Dobrůtky

CARTE D’OR VANILKA

26. července 2015 v 17:22 | Veronika Srncová


CARTE D'OR VANILKA

26.7.2015

Neodolatelně jemná vanilková zmrzlina vyrobená z přírodní vanilky pocházející z Madagaskaru. Vychutnejte si ji jen tak nebo jako skvělý doplněk vašich oblíbených dezertů. Co ještě dodat - je prostě vynikající!

ázející z Madagaskaru. Vychutnejte si ji jen tak nebo jako skvělý doplněk vašich oblíbených dezertů. Co ještě dodat - je prostě vynikající!

Häagen-Dazs Blueberries and cream

10. července 2015 v 10:56 | Veronika Srncová


Häagen-DazsBlueberries and cream

10.7.2015Skutečné celé borůvky z Kanady a Evropy smíšené s borůvkami ledu creamReal barvami talent od přírody.


ŽÁDNÁ SE JÍ NEVYROVNÁ


Celé borůvky z Kanady.


Čerstvá smetana z nejlepšího mléka.

Ryzí.

Z předsvědčení.

Příběh úspěšné světové značky Häagen-Dazs se začal psát před téměř 90ti lety v New Yorku. Tady založila v roce 1921 rodina polského emigranta, pana Mattuse, výrobnu ovocné zmrzliny a začala zmrzlinu také v malém prodávat. V roce 1932 převzal rodinný podnik syn, Reuben Mattus, a dále jej rozvíjel.
Od roku 1961 začíná Reuben Mattus prodávat své skvělé zmrzliny pod tajuplnou, fantazijní značkou Häagen-Dazs, která má vyjadřovat tradici, výjimečnou kvalitu, čerstvost a originalitu - hodnoty, které jsou dodnes neodmyslitelně spjaty se zmrzlinou Häagen-Dazs. Tehdy se tato zmrzlina prodávala ve vybraných lahůdkárnách pouze v okolí New Yorku. Velmi rychle si však získávala nové zákazníky a začátkem 70. let se stala jedničkou na americkém trhu. Odtud si našla tato kultovní delikatesa cestu do celého světa: od Dálného východu až po Evropu. Dnes si na zmrzlině Häagen-Dazs pochutnávají zákazníci ve více než 70ti zemích.


Zmrzliny Häagen-Dazs si podmanily svou výjimečnou kvalitou srdce milovníků ledové pochoutky ve více než 70ti zemích celého světa. Jsou mistrovskou kompozicí prvotřídních surovin a přitom neobsahují konzervační látky ani umělá barviva a emulgátory - jen čisté potěšení s minimem obsaženého vzduchu.
Základem zmrzlin Häagen-Dazs jsou složky jako čerstvá smetana, odstředěné mléko, vaječný žloutek a cukr, které podle konkrétního receptu završuje množství ovoce, oříšků, oplatek nebo harmonizující poleva. Dokonale vyvážená kompozice kvalitních surovin, spolu s náročnou, více než dvacetistupňovou kontrolou jakosti, tak v duchu té nejlepší tradice řemeslné dokonalosti zaručuje vrcholný chuťový požitek, lžičku po lžičce.

 
 

Reklama