Červen 2014

7. díl Modní salon Valenta

30. června 2014 v 22:12 | Veronika Srncová |  1. řada První Republika


7. díl Modní salon Valenta

30.6.2014


Rodinný právník a přítel Benoni, kterého Valentovi, zrovna tak jako louky v Podolí a vilu, "zdědili" po Léblových, chce pomoci Vladimírovi v pátrání a sjedná mu schůzku s ředitelem banky Klímou. Klíma má Léblovu defraudaci za prokázanou.
Když na obloze, tehdy v r. 1910, svítila kometa a Léblovi "utíkali", byl zavražděn i hlídač jejich továrny. Lidé si myslí, že ho zabil Lébl, který si šel do trezoru ještě i pro výplaty svých zaměstnanců, ale Vladimír vypátrá, že to bylo jinak.

Seriál zde :Tutoriály 30.6.2014

30. června 2014 v 21:53 | Veronika Srncová |  Tutoriály
Citáty 30.6.2014

30. června 2014 v 21:53 | Veronika Srncová |  Citáty


Neplač, že to skončilo. Buď rád, že se to vůbec stalo. :)


Každý z nás v životě prožil, nebo prožije něco, co ho srazí na kolena. Kdy pocítí absolutní bezmoc a samotu. A buď se pak postaví na nohy, nebo zůstane na kolenou..


Všechny důležité věci v životě mají svůj čas. Dokud tento čas nenastane,můžeš se stavět na hlavu,křičet a brečet a stejně se nic nepohne. Jakmile čas uzraje,dají se věci samy do pohybu a strhnou tě do svého víru ,takže než se stačíš nadechnout,zjistíš,že došlo ke změně,kterou sis tolik přál.

Občas chceme, aby se sny staly skutečností a jindy zase, aby realita byla jen sen.


Život je čekání na to, kdy se naše sny změní ve skutečnost.

Žena s úžasnou postavou, je skvělá na jednu noc.
Žena s úžasnou povahou, je skvělá na celý život. :)


Kravin dy-30.6.2014

30. června 2014 v 21:52 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D

12. díl Hluboká kůže (Skin Deep)

30. června 2014 v 21:22 | Veronika Srncová |  1.řada Once Upod Time


12. díl Hluboká kůže (Skin Deep)

30.6.2014


Dům pana Golda je vykraden a Emma má podezření, že bude chtít vzít spravedlnost do vlastních rukou. Ruby, Mary Margaret a Ashley (Popelka) mají zajímavý program na Valentýnský večer.

44V pohádkové zemi uvidíme příběh Krásky a Zvířete. A právě kráska Bella uzavře obchod s Rampelníkem.

Seriál zde :
Zdraví v číslech II.

30. června 2014 v 18:15 | Veronika Srncová |  Zajímavůstky o zdraví


Zdraví v číslech

30.6.2014


 • 12 hodin bez asmatických záchvatů? Ano když budete jíst syrovou cibuli, která má antialergický účinky a rozšiřuje dýchací cesty.
 • 100 gramů tvrdého sýru obsahuje asi 830 mg vápníku. Doporučovací dávka deně je 800-1200 mg.
 • 5 lidí z 10 Taková je statistika deprsivných stavů V SOUČAStné době v ČR . Ať už jde o těžší stavy, ale třeba i , " blbou náladuu", pocity nechuti k běžnýcm činnostem nebo apati.
 • 2 děti by měli mít ženy, kterí chtějí být zdravý a šťastný. Ty s jedním dítětem podle výzkumů častěji zanedbávají svoje zdraví. Bezdětné ženy zase mají zpravidla potíže se srdečními cévními chorobami.

6. díl Láska je utrpením

29. června 2014 v 19:18 | Veronika Srncová |  1. řada První Republika


6. díl Láska je utrpením

29.6.2014


Vladimír se z rodinného podnikání vyvázal a založil si s krejčím Goldbergem módní salón. V patře má garsoniéru. Magdaléně, moderní nekonvenční dívce, Vladimír imponuje. Cestou z kina (módní atrakce), kde byla se svými kamarádkami, se před Vladimírem producíruje a spadne přitom do Vltavy. Je celá mokrá a Vladimírův salón je nedaleko…

Seriál zde :

Tutoriály 29.6.2014

29. června 2014 v 19:10 | Veronika Srncová |  Tutoriály
Citáty 29.6.2014

29. června 2014 v 19:10 | Veronika Srncová |  Citáty
Ve vztahu musí existovat poctivost a důvěra.
Pokud tomu tak není, není důvod milovat, takže pokud si nemůžeš dovolit být upřímný, ZŮSTAŇ NEZADANÝ.

První část života jsem byl učenlivý, druhou třetinu jsem byl úspěšný a třetí třetinu chci být šťastný.
Vejvoda

Lidi tě vždycky budou soudit, ať uděláš cokoliv, tak svůj život žíj podle toho jak chceš ty!:)

Když jdete spát, udělejte vše pro to, abyste neusínali se svými strachy, ale se svojí láskou


Je neuvěřitelné, že člověku stačí maličkost na to, aby ho zabolela něčí nepřítomnost.Holka, kterou jsi včera nazval děvkou, je panna.Ta těhotná holka jdoucí ulicí dolů byla znásilněna.Kluk, kterého jsi nazval hloupým, musí pracovat noc co noc, aby pomohl své rodině.Ten starý muž, kterého se děsíš kvůli jeho jízvám bojoval za naši vlast.Holka, kterou jsi nazval tlustou, je nemocná.Klukovi, kterému jsi se smál, když plakal, umírá matka.Myslíš si, že je znáš?Neznáš.Tak je přestaň soudit!

Ten pocit, když na něco dlouho čekáš a pak to přijde, ale ty nakonec ani nevíš jestli to chceš


ŽIVOT je krátký, žij ho naplno. VZPOMÍNKY jsou sladké, važ si jich. LÁSKA je vzácná, chyť jí. VZTEK je zbytečný, nech ho odejít. STRACH je zabiják mysli, postav se mu.


Jaký si to uděláš, takový to máš"
Byli jsme na to dva. Takže to nepřeváděj do jednotného čísla.

Nikdy mě nepřestane udivovat kolik falešnosti se v lidech skrývá...

Nedívejte se na to, jak daleko ještě musíte jít. Raději se podívejte zpět na to, jakou štreku jste už prošli

Žena je jako lilie: jemný muž se jí neodváží dotknout, ale přijde osel a sežere ji.
François de La Rochefoucauld


Než ty si na mě vzpomeneš tak budu babička


Láska je jako děcko v kočárku. Natahuje ruku po všem, co se mu dává na hraní.

Ženy nemilujeme pro to, co vykládají, ale posloucháme, co vykládají, pokud je milujeme.

Kravindy 29.6.2014

29. června 2014 v 19:09 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


londýna si kupuje nové auto a ptá se prodavače:
- "Je to auto rychlé?"
- "Ano paní, 240 km za hodinu"
- "Nekecejte, tolik kilometrů hodina nemá..."

