Srpen 2014

Ulice- 2648 díl

31. srpna 2014 v 13:39 | Veronika Srncová |  Ulice


Ulice- 2648 díl

31.8.2014Miki je po návratu od moře v jednom kole. Přestože tátovi kývne na setkání, Libor s Libuškou si ho moc neužijí. Mikiho bude bombardovat jeden telefonát za druhým, kvůli práci se navíc i dost opozdí. A za chvíli už zase bude muset běžet za dalším klientem.

Liborovi začne tohle Mikiho zběsilé tempo dělat starost. Jako lékař moc dobře ví, jaké by to mohlo mít následky. Zato Libuška to bude brát se svým typickým nadhledem stejně jako dnešní vernisáž... Jak se Libušce tahle akce vydaří? Bude mít úspěch? Vytáhnou Červ s Perníkem z Libora supertajné informace ohledně Libuščina tetování? Co ti dva Liborovi dnes vyvedou? A jak na Libušku zapůsobí excentrický Jakub?

Koho za bar v Coolně?
Oldu s Jitkou nebude tížit jen Moničino zdraví, ale i zachování provozu v Coolně. Olda ví, jak mizerně na tom Monika po létě je, takže je mu jasné, že zavřít podnik na několik týdnů nepřichází v úvahu. Proto navrhne, že by mohli někoho přijmout na výpomoc, aby se z toho s Jitkou nezbláznili. Nejlépe někoho, koho všichni znají a komu důvěřují. Ale existuje vůbec někdo takový? Mára je na moři, Eddie v Coolně pracovat nechce, Matěj s Bětkou mají vlastní zaměstnání. Jitku napadne, že by do rodinného podniku zapojili Lídu. Ve třech to již zvládnou. Monika bude hned souhlasit, nakonec na to kývne i Olda. Ovšem už záhy se ukáže, že trochu přecenili své možnosti... Proč skončí provizorně za barem Coolny Petra? Co na to řekne Jitka, až ji tam uvidí? Vezme práci v Coolně Adriana? Co na tenhle Oldův nápad poví Monika s Jitkou? A čím Jitku vyděsí Eddie?

Hložánek se zabydluje
Tonda Hložánek si dnes vyzvedne Lumíra v kanceláři, aby u něj doma nemusel být sám. Lumír pomalu začíná zjišťovat, že tohle soužití nebude jen tak. Navíc se zdá, že Tonda se od něj jen tak neodstěhuje. Manželka ho zatím na milost nevzala a samotnému Tondovi se jinam nechce. Proč taky? Takhle mu to totiž náramně vyhovuje. Netíží ho samota, Simča s Lumírem se postarají o jeho pohodlí, co víc si přát? Jenže to, co Tonda Hložánek považuje za samozřejmost, není pro Lumíra jen tak... Proč bude Lumír před Hložánkem bránit Simonu? Podaří se mu zapojit Tondu do domácích prací? Proč z něj bude vyšilovat? A jak si Tonda Hložánek představuje ideálně strávený večer?

Seriál zde :

Seriál Ulice: ep. 2648 - Červ s Perníkem si Libuščinu vernisáž náramně užijí

Ulice. díl 2647

31. srpna 2014 v 13:37 | Veronika Srncová |  Ulice


Ulice. díl 2647

31.8.2014Anča se pokusí před odchodem do práce vytáhnout z postelí Frantu a Emu, aby si poslední společný den ještě pořádně užili. Emin monokl už bude hrát všemi barvami, což Anče moc velkou radost neudělá. Dnes si totiž pro Emu přijedou Eva s Milošem, aby si ji odvezli na Šumavu.

Blížící se loučení začne na všechny doléhat. Přes den se za Emou zastaví brácha Mirek, dokonce i s oblíbenou pizzou na oběd. Po Mirkově odchodu se Ema pustí do balení posledního zbytku věcí, které u Liškových ještě má… Jak Ema zvládne loučení? A jak Liškovi? Znamená to, že o sebe definitivně přijdou?

Strach o Moniku
Dominika bude dopoledne v Coolně pořádné nervózní. Monika totiž nedorazí do práce a ani jí nebude brát telefon. Zoufalá Dominika nakonec zavolá SOS Oldovi. Nutně dnes musí odejít do školy, kde píše zápočtovou písemku. Olda obětuje oběd u Henryho a okamžitě začne krizovou situaci řešit. S Dominikou se domluví, aby podnik zavřela, a sám se rozjede za Monikou. Když se na ni konečně dobouchá, zjistí, že je zle… Co se děje s Monikou? Jak vážné to s ní je? Proč si budou Olda i Jitka dělat o Moniku obrovskou starost? A jak to má po včerejšku Olda s Petrou?

Příprava vernisáže
Libuška dnes bude mít plné ruce práce. Do zítřka musí proměnit krámek ve výstavní síň, což nebude jen tak. Zatím má totiž jen fotky svých děl. Libor jí iniciativně přispěchá na pomoc, ovšem pro oba to budou docela nervy. Liborova preciznost se střetne s Libuščiným nadhledem. Libušku naštěstí nenechají ve štychu její kmoši - Červ s Perníkem. Jakmile se ti dva v krámku objeví, bude o zábavu postaráno… Jak dopadne Liborovo seznámení s Libuščinými kmoši? Pro koho to bude větší šok? Zapadne Libor do Libušina světa?

Seriál zde :Hvězdy Nám Nepřály ( 2014)

30. srpna 2014 v 18:40 | Veronika Srncová |  Filmíky


Hvězdy Nám Nepřály ( 2014)

30.8.2014Žánr:Romantický, drama
Země: USA
Vznik: 2014
Délka: 125 minut

Film zde :

Hazel a Gus jsou dva výjimeční teenageři, které spojuje kousavý humor, pohrdání konvencemi a především láska, co s nimi cloumá. Jejich vztah je o to neobvyklejší, že se seznámili a zamilovali během setkávání na sezeních podpůrné skupiny pro boj s rakovinou.

3. díl Naše Námaha Bude Bojovat o Vzestupu ( Our Toil Shall Strive TO Mend )

30. srpna 2014 v 16:02 | Veronika Srncová |  1.řada Star-Crossed


3. díl Naše Námaha Bude Bojovat o Vzestupu ( Our Toil Shall Strive TO Mend )

30.8.2014Blíží se desáté výročí "Dne příjezdu". Ve městě se připravuje oslava na připomínku padlých vojáků. Gloria vybere několik teenagerů z řad lidí, kteří budou mít možnost navštívit Sektor a poznat život Atriánců. Roman protestuje proti účasti Emery, i přesto Emery přijde, aby pomohla s projektovým videem. Drake je unesen a následně bude velmi překvapen, když zjistí, kdo za únosem stojí. Mezitím Julia konfrontuje Romana svým podezřením o účincích Cyperu.

Seriál zde :
2. díl Tyto násilníci mají potěšení k násilí ( These Violent Delights Have Violent)

30. srpna 2014 v 12:49 | Veronika Srncová |  1.řada Star-Crossed


2. díl Tyto násilníci mají potěšení k násilí ( These Violent Delights Have Violent)

30.8.2014
Roman a Sophia se připravují na pohřeb. Roman je překvapený a podezřívavý, když se jeho strýc Castor objeví v sektoru s nabídkou pomoci. Emery se snaží najít si cestu k Romanovi, aby promluvil o tom, co se stalo, ale odmítne ji. A tak se Emery uchýlí ke Graysonovi. Ve škole se mezitím připravuje karneval.

