřte nebo ne, většina jich touží být naplněna zcela jinými "dojmy", než je úlek nad gigantickými rozměry vašeho mužství. Komu paní Příroda naopak nenadělila zrovna štědře, o to více by se měl snažit - a pro ženy jedině dobře! Vzhledem k tomu, že legendární bod G se nachází v "hloubce" zhruba 5-ti centimetrů, je nad slunce jasné, že rozměrově nám teoreticky vyhovuje většina dospělých mužů. Ovšem znáte nás, věčně nespokojené…
Walk on the beach

6. Atmosféra

V případě, že se jedná o předem domluvenou schůzku v soukromí se zcela jasným koncem, není vůbec od věci připravit "scénu". Všechny prostory, v kterých by se akt mohl odehrávat, musejí být alespoň čisté, nejlépe však filmově romantické. Takže špinavé ponožky od postele - pryč, pocintané povlečení od včerejšího hamburgeru konzumovaného před spaním - pryč, drobky na zemi v obýváků - pryč, prázdné lahváče ze stolu - pryč. Pokud máte doma nějaké aromatické svíčky - sem s nimi. Jejich umístění doporučujeme na bezpečné místo, kde nehrozí převrhnutí či zalehnutí.
teenager heart

7. Já pán, ty pán

Jako dokonalý milenec musíte jednou provždy zapomenout, že jste pánem tvorstva. Chcete oslnit? Je nutné brát ohled i na potřeby partnerky. Pokud budete dostatečně vnímaví, není ani zapotřebí sáhodlouhých konverzací. Pokud nejste, klidně se zeptejte. Sex v křeči a nervech ještě nikoho šťastným neudělal.

8. STOP postelovým maratonům

Nemusíte lámat rekordy. Z našich redakčních výzkumů vyplývá, že ženy v produktivním věku upřednostňují akty dlouhé v průměru 20 minut. Nadměrné pocení je jim nepříjemné, po zhruba 40 minutách se začínají nudit a vymýšlejí kraviny…

9. Nepodceňovat dohru

Také ženy žijící v dlouhodobých partnerských svazcích ocení, když je muž po milování obejme a pochválí jejich výkon. Toto by mělo být samozřejmě vzájemné. I pes dostane za vzorné chování kostku cukru.

10. Nejsme všechny stejné!

S tvrzením, že všechny ženy jsou stejné, zásadně nesouhlasíme! Platí to nejen u charakterových vlastností, ale především v oblasti duševních a fyzických potřeb. Proto pokud chcete u žen uspět, je nutné zjistit, po čem ta vaše vlastně touží…

Bizardní úmrtí při sexu

2. září 2013 v 20:49 | Veronika SrncováBizardní úmrtí při sexu

2.9.2013
Skonat během pohlavního styku na infarkt či mrtvici není zas tak výjimečné, existují ovšem případy sexuálních úmrtí, které jsou opravdu šílené!

Bizarní úmrtí při sexu

Smrtící sex v pohřebáku


Třiadvacetiletému zaměstnanci mexického pohřebního ústavu Jose Agustinu Nohovi přišel pohřební vůz jako ideální místo k provozování milostných hrátek se svou přítelkyní Anou Marii Camarou Suarezovou. Když však ukojený pár usnul, udusil se oxidem uhelnatým, neboť kvůli klimatizaci nechal puštěný motor. Poslední sex v pohřebáku, opravdu stylové.
Young couple in love

Příliš drsná soulož


Třicetiletý Robert Ashitey z Ghany doslova usouložil k smrti o 45 let (!) starší ženu. Pětasedmdesátiletá Suametor Denouová se během divokého sexu odebrala na věčnost, což však Ashitey vůbec nezaregistroval a "jel" dál. Nepřestal, ani když na něj začala křičet opatrovnice ubohé staré dámy, která se k aktu připletla. Až rána klackem do čela učinila nekrofilii přítrž.
Ready for punishment

Pozor na střešní sex


Jednadvacetiletí milenci Brent Tyler a Chelsea Tumblestonová byli nalezeni na ulici ve městě Columbia v Jižní Karolíně nazí a bez známek života. Jejich šaty vyšetřující policisté objevili na střeše blízké patnáctimetrové budovy. Člověk nemusí mít příliš bujnou fantazii, aby si domyslel, co se stalo. Výškový sex praktikovat jen s patřičným jištěním!
Torture

Při sexu je přejel vlak


Milování na neobvyklých místech může být vzrušující, ale všeho s mírou. Mduduzi Michael Bandezi a Sibongile Radebeová z Jižní Afriky se rozhodli užít si přímo na železnici, o níž předpokládali, že je nepoužívaná. Bohužel, předpoklad byl mylný a vlak nemilosrdný. Za zmínku stojí, že muž měl navlečený kondom - není nad bezpečný sex na kolejích.
Passion
Vražedná koňská dávka

Kdybyste někdy čistě náhodou zatoužili po sexu s koněm, vzpomeňte si na tento případ. V červenci 2005 na ranči v Enumclaw ve státě Washington zemřel jistý muž poté, co si to s ním rozdal statný hřebec. Nebožtík, jenž byl klientem linky důvěry pro zoofily, měl roztržené střevo i další orgány. Takhle tedy prosím ne.
 
 

Reklama