Dokonalá žena
Ráno jsem se probudila, rychle se umyla, podojila jsem krávu, pak si zakouřila, dala žrát slepicím a králíkům, vyvedla kozy a krávu na pastvu. Potom jsem vzbudila děti, připravila snídani, zkontrolovala jim věci do školy a odvezla je do školy. Po návratu jsem naklepala kosu, pokosila trávu a pak jsem šla do práce. V práci jsem se pohádala s podřízeným, vyhodila jiného podřízeného z práce. A vydělala peníze. Pak jsem přišla domů, nasekala dřevo, připravila jídlo, dojela do školy pro děti, dala jsem jim jíst, zpracovala jsem daňové přiznání a šla na pole. Tam jsem okopávala zeleninu až do tmy. Mezi tím jsem stihla jít ke kosmetičce, objednala si nový balzám a vrátila se domů. Došla jsem pro krávu a kozy, připravila večeři, vyměnila pojistku, nakrmila děti, vykoupala a dala je spát. Pak jsem dala prát prádlo, šla na internet, přes banking poplatila účty, přečetla poštu, dala sušit prádlo, snědla kousek chleba, a jdu spokojeně spát. Když v tom mi blesklo hlavou - hrůza - můj muž leží neošukaný na gauči!


4


5. díl Arsenik

29. června 2014 v 17:43 | Veronika Srncová |  1. řada První Republika


5. díl Arsenik

29.6.2014


V pátém dílu zjistíme, že Jaroslav potřebuje investora pro své moderní budovatelské plány rodinného podniku. Jedná za otcovými zády s cukrovarníkem Škvorem, který touží po Valentových, původně Léblových, loukách v Podolí. Škvor ví, že bude měnová reforma a chtěl by pozemky koupit za staré peníze. Ale jednat bez Aloise se mu nechce. Jaroslav, kterého stravuje žárlivost na Vladimíra kvůli Kláře, pojme přímo ďábelský plán.

Seriál zde :11. díl Plody jedovatého stromu ( The Fruit of the Poisonous Tree)

29. června 2014 v 17:37 | Veronika Srncová |  1.řada Once Upod Time


11. díl Plody jedovatého stromu ( The Fruit of the Poisonous Tree)

29.6.2014Sklíčený Sydney požádá o pomoc Emmu, chce odhalit důkazy, které by mohly ukázat obyvatelům Storybrooke, jak je starostka Regina zlý a zkažený člověk. Mary Margaret a David pokračují ve svých tajných schůzkách a snaží se přijít na způsob, jak popustit uzdu své nešťastné lásce.

V pohádkovém světě král Leopold (otec Sněhurky, který se oženil se Zlou Královnou) narazí na kouzelnou lampu a dostane tři přání od džina, který ho zároveň varuje, ať si dává pozor na to, co si přeje.

Seriál zde :


4. díl Španělská Chřipka

26. června 2014 v 18:29 | Veronika Srncová |  1. řada První Republika


4. díl Španělská Chřipka

26.6.2014


Strašná epidemie kosí lidi po celé Evropě. Zabila jich víc než celá válka dohromady. Smrtelné ohrožení se dotkne i rodiny Valentů. Krejčí Goldberg se stane Vladimírovým věrným přítelem a spojencem v pátrání.
Na scéně se objeví zločinný element Vacek, jeden ze zaměstnanců povoznictví, který spolupracoval s Jaroslavem na lichvě. Vacek hrozí, že Jaroslava udá. Alois ho okamžitě propustí. Budou v Panenských Břežanech, kam rodiče děti uklidili před chřipkou, šťastné Vánoce?

Seriál zde :


3. díl Milodary

26. června 2014 v 18:25 | Veronika Srncová |  1. řada První Republika


3. díl Milodary

26.6.2014


Jaroslav svou ženu Kláru opravdu miluje a chce, aby žila v budoucnu v blahobytu. A taky je dravý obchodník. To jsou dva důvody, proč provozuje tajně, pod pláštíkem otcovy rodinné firmy Valenta Vehicles, válečnou lichvu, keťasí.
Ve třetím díle se dozvíme, co pro Jaroslava znamená Vladimírův návrat pod rodnou střechu, kde se bratr denně potkává s Klárou, svou dávnou láskou. A jak se s tím vyrovnají dva dřívější zamilovaní? Přijdeme na to, kdo je to krejčí Goldberg a jakou měl roli v noci v r.1910, v noci, kdy na nebi zářila Haleyova kometa.
Seriál zde :10. díl 7:15 hodin ( 7:15 A.M.)

26. června 2014 v 18:21 | Veronika Srncová |  1.řada Once Upod Time


10. díl 7:15 hodin ( 7:15 A.M.)

26.6.2014Mary Margaret a David stále zápasí se svojí neopětovanou láskou. V Emmě a Regině roste podezření o novém tajemném cizinci, který se objeví ve městě.

V pohádkovém světě se snaží Sněhurka vyrovnat s tím, že princ Krasoň se bude ženit s dcerou krále Midase.

sERIÁL ZDE :
Líčení očí

25. června 2014 v 12:56 | Veronika Srncová |  Líčení


Líčení očí

25.6.2014

Chcete si připadat jako bohyně? A toužíte si vyzkoušet make-up hodný filmových hvězd? Nechte se inspirovat nevšedním líčení očí a konkurujte i těm největším světovým celebritám…

Líčení očí na žhavou letní párty


Léto se kvapem blíží, čas barev a super večírků. Neponechejte tedy nic náhodě a věnujte čas svému já. Zvýrazněte oči. Prohlubte pohled a podtrhněte svoji image. Letní párty je jako stvořená pro změnu v zaběhlých kolejích líčení vašich očí. Rozbijte clonu všechních dnů a zapojte fantazii.
líčení očí

Líčení očí pro nevšední zážitky


Jdete do společnosti, kde se od vás očekává stoprocentní vizáž? Sladění očních stínů s tónem vaší róby je samozřejmostí. Ale co takhle zaujmout široké okolí něčím nečekaným. Podtrhněte svoji ženskost, změňte svůj vzhled a věnujte pozornost líčení očí. Kontrast a lehká výstřednost občas neuškodí. Nebojte se barev a kombinací nejrůznějších doplňků. Nevšední zážitky na sebe nenechají dlouho čekat. Staňte se oslňující a in. Staňte se modelkou a moderní ženou.
moderní líčení očí

Dlouhé řasy a výrazné oční linky


Wow! To je teda nářez! Tak tohle chci zažít na vlastní kůži. Říkáte si? Naprostá proměna. Prodlužte řasy, zvýrazněte oční linky, použijte nápadné oční stíny a podtrhněte svoji vizáž. Budete to právě vy, která se pak stanete svůdnou bohyní. Vtrhněte do centra pozornosti jako hurikán. Vyzkoušejte něco exotického až lehce bláznivého. Kombinujte dlouhé řasy, peříčka, flitry nebo kamínky. Využijte originální vzory v líčení očí. Příznivci extravagance, nápaditosti a neotřelé image si mohou dovolit i něco navíc.
řasy

Dokonalý make-up


Máte dost nudných všedních fotek, kterých máme v albumu všichni plno? Inspirujte se nevšedním líčením, precizním make-upem i originálním stylem. Využijte svoji proměnu třeba k nafocení úžasných profesionálních fotografií. Ať už se změníte v dokonalou dámu, kočkovitou šelmu nebo nespoutanou rebelku, vždy to bude stát za to.
make-up


Rady a tipy pro dlouhé vlasy ( Jak urychlit růst)

25. června 2014 v 10:43 | Veronika Srncová |  Účesy


Rady a tipy pro dlouhé vlasy ( Jak urychlit růst)

25.6.2014

Máte postahované stovky fotek s vysněnou hřívou a účesy z dlouhých vlasů. Máte nastudovaných desítky způsobů, jak urychlit růst vlasů. Berete nespočet přípravků na podporu růstu, a přesto vaše vlasy rostou tempem doslova hlemýždím. Nevíte si už rady? A vyzkoušela jste opravdu všechno?

