Květen 2014

Malá holčička navrhuje šaty sama

31. května 2014 v 18:54 | Veronika Srncová |  Moda


Malá holčička navrhuje šaty sama

31.5.2014


Světově proslulá a uznávaná módní návrhářka možná vyroste ze čtyřleté holčičky Mayhem. Její slabost pro módu byla vidět hned od počátku. Při hraní si na princeznu se nikdy nespokojila s koupenými šaty nebo s oblečením své maminky Angie, tak si začala šaty vymýšlet a vyrábět sama (druhý krok vzhledem ke svému věku samozřejmě s pomocí maminky). Některé róby jsou inspirované tím, v čem se celebrity objevují v televizi či časopisech, jiné vznikají podle kousků z přehlídkových mol, ale Mayhem taktéž vytváří zcela originální šaty. S maminkou používají balicí papír, hedvábný papír, dárkové tašky, šátky, tyl, alobal, lepidlo a lepicí pásky. V každém novém kousku se Mayhem nechá vyfotit a podle slov Angie profesionálním způsobem pózuje sama bez toho, aby jí někdo radil.

Čtyřletá holčička navrhuje a vyrábí krásné šaty

Čtyřletá módní návrhářka

Šaty z papíru


Papírové šaty čtyřleté módní návrhářky

Papírové šaty

Šaty z přehlídkových mol

Módní šaty


Čtyřletá holčička navrhuje šaty

Princeznovské šaty

Doma vyrobené šaty z papíru

Dětská návrhářka Mayhem

Holčička Mayhem

Štay z barevných papírů

Mayhem s panenkouNávrhářka při práci

Mayhem vyrábí šaty

Modní trendy plavky na rok 2014

31. května 2014 v 18:49 | Veronika Srncová |  Moda


Modní trendy plavky na rok 2014

31.5.2014


Sportovní look


Milovnice volejbalu, frisbee a jógy, které rády zůstáváte sportovně laděné i u vody - letos je to vaše. Hledejte mezi střihy z jednoho kusu látky, nápadité návrhy a colorblocking.
plavky 2014


Proužky a rovné průstřihy

Čím však letos stoprocentně zabodujete, jsou proužky a rovné průstřihy, dráždící pozorné mužské oči. Příjemné kombinace mohou tvořit s bandeau.
plavky 2014

trendy 2014

Květiny!

Květinový potisk je ideální pro každý typ postavy, nejlépe však bude slušet něžným éterickým vílám.

léto 2014

Balkonetky a bralety

Ať už podprsenka s ramínky či bez, nebo přímo do podoby braletu, s tímto střihem rozhodně letos zazáříte a je velmi pravděpodobné, že jej často uvidíme na plážích v zahraničí.


Háčkované prvky

Ano, je to ten styl, který byl v módě před 30 lety. Módním návrhářům se však z nějakého důvodu zalíbil a v moderním pojetí to nakonec vypadá poměrně zajímavě. Posuďte sami.

plavky 2014

Originální místa a těle vhodná pro tetování

31. května 2014 v 18:44 | Veronika Srncová |  Moda


Originální místa a těle vhodná pro tetování

31.5.2014


Přemýšlíte nad tím, že se necháte tetovat? Pak asi přesně víte, jaké tetování si necháte udělat. A navíc, na jakém místě svého těla. Pokud chcete být originální a zároveň máte oblibu v miniaturním a decentním tetování, přinášíme vám tip na několik neobvyklých míst těla, která jsou pro tetování takřka stvořená.
Svatební šaty, které by chtěla každá

31. května 2014 v 18:39 | Veronika Srncová |  Moda


Svatební šaty, které by chtěla každá

31.5.2014


Vera Wang


Vera Ellen Wang je jedna z nejznámějších módních návrhářek, po jejíž svatebních šatech touží ženy z celého světa. Svou módní základnu má v New Yorku. Vera Wang navrhovala šaty pro celebrity, jako je Mariah Carey, Victoria Beckham, Alicia Keys, Avril Lavigne, Jennifer Lopez, Sharon Stone, Jennifer Garner, Hillary Duff, Kim Kardashian, Michelle Obama nebo Sarah Michelle Gellar. Jejím typickým poznávacím znakem je využívání i jiných barev, než jsou odstíny bílé, jako je například nude nebo červená.
vera wangAngel Sanchez

Angel Sanchez je módní návrhář z Venezuely. Mezi jím oblékané celebrity patří Sandra Bullock a Beyoncé Knowles. Sanchezova tvorba je charakteristická využitím ručně malovaného hedvábíVivienne Westwood

Vivienne Westwood je třiasedmdesátiletá módní návrhářka a business woman, zodpovědná za punkovou a new wave módu. Její svatební kolekce nesou nezaměnitelný rukopis své návrhářky, stejně jako se její šaty pro Carrie Bradshaw staly výrazným prvkem večerního filmu Sex ve městě z roku 2008.
Inspirujte se květinami

31. května 2014 v 18:33 | Veronika Srncová |  Moda


Inspirujte se květinami

31.5.2014Květiny vyjadřují radost, krásu, lásku. Mohla bych napsat spoustu slov, ale důležité je, že květinový vzor letos ovládá každého módního nadšence. Oblečení s květinovým potiskem působí žensky. V krásných květinových šatech oslníte každého muže. Veškerá pozornost bude mířena právě na Vás. Objevujte moderní pohled na cestě zpět do devadesátých let. Nechte se květinami unést.
Talentovaná dívka se mění v monstra a příšery

31. května 2014 v 11:46 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Talentovaná dívka se mění v monstra a příšery

31.5.2014


body art


monstra


příšerybody artbody art
Pařba na třetí

31. května 2014 v 11:38 | Veronika Srncová |  Filmíky


Pařba na třetí

31.5.2014


Snímek "Pařba na třetí" je třetí a poslední film komediální série režiséra Todda Phillipse, produkované společnostmi Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures.

Tentokrát nebude žádná svatba. Nebude ani žádná rozlučka se svobodou. Co by se tedy mohlo pokazit? Film "Pařba na třetí" znovu spojil Bradleyho Coopera, Eda Helmse, Zacha Galifianakise a Justina Barthu v roli Phila, Stu, Alana a Douga. Do hereckého týmu se znovu vrací také Ken Jeong jako Mr. Chow, Heather Graham jako Jade, a Jeffrey Tambor jako Alanův otec Sid. K hvězdnému týmu se navíc nově přidal i John Goodman.

Žánr : Černá komedie, krimi
Vznik- USA
Rok : 2013
Délka : 100 minut

Film zde :


Jak předejít pálení žáhy

26. května 2014 v 19:14 | Veronika Srncová |  Pomoc


Jak předejít

pálení žáhy

26.5.2014

1 Vyladtě si jídelníček


Pžředevším vynechat ostrá jídla, pálivá a omezte tučné, smažené a grilované. Dobře vám neudělá ani čerstvé pečivo, česnek, cibule rajská jablíčka. Z ovoce vynechte citrusové plody. Z nealka nápoků vynechněte nápojům s kyslíčníkem( sodovka). Vhodné jsou potraviny s vysokým obsahem vlákniny ( soja, fazole, hrách, rýže´), kefír, jogurt a rostlinné oleje. Zařazujte nejvíce ovoce a zeleniny ( mrkev, dýně, kořenová a listová zelenina). Hodně pijte, nejlépe stolní vodu bez bublinek. Jídlo si můžete upravit tak, aby bylo lehce stravitelné například ( než budete píct kuře, namažte ho jogurtem). Pak ho omyjte a podávejte podle svého receptu. Nejenže se rychleji opeče,ale i lehce stráví.