Seriál zde :1. díl Pilot ( Pilot)

30. srpna 2014 v 12:36 | Veronika Srncová |  1.řada Star-Crossed


1. díl Pilot ( Pilot)

30.8.2014Když mimozemská rasa Atriánců zamíří na Zemi, strhnou se nepřátelské boje ze strany lidstva a návštěvníci padnou do zajetí izolovaného tábora. 10 let poté, co Atriánci přicestovali, rozhodne vláda, aby osm z nich opustilo tábor a studovalo na střední škole spolu s lidmi. Roman se díky tomu znovushledá s Emery, která mu jako v dětství zachránila život…

Seriál zde :Street Style :Džínová bunda

27. srpna 2014 v 21:31 | Veronika Srncová |  Moda


Street Style :Džínová bunda

27.8.2014Pokud vám v šatníku chybí džínová bunda, měla byste to co nejrychleji napravit! Vděčný kousek, který se hodí prakticky ke všemu, a vzít si ho můžete téměř všude.

Jestli stále váháte, mrkněte na inspiraci z ulic.Sporty Style

27. srpna 2014 v 21:28 | Veronika Srncová |  Moda


Sporty Style

27.8.2014Tepláky a podpatky, šaty a tenisky, mikiny a sukně, že vám tyhle kombinace nejdou dohromady? Náhodou jsou velmi chic! SPORTY style se dostává do popředí zájmu jak módních návrhářů, tak všech slečen a dam, které se chtějí líbit.Maxi šaty

27. srpna 2014 v 21:25 | Veronika Srncová |  Moda


Maxi šaty

27.8.2014ASOS Maxi Dress in Palm and Floral Print - Multi

V plážovém stylu New Look

Vila - Šaty Rumla

S plisováním Debenhams

ASOS Maxi Dress in Cherry Print - Multi

Letní proužky Nordstrom

Click Fashion - Šaty Lara

Trendy orandžáda Topshop

Lipsy Halterneck Maxi Dress with Lace Side Panels - Orange

V hadí kůži Mango

Vero Moda - Šaty Jani

Stylové batůžky : Tyhle ty kousky můžete nosit i do města

27. srpna 2014 v 21:21 | Veronika Srncová |  Moda


Stylové batůžky : Tyhle ty kousky můžete nosit i do města

27.8.2014Nebaví vás už tahat kabelku v ruce? Bolí vás rameno z popruhu těžké tašky nebo jednoduše chcete mít volné ruce, třeba na knížku a kelímek horké kávy? Vyzkoušejte batůžky! Jsou nejen velice praktické, ale mají i své osobité kouzlo. Musíte jim sice přijít na chuť, pak se vám ale královsky odmění, minimálně oběma volnýma rukama!

Jeden je elegantní a minimalistický, druhý má s řetízky místo popruhů nádech rockového stylu! Na foto (zleva): Mohito (info o ceně v obchodě), Tally Weijl 547 Kč; archiv firem

Prošívaný povrch dává batůžkům sportovní šmrnc. Na foto (zleva): Zara 1499 Kč, Reserved (info o ceně v obchodě); archiv firem

Tyhle elegantní a uměřené exempláře můžete v klidu nosit i do práce! Na foto (zleva): Orsay (info o ceně v obchodě), ASOS 1392 Kč; archiv firem

Na volný čas využijete divoce vzorované, ale i rafinované kousky. Na foto (zleva): Bershka 749 Kč, Topshop 690 Kč; archiv firem

Bez zipů by to nebylo ono. Na foto (zleva): Pull&Bear 799 Kč, ASOS 1392 Kč; archiv firem

Pokud se vám myšlenka na batoh příčí, začněte třeba stahovacím vakem. Na foto (zleva): Mohito (info o ceně v obchodě), ASOS 1193 Kč; archiv firem

Odstíny hnědé vás naladí na podzimní atmosféru. Na foto (zleva): Topshop 1173 Kč, ASOS 835 Kč; archiv firem

S těmito kousky nemusíte ze svého elegantního stylu uhnout ani o píď! Na foto (zleva): Zara 2799 Kč, ASOS 1392 Kč; archiv firem

Černé, nevšední, efektní! Na foto (zleva): Bershka 999 Kč, New Yorker (info o ceně v obchodě); archiv firem

Pro bohémky i pro milovnice praktičnosti a jednoduchosti. Na foto (zleva): Bershka 999 Kč, Pull&Bear 799 Kč; archiv firem

S etno motivy i nesmrtelnou černo-bílou kombinací. Na foto (zleva): Ann Christine 529 Kč, ASOS 1272 Kč; archiv firem

Kravindy 27.8.2014

27. srpna 2014 v 21:16 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


V životě nepochopím jak se holka může odpanit flétnou..WTF?


Prosím tě nebreč! Kdyby bůh chtěl, abys měla kluka, narodila by ses jako hezká holka
Nejlepší napsat děvce že by jste ji dal iphone za sex :DD
ona souhlasí a půjde na to místo kde jste se domlouvali a vy se na ní díváte z okna a čekáte jak dlouho tam vydrží stát :D super pocitVztahy jsou jako dobré jídlo. Máte ho rádi, chutná vám, ale stejně z toho jednou bude hovno.

Citáty 27.8.2014

27. srpna 2014 v 21:16 | Veronika Srncová |  Citáty

Říká se, že když na někoho musíš aspoň jednou za den myslet, nemáš se toho vzdávat. Jenže je těžší, když se tě ten druhej už vzdal..


Jsou lidé, kteří ti nechtěně stoupnou na nohu a omluví se. No, ale jsou i lidé, kteří pošlapou tvé srdce, zničí tvoji duši, přivedou tě na pokraj šílenství a bez výčitek jsou dál s úsměvem na tváři...

Někdy, nemáme dost slov říct, co cítíme.
Někdy, nemáme sílu se přiznat, že milujeme.
Někdy nemůžeme snížit svou hrdost a říct: Zůstaň, potřebuji tě.
A někdy si ani neuvědomujeme, jak toho člověka potřebujeme.

Tutoriály 27.8.2014

27. srpna 2014 v 21:16 | Veronika Srncová |  Tutoriály

19. díl Zvláštní věc ( A Curious Thing)

27. srpna 2014 v 19:14 | Veronika Srncová |  3. řada Once Upon Time


19. díl Zvláštní věc ( A Curious Thing)

27.8.2014


Zelena hrozí, že zabije Henryho, pokud Hook, jehož rty začarovala, konečně nepokročí v políbení Emmy, čímž by jí sebral její magii.

Mezitím v pohádkové zemi v minulém roce se vydají Sněhurka a Krasoň na cestu za Glindou, dobrou čarodějnicí z jihu, aby zjistili, zda jim dokáže pomoci v poražení Zeleny, a kletba, která všechny opět navrátila zpět do Storybrooke, bude seslána, ovšem z odlišného zdroje.