Je třeba přijmout fakt, že to, co děláte, nefunguje


Jistě, efekt nemůžete čekat okamžitě. Ale čekat měsíce a měsíce, zatímco vaše vlasy porostly stěží o dva centimetry? Kadeřníci uvádějí, že pokud nevidíte slušné výsledky do dvou až tří měsíců, vaše metoda není úspěšná a je třeba najít jiný způsob, jak urychlit růst vlasů.

Pozor si dejte na lámání vlasů


Spousta žen se chlubí s dlouhými vlasy po pás, jenže při bližším pohledu zjistíte, že s kvalitou je to nic moc a jediné, co by jim opravdu prospělo, je radikální zkrácení. Lámání vlasů také někdy bývá zásadním důvodem, proč vlasy dále nerostou. Vlasy mají tendenci se lámat během vysoušení a žehlení na vysoké teploty a při prudkém větru, kdy nám nesvázané vlasy létají kolem obličeje.

Mějte realistické očekávaní


Vlasům trvá, než vyrostou a některým to trvá déle, než ostatním. Některé dokonce nikdy nenarostou tak, jak by jejich majitelka chtěla. Nečekejte tedy, že při všemožné péči vaše vlasy nerostou rychlostí pět centimetrů za měsíc, ale jen jeden. Buďte ráda i za ten.

Schovejte pravítko i metr


Stejně jako není jednoduché dostat se na vysněnou váhu, není jednoduché dostat se i na vysněnou délku vlasů. Zatněte tedy zuby, smotejte vlasy do uzlu a vytrvejte. Je zbytečné také měřit pokrok každé dva týdny, bohatě to bude stačit jednou za čtvrt roku.

Chovejte se k vlasům s úctou


K dlouhým vlasům je třeba se chovat ohleduplně. Zacuchanou gumičku ve vlasech odstraníte i jinak než zuřivým cukáním. Stejně tak není chytré chodit do větru s rozpuštěnými vlasy. Čím ohleduplněji se budete ke svým vlasům chovat, tím méně se budou lámat a tím rychleji budou růst

A co jinak pomáhá na růst vlasů?


 • ricínový olej
 • různé vlasové aktivátory, jako je Capilan, Biohar
 • vitamínové přípravky pro vlasy, jako je Biosil, Panthenol, Revitalon, zinek v tabletách
 • kopřivový vývar, březový a kopřivový šampon
 • vlasové zábaly a masky

Šaty na léto

25. června 2014 v 10:37 | Veronika Srncová |  Moda


Šaty na léto

25.6.2014


Přestože nám léto ještě nechce ukázat svou pravou tvář, na nákup letních šatů můžete vyrazit vždy. Hledáte pro sebe nové šaty na léto? Inspirujte se letošními modely!

šaty na léto


šatyšaty na léto

Takzvané "body con" šaty mají za úkol vytvořit křivky i tam, kde nejsou. Často je u toho využívána technika color blockingu a šikovných střihů, které mají za úkol figuru opticky zeštíhli

šaty na létošaty

Pro něžné dívčí duše jsou určeny šaty s potiskem. Ať už dlouhé šaty či krátké, doplnit ideálně slamákem a případně džínovou bundičkou.

šaty na létošaty

Krajka sluší každé ženě a rozhodně pozvedne její sebevědomí. Využijte tlumené odstíny, je v nich skrytá elegance.


šaty na léto


šaty

Pokud máte v oblibě černou, nemusíte se jí vzdávat ani v létě.
šaty na léto


letní šaty


9. díl Pravda na Sever ( North True)

24. června 2014 v 18:55 | Veronika Srncová |  1.řada Once Upod Time


9. díl Pravda na Sever ( North True)

24.6.2014

Emma se snaží pomoct dvěma dětem bez domova najít jejich otce. Zjistí, že děti byly po porodu dány do pěstounské péče každý jinam.

V pohádkovém světě Zlá královna donutí Jeníčka a Mařenku, aby ukradli důležitý artefakt slepé čarodějnici.

Seriál zde :

Zeleninový jídelníček

24. června 2014 v 17:57 | Veronika Srncová |  Dieta


Zeleninový jídelníček

24.6.2014


Máte po krk všech možných diet, se kterými sice zhubnete, ale za další týden máte kila navrch i s úroky? Už se nemučte hlady a začněte jíst zdravě, vyváženě a chutně. S naší verzí jídelníčku spolehlivě zhubnete.

Vaše tělo má hubnout maximálně půl kila za týden. Převratné diety nabízející pět kilo dolů za tři dny vašemu tělu dobře rozhodně neudělají. S naší vyváženou dietou plnou zeleniny a ovoce půjdou kila dolů sama od sebe. Hlavně ji musíte dodržovat dlouhodobě a nešvindlovat záměnou jablka za Mars tyčinku. Tak s chutí do toho, ať jdou kila dolů.

Pondělí
Ráno: 2 jablka, jogurt s rozinkami
Dopoledne: pomeranč
Oběd: zeleninový salát s tuňákem
Odpoledne: kiwi
Večer: čočková polévk

Úterý
Ráno: 2 vejce natvrdo a salátová okurka
Dopoledne: 150 g šunky
Oběd: kuřecí prsa, rajčata
Odpoledne: sýr eidam 30 % tuku
Večer: grilované kuře, zelenina

Středa
Ráno: jogurt s ovesnými vločkami a rozinkami zakápnutý medem
Dopoledne: 2 jablka
Oběd: dušená zeleninová směs s pangasiem
Odpoledne: mrkev
Večer: knackenbrot se šunkou a rajčaty

Čtvrtek
Ráno: celozrnný chleba se sýrem a šunkou
Dopoledne: 2 banány
Oběd: dušené fazolky s najemno nakrájenou šunkou, knackenbrot
Odpoledne: ovocný salát
Večer: tvrdý sýr, zeleninový salát

Pátek
Ráno: krupicová kaše s mlékem a rozinkami
Dopoledne: grapefruit
Oběd: orestovaná krůtí prsa s bramborem a pažitkou
Odpoledne: jogurt s vločkami a medem
Večer: orestovaný lilek s knackenbrotem a rajčaty

Sobota
Ráno: knackenbrot s medem
Dopoledne: meloun
Oběd: špenátové špagety s rajčaty a sýrem
Odpoledne: ovocný koktejl
Večer: tuňáková pomazánka, celozrnný chleba

Neděle
Ráno: ovesná kaše s rozinkami a medem
Dopoledne: 2 jablka
Oběd: čočka s chlebem a vajíčkem natvrdo
Odpoledne: tvrdý sýr, hroznové víno
Večer: zeleninový salát s kousky upečeného kuřete

8. díl Zoufalá duše (Desperate Souls)

24. června 2014 v 17:40 | Veronika Srncová |  1.řada Once Upod Time


8. díl Zoufalá duše (Desperate Souls)

24.6.2014


Regina a pan Gold hrají špinavou hru, co se týká politiky. Na opačné straně hraje Emma proti Sidneymu, oba se snaží dostat veřejnou prestižní funkci ve Storybrooke.