2 Jezte pomalu


Každé sousto dobře rozkousejte a rozžvýkejte. Čím déle budete rozmělňovat potravu, tím míň toho sníte. Snížíte tak nárok na nasázení žaludku a budete mít větší šanci vyhnout pálení žáhy.

3 Po jídle se nehýbejte


Když dojíte, počkejte s fyzickou aktivitou, včetně chůze, minmálně 20 minut. Nemusíte si přímo zdřímnout, důležité je, že budete úplně v klidu.

4 Nejezte těsně před spaním


2-3 si jídlo odpustťe. Stejně tak ani nepřemýšlejte o tom, co vás přísští den čeká nebo co se nepříjemného stalo. Snažte se příjemně relaxovat.

5 Spěte na levé straně


Pokud vás pálí žáha v noci, pomůž vám ssi lehnout na levou stranu, radily babičky. Když ležíte na straně, žaludeční kapaliny zlstávají dál v jícnu.

Proč pálí žáha?


Při pálení žáhy dochází k tomu, že si potravu společně se žalud.šťávami se vrací zpátky do jícnu. Někdy i žalud,šťávy. Protože jsou kyselé, dráždí stěny jícnu, a to způsobuje naše potíže. Dlouhodobě způsobuje navracejícíc na žaludečních štáv nejenže není příjemné, je i dokonce nebezpečné. Tohle dráždění může poškodit slizncici na jícnu a vyvovlat vážné onemocnění. Jako je třeba rakovina. pROTO JSOU DŮLEŽITÉ PŘÍZNAKX NEPŘEHLÍŽET.

Co rychle zabere ?


  • Čerstvý ananass
  • Čaj z fenyklu nebo závoru
  • Sklenice vody bez bubline

jAKÉ LÉKX POMÁHAJÍ?


  • Antacida

snižují kyselost obsahu žaludku

  • Protivředová léčiva

snižuje tvorbu žalud. kyselin

Hrůzná antikoncepce

26. května 2014 v 18:38 | Veronika Srncová |  Erotika a sex


Hrůzná antikoncepce

26.5.2014


V dnešní době je celkem běžné, že se většina žen chrání před nechtěným početím antikoncepcí. Bez problémů polykáme "snad" bezpečné pilule nebo užíváme pesary či jiné druhy antikoncepce. Ale jak tomu bylo v minulosti? Znali lidé před několika tisíci lety něco takového? Odpověď zní: "Ano znali". První zmínka o antikoncepci sahá do starého Egypta i Číny. Možná některé způsoby, které jsou tu popsány, se budou zdát až odpudivé, ale co by lidstvo pro trochu zábavy bez následků neudělalo
Čtenářka píše: Hrůzná antikoncepce

Kuličky z trusu

První zajímavosti nám začínají ve starověkém Egyptě. Zdejší ženy se proti neplánovanému početí chránily pastou, která byla vyrobena z krokodýlího trusu. Z pasty vytvořily kuličku, kterou si těsně před pohlavním stykem vsunuly do pochvy. Asi se jednalo o velice "aromatickou kuličku", ale uvedená antikoncepce byla účinná. Krokodýlí trus dokázal vytvořit hodně kyselé prostředí a to spermie nemají rády.
Kousek vlny, která byla napuštěna medem a posypána práškem z datlí a akátu byla také dobrým zabijákem spermií. Jednalo se o tampon, který sloužil také jako osvědčená antikoncepce v dávném Egyptě. Vzniklá sloučenina kvasila a tím pádem vytvořila nám již dobře známé kyselé prostředí.
Tampony napuštěné olivovým olejem, medem, cedrovou pryskyřicí nebo citronovou šťávou slibovala spolehlivý účinek a to i v antice

Rtuť nebo olovo?

Stará Čína nabízela jistě nepřeberné množství ochrany před nechtěným početím, ale historicky nejznámější variantou bylo pití horké rtuti nebo olova. V tomto případě opravdu početí nehrozilo, jelikož žena mohla být ráda, že tento proces vůbec přežila.

Pohádkové představy

I středověk nabízel různé antikoncepční rozmanitosti. Třeba pít vodu z nádoby, kde si kovář chladil kleště. Voda se pila před pohlavním stykem a měla zaručit bezpečný sex (a určitě také zdravotní potíže). A co třeba plivnutí žábě do tlamy, zajímavá metoda antikoncepce, ne? Když žena při menstruaci třikrát po sobě plivla žábě do tlamy, měla jistotu, že celý rok neotěhotní. Nevím, jestli litovat žáby nebo ženy, které na ně doslova pořádaly hony.
Další ze způsobů byla různá zaříkávadla, smotky ovčí vlny napuštěné vínem, bylinné výplachy po styku, žebro černé kočky, které měla žena při styku u sebe, kýchání a křičení, při vypuzování spermatu, vkládání půlky citronu do vagíny a různé lektvary.
Ženy se dokázaly chránit i nitroděložně. Do dělohy si nejprve zaváděly kamínky, později se metoda šířila celým světem a kameny byly nahrazeny zlatem nebo stříbrem.

Kondomy

Od 16. století se snažili i muži. O vznik první mužské ochrany se zasloužil Gabriel Fallopius, jednalo se o pouzdro z lněného plátna napuštěného olejem. O něco později se začala používat zvířecí slepá střeva. Kondomy, ale zřejmě vznikly již o několik století dříve.
V antickém Řecku si muži sedali do horké vody těsně před stykem. Tato metoda fungovala jen z části, obecně ale víme, že vyšší teplota a časté koupání v horké vodě způsobuje komplikace s mužskou plodností.

Některé způsoby antikoncepce byly opravdu pohádkové a některé slibovaly spolehlivý účinek. Každopádně ochranu před početím užívaly pouze některé ženy, většina z nich se snažila zplodit s manželem co nejvíce dětí a to nejlépe syna.

KAŽDÁ Z NÁS CHCE TRVALÝ VZTAH !

25. května 2014 v 11:28 | Veronika Srncová |  Láska ( web)


KAŽDÁ Z NÁS CHCE TRVALÝ VZTAH !

25.5.2014


Když se řekne vztah, mnohým z nás se naježí chlupy po celém těle a rychle se snažíme převést myšlenky jinam. Není to proto, že by se souhra mysli, duše i těla mezi mužem a ženou měla rovnat katastrofě. Je to proto, že taková souhra nebo spíš nesouhra nám už jednou či víckrát dokázala pěkně zamotat hlavu a v horším případě i zlomit srdce. To si potom každý pod slovem vztah raději odfrkne a se slovy "To není nic pro mě" se pousměje a dělá, že něco takového přece není k životu potřeba.