Seriál zde :

https://webshare.cz/#/file/2ip4R3xm79Plísové sukně : Tyto si můžete nyní pořídit

26. srpna 2014 v 21:47 | Veronika Srncová |  Moda


Plísové sukně : Tyto si můžete nyní pořídit

26.8.2014ASOS Spot Pleat Midi Skirt - Black

Midi sukně z umělé kůže Zara

Vero Moda - Sukně Ece

Poloprůsvitná sukně Stradivarius

ASOS Pleated Midi Skirt - Red

Zlatá sukně Topshop

Sukně s širokými sklady Orsay

ASOS Pleated Mini Skirt In Lace - Orange

Vínová mini H&M

Glamorous Pleated Skirt In houndstooth - Grey

Zářivě červená Mango

Královská modrá : Unosíte jí na sklonku léta i podzim !

26. srpna 2014 v 21:43 | Veronika Srncová |  Moda


Královská modrá : Unosíte jí na sklonku léta i podzim !

26.8.2014


Ať jste majitelkou alabastrové či snědé pleti, v královsky modré vyniknete a zároveň se v ní budete cítit dobře. Určitě se vám vyplatí investovat do střihově jednoduchého topu, šortek či příjemně volných kalhot. Stejně tak ale unosíte letní či večerní šaty, sako i královsky modrou bižuterii. Módní kousky v této barvě navíc představují trend, v němž zabodujete nejen na sklonku léta, ale i během následujícího podzimu!


Topy, trika, svetříky…

Pokud se nestydíte ukázat paže (možná jsou naopak vaší předností), pořiďte si top bez rukávů. Na foto (zleva): Bershka, 399 Kč, Lindex, 299 Kč; Archiv firem

Oblíbeným kouskem vašeho šatníku se najisto stane triko s motivem kotvy. Zbožňovat budete i delší kardigan z jemné tkaniny – na podzim se do něho s chutí zachumláte! Na foto (zleva): s.Oliver, 1999 Kč, Tatuum, 1299 Kč; Archiv firem

Oblíbeným kouskem vašeho šatníku se najisto stane triko s motivem kotvy. Zbožňovat budete i delší kardigan z jemné tkaniny – na podzim se do něho s chutí zachumláte! Na foto (zleva): s.Oliver, 1999 Kč, Tatuum, 1299 Kč; Archiv firem

Nebezpečně sexy budete v průsvitném triku s dlouhým rukávem. Pokud si na tak odvážný model netroufáte, klidně zvolte temně modrou klasiku... Na foto (zleva): Mango, 399 Kč, New Yorker, 345 Kč; Archiv firem

Sukně, šortky, kalhoty...

Rozmarné léto si připomenete ve volánkové sukni na černou gumu. V kancelářském prostředí potom unosíte uniformní sukni se zlatými cvočky. Na foto (zleva): Reserved, 199 Kč, Esprit, 1699 Kč; Archiv firem

Outfitu dodáte sportovní nádech v látkových kraťasech. Na volný čas si potom pořiďte teplákové šortky. Na foto (zleva): New Yorker, 399 Kč, Takko, 219 Kč; Archiv firem

Při běhání po městě i v práci si budete pochvalovat příjemné volné kalhoty. Mimochodem: skvěle vypadají s lakovanými lodičkami v pudrovém tónu! Na foto (zleva): Reserved, 349 Kč, Mango, 799 Kč; Archiv firem


Královnou večírku se stanete v pouzdrových šatech, nebo v těch už od pohledu lehkých jako vánek… Vyberte si nejlépe takové, na kterých je patrná krajka. Na foto (zleva): Ann Christine, 649 Kč, ASOS, 1798 Kč; Archiv firem

Módní evergreen představují střihově jednoduché šaty na ramínka. Zajímavě vypadají také decentně zdobené černou krajkou. Na foto (zleva): Bershka, 599 Kč, ASOS, 875 Kč; Archiv firem

Královsky modrou si dopřejte i ve svém botníku. Pořiďte si pohodlné baleríny nebo luxusní lodičky na zlatém podpatku. Na foto (zleva): CCC, 399 Kč, Blink, 689 Kč; Archiv firem

´Praktické kabelkyVšechny své poklady schovejte do kabelky s bytelným držadlem. Na foto (zleva): Tatuum, 999 Kč, Mango, 299 Kč; Archiv firem

V ruce i přes rameno můžete nosit například tyto dvě kabelky… Na foto (zleva): Deichmann, 449 Kč, Tatuum, 999 Kč; Archiv firem

Půvabná bižuterie


Chcete-li být za dámu, na krku by vám neměl chybět zajímavý náhrdelník. Na foto (zleva): Tatuum, 349 Kč, F&F, 169 Kč; Archiv firem

Obličej opticky zúžíte trendy visacími náušnicemi ve tvaru peříček. Hitem zůstávají i prsteny s mohutným kamenem. Pořiďte si alespoň jeden takový! Na foto (zleva): Takko, 149 Kč, F&F, 99 Kč; Archiv firem

Je libo náramek? Ozdobte své zápěstí širokým, složeným z několika jemných copánků. Nebo se zamilujte do tenkého náramku zdobeného blýskavými kamínky. Je to na vás! Na foto (zleva): Tatuum, 349 Kč, Mango, 399 Kč; Archiv firem

Atraktivní šaty a obuv


Citáty 26.8.2014

26. srpna 2014 v 21:37 | Veronika Srncová |  CitátyVe tři v noci zazvoní profesorovi telefon, ozve se tichý hlas:
"Probudil

jsem tě?" "Hmm, ano..." "Tak to je dobře, protože já se ještě učím, ty hajzle!" :DČas se ti zastaví, až když tě někdo opustí.
Když milovaná osoba ti někam odchází.
Bolí to, bolí ale jednou to přebolí.
Pak příjde místo kde vzpomínka se ti zase chytí.
Všechno je zpátky, je to jako dřív.
V tuhle chvíli bys jí chtěl mít promiň tohle říct.
Nebyla jsi jenom ňáká, byla jsi jiná.
Naučila jsi mě milovat, Vzpomínka krásná.
Ani se neotočíš, je to všechno pryč...


Láska neubližuje... jenom existují lidé, které jsme neměli poznat, lidé, kterým jsme měli méně věřit a okamžiky, které se neměl stát..

Neřeším co sem udělala špatně..Protože je dost debilu co to řeší za mě ;)


Všichni jsme schopní se zamilovat do člověka, který je schopný nás úplně zničit..


Tutoriály 26.8.2014

26. srpna 2014 v 21:37 | Veronika Srncová |  TutoriályKravindy 26.8.2014

26. srpna 2014 v 21:37 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D
Gynekolog příjmá v pondělí novou sestru. Kromě běžných otázek se jí ptá: "Kolik jste měla sexuálních partnerů?"
"Pět nebo šest."
No to, ale není nic moc."
"Máte pravdu, byl to takový nudný víkend." :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ve tři v noci zazvoní profesorovi telefon, ozve se tichý hlas:
"Probudil jsem tě?" "Hmm, ano..." "Tak to je dobře, protože já se ještě učím, ty hajzle!" :D

"Miláčku, proč jsi celá nahá?"
"To jsou přece šaty lásky, drahý!"
"Hm, no mohla sis je alespoň trochu přežehlit!" :D


Ulice- díl 2646

26. srpna 2014 v 21:10 | Veronika Srncová |  Ulice


Ulice- díl 2646

26.8.2014Terezu dnes čeká náročný den. Poprvé půjde na gymnázium coby učitelka, byť jen na praxi. A nejen to. Matěj otevře ožehavé téma hned po ránu. Včera pomáhal Vojtovi se stěhováním, a tak přišla řeč i na Terezu.