V pohádkovém světě se bude Rampelník snažit najít největší zdroj energie, aby s ní pomohl svému synovi odvrátit hrůzy nesmyslné války

Seriál zde :Jak na bolest zubů, hlavy a dásní

24. června 2014 v 16:45 | Veronika Srncová |  Prevence


Jak na bolest zubů, hlavy a dásní

24.6.2014


Bolest funguje podobně jako kontrolka u auta. Když problikne na palubní desce symbol oleje, měly bychom ho co nejdřív zkontrolovat a dolít. Jestli však necháme kontrolku svítit jako lampion o pouti, motor se zadře a auto přestane fungovat. To stejné se přihodí nám, když budeme ignorovat varovné signály, které nám vysílá naše tělo.

Nejčastěji nás bolí hlava, záda, žaludek, zuby a klouby. Trpitelů a trpitelek je víc než dost a počet spolykaných tabletek nejen proti bolesti hlavy roste závratnou rychlostí. Spojení pilulek a bolesti má totiž v moderní společnosti sílu reflexu Pavlovova psa a lékaři varují: doslova platí, že čím více léků, tím více je i pacientů. Pacienti jsou vedeni k tomu, aby bolest potlačovali místo toho, aby se jí snažili porozumět a změnou vlastního chování její příčinu odstranilt.

Jak zapudit bolest hlavy přirozenou cestou


Vždy platí zásada: hodně pijte. Ne však najednou litr a půl limonády, nejlépe každou hodinu sklenici čisté vody, protože hlava nejčastěji bolí právě z důvodu nedostatečného příjmu tekutin. Vyhněte se ovšem kávě, silnému černému čaji a alkoholu, protože ty vás naopak odvodňují.
Uvolněte se, příčinou bolesti hlavy totiž bývá i nahromaděný stres. V takovém případě pomůže více než pilulka právě to uklidnění nebo naopak pohyb. Jděte si zaběhat nebo vyrazte na procházku někam na čerstvý vzduch, trochu se zapoťte, dopřejte si koupel s přídavkem aroma oleje - od bolesti hlavy pomáhá například aroma citronové.
Vyspěte se. Tohle je účinnější než bedna léků pod postelí, nic to nestojí a po probuzení budete odpočatá a plná síly, bolest hlavy bude pryč.

Co všechno se může dít, když vás bolí hlava?


 • Zapomínáme pít
 • Lítáme jako splašené veverky, napnuté jako pružiny, a když potom stres opadne, hlava se rozbolí
 • Usilovně o něčem přemýšlíme, nedokážeme se zbavit myšlenky, která nás trápí
 • Jsme nešťastně zamilované
 • Špatně spíme a nedokážeme odpočívat, hlava nám říká - ulož mě, ať můžu chvíli vypnout

Co si počít s bolestí dásní a zubů?


Čistěte si dásně až do krve. Ano, zní to sice drasticky, ale pomůže to, když cítíte bolest dásní -potřebujete totiž vyhnat bakterie, které se tady usazují a jsou příčinou drobných zánětů. Dáseň krvácí, protože je překrvená, ale když bakterie a plak odstraníte, vypláchněte si ústa například šalvějí. Prostory mezi zuby důkladně vyčistěte mezizubním kartáčkem a dezinfikujte. K mání jsou také speciální gely.
Na bolest zubů neexistuje lepší rada, než jít co nejdříve k zubaři. Nikdo a nic jiného vám od této bolesti nedokáže spolehlivě pomoci. Když už ale tu bolest skutečně nedokážete vydržet, vezměte si prášek, ovšem začněte těmi mírnějšími, například paralenem.

7. díl Srdce osaměleho Lovce( The Heart Is a Lonely Hunter)

24. června 2014 v 16:41 | Veronika Srncová |  1.řada Once Upod Time


7. díl Srdce osaměleho Lovce( The Heart Is a Lonely Hunter)

24.6.2014


Jeden z obyvatel města si začne vzpomínat na své pohádkové já. Ve Storybrooke se truchlí nad ztrátou jednoho z obyvatel

V pohádkovém světě se Zlá královna snaží najít bezcitného vraha, který by zabil Sněhurku.

Seriál zde :
1. díl Útěk z new Yorku (1. díl Útěk z New YOrku( EscApe From New York))

24. června 2014 v 12:57 | Veronika Srncová |  5. řada Pretty Little Liaries


1. díl Útěk z New YOrku( EscApe From New York))

24.6.2014Ezrův život visí na vlásku v premiérové epizodě páté řady Pretty Little Liars. Lhářky se vypořádávají s následky toho, co jim Alison odhalila, a s Ezrovým postřelením. Uvědomují si, že "A" je blíž než kdy dřív v epizodě "EscApe From New York."
Mezitím Holbrook zvyšuje své úsilí najít dívky a zalarmuje rodinu Hastingsů. A Mona není nadšená z rozkřiknutých novinek o Alisonině vzkříšení.

Seriál zde :6. díl Pastýř (The Shepherd)

24. června 2014 v 11:43 | Veronika Srncová |  Once Upon Time


6. díl Pastýř (The Shepherd)

24.6.2014


John Doe si musí vybrat, zda zůstane s Kathryn nebo ji opustí, aby mohl být s Mary Margaret, do které se velmi hluboce a nevysvětlitelně zamiloval. Emma přistihne šerifa Grahama při lhaní.

V pohádkovém světě se Princ Krasoň připravuje na setkání, které mu změní život. Je to událost, která navždy změní jeho osud.
Serilá zde :


5.díl Tento tichý hlas (That Still Small Voice)

24. června 2014 v 11:38 | Veronika Srncová |  1.řada Once Upod Time


5.díl Tento tichý hlas (That Still Small Voice)

24.6.2014Jak šerif Graham jmenuje Emmu jako svého zástupce, ve Storybrooke se objeví krátké zemětřesení a na okraji města se objeví propadlina. Henry se rozhodne, že záhadnou propast prozkoumá, jestli je Storybrooke nějak spojeno s Pohádkovým světem. MEzitím v Pohádkovém lese Jiminy Cricket touží opustit rodinný podnik a stát se osobou, kterou chce být.

Seriál zde :


Talisman ( 2012)

24. června 2014 v 10:20 | Veronika Srncová |  Filmíky


Talisman ( 2012)

24.6.2014


Žánr: Romantický / drama
Země: USA
Délka : 101 minut
Ro: 2012

Film zde :

Jak na bolest při mentruaci

24. června 2014 v 10:13 | Veronika Srncová |  Pomoc


Jak na bolest při mentruaci

24.6.2014


Bolest je signál, za který bychom měly být vděčné. Ne hartusit, že nás už zase bolí břicho. Tělo nám totiž samo říká, že něco není v pořádku a měly bychom to opravit. Je to zařízené geniálně: vždyť co jiného nás donutí, abychom se zastavily, vyslechly samu sebe a něco pro sebe také udělaly?