Opak je ale pravdou. Každá z nás, ať už milujeme večírky, flirt nebo sex na jednu noc, ve své podstatě jen hledáme toho pravého, se kterým bychom byly schopny žít. A není na tom vůbec nic divného, nebo prapodivného. Vychází to z čistého ženského instinktu najít svého ochránce, a muže co nás dokáže zajisti

Takže jak to tedy vlastně s námi ženami je? Umíme milovat věrně a dokonce života? To už musíte posoudit sama, jisté ale je, že pokud najdete (a nemusíte hledat v pravém slova smyslu, může si najít on Vás) toho svého pana Božského, se kterým Vám bude skvěle, a budete šťastná, držte se ho. I kdyby to mezi vámi dvěma nevyšlo, pořád máte útěchu, že zadané ženy přitahují muže jako mucholapky mouchy, proto není někdy proti pravidlům si trošku zažertovat, a až se Vás muž na večírku otáže "Slečno, a jste zadaná?" ho trošku poškádlit malou lží, která ještě nikdy nikomu neublížila. Ale pozor! Platí jen na jeden večer, no umíte si představit s takovým mužem strávit pak celý život?!

Koneckonců, lepší je svou pravou lásku nehledat a vyčkat až přijde sama za přízně osudu či momentu být na správném místě v tu správnou dobu

25 hřejivých faktů o lásce

25. května 2014 v 10:34 | Veronika Srncová |  Láska ( web)


25 hřejivých faktů o lásce

25.5.2014


1. Příklady monogamie naleznete po celé zvířecí říši. Monogamní páry tvoří například labutě, tučňáci, vlci, gibboni, kachny, lišky a orli.

2. Potřeba lásky je pritimitivní a biologická, stejně jako hlad a sex.

3. Mazlení v mozku vyvolává stejné neurologické reakce, jako braní prášků proti bolesti.


4. A zamilovanost na nás má podobné neurologické efekty jako kokain. V obou případech se jedná o zahlcení mozku dopaminem. Čím více dopaminu, tím více "sjetí" se cítíme.
láska

5. Zda k dotyčnému něco cítíme, obvykle poznáme do čtyř minut.

6. A toto zjištění je založeno zejména na jeho řeči těla. Konkrétně: 55 % řeč těla, 38 % tón hlasu a jen 7 % podle toho, co dotyčný říká.

7. Snaha o utajení nového vztahu zvyšuje jeho romantičnost.

8. Když se dva zamilovaní lidé dívají jeden druhému do očí, jejich srdeční tep se začíná synchronizovat.

9. A když se díváme na milovaného člověka, naše zorničky se rozšiřují.

10. Když spolu dva cizí lidé komunikují a udržují oční kontakt, mohou se do sebe zamilovat. Potvrdil to experiment, který usadil několik lidí, kteří se vzájemně neznali, do jedné místnosti po 90 minut. Jejich úkolem bylo spolu hovořit o intimních věcech a udržovat oční kontakt. Velká část z nich reportovala zalíbení ve svých protějšcích a dva z nich o půl roku později slavili svatbu.

11. Když se díváte na svou novou lásku, váš mozek potlačuje instinkt vynášet kritické soudy na její hlavu.

12. Když nám lidé, které máme rádi, vyjadřují vděk, způsobuje to v našem nitru bouři štěstí.

13. Láska také uvolňuje hormon serotonin, který přeneseně způsobuje posedlost partnerem.

14. Lidé se průměrně sedmkrát zamilují, než naleznou životního partnera.
fakta o lásce

15. Muž průměrně stráví rok zíráním na ženy.

16. Lidé se zdravým sebevědomím mají delší a spokojenější vztahy.

17. Statisticky jsou to častěji muži, kdo první řekne "miluji tě".

18. A studie také potvrzují, že co se týče rozchodu, muži jsou na tom emocionálně hůře, než ženy.

19. Pokud se s někým poprvé setkáte v nebezpečné situaci, máte větší šanci na zamilování se.
o lásce

20. Takzvaný pocit motýlků v břiše je stres způsobený adrenalinem.

21. Stejně tak reálná je i bolest, způsobená smutkem; jedná se o silnou aktivitu mozku spojenou s fyzickou bolestí.

22. Podobně bylo prokázáno, že pokud trpíte bolestí z nějakého zranění, pohled na fotografii vaší milované osoby může tuto bolest snížit.

23. Stejně tak může fyzickou bolest zmenšit držení za ruce.
láska fakta

24. Tvrdí se, že muži, kteří každý den ráno políbí svou ženu, žijí o pět let déle než ti, kteří svou ženu ráno nepolíbí.

25. A závěrečný fakt, na který si musíte udělat názor sami: PornHub.com je 78. nejnavštěvovanější webovou stránkou na světě. Každý den.

6 tipů čím NAHRADIT maso

24. května 2014 v 17:24 | Veronika Srncová |  Strava a pitní režim

6 tipů

čím

NAHRADIT

maso

24.5.2014

1. Seitan:

z pšenice

Seitan je v podstatě rotlinná koncetrována bílkovina vyrobená z mouky, respektive z pšenice. Je velmi výživný. Skro se hodí ke všemu. Do gulášů, jako plátek masa ke svíčkové, nebo jako způdob ke dršťkové polévce a podobně. Hodně oblíbený je seitan jako náhražka v čínských, vietnamcích a thajských pokrmech.

2. Tofu :

je bez tuku

Tofu je velmi dobrá potravina ze sóji. je z Číny, kde patří mezi tradiční pokrmy. Jde vlatně o sójový tvaroh, cennou sójovou bílkovinu, která může nahrazovat maso. Kromě zmíněnýchbílkovin obsahuje i hodně vitamínů skupiny B, spoustu minerálů ( vápník, hořčík, železo). Výhodou je, že v sobě nemá prakticky žádné tuky a cukry, Dá se různě ochucovat zeleeninou, bylunkami, česnekem, dá se udit a podobně.

3. Tempeh:

vlákniny a béčko

Je moc dobrý a mezi lidmi se mu také říká sójový hermelín. Tempeh obsahuje velké množství bílkovin, vitamínu, minerálů, včertně bé dvanátky, která se prakticky v rostliném stravě nevyskytuje. Tahle dobrota původně pochází z Indonésie, ale dnes je k dostání v každém obxhodě s biopotravinami. Dá se koupit v nejrůznějšívch formách ( syrový nebo už nějak zpracovaný). Třeba marinovaný, smažený jako řízek, uzený a podobně. jeho používání je opravdu veliké. Dá se říct, že výživově v kuchyňské přípravě velmi dobře nahrazuje maso .Patří mezi nejchutnější masový náhražky.

4. Ceria:

má hodně bílkovin

Je to jedna z celé řadě potravin, které jsou vyráběny z obilnýxh bílkovin, U nás zrovna nepatří mezi nejznámější, ale seženete ji v bioobchodech. Jaké je její složení ? Obsahuje lepek, směs různých obilovin, sójovou omáčku, sůl, různá koření, olej papriku. Je vynikající za studena. Da se ale upravit tepelně, podobně jako tofu. JEJÍ DALŠÍ Plus ,že obsahuje minimum tuků a sacharidů. Hlavní bonusem cérie je vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Není ale vhodná pro celiaky, protože jak už jsme zmínili, obsahuje lepek.