Vojta má pocit, že se mu Tereza vyhýbá. To Tereza popře. Matěje ujistí, že jí nebude vadit ani to, když k nim Vojta přijde na návštěvu. Bráchu ubezpečí, že s Vojtou mají vše vyřešené. Ovšem už o pár hodin později se ukáže, že tomu tak není... Bude Tereza úspěšnější aspoň ve škole? Jak zvládne seznámení s budoucími kolegy? Jaká překvapení ji čekají od Oty? A jak to má Tereza s Vojtou? Dají se ti dva znovu dohromady, nebo je mezi nimi všechno definitivně pryč?

Emin rozlučkový mejdan
Anča pomohla Emě vše připravit na její rozlučkový mejdan s kamarádkami. Přesto si bude dělat před odchodem do práce starost, jak tahle Emina akce dopadne. Brblajícího Frantu pověří, aby si vzal holky na starost. Dívčí sešlost bude zpočátku probíhat v naprostém klidu. Holky bude hlavně zajímat, jak to Ema bude mít na Šumavě. Jenže jakmile se v pokoji objeví Franta, mejdan nabere nečekaný spád… Proč se holky na Frantu vrhnou? Jak tahle dívčí válka dopadne? Kdo bitku rázně ukončí? Jaký bude poslední večer u Liškových před Eminým odjezdem na Šumavu? A proč si Zuzana dělá v práci starosti kvůli Růže?

Nemocná Monika a Petra v presu
Monika už má v Coolně trochu volněji, ale rozhodně na to nevypadá. Stále se necítí dobře. Dokonce začne užívat léky na bolest v krku. Dominice bude divné, že by se Monika v srpnu nachladila, avšak Monika tuhle debatu utne s tím, že ona prostě musí mít vždycky něco extra. Ráda ovšem přivítá Dominičin návrh, že za ní ráno vezme otevření Coolny, aby se aspoň pořádně vyspala. Holky si domluví střídání tak, aby Dominika bez problémů stíhala zápočtový test ve škole… Jaké zprávy se dnes Monika dozví od Máry? Jakou akci připravuje Petra? Proč si dnes Petra pořádně podá Oldu? A jaký rychlý proces udělá s nemocnou Monikou Olda?

Seriál zde :


Seriál Ulice: ep. 2646 - Ota i Miriam se snaží Terezu povzbudit před její praxí ve škole


22. díl Štvanice

26. srpna 2014 v 21:02 | Veronika Srncová |  1. řada První Republika


22. díl Štvanice

26.8.2014V lázních Mšené, kde kdysi trávila Jarka s holčičkami nějaký čas, probíhá hon na drobnou zvěř. Zasažení bažanti padají k zemi, ale v myslivecké leči se ocitne i prchající vrah Léblových. Spravedlnosti neunikne. Mlčoch má svůj případ konečně uzavřen. Jaroslav a Magdaléna jsou hluboce zasaženi: oba ztratili milovanou bytost. Vladimír a Klára, Fredy a Kryštof, obě holčičky a samozřejmě Alois jsou ti, kteří z rodiny zbyli. O Štědrém večeru sedí u pumpy sama na dvoře v Břežanech Apolenka a dívá se na hvězdy.

Seriál zde :

18. díl Krvácení Přes....

26. srpna 2014 v 20:59 | Veronika Srncová |  3. řada Once Upon Time


18. díl Krvácení Přes....

26.8.2014Poté, co Zelena ukradne její srdce, vyvolá Regina kouzlo, aby si mohla napříč říšemi promluvit se svou mrtvou matkou Corou, a dozvěděla se tak pravdu, proč opustila Zelenu, když ještě byla nemluvně. Belle pak zjistí, jakou dohru si Zelena pro všechny v městečku plánuje.

Mezitím v minulosti pohádkové země je mladá Cora ošálená mužem, který tvrdí, že je princ a se kterým také čeká dítě. Ale šance setkat se se skutečným princem může zavést Coru do královského života, po kterém vždy toužila, a aby toho mohla dosáhnout, musí držet své těhotenství pod pokličkou, jinak o všechno přijde.

Seriál zde :
Bohemia Chic

25. srpna 2014 v 21:53 | Veronika Srncová |  Moda


Bohemia Chic

25.8.2014Je jasné, že horké letní dny máme za sebou, před námi je ale krásné babí léto.
Tohle období nám přináší teplejší dny, sluníčko, ale i krásnu podzimní krajiny, proto si ho také módní návrháři tak oblíbili a připravuji kolekce speciálně pro tento čas.

Letos se ponese babí líto v bohémském stylu! To bude NÁDHERA


S novými běžeckými botami PUMA Faas 600 v2 zazáříš!

25. srpna 2014 v 21:50 | Veronika Srncová |  Moda


S novými běžeckými botami PUMA Faas 600 v2 zazáříš!

25.8.2014Každá běžkyně ví, že základem běžeckého vybavení jsou pohodlné a kvalitní boty, to je bez debat. Proto PUMA přišla s ideální výkonnostní botouPUMA Faas 600 v2, která má kromě technických vychytávek i originální design a barevné provedení. Díky podešvi se speciální drážkou a oddělené patě kopírují nové dámské běžecké boty Puma Faas 600 v2 přirozený pohyb tvého chodidla. Hned jak boty obuješ, poznáš rozdíl! Nový design a lehčí síťovaný svršek boty s odlehčenou mezipodešví ze speciální pěnyFAAS FOAM+ zajišťuje vyšší odolnost, komfort a větší odpružení.
Nové PUMA Faas 600 v2 jsou pohodlné a díky paměťové pěně v okolí paty a achilovky se skvěle přizpůsobí dámskému chodidlu, čímž minimalizují vznik puchýřů. Už nebudeš potřebovat žádné náplasti, ani nebudeš muset čekat, až se ti zahojí puchýře a odřeniny, tyhle časy jsou dávno pryč. Nášlap na patu je šetrný a zároveň stabilní. Tvoje nohy budou jako v bavlnce!


Ať už jsi začátečnice, nebo pokročilá běžkyně, nové dámské běžecké boty od PUMY si zamiluješ, a navíc v nich budeš vypadat fantasticky. Svěží barvy v tónech tyrkysové, broskvové a bílé z tebe udělají nepřehlédnutelnou šelmu při běhu v přírodě, ve městě i na běhacím páse v posilovně. SPUMA Faas 600 v2 si vychutnáš lehkost pohybu na každém kroku a na trati budeš hvězda!

Tyhle nové cool boty tě prostě nadchnou natolik, že je nebudeš chtít sundat. Jsou tak zárukou toho, že budeš chtít běhat kdykoliv a kdekoliv. V kombinaci s aplikací PUMATRAC se z tvého běhání navíc stane zábava a společenská událost! Aplikace tě totiž spojí nejen s přáteli, ale také s dalšími nadšenci po celém světě, s nimiž se budeš moct podělit o své výkony i pocity. A pokud pořád nevíš, kam se vydat, PUMATRAC ti poradí. Neztrácej čas s plánováním vlastních tras a stáhni si aplikaci na iTunes nebo Google Play. Pak už stačí jen nazout nové PUMA Faas 600 v2 a vyběhnout, uvidíš, že tvoje běhání dostane nový rozměr. Uvidíme se na trati!