Bolest břicha při menstruaci


Pokud často prožíváte bolestivou menstruaci, šetřete především svá játra a ledviny. I podle čínské medicíny s těmito orgány menstruace přímo souvisí. Před menstruací a při ní proto pijte dostatek vody, vynechejte alkohol, málo solte a nejezte jídla, ve kterých je hodně skryté soli, jako jsou třeba uzeniny a tučné potraviny. Bolestivá menstruace se vám tak obloukem vyhne. A také je vhodné vypít ráno nalačno sklenici teplé vody, která spolehlivě probudí střeva, jež jsou při menstruaci línější.
Pomůže rovněž, když polknete koření, například odvar ze lžičky mletého koriandru, který pomáhá, když je vaše bolestivá menstruace navíc také příliš silná. Na křeče a nadýmání zase vypijte čaj ze zázvoru, nejlépe čerstvě nastrouhaný, bolest břicha pak rychle zmizí. Premenstruační syndrom zmírní ginkgo biloba, tablety z něj seženete v každé lékárně

Co když ale bolí břicho i bez menstruace?


To většinou spolehlivě signalizuje, že jste z něčeho nervózní, něčeho se bojíte, a proto máte doslova sevřený žaludek. Za bolestí žaludku může stát i to, že se vám třeba někam nechce nebo se vám hodně příčí něco udělat, až se vám z toho začne dělat vyloženě špatně a bolest břicha na sebe nenechá dlouho čekat.
Na tyto stavy si dejte obzvláště dobrý pozor, může to totiž být začínající žaludeční vřed, který nevzniká jinak, než ze stresu, kdy tělo produkuje více kyselých šťáv a ničí žaludeční sliznic
Znovu vám proto poradíme vařit si čaj z čerstvého zázvoru, který dokonale a především přirozeně vyladí vaše trávení. Můžete ale použít i zázvor sušený nebo si připravit čaj z máty. Další dobrou radou proti bolesti břicha je prolévání se čistou vodou. Tento přísný pitný režim doplňte bílým jogurtem a uvidíte, že se váš žaludek brzo zbaví všech škodlivin sám. A příjemná rada závěrem:večer neuškodí ani sklenka "plzně", která uklidní váš podrážděný žlučník.


Tutoriály III.

22. června 2014 v 19:21 | Veronika Srncová |  Tutoriály

Šmoulové 2

21. června 2014 v 12:26 | Veronika Srncová |  Filmíky


Šmoulové 2

21.6.2014


Žánr: KOmedie, rodinný
Země : USA
Rok : 2013
Délka: 105 minut

Film zde :

V pokračování rodinné komedie Šmoulové vytvoří zlý čaroděj Gargamel pár nezbedných stvoření podobných Šmoulům tzv. Neplechy a doufá, že s jejich pomocí získá všemocnou kouzelnou šmoulí esenci. Jenže brzy zjistí, že jen skutečný Šmoula mu může dát, co potřebuje, a že jen Šmoulinka zná tajné kouzlo, kterým se Neplechové promění ve skutečné Šmouly. A tak se Gargamel rozhodne unést Šmoulinku do Paříže, kde si získal obdiv široké veřejnosti jako nejmocnější čaroděj světa. Nejvyšší čas, aby se do našeho světa vrátili Taťka Šmoula, Nešika, Bručoun a Hezoun, aby se sešli se svými člověčími přáteli Patrikem a Grace Winslowými, a hlavně aby zachránili Šmoulinku!Legíny na tisíc způsobů 2,

21. června 2014 v 12:22 | Veronika Srncová |  Moda


Legíny na tisíc způsobů

21.6.2014


Legíny jsou v kurzu již několik sezon a stále ještě neomrzely. Fádní černá je na ústupu, do popředí se dostávají legíny nejrůznějších barev a vzorů, které dokážou skvěle oživit a podtrhnout výsledný outfit


Legíny na tisíc způsobů

21. června 2014 v 10:27 | Veronika Srncová |  Moda


Legíny na tisíc způsobů

21.6.2014


Legíny jsou v kurzu již několik sezon a stále ještě neomrzely. Fádní černá je na ústupu, do popředí se dostávají legíny nejrůznějších barev a vzorů, které dokážou skvěle oživit a podtrhnout výsledný outfit


2. díl Lhář prolhaná

20. června 2014 v 19:25 | Veronika Srncová |  První Republika


2. díl Lhář prolhaná

20.6.2014


Ve všeobecné poválečné bídě mají i Valentovi finanční potíže. Jaroslavova dcera Eliška objeví tajný uzávěr otcova trezoru a ukáže mechanismus Vladimírovi. Tentýž mechanismus pak najde Vladimír u trezoru v bývalé Léblově továrně, a dostane se tak k první stopě nápomocné v pátrání po vrazích Léblových. Sám Vladimír je však z vraždy podezírán svou vlastní matkou, která se domnívá, že vraždil kvůli své lásce ke Kláře. A jak se změnil vztah Vladimíra a Kláry po tolika letech odloučení?

Seriál zde :
Plavky, které jsou v kurzu

20. června 2014 v 19:20 | Veronika Srncová |  Moda


Plavky, které jsou v kurzu

20.6.2014


Chystáte se letos k moři? A chcete se na pláži blýsknout novými jedno- či dvoudílnými plavkami nebo bikinami, které jsou letos in? Zajímá vás tedy, jaké plavky kralují letošnímu létu? Hlavně plavky s květinovými, námořnickými, geometrickými a zvířecími vzory, trendy jsou rovněž nařasené vršky, třásně nebo volánky na horním dílu plavek.

Nařasené vršky

Nařasené a zpevněné vršky dvoudílných plavek jsou momentálně velkou hitovkou. A navíc, lichotí i ženám s malými prsy.


Stylové třásně a volánky

Horký trendem letošního léta jsou rovněž třásně a volánky na horním dílu plavek, které dokážou skvěle strhnout pozornost přímo do vašeho dekoltu.

Námořnické vzory

Na pláži budete jednoznačně sexy v proužkovaných plavkách. Právě námořnické vzory jsou jedním z pilířů letošní plážové módy.


Geometrické vzory

Geometrické vzory výraznějších barev jsou horkým trendem letošního léta. Jak se vám plavky v tomto provedení líbí?

Romantické květinové vzory

Romantické duše sáhnou po plavkách s květinovým vzorem. Máte mezi nimi svého favorita?

Nesmrtelné zvířecí vzory

Zvířecí vzory jsou v kurzu už nějakou tu sezonu. Jestli si na pláž vyjdete v bikinách s leopardím potiskem, rozhodně nebudete out.

Jak zůstat sexy a fit ? !

20. června 2014 v 19:15 | Veronika Srncová |  Dieta


Jak zůstat sexy a fit ? !

20.6.2014


Největším přáním skoro každé ženy na celém světě je zůstat sexy, štíhlá a fit. Jak si ale udržet štíhlou a tvrdě vydřenou postavu, když všude kolem nás jsou nástrahy v podobě zmrzlin a další podobných pochutin? Není to jednoduché, a proto vám přináším několik tipů, jak si udržet sexy postavu a nemyslet tolik na nezdravé jídlo.

Tancuj, tancuj...