5. Robi maso:

vypadá jako maso

Je ze všech náhražek nejpodobnější k masu. Má také podobnou konzistenci. Jinak je to naprosto jiná potravina. Vyrábí se totiž z pšeničmích klíčků a červené řepy. Dá se používat na desítky způsobů a zácházet s ní můžete jako s masem( od smažení po nakládání do marinád). Koupit se dá chlazené, nakrájené na nudličky nebo plátky. Obrovskou výhodou je, že neobsahuje tuk a choletrol. O tom víc je v něm kvalitních rostlinných bílkovin.

6. Šmakoun:

bez tuku, lepku i chilesterolu

Vyrábí se z vaječních bílků, takže vegani ho jíst nebudou. Na druhou stranu je v nich hodně živočišních bílkoin a přitom člověk není maso ze zvířat. To je důležitý argument hlavně pro ty, kteří nejedí maso z etických důvodu. Šmakoun neobsahuje tuk, lepek ani choleterol. Je asi nejvhodnější náhražka masa, když držíte přísnou redukční dietu. 100 gramů šmakouna obsahuje 200Kj. To je opravdu málo . Dá se připravoat jako klasická česká, tak i jiná kuchyně ( italská, čínská, thajka....).

všící smrdíte

24. května 2014 v 16:49 Zajímavůstky o zdraví
všící smrdíte

Diagnóza napsaná ve tváři

23. května 2014 v 19:23 | Veronika Srncová |  Zajímavůstky o zdraví


Diagnóza

napsaná

ve tváři


" Neplaště zbytečně"


Když se nad tím zamyslíte, není to nic k nevíře. Vše, co se děje v našem v těle, přece navzájem souvisí. Někdy jsou potíže dobře viditelné. Když nás trápí horečka, máme zkleněné oči. Když trpí naše játra, zežloutne nám například kůže mezi obočím apod.

Změny v obličeji,
podle kterých se dá určovat naše zdraví


  • vrásky
  • skvrny
  • ekzémy a vyrážky
  • bolesti různých míst

1. Ledviny


Jejich stav poznáme především v oblasti brady. Citlivá, napjatá nebo svráštilá kůže v této zóně může znamenat, je potřeba ledviny pročistit. Detoxidačních metod jsou desítkY, od pití očistných čajů až po různé diety.

2. Plíce


Když máme citlivé tváře až po uši, jde především o pocit určité bolesti pod tlakem prstů a dlaní. Měli bychom například přestat kouřit nebo si zajet na prodloužený víkend na hory.

3. Rozmnožovací orgány

Viditelná vyrážka, skvrny, pupínky ( nejde o akné), zarudnutí nebo šupinatnění kolem úst by nás mělo vyprovokovat zajít za gynekologem ( muži by se měli nechat vyšetřit prostatu).

4. Průdušky


Suchá zarudnutá kůže nosních dírek nejčastěji svědčí o potížích s průduškami. Může jít o astma, alergie na pyl nebo obyčejný zánět viroźy ( to pak odezní po uzdravení).

5. Srdce


Když má někdo zarudlou špičku nos, může to znamenat potíže se srdcem. Není od věci, aBYCHOm si nechali změřit tlak a natočit EKG. Dělají to i praktičtí lékaři.

6. Žaludek


Boule, fleky, zarudnutí, pobolívání střední části nosu, to vše znamená, že můžeme mít potíže ze žalůdkem. Hodilo se nám možná málo stresu, zdravější strava, případně dieta.

7. Slinivka


Potíže s ní se projeví zvýšenou citlivostí a kožními změnami ( zarudnutím, prasklinkam a podobně kolem kořene nosu)-

8. Ledviny


Probémy s ledvinamise objevují především otoky a ováčky pod dolními víčky. Omezujte alkohol, pijte čistou vodu a detoxikační čajové směsi.

9. Játra


Svědění, zarudnutí, nažloutlá barva kůže, fleky to vše může svědčit otom, že játra potřebují ozdravit. Dají si pročitit zdravou stravou, omezením alkoholu, detoxidační dietou, čajem, ....

10. Tlusté střevo


Je zóna je na spáncích. Kůže může být popraskaná, horká, zrudlá, nebo si jen můžou objevit skrvnky. Je potřeba přidat vlákninu, ubrat tučné maso a uzeniny.

15 triků jak přelstít hlad

23. května 2014 v 18:50 | Veronika Srncová |  Dieta


15 triků jak přelstít hlad

" Budete se smát, ale funguje to "


1) Ať v nich nestojí lžíce

Máte rádi husté a přesnídávkové polévky s jíšky? Máte špatnou zprávu: tloustnete po nich. No mouku při dietách zapomeňte. Dejte do ní třeba brambory, rýže, bulgur, kukskus zrátka néé mouku. Po té se vážně kyne. Ideální je, když polévku, nejlepší vývar, zahustíte zeleninou. Žádné nudle, noky, ale spousta zleeniny. Jakou kdo má rád.

2) Kedlubnu s sebou

Nejen při dietě je rozumné nosit sebou syrovou kedlubnu ale i jinou syrovou zeleninu ( očištěnou a okrájenou mrkev, celer, okurku, rajčata, papriky...atd). Když vás přepadne hlad, nemusí e ho zahánět hamburgrem nebo chlebíčkem. Sáhněte do kabelky a chroupejte.

3) Tlačte si bod pod nosem

Na tělě existují speciální body. Když zmáčkente, hlad a mlsná poleví. Ten první je přesně uprostřed mezi nosem a horním rtem. Položte si na toto místo prst a mačkejte ho jednu minutu. Druhá je na ušním lalůčku. Ten se namačká pravém prstem na levém uchu, a levým prstem na pravém uchu. Zmáčkněte ho 3x za sebou.

4) Vyhněte se oranžové barvě

Pokud máte oranžovou barvu, musíte počítat s tím, že budete stále hladoví. Oranžová totiž vyvolává chuť. Přesně, to co nechceme. Nevadí oranžová na oblčení, nábytku nebo zdi. Nejhorší je mít oranžvou kuchyň nebo talíře. Naopak chuť odlamuje modrá barva.

5) Čichtejte vanilku

Modelky, které si nemlžou dovolit ani gram tuku navíc, mají velmi speciální trik, když chtějí zahnat chuť k jídlu. Nosí sebou v lahvičce vanilkovou tinturum ke které se přivoní. Údajně pak hlad ustoupí. Tintura se dá koupit na webu nrbo v bioobchodech.

6) Bojovník mentol

Dobrým likvidátorem neodolattelného hladu je mentol . Tedy přesně ment.příchut. Když máte hlad, žvýktejte men.žvýkačku bez cukru, nebo si ústa vypláchněte ment.ústní vodou. Pomáhá to neutralizovat chuť na sladké a tučné jídlo.