Těšíte se na podzimní boty? Tady máte ochutnávku

25. srpna 2014 v 21:48 | Veronika Srncová |  Moda


Těšíte se na podzimní boty? Tady máte ochutnávku

25.8.2014Melissa - Botky Drama

ASOS MILITANT Pointed Flat Shoes - Multi

Kotníčkové polobotky Deichmann
Elegance v pánském stylu Humanic

ASOS RAVE WITH ME Leather Ankle Boots - Black

Gino Rossi - Boty Belen
S klínkem i platformou CCC
S leopardem Tamaris
Gabor - Botky
ASOS ESTATE Ankle Boots - Tan
Semišové mokasíny Baťa

Topy v podzimních barvách: Rozviťte babí léto

25. srpna 2014 v 21:45 | Veronika Srncová |  Moda


Topy v podzimních barvách: Rozviťte babí léto

25.8.2014Právě s ním tradičně přicházejí do obchodů tmavší, zemitější odstíny. Ale nejen ty! "Tvrzení, že k podzimu patří tlumené barvy, vzniklo jen kvůli ne zcela dobrému pocitu z odeznívání léta. Příroda ztrácí své pestré barvy, a proto máte dojem, že byste raději měly barevné oblečení strčit dozadu do skříně. Je ale nesmysl si myslet, že se s podzimem musíte vzdát zářivých odstínů a barevných vzorů," popisuje stylistka Pavlína Nováková z Astratexu.

V podzimních kolekcích proto nechybí ani odvážnější kousky, barvy a vzory. "Čerpali jsme ze zvířecích motivů, objevují se 3D potisky, různé techniky zdobení a materiálové mixy. I do topů se promítá pohodlný lehce sportovní styl s volnými střihy," doplňuje Michaela Noskyová za značku s.Oliver.
Asi ne na babí léto, ale na tužší podzim se vám budou určitě hodit topy z umělé kůže. Nebojte, nebudou na vás ležet jako drátěnka, jsou lehké! Na foto (zleva): Vero Moda 1095 Kč, Reserved (info o ceně v obchodě); archiv firem

Léto fandí rozvernosti, trochu si jí ale určitě můžete schovat i na podzim. Třeba v topech s volánky, puntíky nebo peplem. Na foto (zleva): Tally Weijl 437 Kč, ASOS 556 Kč; archiv firem

Světlounké odstíny, jako je béžová, jsou velice univerzální. Noste je ke kalhotám různých barev. Na foto (zleva): Vero Moda 958 Kč, Simple 999 Kč; archiv firem

Nejen v létě, ale i na podzim se konají divoké večírky, party s přáteli. A bary? Ty mají otevřeno také! Právě pro tyhle příležitosti se hodí flitrové topy. Na foto (zleva): H&M 849 Kč, Lindex 999 Kč; archiv firem

Topy bez rukávů jsou skvělé na celodenní pobíhání, ať už po kanceláři nebo po obchodech. Na foto (zleva): New Yorker (info o ceně v obchodě), ASOS 477 Kč; archiv firem

V čase, kdy slunce zapadá brzy, rozsviťte své dny veselou žlutou. Na foto (zleva): Mango 699 Kč, ASOS 556 Kč; archiv firem

Podzim je časem burgundského, právě barva tohoto lahodného vína je u nás označována za „vínovou“. Ani červenou ale rozhodně nic nezkazíte. Na foto (zleva): Promod 546 Kč, H&M 399 Kč; archiv firem

Bílé topy bez rukávů unosíte vždy. Na foto (zleva): Mango 499 Kč, Tally Weijl 547 Kč; archiv firem

Stejně jako v létě nás i na podzim zavalí topy s nápisy. Není už načase vybrat si nějaký pro sebe? Na foto (zleva): Pull&Bear 349 Kč, ASOS 795 Kč; archiv firem
K sukni i kalhotám, v obou případech budou černo-bílé topy vypadat skvěle. Na foto (zleva): Mohito (info o ceně v obchodě), ASOS 874 Kč; archiv firem
První z nich je slušivý a dělá skvělou siluetu, druhý je originální a zaujme, třebaže až na druhý pohled. Na foto (zleva): H&M 499 Kč, Zara 699 Kč; archiv firem
Bez metalických odstínů si nedokážeme představit žádnou sezonu. Na foto (zleva): Pull&Bear 449 Kč, Reserved (info o ceně v obchodě); archiv firem
Krajková část dodá špetku romantiky, zajímavý obrázek zas originalitu. Na foto (zleva): Astratex 399 Kč, Vero Moda 549 Kč; archiv firem
Přírodní odstíny nebo něžné vzory? Na foto (zleva): Stradivarius 599 Kč, ASOS 596 Kč; archiv firem
Černý top vůbec nemusí být obyčejný – stačí jen ozdobná mašle nebo efektní krajka. Na foto (zleva): Astratex 359 Kč, Zara 999 Kč; archiv firem

Kravindy 25.8.2014

25. srpna 2014 v 21:41 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D

Citáty 25.8.2014

25. srpna 2014 v 21:41 | Veronika Srncová |  Citáty
Je zhola zbytečné se ptát, má-li život smysl či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme.

Milý mozku, omlouvám se za přežití všech myšlenek o něm.
Milé břicho, omlouvám se za všechny motýly.
Milý polštářku, omlouvám se za všechny slzy.
Milé srdce, je mi líto za všechny škody..


Jsem ve vztahu a jsem šťastná ale stačí mi jen jeden pohled na toho modrookého blonďáka a podlomí se mi kolena :( Proč ? Proč se to pořád děje vždyť to byl on kdo mě nechal odejít on kvůli kterému jsem proplakala tolik nocí ale také to byl on kdo mi dal tolik vzpomínek ať už dobrých nebo špatných na ty dobré budu vždy ráda vzpomínat a z těch špatných si vezmu zkušenost takže ti vlastně děkuji :*

někdy je nám vážně smutno po člověku, co odešel z našeho života, ale zároveň víme, že pro nás byl jeho odchod to nejlepší .

Co je to zklamání? Pocit, který jsi cítil, když jsi byl přesvědčený, že jsi někoho velmi dobře znal, ale nakonec sis uvědomil, žes ho neznal vůbec ;(

Nevěř, že láska trvá, jen dokud jsou lidé mladí. Myslím, že čím déle lidé spolu žijí, tím více se milují.


Tutoriály 25.8.2014

25. srpna 2014 v 21:41 | Veronika Srncová |  TutoriályKoloidní stříbro

25. srpna 2014 v 21:19 | Veronika Srncová |  Prevence


Koloidní stříbro

25.8.2014" Vyléčí všechno ?"Jde v podstatě o přírodní dezisnfekci a antibiotika. Už ve staré Číně se koloidní stříbro používalo k výrobě ankupukturních jehliček. A Římané se sním dokonce potkávají denně ( hrnčíři jej používají při výrobě dnes jako proslulých římských nádob). Potraviny, které se vnich uskladňovali, se nikdy nekazili.