Díky tanci si udržíš super fyzičku a postavu, na které si před létem tvrdě pracovala. Tancování je chytlavý sport.

Jenom voda

Nechceš toho moc sníst? Tak před každým jídlem vypij sklenici vody. Zaplní žaludek a ty toho pak sníš míň!

Chceš svaly?

Jez hlavně bílkoviny (maso, mléčné výrobky) a zeleninu. Vyhni se fast foodům a raději si udělej jídlo, které bude mít všechny potřebné výživové hodnoty

Sport & Relax

Sportuj kratší dobu, ale vícekrát týdně. Zkus ranní desetiminutový jogging nebo svižnou procházku - rozproudí ti krev a vlije do žil energii. Po každém tréninku si dopřej relax (masáž, sprchu, saunu nebo se na pár minut natáhni na gauč).

Pravidelnost

Jez pravidelně v menších porcích. Nevynechávejte snídaně ani lehké svačinky. Plánujte si jídelníček dopředu!

Zpestři si svůj trénink

Jeden den si jdi zaplavat, další den skákej přes švihadlo, pak si vyjeď na kole, zkus lekce zumby, tenisu nebo golfu. Každá nová aktivita je přínosná.

Bavte se!

Užívej si letního počasí. Vyraž si s přáteli pod stan, na procházku s pejskem, zkoušej nové věci, randi. Jednoduše dělej, co Tě napadne.

4. díl Cena zlata ( The Price of Gold)

20. června 2014 v 18:34 | Veronika Srncová |  1.řada Once Upod Time


4. díl Cena zlata ( The Price of Gold)

20.6.2014

Emma se snaží pomoci těhotné Ashley Boyd ze spárů pana Golda, se kterým uzavřela podivný obchod. V pohádkovém světě se dozvíme, jak Popelka přišla k lásce a bohatství.

Seriál zde :

10. díl Straší Srdce (My Haunted Heart)

18. června 2014 v 17:47 | Veronika Srncová |  1.řada I.


10. díl Straší Srdce (My Haunted Heart)

18.6.2014


Do Ravenswoodu přijíždí Hanna a Olivia s Lukem se dozví pravdu ohledně toho, co se stalo jejich otci.

Když se Hanna najednou objeví v Ravenswoodu, musí ji Caleb konečně zasvětit do toho, co se tam děje, protože trvá na tom, že si chce promluvit s Mirandou ohledem toho, že jí Caleba "ukradla." Luke a Olivia se konečně dozví pravdu o tom, co se doopravdy stalo jejich otci a kdo je za to zodpovědný. Když Dillonovi dochází možnosti, uchýlí se k radikálnímu kroku.

A když se Remy ztratí, zbytek "Pětky" se ji zoufale snaží zachránit, což vede k vyostřenému souboji, v němž jsou ohroženy životy všech.


Seriál zde :

8. díl Já budu spát,když jsem mtrvý(I'll Sleep When I'm Dead

18. června 2014 v 17:43 | Veronika Srncová |  1.řada I.


8. díl Já budu spát,když jsem mtrvý(I'll Sleep When I'm Dead )

18.6.2014Remy jde na kliniku a doufá, že se konečně v klidu vyspí a odpočine si. Pak se dozvídá, že její noční můry o Smlouvě začaly dřív, než si uvědomuje. Každopádně se ukazuje, že klinika také není nejbezpečnější místo na spaní.
Olivia zjišťuje díky nahrávce, že o nůž na zahradě se postaral Springer a obává se, že také ví o Smlouvě.
Caleb má soukromou hodinu historie města od pana Price.

Mezitím se Miranda odprostí od pozemku pana Collinse a zjišťuje, jaké další následky její volný pohyb po městě má.

Seriál zde :

Citáty XXIV.

18. června 2014 v 17:28 | Veronika Srncová |  CitátyŽivot je plný zklamání a je to celkem v pořádku. Maso chutná nejlíp po hladu a postel je nejměkčí po těžké cestě.
Jack London
Že nedostaneš vždy, co chceš, je někdy obrovské štěstí.

Nejrychleji se rodí strach."
- Leonardo Da Vinci


Ztratit lásku je strašné. Lže, kdo říká, že smrt je horší.

Život je jak žebřík do kurníku, krátký a posraný.

Každá věc, která se udála ve vašem životě, vás připravuje na chvíle, které mají teprve přijít. Věřte v sebe a ve svou budoucnost."


Člověk má 4 tváře - tu kterou ukazuje, tu kterou si myslí že ukazuje, tu kterou vidí ostatní a tu kterou skutečně má

Nejsem bezcitná..jen se tak občas možná chovám abys neviděl, že mi ubližuješ.


Naučil jsem se dávat. Ne proto, že mám hodně, ale proto, že vím, jaké to je, nemít nic."


Tvůj život možná nyní vypadá jako bouřka, ale vydrž, nemůže pršet navždy.


Vím, že všichni říkají že první láska je ta osoba, se kterou srovnáváš všechny ostatní, ale možná neměli pravdu. Možná tou osobou, kterou srovnáváš není první láska ale tvoje pravá láska. Spřízněná duše


Když není práce protkaná láskou, je zbytečná."
Matka Tereza


Základem je vše strategicky naplánovat:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10334247_578813412238164_5399596741691347483_n.jpg
Neštěstí má tu dobrou stránku, že nás učí poznávat skutečné přátele

Milí Amore!
Poslouchej mě ty hovado okřídlené, když střílíš ty svoje "zamilované" šípy, tak střílej do obou a ne je pořád do mě!
Začít žít nový život nejde, tak alespoň smažeme ten starý a pokusíme se zapomenout.
Nezáleží na tom, kolik chyb jste udělali. Důležité je neopakovat pořád ty samé dokola.Holčičky ve 12-14 letech si píšou statusy "Strašně mi chybí...". Myslí tím mozek, že jo


Je těžké si říct že je konec ale ještě těžší je to říct tomu druhému do očí.protože nikdy nevíš co udělá a jak to veme.


Ďábel to nazývá peklem... Anděl nebem... a lidé? Lidé to nazývají LÁSKA.

Láska musí být vzájemná a když jeden miluje a druhej ne,tak to není láska,to je nějaká sračka


Kdybys byl/a slza v mém oku, nikdy bych neplakala, abych tě neztratil/a! :33

Čekat na toho, kdo nás nemiluje, je jak schovávat se před bouřkou pod stromem...

Každý příběh má svůj konec. Ale v životě má každý konec nový začátek.


Vy jste zvláštní lidé, vy mladí, všichni dohromady. Minulost nenávidíte, přítomností opovrhujete, budoucnost je vám lhostejná."
(E.M. Remarque)

Štěstí leží okolo nás. Je třeba ho jen zvednout."
(E.M. Remarque

Nikdo nám nemůže být cizejší než ten, kterého jsme kdysi milovali."
(Vítězný oblouk)

Když tě někdo opustí, nesnaž se ho nenávidět, ale ukaž mu, že udělal chybuMůj nejdražší spánku. Omlouvám se, že jsem tě jako malý neměl rád. Chybíš mi.


Je smutné, jak rychle se z dvou zamilovaných stanou neznámíBuď v klidu. Pozoruj. Naslouchej. Buď přítomen.
Eckhart Tolle

Nehledej lásku, nech lásku aby si našla tebe. To je ten důvod proč se tomu říká zamilovat se, protože nenutíš samu sebe aby ses zamilovával, prostě se zamiluješ.