7) Minerální terapie proti hladu

Velkou chuť na pamlsky a sladký má nedostatek hořčíku. Kupte si minerálku, která je obsahuje, a po troškách ji během dne popíjejte.

8) Myslete na hubené

Třeba na děti, na dobrý film, který jste viděli, nebo jen spořádejte své sny. Hodně pomáhá ( platí to pro ženy) si ve slabé chvilce otevřít módní časopis, ze kterého si usmívají štíhlé krasavice.

9) Čtěte vtipné knížky a smějte se

Na mlsnou platí i smích, který údajně v mozku aktivuje centra tlumící hlad.

10) Smažte bez tuků

Když člověk drží dietu, má jako na potvoru chuť na něco tučného ( a nezdravého). Pořidtě si nerezovou teflonovou pánev a můžete si dovolit občas i smažené dobroty. Prostě je připravujte bez tuku.

11) Před nákupem se najezte

Jít nakoupit jídlo ve chvíli, kdy máte hlad, je chyba. Nakoupíte kdeco, včetně různých pamlsků. Myslete na pravidlo ( co není doma, to se nesní). Je dokázáno, že nejedení lidé nakupují méňě a rozumněji.

12 ) Djete si černou jako bota

Je doslova dietním fenoméem a legendou, že když hubneme, míváme chuť na čokoládu. nĚKDY TAK VELKou, že nejde odolat, a hotovo- V tom případě se netýrejte se a dejte si. Ale tmavou, s co nejvyšším obsahem kakaa, nejmn=ně 70 =. Můžete to udělat i tak, že čokoládu rozmícháte v horkém nízkotučném mléce a osladíte vše stevii ( 100= přírodní sladidlo, seženete ho v bioobchodech).

13) Televize v pohybu

To znamená, že máte při koukání cvičit. Naprosto ideální je rotoped. I kdyby jste se na něm měli jen šourat, je lepší než mlsat brambůrky. Dobré jsou i cviky vleže na gauči ( třeba kmity nohou apod.)


14) Co sníte, to si zapiště

Kupte si diář a týden zapisujte všechno, co sníte. Ale opravdu všechno, nevynechejte ani čtvrtku jablka. Pak si to celé přečtěte. Bude to asi překvapení, kolik nesmyslů a pamlsků se za 7dní stihli zblaštit.

15) Pravidlo pěti

Máme na mysli staré dobré pravidlo pšti jídel denně. Možná, ho podceňujete. V tom případě se vám bude hubnout těžko . Jíst pravidelně v menších porcích, naložený na malých talířcích, ta totiž zabírá.10. díl Kouzla po škole (After School Special)

23. května 2014 v 18:08 | Veronika Srncová |  4. řada


10. díl Kouzla po škole (After School Special)


Rebekah, která se nečekaně objeví na Mystic Fallské střední, nemarní časem a snaží se vynutit od Stefana, Eleny a Caroline odpověď na otázku, jak jde pátrání po léku, což vede k šokující zprávě od Eleny. Když Bonniin otec, Rudy Owens, přijme roli zastupujícího starosty, stanoví si prioritu ochránit svou dceru, která s jeho náhlou potřebou sehrát roli v jejím životě, není tak úplně spokojená. Profesor Shane dál povzbuzuje Bonnie v důvěře ve své schopnosti, ale brzo se ocitne v nebezpečí, když odhalí příliš mnoho nesprávné osobě. Později Caroline dělá, co může, aby po násilném střetu utěšila Tylera. Mezitím, u jezera, Damon a Matt trénují Jeremyho, čímž se ho snaží připravit na cestu lovce, ale Klaus je s jejich pokrokem netrpělivý a tak se do toho vloží, aby celý proces urychlil.

Seriál zde :

9. díl Tichá noc (O Come, All Ye Faithful)

22. května 2014 v 18:45 | Veronika Srncová |  4. řada


9. díl Tichá noc (O Come, All Ye Faithful)

22.5.2014Jak ulice Mystic Falls naplňují oslavy jako ze země říše snů, Stefan a Caroline se neshodnou s Tylerovými plány pro Klause a jeho křížence. Když Caroline navrhne řešení jejich problému, Hayley dramatickým způsobem ukáže, že s tím rozhodně nesouhlasí. Později, Klaus objeví něco, co vede k chaosu a násilí. Mezitím, Elena a Damon odcházejí do chaty u jezera, aby pomohli Jeremymu přemoct některé jeho nebezpečné vnitřní démony. S pomocí přispěchá i Bonnie a profesor Shane, který odhalí kus dávné historie, která nechá všechny bez řeči.

Seriál zde :8. díl Upírská oddanost (We'll Always Have Bourbon Street)

19. května 2014 v 19:23 | Veronika Srncová |  4. řada


8. díl Upírská oddanost (We'll Always Have Bourbon Street)

19.5.2014


Když Stefan konfrontuje Damona svým podezřením, které ohledně Eleny má, nemá Damon jinou možnost, než pomoct Stefanovi v pátrání. Hledající po odpovědích, navštěvují Damon a Stefan současná New Orleans, aby zjistili, jestli dokáží najít kohokoli, kdo si pamatuje události z jejich poslední návštěvy v roce 1942. To vše zahrnuje i jednu z Damonových bývalých lásek Charlotte. Elena, Caroline a Bonnie mají dívčí noc, když jsou bratři Salvatorové mimo město a když jim Elena sdělí šokující novinku, emoce se značně vystupňují. Na Hayleyno naléhání Tyler konfrontuje jednoho z Klausových hybridů, Kimberly, ale situace se rychle přiostří. Nakonec, Damon čelí srdceryvnému rozhodnutí.

Seriál zde :

:D :D :)

19. května 2014 v 19:13 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D

v

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=454401221361330&set=a.261032854031502.1073741827.231130953688359&type=1&theater
v4
Když na mě sahne holka začíná mi svědět nos a potom si ho začnu škrâbat. Všichni kolem mají ze mě srandu.7. díl Pouto s bratrem (My Brother's Keeper)

19. května 2014 v 18:43 | Veronika Srncová |  4. řada


7. díl Pouto s bratrem (My Brother's Keeper)

19.5.2014- Caroline dělá, co může, aby tu byla pro Stefana a Elenu během jejich těžkého období. Damon se snaží přesvědčit Stefana, aby mu pomohl odhalit motivy profesora Shanea, ale Stefan je rozhodnutý pokračovat v jiném - Klausově - plánu. Jak se blíží každoroční soutěž krásy Miss Mystic Falls, tak Elena a Caroline poskytují April radu, jaké šaty si obléct. Tyler a Haley zatím spolupracují na tajném projektu. Damon konfrontuje profesora Shanea svým podezřením. Vyplašený vidinou z nočních můr, které má, se Jeremy obrátí na Matta pro pomoc, ale situace se vystupňuje dřív, než kdokoli čeká.