Co to vlastně a jak se vyrábí?

Abycho se to uměli představit ( jde o čirou tekutinum která obsahuje drbounké částečky stříbra. Vyrábí se tzv.elektrolýzou). To v praxi znamená, že průchodem elektronického proudu klasický elektrod uvolňuje části stříbra, ty se potom zachycují ve vodní lázni z destilované, tedy čisté vody. Koloidní stříbro je bezbarvé, bez zápachu a má lehounce kovovou chuť.

Jak pomáhá?

 • Je výborná proti akné
 • pomáhá při lupence, ekzémech a proti lupům
 • zabírá velmi dobře proti oparům
 • odstraňuje zápach z úst
 • léčí chřipku, zápal plic, pomáhá vykášlavat hleny
 • urychluje zánět víček a zánět středního ucha
 • pomáhá při cukrovce
 • likviduje plíseň ve střevech, vaginální záněty
 • léčí průjmy způsobujícíc infekci, zánšty močového mechýře
 • užívá se to v kosmetice ( například do krému)
 • léčí poranění i u zvířat

Zabiják nemocí

Když se stříbro potká s bakteriemi, viry, houbami nebo plísněmi, zničí je. Tyto potvůrky, které nám způsobují různé zdravotní potíže, se mu totoiž neumí bránit. Vtip je ale v tom, že je stříbro nezabijí přímo. Pohou svojí přítomností " zařídí" aby potogeny postupně vymřeli. Má to obrovskou výhodu ( na rozdíl od antibiotik, která zaútočí a zklikvidují bakterie přímo, koloinádní stříbro na to jde od lesa. Takže zatímco si antibiotika si škodlivé antiorganismymůžou vytvořit postupnou obranu ( léky pak už nezabírají), tak na koloidní stříbro takto vyzrát nemůžou).

A co dnes?

Stříbro se používalo k léčbe nejrůznějších chorob už od roku 1928.

Jako horký brambor


Několikrát bylo pak stříbro schváleno jako doplněk stravy, anebo naopak přiřazenoo ke kategorrii " nevyovující kovy ". Odborncííc si ho pak předhazovali jako horký brambor. Nakonec bylo pak uznáno jako léčivo. Sehnat se dá hlavně na internetu, což zase na mnhooh lidí působí dost nedověrohodně. I proto sep ak ještě víc upevnila pozice antibiotik a velkých farmautických firem, které je vyrábějí. Stříbro je stále za Popelku.

Stříbro pro krásnou pleť

 • perfektní pokožka regeneruje a zmešuje pory
 • pomáhá při maštění leti, uklidňuje ji když je přecitlivěla
 • hodí se pro každý typ pokožky v každém věku
 • pracuje se sním jako s obyčejným tonikem ( naneseme jej na tamponek a pleť potíráme)


Stylově zdivočilá

24. srpna 2014 v 21:52 | Veronika Srncová |  Moda


Stylově zdivočilá

24.8.2014Podzim se blíží víc, než si přejeme, a ikdyž nás čeká chmurné a studené počasí, pořád nám svítí naděje nových trendů a my tak můžeme zkoušet nové věci. Odrazte svou divokou osobnost outfitem.

Letos budou v kurzu kožešiny (upřednostňujeme ty umělé!!), kůže, či zvířecí doplňky - zkrátka hotová divočina!Boží GIFY,které vás zhypnotizují

24. srpna 2014 v 21:49 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Boží GIFY,které vás zhypnotizují

24.8.2014

4

Internetová senzace: Kolem rtů si malujeme pohádkové postavičky

24. srpna 2014 v 21:46 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Internetová senzace: Kolem rtů si malujeme pohádkové postavičky

24.8.2014Lauře je 25 let, žije v Londýně a s make-upem to skutečně umí. Minimálně rok to dokazuje na svém instagramovém profilu, kde její výtvory získávají průměrně 1500 hlasů. V čem je jiná než ostatní? Vybírá si pohádkové kreslené postavičky a maluje je líčidly kolem svých vlastních rtů. S tváří před zrcadlem na sobě zvěčnila třeba tasmánského čerta nebo Pepka námořníka. Jak se vám její výtvory líbí? Prohlédněte si je!

Kravička se dočkala dokonce i porce salátku :-); Facebook Laura Jenkinson

Slůně potřebovalo spršku; Facebook Laura Jenkinson

Laura našla Nema!; Facebook Laura Jenkinson

Tohle je pořádně rozčilený tasmánský čertík Taz!; Facebook Laura Jenkinson

Pepek námořník s póóóřádnými svaly; Facebook Laura Jenkinson

Poznáváte postavičku z Lvího krále 3?; Facebook Laura Jenkinson

Pejsek Goofy jako od Disneyho; Facebook Laura Jenkinson

A další kousek z dílny Walta Disneyho – Stitch!; Facebook Laura Jenkinson

Bugs Bunny z Looney Tunes; Facebook Laura Jenkinson

Nepřehlédněte kabelky: jsou pěkné a hravé

24. srpna 2014 v 21:44 | Veronika Srncová |  Moda


Nepřehlédněte kabelky: jsou pěkné a hravé

24.8.2014Někdo by je mohl označit za "přeplácanost" a kýč. Každý má ale svůj styl a tyhle rozkošné kabelky si rozhodně své milovnice najdou! Řekněte samy: dá se snad odolat malému buldočkovi, krabici na popcorn nebo třeba plameňákovi? Podle nás ne!

Nejen pro milovnice pejsků, ale pro všechny, které neodolají roztomilým doplňkům. Na foto: ASOS 1391 Kč; archiv firmy


Kabelka připomínající krabici na popcorn či bonbony? Dokonalost! Na foto: Bershka 599 Kč; archiv firmy

Kabelka ve tvarů rtů není nic nového. Pořiďte si růžovou, našpulenou. Na foto: ASOS 715 Kč; archiv firmy

Ať už jste čerstvě zamilované nebo jste single, tahle kabelka vás zahřeje u srdce. Na foto: Lindex 699 Kč; archiv firmy

A co takhle plameňáka? Na foto: Romwe 475 Kč; archiv firmy

Máte doma zásobu parfémů a nevíte, který používat dřív? Kabelku ve tvaru parfémového flakonu můžete nosit neustále. Na foto: ASOS 715 Kč; archiv firmy

Vypadá jako namalovaná, ale není! Staňte se hrdinkou svého vlastního komiksu. Na foto: Bonami 1699 Kč; archiv firmy

Kabelka à la ikonická plechovka polévky Campbell je prostě boží. Na foto: Fler.cz, Ušito, 590 Kč; archiv firmy

Nevypadá jako kabelka, ale jako rozkvetlý sad. Na foto: ASOS 1391 Kč; archiv firmy

Kousek jako dělaný pro všechny shopaholičky! Na foto: Vendula London 1249 Kč, prodává Zoot; archiv firmy

Vyměňte své balerínky za Loarfers !

24. srpna 2014 v 21:41 | Veronika Srncová |  Moda


Vyměňte své balerínky za Loarfers !