Nesnaž se být dokonalý, pro ty nejdůležitější jím jsi


ten pocit když ani nevíš jestli máš brečet ze vzteku nebo ze smutku..Mládí je nejkrásnější částí života.. Škoda, že na to přijdeme až když vyrosteme..možná ten šťastný konec nevyžaduje pana úžasného, možná je to na vás, abyste se sami posbírali a začali znovu. vytvořte si podmínky pro vlastní lepší budoucnost.
možná je tím šťastným koncem to, že jdete dál . .
a možná je happy-end tohle - vědomí, že se přes všechny neopětované telefonáty, bezpočtukrát zlomené srdce, přes všechny špatně načtěné signály, přes všechnu bolest a zklámání, přece jen NIKDY nevzdáte naděje.Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život.Minulost je jako závaží, které si každý vláčí sebou. Zbav se ho."


Já se nevzdávám, ale některé případy jsou samy o sobě ztracené...

Nebojíš se tmy, jen se bojíš, co je v ní. Nebojíš se výšky, jen se bojíš pádu. Nebojíš se lidí okolo tebe, jen se bojíš jejich odmítnutí. Nebojíš se lásky, jen se bojíš, že se bude neopětovaná. Nebojíš se někoho nechat jít, bojíš se jen akceptovat realitu, že je pryč. Nebojíš se zkusit něco znovu, bojíš se jen, že to opět nezvládneš.

Jedného dňa, ti niekto určite poďakuje že si ma nechal len tak odísťMám 207 kostí a ty mi musíš zlomit zrovna SRDCE !:'(

"Osud nám vše vrátí - dobré i zlé."

Medvídci nás neobejmou,ale někdy jsou to jediné co máme...
Nikdo nesetře slzy tak dobře ,jako ten , kdo je způsobil.....♡:'(
Správna žena dokáže všetko zvládnuť sama.
Ale správny muž jej to nikdy nedovolí :


Rozdělení lásky je nespravedlivé někdo jí má moc a někdo zase málo

Bolest hlasitá, je ta nejméně bolestivá.
Bolest tichá, je ta nejbolestivější ...
Jednou přijdeš na to, že nepotřebuješ nic kromě toho, aby tě měl někdo upřímně rád.

sem holka. Přiznávám, že jsem občas příliš dramatická a všechno moc řeším, ale vždy mě to přejde. Přiznávám, že jsem citlivá a rozbrečí mě i blbost. Jsem drzá a nezkrotná. Když se zamiluju, tak se jen tak nedokážu odmilovat. Jenže už jiná nebudu a ty si na to budeš muset buď zvyknout nebo mě nechat být.


Když si konečně uvědomíš, že ti je bez některých lidí líp, tak právě v tu chvíli se chtějí vrátit!

Vždy tu budou lidi, kteří ti ublíží a nebo budou ubližovat, a nebo se v nich proste zklameš. Je len otázkou času, kdy tě podrazí. Nezapomeň ale na to, že vždy tu bude někdo, kdo ti s tím pomůže dál. Častokrát se člověk zklame v osobě, od které to vůbec nečekal. No když chceš žít šťastný život, odpouštěj ostatním rychle, ale počítej s tím,že ti to můžu udělat zas, takže nic dobré od života a lidí nečekej,jen se usmívej.

Nejsi frajer , když hned po tom , co se s ní rozejdeš , utíkáš za jinou a před kámošema hraješ , že tě to netrápí . Frajer jsi tehdy , kdy před kámošema řekneš " Opravdu jsem jí miloval

ím, že to bolí, ale jednou přijdeš na to, že nemá cenu na něj čekat. Každý den se jenom trápíš, pláčeš po nocích a přes den se usmíváš a děláš, že jsi v pohodě, přitom nejsi. Každý den trávíš několik hodin na fb a čekáš jestli ti napíše, ale on nic. Přemýšlíš nad tím, jaké by to bylo, kdyby jste byli spolu, i když je to jen představa. Zapomeň na něj, on ti za tohle všechno nestojí! Jsi mu ukradená, i když to tak v jednu dobu nevypadalo, ale je to tak. Přijde další kluk, třeba to bude ten pravý. Jemu pak dojde, o co přišel a bude litovat, že tě dělá šťastným jiný, ne on. ;) :

Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsmě
:D :D

18. června 2014 v 17:22 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :DObočí některých holek vypadá tak, jako kdyby jejich sponzorem byl Nike


Znáte to taky když chcete něco důležitého udělat a ozve se "STOP" nebo "Crrrrrr" ??? :D
1. díl Ztracená duše

18. června 2014 v 16:54 | Veronika Srncová |  1. řada První Republika


1. díl Ztracená duše

18.6.2014


V úvodním dílu seriálu se seznámíme s početnou rodinou Aloise Valenty. Valentovi se nastěhují se do pražského Podolí, do vily, která patří Léblovým, rodičům Kláry, manželky syna Jaroslava. Obecně se má za to, že manželé Léblovi utekli před osmi lety do Ameriky, protože textilní továrník Lébl zdefraudoval majetek svých zaměstnanců. Ale bylo to skutečně tak? Objasní nám okolnosti útěku Léblových navrátilec ze světa i bojišť první světové války, legionář Vladimír? A co Klára, jeho dávná láska, jak přivítala jeho návrat? Jak a proč se začne rozmotávat tajemné klubko souvislostí?

Seriál zde |:


Krásné a zdravé vlasy i v létě? Není problém

17. června 2014 v 11:29 | Veronika Srncová |  Krása


Krásné a zdravé vlasy i v létě? Není problém

17.6.2014Alespoň jedenkrát týdně bychom měly vlasům dopřát bylinkovou lázeň. Stačí, když před mytím zalijeme hrst bylinek půl litrem vařící vody. Než vlasy umyjeme, odvar se vyluhuje a vychladne. Odvarem potom vlasy polejte a alespoň na chvíli zabalte do ručníku, než si je vysušíte a upravíte. Je potřeba procedúru opakovat pravidelně, aby byly vaše vlasy krásné.


Zázračné bylinky pro krásné vlasy jsou zejména heřmánek a lipový květ pro blond vlasy, kopřiva a březové listí pro jemné vlasy. Černý čaj nebo ořechové listí jsou zase ideální pro brunetky a černovlásky.

Laky na vlasy a tužidla lapají částečky prachu, proto příliš nalakované vlasy vypadají večer matné, jakoby našedlé. Zbytky tužících přípravků spolu s nečistotami nejlépe odstraníme kartáčováním. Ideální je věnovat vyčesávání pět minut denně a používat měkké a pružné kartáče, které vaše krásné vlasy nepoškodí.

Vlasy bychom neměly umývat vodou horkou ani příliš studenou, vlažná voda je nejšetrnější. Velmi důležité je proplachování vlasů na závěr mytí. Nestačí spláchnout je jen na povrchu. Pokud ve vlasech zůstanou zbytky šamponu nebo balzámu, budou druhý den těžké a zplihlé

Kvalitní šampon a balzám udržují optimální hydrataci vlasů. Čím méně je vlasy vysušený, tím více dokáže vzdorovat útokům znečištěného ovzduší. Takový vlas je také pružnější, proto se na rozdíl od vlasu suchého a křehkého neláme. Vyhledávejte vždy kvalitní a šetrnou péči, potom budou vaše vlasy krásné přirozeně.