Seriál zde :

Fotky oblečeného lidského těla

19. května 2014 v 9:51 | Veronika Srncová |  Moda


Fotky oblečeného lidského těla

19.5.2014
Tělo

Tělo

Sladký život

19. května 2014 v 9:42 | Veronika Srncová |  Moda


Sladký život

19.5.2014


Sladký život

Sladký život

Sladký život

Sladký život

Sladký život

Sladký život

Sladký život

Dénimové blues

19. května 2014 v 9:41 | Veronika Srncová |  Moda


Dénimové blues

19.5.2014


Denimové blues

Denimové blues

Denimové blues

Denimové blues

Denimové blues

Bohémská rapsodie

19. května 2014 v 9:38 | Veronika Srncová |  Moda


Bohémská rapsodie

19.5.2014


Bohémská rapsodie

Bohémská rapsodie

Bohémská rapsodie

Bohémská rapsodie

Bohémská rapsodie

Košile

19. května 2014 v 9:36 | Veronika Srncová |  Moda


Košile

19.5.2014


Košile

Košile

Košile

Košile

Košile

Košile

Fotky- Amaterské

19. května 2014 v 9:28 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Fotky- Amaterské

19.5.2014

6. díl Šílenství (We All Go a Little Mad Sometimes)

18. května 2014 v 16:57 | Veronika Srncová |  5.série


6. díl Šílenství (We All Go a Little Mad Sometimes)

18.5.2014


Otřesné halucinace zanechají Elenu vyvedenou z míry a zmatenou a způsobí, že učiní nebezpečnou chybu. Potom, co předá Stefan určité znepokojující zprávy o Eleně, bere Klaus věci do vlastních rukou. Profesor Shane odhaluje příběh starodávného čarodějnictví Damonovi a Bonnie. S Klausovou a Stefanovou pomocí, začíná Jeremy novou kapitolu svého života. Nakonec učiní Elena bolestivé osobní přiznání Stefanovi a Matt sdělí Damonovi nové překvapivé informace o profesoru Shaneovi.

Seriál zde :

22. díl Home ( Domov)

18. května 2014 v 14:08 | Veronika Srncová |  5.série


22. díl Home ( Domov)

18.5.2014


Damon, zlomený nečekanou tragédií, je nucen se soustředit, aby se držel pohromadě, zatímco tlačí Bonnie dále, než kdykoliv dříve, aby našla způsob, jak zastavit rozpad Druhé strany. Elena vezme věci do vlastních rukou a požaduje, aby jí Liv a Luke pomohli, ale Liv odmítá spolupracovat, dokud ji Caroline nedodá osobní motivaci. Šerifka Forbesová je zděšena, když Markos použije proti Tylerovi/Julianovi násilí, aby dokázal, že Mystic Falls je teď pod kontrolou Poutníků. S novou informací od šerifky, přichází Damon s nebezpečným plánem, který závisí na přesném načasování Jeremyho a Matta. Livina odměřená poznámka ohledně Stefana vyvolá u Caroline nečekanou emocionální odezvu. Jak se stav Druhé strany horší, Bonnie využije příležitosti, aby vyrovnala staré skóre. Nakonec, Damonův plán způsobí v Mystic Falls masivní explozi a každý jsou ponechán ve zmatku a zanechává za sebou stopu hrdinství, oběti, úlevy a zoufalstv
Seriál zde :
Jak porodit a nezbláznit se (2012)

18. května 2014 v 13:03 | Veronika Srncová |  Filmíky


Jak porodit a nezbláznit se (2012)

18.5.2014


Žánr: komedie, drama, romantický
Země: USA
Rok: 2012
Délka: 110 min

Film zde :

Komedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání. Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison) přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její manžel Gary (Ben Falcone) se snaží, aby ho nepřeválcoval vlastní otec alfa samec (Dennis Quaid), který čeká dvojčata se svou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kednrick) a Marco (Chace Crawford) se musí poprat s otázkou: Co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby adoptovala dítě. Její muž Alex (Rodrigo Santoro) si tím nápadem není tak jistý a snaží se svou paniku zklidnit ve skupince zasloužilých otců, kde platí základní pravidlo: "Žádné odsuzování!" Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě.
Film Jak porodit a nezbláznit se byl zrozen ze světového bestselleru Co čekat v radostném očekávání, kterého se prodalo přes 35 miliónů knih.5. díl Vrah (The Killer)

16. května 2014 v 18:56 | Veronika Srncová |  4. řada


5. díl Vrah (The Killer)

16.5.2014


Stefan a Klaus zformují složité spojenectví, aby se pokusili a zadrželi nebezpečí, které Connor pro město představuje. Když Connor vezme Jeremyho, Matta a April jako rukojmí, které drží v Grillu, Stefan a Damon se neshodnout na tom, jaký by byl nejlepší postup a Elena je opět chycena mezi dvěma bratry. Situace rychle nabere násilný obrat, když Klaus pošle Deana, jednoho ze svých hybridů, aby se Connorovi postavil. Caroline je překvapená, když v Lockwoodské vile najde Hayley. Mezitím profesor Shane pracuje s Bonnie, aby ji pomohl překonat její strach a vinu.

Seriál zde :
¨¨
4. díl Bratrstvo pěti (The Five)

15. května 2014 v 19:05 | Veronika Srncová |  4. řada


4. díl Bratrstvo pěti (The Five)

15.5.2014


- Damon jde s Elenou a Bonnie navštívit Whitmorskou vysokou, kde profesor Shane přebírá třídu Okultní studie, kterou dříve vyučovala Bonnieina babička. Na vysokoškolském divokém večírku v převlecích, využije Damon příležitosti, a dá Eleně lekci, jak si správně vybrat oběť. Rebečin pokus koupit Mattovo odpuštění naprosto ztroskotá, ale vzápětí ji zaujme Klausova nečekaná zpráva. Když se Stefan ptá Klause na Connorovy motivy, odhalí mu Klaus střet s mocnou skupinou upířích lovců před dávnou dobou, ale je to Rebekah, která svěří Stefanovi informaci, která mu vyrazí dech.

Seriál zde :


3. díl Vztek (The Rager)

15. května 2014 v 18:33 | Veronika Srncová |  4. řada


3. díl Vztek (The Rager)

15.5.2014


Conor pokračuje ve svém pátrání, aby odhalil tajemství Mystic Falls a pokouší se přesvědčit Jeremyho, aby s ním spolupracoval. S pomocí doktorky Fellové, Damon a Klaus zpovídají Connora, ale konflikt nabere smrtící obrat. Snažíc se udržet svůj život tak normální, jak to jen jde, je Elena odhodlaná pokračovat ve svém posledním ročníku na Mystic Falls High s Mattovou a Carolininou podporou. Rebečin příjezd do školy ale ztíží Eleninu snahu kontrolovat svůj hněv, rychle ale zjistí, že střet s Rebekou by mohl být velmi nebezpečný. Později si Rebekah uvědomuje jak je opuštěná, a tak se spřátelí s April. Stefan vezme Elenu na vzrušující jízdu na motorce, ve snaze ukázat jí, že život může být stále zábava. Tylera poctí návštěvou Hayley, vlkodlakčice, která mu pomohla přestát utrpení, když se snažil zlomit své pouto ke Klausovi. Mající obavy jak o Elenu, tak o své vlastní emoce, se Stefan obrací k soucitné Caroline pro radu.