24.8.2014Loafers boty, či chcete-li mokasíny, jsou fantastickou variantou balerínek, ale mají v sobě kapku šmrncovního pánského stylu. Obout je můžete v podstatě kamkoli a kdykoli. Jsou perfektní na procházku po městě, ale i do kanceláře! Podpořte jejich pánský styl přidáním širokých kalhot, do nich zastrčte košili a přidejte jeden ryze pánský prvek, klobouk, kšandy nebo třeba kravatu! Ležérně a pohodově budou ale vypadat třeba k džínům i šortkám!

Modrá je dobrá, to je bez debat. Obujte kožené s hadím efektem nebo tmavé lakovky. Na foto (zleva): Baťa 1249 Kč, Zara 799 Kč; archiv firem

Zvířecí vzory jsou nesmrtelné. Nebojte si trochu zadivočit! Na foto (zleva): H&M 799 Kč, Mango 999 Kč; archiv firem

V kombinaci s černou a zlatým řetízkem vpředu vypadá leopardí vzor na těchto botách velice luxusně. Na foto (zleva): Högl (info o ceně v obchodě), ASOS 979 Kč; archiv firem

Kamínky a cvočky, kdo by odolal! Na foto (zleva): Deichmann 549 Kč, Mango 599 Kč; archiv firem

Mokasíny jsou opět v kurzu! Na foto (zleva): Stradivarius 749 Kč, H&M 1370 Kč; archiv firemFOTO: ARCHIV FIREMMokasíny jsou opět v kurzu! Na foto (zleva): Stradivarius 749 Kč, H&M 1370 Kč

Elegantní loafers najdete v každém obchodě. Na foto (zleva): H&M 799 Kč, Mango 1999 Kč; archiv firemFOTO: ARCHIV FIREMElegantní loafers najdete v každém obchodě. Na foto (zleva): H&M 799 Kč, Mango 1999 Kč


Šmrnc jim dodávají lesklé kamínky. Na foto (zleva): Baťa 749 Kč, Deichmann 549 Kč; archiv firemFOTO: ARCHIV FIREMŠmrnc jim dodávají lesklé kamínky. Na foto (zleva): Baťa 749 Kč, Deichmann 549 KčTyhle botky hrají na efekt, a moc dobře! Na foto (zleva): Baťa 299 Kč, ASOS 1096 Kč; archiv firem


Třpytivé kameny nebo zářivá červená zajistí, že se nebudete chtít zouvat! Na foto (zleva): H&M 799 Kč, ASOS 1096 Kč; archiv firemDetailFOTO: ARCHIV FIREMTřpytivé kameny nebo zářivá červená zajistí, že se nebudete chtít zouvat! Na foto (zleva): H&M 799 Kč, ASOS 1096 KčPřipomínají mokasíny 90. let, jsou ale právě in! Na foto (zleva): Mango 599 Kč, Pull&Bear 599 Kč; archiv firemFOTO: ARCHIV FIREMPřipomínají mokasíny 90. let, jsou ale právě in! Na foto (zleva): Mango 599 Kč, Pull&Bear 599 Kč


Elegantní verze nikoho neurazí! Na foto (zleva): Högl (info o ceně v obchodě), Mango 999 Kč; archiv firemFOTO: ARCHIV FIREMElegantní verze nikoho neurazí! Na foto (zleva): Högl (info o ceně v obchodě), Mango 999 Kč


V zářivé bílé vás nikdo nepřehlédne. Jsou sice trochu náročnější na údržbu, ale stojí za to! Na foto (zleva): Topshop 1104 Kč, Pearlz 549 Kč; archiv firemDetailFOTO: ARCHIV FIREMV zářivé bílé vás nikdo nepřehlédne. Jsou sice trochu náročnější na údržbu, ale stojí za to! Na foto (zleva): Topshop 1104 Kč, Pearlz 549 KčTrocha vzorů a barev ještě nikoho nezabila! Na foto (zleva): Botyk 1250 Kč, ASOS 470 Kč; archiv firemDetailFOTO: ARCHIV FIREMTrocha vzorů a barev ještě nikoho nezabila! Na foto (zleva): Botyk 1250 Kč, ASOS 470 Kč
Prošívané či perforované. Oboje budete chtít nosit celé babí léto! Na foto (zleva): Högl (info o ceně v obchodě), Blink 819 Kč; archiv firem

Pro milovnice tmavých odstínů. Na foto (zleva): Stradivarius 849 Kč, Vagabond 1199 Kč; archiv firem

Kravindy 24.8.2014

24. srpna 2014 v 21:36 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D
Jako malá jsem se v noci bála chodit na záchod, protože mi naháněly strach světla od aut, která projely okolo oken, co byly do ulice. Říkala jsem tomu odrážíky :D ..btw doufam, že nejsem sama :D
Citáty 24.8.2014

24. srpna 2014 v 21:36 | Veronika Srncová |  CitátyVidíš ten pár? Vypadají šťastně.
Ano. Jsou štastni.
- Kdo je to?
Můj bejvalej a jeho mladá.
- A štve tě to?
Ne. Přeju jim to!
- Dobře, tak si utři slzy a pojď

Tutoriály 24.8.2014

24. srpna 2014 v 21:36 | Veronika Srncová |  Tutoriály

Samec ( 2009)

24. srpna 2014 v 21:23 | Veronika Srncová |  Filmíky


Samec ( 2009)

24.8.2014


Žánr: Romantický, drama, komedie
Vznik : 2009
Země:USA
Délka: 97 minut

Film zde :
17. díl Jolly Roger ( The Jolly Roger)

24. srpna 2014 v 21:15 | Veronika Srncová |  3. řada Once Upon Time


17. díl Jolly Roger ( The Jolly Roger)

24.8.2014


Ariel se vrací do Storybrooke a prosí Hooka, aby jí pomohl najít prince Erica, který se nikdy nevrátil do městečka, když se objevila nová kletba. Emma souhlasí a následně nechá Reginu, aby jí pomohla pracovat se svou vlastní magií a dokázala tak porazit Zelenu. Mary Margaret a David se snaží dokázat, že jsou schopni být stejně tak zábavní, jak Hook, když hlídal Henryho. Ten si o nich následně myslí, že jsou nudní.

Mezitím v pohádkové zemi v minulem roce se naštvaná Ariel a Hook konfrontují nad zmizelým princem Ericem, o kterém Ariel předpokládala, že byl unesen a pravděpodobně zabit pirátem s tmavými vlasy. Hook ale namítne, že jeho loď byla ukradena a Eric je tak velice pravděpodobně vězněm onoho zloděje. Ariel mu nevědomky prokáže, kdo onen viník je, a společně s Hookem se vydává hledat jeho loď.

Seriál zde :

Tutoriály 23.8.2014

23. srpna 2014 v 19:13 | Veronika Srncová |  Tutoriály
Citáty 23.8.2014

23. srpna 2014 v 19:13 | Veronika Srncová |  CitátyDrahé srdce,
na celém světě je víc děvčat/chlapců.
S láskou, mozek.
Kravindy 23.8.2014

23. srpna 2014 v 19:13 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Učitelka se ptá dětí, které zvířátko umí mluvit.
Přihlásí se Pepíček a říká: "Rybičky."
"Jak jsi na to přišel, že by rybičky uměly mluvit?
"Doma v ložnici máme akvárko a já jsem jednou v noci slyšel -jestli mě ještě jednou kousneš do toho ocasu, tak dostaneš takovou bombu, že proletíš tím akvárkem."