7 nejlepších diet všech dob

17. června 2014 v 11:24 | Veronika Srncová |  Dieta


7 nejlepších diet všech dob

17.6.2014


Pro každou ženu i muže je těžké udržet si vysněnou váhu. Okolo nás je spousta kalorických pastí, kterým je těžké odolat. Přináším vám 7 zaručených dietních triků, které vám k postavě vašich snů pomohou. Přidejte k těmto dietním zásadám také pravidelný pohyb. Vyzkoušet je můžete hned teď.

SPALOVAČ TUKŮ - ZELENÝ ČAJ

Preferujete čaje před kávou? Tak to je zelený čaj právě pro Vás. Obsahuje méně kofeinu a nacházejí se v něm látky, které dokážou nastartovat spalování tuků.

CHROUPEJTE MRKEV

Patříte mezi ženy, které u počítače či televize neustále něco zobají? Připravte si zásobu mrkvových tyčinek. Můžete je chroupat bezstarostně. Jsou nízkokalorické a obsahují betakarotén, který má vliv na imunitu.

KAŽDOU HODINU SE NAPIJTE

Největší tajemství štíhlé postavy modelek je v tom, že hodně pijí vodu nebo minerálky. Zvyšuje se tak energetický výdej a vaše tělo spálí až o 500 kj denně víc.

SYROVÁTKA NAHRADÍ VŠECHNO

Mátě rádi sladké? Lehká pomoc právě pro Vás. Kupte si osvěžující syrovátkový nápoj. Syrovátka obsahují stravitelné bílkoviny, laktózu a celou řadu vitamínů a minerálních látek. Nápoj je využíván jako podpůrný prostředek při hubnutí, snižování cholesterolu, detoxikaci organismu, při posilování a tvarování svalů. Příjemná koupel si poradí s problémy s pokožkou.

NEVYHÝBEJTE SE RYBÁM

Ve vašem jídelníčku by se měli častěji objevovat grilované nebo pečené ryby. Obsahují jod a prospěšné tuky.

ČOKOLÁDA ALE V MINIPORCÍCH

Čokoláda není tabu, pokud sníte jen jeden čtvereček denně. Vaše štíhlá postava nebude ohrožena. Vyberte si kvalitní druh hořké čokolády a nekupujte si velké tabulky. Snadno vás svedou k mlsání.

KE SVAČINĚ JOGURT

Denně si dopřejte jeden probatický jogurt. Nastartuje trávení a dodá vápník. Tento minerál je pro nás velice důležitý.

Knír-Modní trend

17. června 2014 v 11:20 | Veronika Srncová |  Moda


Knír-Modní trend

17.6.2014


Už jste zaznamenali, že letošní sezonu jsou horkým módním trendem kníry? Této módě podlehly hlavně ženy a dívky. Rozhodně si ale nepěstují strniště pod nosem, kníry totiž nosí jako přívěsky, náušnice, prsteny či brože. Motivy knírů najdete i na oblečení, na krytkách od mobilů, na hrnečcích na kávu nebo na nehtech. Knír už má dokonce i slavná Hello Kitty. Jestli přemýšlíte o tom, že byste svůj outfit doplnili o nějaký ten knírek, přinášíme vám inspiraci.

7. díl Doma, kde je srdce ( Home is where the heart is)

16. června 2014 v 18:31 | Veronika Srncová |  1.řada I.


7. díl Doma, kde je srdce

16.6.2014


Remy se i nadále vypořádává s tím, jaké mají její sny dopady, a otec Caleba se rozhodne, že ho přijede navštívit. V domě Luka a Olivie se mezitím najde něco hrozivého.

Poté, co se objeví něco, jenž je spjato s minulými i současnými událostmi, vpadne do domu Luka a Olivie ravenswoodská policie. Calebův otec se rozhodne zjistit, co jeho syn v Ravenswoodu dělá a co má za lubem. Caleb si pak není jistý, zda chce jeho pomoc, nebo zda chce, aby odjel z města. Remy se nadále stále vypořádává s tím, čeho byla svědkem ve svých snech.

Mezitím se Olivia snaží zvládnout nedávné události a Miranda zjišťuje překvapivé informace o Grunwaldové a o tom, jaké je její spojení s nadpřirozenem.

Seriál zde :

6. díl Obrození ( Revival)

16. června 2014 v 18:21 | Veronika Srncová |  1.řada I.


6. díl Obrození ( Revival)

16.6.2014


Caleb se snaží vypořádat s následky po tom, co nějakou chvíli strávil s Mirandou na druhé straně.

Seriál zde :
https://webshare.cz/#/file/xk59d4544c

5. díl Vyděšení k smrti ( Scared to Death )

16. června 2014 v 18:17 | Veronika Srncová |  1.řada I.


5. díl Vyděšení k smrti ( Scared to Death )

16.6.2014


Parta dělá další děsivé, ale fascinující objevy, když se snaží přijít na to, proti čemu stojí.

Seriál zde :

4. díl Padající sníh ( Snow Fall)

16. června 2014 v 18:14 | Veronika Srncová |  1.řada Once Upod Time


4. díl Padající sníh ( Snow Fall)

16.6.2014


Po Henryho naléhání Emma přemluví Mary Margareth, aby navštvívila Johna Doa (Prince Krasoně), který leží v nemocnici v kómatu, a přečetla mu příbeh z pohádkové knížky. Mezitím v pohádkovém světě se poprvé setká Sněhurka s Princem Krasoněm za velmi nečekaných okolností.

Seriál zde :

Módní triky

16. června 2014 v 11:21 | Veronika Srncová |  Líčení


Módní triky

16.6.2014


Módní triky, bez kterých se neobejdete
Všechny bychom rády vypadaly, jako ženy z titulních stran časopisů nebo jako oblíbené filmové hvězdy. Dokonalá pleť bez jediné nedokonalosti, perfektní linky a dokonalé nehty. Pokud se chcete jejich vzhledu alespoň trochu přiblížit, bez těchto módních triků se neobejdete.

Základem je správné stínování obličeje. Tady máte návod, jak na to.

Aby byla barva laku co nejzářivější, použijte pod barevný lak bílý podkladový lak.

Rozjasňujícím korektorem pod očima neťupkejte ale naneste ho tak, jak vidíte na obrázku vlevo.

Také se věčně trápíte s nedokonalými a napřesnými linkami? Díky tomuto návodu to pro vás příště bude hračka

Pro rozjasnění obličeje použijte rozjasňovací pudr, který naneste na šipkami označená místa.

Používáte kleštičky na řasy? Dejte je chvíli před použitím nahřát, budou fungovat o sto procent lépe.

Konec rtům, které vypadají jako uplácané od jahodové marmelády. Při použití konturovací tužky se držte tohoto návodu a sexy rty jsou na světě.

Co se rtěnkou otisklou na zubech? Příště si po použití rtěnky strčte prst do pusy.

Zaschla vám řasenka? Ještě jí nemusíte vyhazovat, stačí jí na chvilku dát do horké vody.