Seriál zde :
2. díl Rozloučení (Memorial)

14. května 2014 v 19:03 | Veronika Srncová |  4. řada


2. díl Rozloučení (Memorial)

14.5.2014


Elena se snaží vyrovnat s extrémními změnami, které jsou součástí upírství a Stefan a Damon se téměř poperou, když se hádají o tom, co je pro Elenu nejlepší. Damon se rozhodne pomoct Eleně po svém a požádá ji, aby to Stefanovi neříkala. Cizinec, Connor Jordan, přijíždí do města a začne šerifku Forbesovou a starostku Lockwoodovou zpovídat. Connorovy činy rychle přesvědčí Stefana, že mají co dočinění s nebezpečným lovcem upírů. Jeremy a Matt jsou překvapení, když vidí April, dívku, kterou znávali, a která se zapisuje na Mystic Fallskou střední. Na městském shromáždění nad sebou Elena téměř ztratí kontrolu, ale Caroline zasáhne a pomůže jí. Nakonec se Damon svěří se svými city nečekanému příteli.

Seriál zde :
1. díl Proměna (Growing Pains)

13. května 2014 v 19:05 | Veronika Srncová |  4. řada


1. díl Proměna (Growing Pains)

13.5.2014


Elena se probouzí ráno po nehodě a zjišťuje, že věc, která jí naháněla hrůzu, se stala skutečností - zemřela s upíří krví ve svém systému a teď musí projít hrozivou proměnou a stát se upírem … nebo čelit jisté smrti. Stefan slíbí Eleně, že s Bonnie vyčerpají každou možnou cestu, jak ze situace ven. Damon je ale na Stefana naštvaný, že vůbec v první řadě nechal Elenu zemřít. Bonnie zaplatí strašnou cenu za její pokus změnit Elenin osud, zatímco Damon si vybíjí svou frustraci a vztek na Mattovi. Ve výjimečném okamžiku soucitu je Rebekah hluboce dojata Stefanovou a Eleninou vzájemnou oddaností. Nakonec pastor Young a členové městské rady začnou shromažďovat upíry a jejich spojence, což vede k nečekané tragédii.

Seriál zde :22. díl Zesnulý (The Departed)

12. května 2014 v 19:37 | Veronika Srncová |  3.série


22. díl Zesnulý (The Departed)

12.5.2014


Odhodlán ochránit svou sestru, učiní Jeremy rozhodnutí, které změní naprosto vše. V drsné realitě její současné situace, Elena touží po jednodušších časech, když byli její rodiče a teta Jena stále na živu a její největší starostí byl její vztah s Mattem. Stefan a Damon spolu kvůli úkolu opouštějí Mystic Falls, ale brzy se rozdělí, když Elena jednoho z nich potřebuje. Caroline a Tyler jsou nuceni učinit život měnící rozhodnutí. A nakonec Bonnie uzavře tajnou dohodu, která má srdcervoucí následky.

Seriál zde :


21. díl Před soumrakem (Before Sunset)

11. května 2014 v 19:21 | Veronika Srncová |  3.série


21. díl Před soumrakem (Before Sunset)

11.5.2014


Klaus dál jedná podle svého záměru opustit s Elenou město, ale setká se s odporem od překvapivého nového nepřítele. Bonnie přivolá Abby, aby jí pomohla s obtížným kouzlem. Když se události vymknou kontrole, Elena musí ochránit Caroline a Damon a Stefan získat Tylerovu pomoc. Mezitím Bonnie a Jeremy podstoupí děsivé riziko, aby se ujistili, že bude její kouzlo efektivní. Damon a Stefan mají překvapivě upřímný rozhovor o budoucnosti.

Seriál zde :
21. díl Země Zaslíbená PROMISED LAND

11. května 2014 v 17:48 | Veronika Srncová |  5.série


21. díl Země Zaslíbená PROMISED LAND

11.5.2014Když Stefan a Elena uniknou z Markosova držení, ocitnou se uvězněni na odlehlém místě a Stefan začně filozofovat s Elenou o jejím vztahu s Damonem. Po jejich snaha ochránit dvojníky dopadne špatně, Liv a Luke přijdou s nebezpečnou novou strategií. Damon naverbuje Matta a Jeremyho, aby mu pomohli nalíčit na Markose past, který má však jeho vlastní zničující překvapení. Bonnie konečně přiznává Caroline, že před všemi tajila pravdu o Druhé straně. Nakonec, zatímco Bonnie zoufale pátrápo způsobu, jak Markose zastavit, Caroline je svědkem nemyslitelného násilí ze strany jednoho z Poutníků.

Seriál zde :
:D :D :D

7. května 2014 v 18:47 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D
7.5.2014
Larissin spolupracovník a Waltův první objekt zájmu stejného pohlaví.
  • Hraje: Jake Robinson

20. díl . Neodcházej jemně (Do Not Go Gentle)

6. května 2014 v 19:17 | Veronika Srncová |  3.série


20. díl . Neodcházej jemně (Do Not Go Gentle)

6.5.2014


Alaric najde nečekaného spojence, který ho vede po jeho nové, nebezpečné cestě, zatímco Damon a Meredith se snaží přijít na to, jaký by měl jejich další krok být. Na školní tématický ples ala 1920, pozve Bonnie jako svůj doprovod Jamieho a na Carolinin návrh požádá Elena Stefana, aby jí na ples doprovodil. Caroline je příjemně překvapena, když se na plese objeví i Tyler, odhodlaný ji učarovat, ale Klaus dělá co může, aby se mezi ně vetřel. Tanec nabere smrtelný obrat, když si Damon a Stefan uvědomí, že potřebují Mattovu, Jeremyho a obzvláště Bonninu pomoc odčinit kouzlo, které by mohlo mít pro všechny smrtící následky.

Seriál zde :

Citáty XXIX.

6. května 2014 v 19:09 | Veronika Srncová |  Citáty
27.4.2014
Jednou pochopíš že jsem pro tebe dělala všechno, za to ty si ani nepohnul prstem :)

Nauč se vážit si toho co máš,dříve než tě čas donutí vážit si toho co jsi měl " :)

Byl si hlasem, který mě uklidňoval, uspával, rozesmíval, radil a nakonec se vytrati

ten zvláštní pocit, když se díky zklamání začneš vyhýbat slovům "navždy" a "nikdy".

Klíč k budoucnosti často leží v minulosti.

Klidně mě můžete varovat předem, ale já si to nejdřív musím vyzkoušet a spálit se, abych vám dal za pravdu
Recept na štěstí je jednoduchý. Raduj se ze všeho, i z malých drobností. Nešetři si radost pro velké okamžiky, naopak plýtvej radostí, jak jen to jde…Lidem se téměř nikdy nedaří být šťastní, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost růžovější, než bude."
- Marcel Pagnol

Buď trpělivý. Někdy musíš projít přes to nejhorší, aby si přišel k tomu nejlepšímu..

na začátku to byl obyčejný kluk..a teď je to kluk, díky kterému jsem ztratila chuť věřit těm ostatním

Jednou se na tebe bude dívat někdo tak, jako by si byla ta nejlepší věc na světěBuď s někým, kdo si uvědomuje to co má, když to má. Ne až když to ztratí!Už je to tolik dní, ale já pořád doufám, že se jednoho dne objevíš u mých dveří a řekneš : "Chybíš mi, promiň

28.4.2014Jediná chybička ti ukončí přátelství a i život....