Často si představuji, jaké by to bylo mít penis. Především mě zajímá, jaké to je, honit si ho a jaký je sex v těle kluka.
Když umřeš, tak nevíš, že jsi mrtvý, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi idiot

Život je jako bonboniéra. Tlustým lidem nevydrží dlouho.


Dívka hovoří k otci:
Tati…Jeden chlapec ve škole mi řekl něco , čemu jsem tak docela nerozuměla.Říkal že mám pěkný čelní sklo, překrásný kufr , super karosérii a moje nárazníky jsou bezchybné….
Otec na to:
Vyřiď mu , že si ještě v záruce a jestli se opováží zvednout kapotu, aby zkontroloval hladinu oleje , tak mu urvu vejfuk...Kravindy 22.8.2014

22. srpna 2014 v 19:36 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Přijde pán do drogerie:
"Prosím, jedny šprcgumy."
"Psssst, tiše, jsou zde dámy... Mám vám to "mýdlo" zabalit?"
"Ale já jsem nechtěl mejdlo, ja jsem chtěl šprcgumy!"
"Já vím, to já jen tak naoko."
"Ale já je nechci na voko! Já je chci na čůráka!!!


Kluk: Pošleš mi tvou fotku?
Holka: Proč?
Kluk: Protoze moje mama nevěří na ufony :DD

Citáty 22.8.2014

22. srpna 2014 v 19:36 | Veronika Srncová |  Citáty
Nejhorší- když si člověk myslí,že je venku z bývalého vztahu ...a pak jí někde náhodou potká,ještě k tomu krásnější než si jí pamatuje.'' =(
Kdybych si mohl něco přát...přál bych si vrátit čas a prožít znovu aspoň jeden den s ní ♥.

,Ty, které bychom nechtěli nikdy ztratit, ztrácíme pořád'4

Kluk leží na holce a milují se spolu...

ONA: klukovi prohrábne vlasy
ON: Co to děláš?
ONA: Hledám rohy, šukáš jako ďábel

-Pak se prohodí-

ON: prohrábne holce vlasy
ONA: Co to děláš?
ON: Hledám rohy
ONA: Proč ? taky šukám jak ďábel?
ON: Ne si těžká jako kráva! :DDD

Kdyby si dostal knih se svým životem, chtěl/a by sis přečíst konec?

Dívka: Mám otázku.
Chlapec: Fajn, ptej se..
Dívka: Co vidíš, když se mi podíváš do očí?
Chlapec: Upřímně?
Dívka: Jasně, že ano!
Chlapec: Mojí budoucnost.

Ona je kurva? - udělala jedinou chybu a to jí změnilo pověst.
Ona je ukecaná? - doma jí nikdo neposlouchá , chce být vyslyšena.
Ona je ošklivá? - definuj mi krásu.
Neser se lidem do života když o nich nic nevíš

,,Otázka: Proč ji miluješ? Odpověď: Nevím, ale když jsem s ní, když o ní slyším, když na ní myslím, tak se mi rozbuší srdce a zastaví dech.''

Zázračná rajčatová dieta

22. srpna 2014 v 19:08 | Veronika Srncová |  Dieta


Zázračná rajčatová DIETA

22.8.2014

" Hubněte s chutí ! !
Průměrné rajče váží 50 g a obsahuje jen 42 kj. A nemá v sobě žádný tuk. Má v sobě také hodně vody a cgrom, který má velkou výhodu ( vzbuzuje pocit nasycení). Taky je v něm hodně vitamínů, draslíku ( snižuje krevní tlak), lykopenu ( zlepšuje pleť). V rajčatech jsou také zdravé kyseliny, kterí podporují trávení a také různé biolátky, které tlumí záněty. Zaroveň mají schopnost odvádět z těla přebytečnou vodu.


Skvělé pro hubntuí


Rajčatová dieta vám regeneruje celé tělo a zbaví se toxiu a dalších škodlivých látek, které se usazují hlavně trávicím traktu a odtamtud se dostávají i k dalším orgánům.

Další rajčatové dietní typy

Když nemáte horku hlad nebo se vám nechce připravovat rajčatové dietní jídlo třeba do práce, tak si prostě sebou tak 3-4 rajčata sebou a jedno po druhym ho ještě po cdelý den. Nezapomeňte zapíjet minerálkou.
K dostání je i šťáva v biokvalitě. Lepší si rovnou koupit litr, aby vám vydržela jako celodenní jídlo . Ideální je do každé skleničky kápnout trošku olivového leje a citronové šťávy. Zapijte minerálkou.

Česká jsou dobrá

Rajčata jsou dobrým základem diety nejenom obsahu vitamínu, minerálů a dalších cenních složek, alei proto že jsou dostání po celý rok. Pochopitelně, v létě doszráváají na sluníčku, takže jsou nejzdravější. Pokud možno, nakupujte rajčata od českých pěstitelů ( ta nejsou přes kus Evropy, což žádné potravině nesvědčí). Čím čerstvější tím lepší.

Rajčatová kosmetika

Kúra na celé tělo


Odstraňte odumtřeelé buňky na pleti , postasrá se o ot, aby jste měli pleť jako broskvičku a výborně regeneruje tvorbu mazu ( je ideální proti tvorbě vyrážek a akné). 4 spaření rajčata sloupnutá rajčata rozmačkejte, smíchejte 75g kukuřičné mouky a 1 lžíci paneského oleje. Vmasírujte do pokožky a potom osprchujte.

16. díl Není Lehké Být Zelena (It’s Not Easy Being Green)

22. srpna 2014 v 18:40 | Veronika Srncová |  3. řada Once Upon Time


16. díl Není Lehké Být Zelena (It's Not Easy Being Green)

22.8.2014


Zelena společně s jejím novým otrokem Rampelníkem vyzývá Reginu k boji na život a na smrt a šokuje Zlou královnu odhalením jejich příbuzenského pouta, zatímco se ostatní členové městečka navždy loučí s Nealem.

Mezitím v minulosti země Oz se žárlivá Zelena dožaduje Čaroděje, aby ji poslal do pohádkové země, když zjistí, že má sestru, kterou učí Rampelník magii.

Seriál zde :9. díl Zkáza ( Perishable)

22. srpna 2014 v 12:49 | Veronika Srncová |  4. řada Teeen Wolf


9. díl Zkáza ( Perishable)

22.8.2014


seriál zde :Jennifers Body- Bacha Kouše ( 2009)

22. srpna 2014 v 11:43 | Veronika Srncová |  Filmíky


Jennifers Body- Bacha Kouše ( 2009)

22.8.2014Žánr: Komedie, horor,fantasy
Země: USA
Díélka: 92 minut
Vznik: 2009

Film zde :

Jennifer a Needy bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai. Některé rockové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, příkladem čehož je i Nikolai, který ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Jenže Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní...Reserved podzimní kolekce je na světě

21. srpna 2014 v 21:57 | Veronika Srncová |  Moda


Reserved podzimní kolekce je na světě

21.8.2014


Reserved je značka, která nabízí vždy světové trendy za přijatelné ceny. A stejně tak je tomu s novou podzimní kampaní, jež je plná lesklých kousků, kožených i kožešinových prvků a kombinací různých barev.

Tváří se stala modelka Georgia May Jagger.