Jednoho dne , do tvého života vstoupí někdo , kdo bude tvému předešlému partnerovi velmi vděčný za to , že tě opustil .


Není umění mít hodně holek, umění je poznat jednu a nechtít ji vyměnit za žádnou jinou.


29.4.2014


občas si říkám, co se s tebou stalo a kam se vytratil ten člověk, kterého jsem tak milovala, protože když se na tebe kouknu teď, tak tě vážně nepoznávám

Nikdy už nepotkáš člověka jako byl on, protože on byl výjimečný a ty to víš . . ale jednou potkáš někoho, kdo tě bude umět znovu udělat šťastnou a jemu už nikdy nedovol odejít.

Štěstí je, když máš někoho, kdo tě potřebuje stejně jako ty jeho

Nejvíc na sobě miluji svoje oči...Protože ty za mě vždy řekly to, co jsem říct chtěla, ale nedokázala vyslovit.

Říká se , že si neuvědomujeme co máme , dokud to neztratíme .
- pravda však je , že si uvědomujeme co máme - ale nevěříme , že bychom to někdy mohli ztratit

ten moment, kdy nám něco úplně běžného připomene nějakou vzpomínku, na kterou jsme vlastně už dávno zapomněli . .
a najednou zjistíme, že i po tom čase, ta vzpomínka bolí.přijde; nechá tě, aby ses zamiloval/a; a pak najednou a rychle zase odejde.
a ty s tím nemůžeš nic dělat a i když tu byl/a třeba jen krátce, tak ti přesto i kdyby na malou chvíli - změnil/a život.

Stejně nemá cenu brečet nad tím co jsme měli,
musím se jen poučit a doufat,
doučit a troufat, si jít dál za tím, co jsme chtěli..

Naučila jsem se, že někdy jediné, co potřebuju ke štěstí je vstát a říct: "Kašlu na to" .. a jednoduše žít dál s úsměvem na tváři..1.5.2014

44


Chvíly pro někoho hodně znamenáš..A potom jakoby zapomněl,že existuješ.


Láska je všude kolem nás. Ale dokud ji nepoznáme nevšímáme si jí.

Navždy spolu.
Tolik naivity ve dvou slovech


4
Nikdy nikoho nepřestaneš milovat. Buď jsi ho nemiloval nikdy a nebo ho budeš milovat navždy.

Láska je jako cesta po nebesích - nikdy nevíš, kdy se propadneš."

Nejhorší pocit na světě je to, že si udělal co si mohl a i přesto to nebylo dost.


I když čekáme konec u každé kapitoly života, nikdy nečekáme, že přijde tak rychle

4
Opravdový chlap dospěje tehdy, když si uvědomí, že k životu nepotřebuje tu nejkrásnější a nejdokonalejší ženu, ale tu, která jediným úsměvem rozjasní jeho život.


TY viš co je na světě nejlepší a nejužasnější na světě?
Že ne?
Tak si přečti první slovo v prvním řádku :*

Žij dnes tak, aby jsi zítra mohl říct, že včerejšek byl nezapomenutelný!

2.5.2014
Často vidíme nejjasněji právě v těch nejtemnějších chvílích."

človek nemá pokoj ani po smrti ..

ten pocit, když kvůli jednomu člověku dokážeš být nasraná a hnusná na každýho bez vyjímkyětu - "nikdy tě neopustím" většina lidí ještě stále nepochopila .


Čím jste, je to, čím jste byli, a čím budete, je to, co děláte teď."

Buddha
Občas potkáš někoho, kdo ti poví nějakou pohádku. Jednou ale narazíš na někoho, díky komu tu pohádku budeš žít."

Ovládnout svou mysl je největší a nejdůležitější umění, které se v životě můžete naučit. Pokud chcete být šťastní a úspěšní, nic jiného vám nezbývá.

Někdy vaše srdce potřebuje více času, aby přijalo to, co vaše mysl už ví."
Droga není jen bílý prášek nebo látka v injekci. Drogu pociťuji vždy když se na mě směješ,když vidím jak kráčíš a já jsem stále víc a víc závislá...


v

3.5.2014

Nikdy se nevracej k nikomu kdo tě zlomil..
Sebevrazi nejsou blázni, jsou to jen andělé, kteří se chtějí vrátit domů.
srdce je orgán v těle který necítíme ale když je zraněné, bolí ze všech nejvíc..Jen proto, že Tě někdo nemiluje tak, jak by jsi Ty chtěl, neznamená, že Tě nemiluje, jak nejvíc umí.

Nesnaž se mě k sobě připoutat, jsem příliš divoká na to, aby jsem se dokázala vzdát své svobody - svého života...Už tisíckrát jsem ti řekla, ať táhneš a vypadneš z mého života, mé srdce však tisíckrát řve - neposlouchej, co říkám a vrať se!

v momentě, kdy člověk zjistí, že má někoho jistého, přestává mít všechno smysl..

:D

6. května 2014 v 19:09 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D
Víš proč Je tvojí holce při sexu zima? Protože leží pod nulou.2.5.2014


3.5.20144.5.2014Na žačiatku boh stvoril Zem..všetko ostatné je Made in China.
Amerika má spiderMANA,batMANA, ironMANA, superMANA... my máme zeMANA :D:3

Žena je ochotna vždy vyhovět muži, avšak jen zřídkakdy ho poslechnout.
Johan Christian Günther6.5.2014

Jaký je rozdíl mezi pánským přirozením a žárovkou?
Žádný, obojí nahradí svíčka.Neselhala jsem 10 000 krát, našla jsem 10 000 způsobů které nefungují.


Nešťastná láska

6. května 2014 v 15:51 | Veronika Srncová |  Citáty z webu


Nešťastná láska

6.5.2014


Omlouvám se za tak nostalgickou náladu na mým blogu, ale jinak to nejde.........tak sem kidnu pár citátů o tom debilním zklamání v lásce ........
Když se člověk loučí s někým, koho měl rád, teprve pak si uvědomí,že ho vlastně miloval...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Láska je jedno z těch utrpení, jež není možno skrývat. Stačí jedno slovo, jeden nepatrný pohled, dokonce i mlčení k tomu, aby se projevila v plném rozsahu.

I nešťastná láska je krásná, je-li oboustranná.

Lásku si člověk ze srdce nevytrhne, to není bolavý zub.


Neplač, protože vztah skončil a raduj se, že začal.

Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak bys chtěl, neznamená to, že nemiluje jak nejlíp umí........
Proč bychom měli milovat, když sami nejsme milováni?! Proč by nám mělo na někom záležet, když mu nezáleží na nás?!

Nepřestala jsem tě milovat, jen jsem se naučila bez tebe žít.Nebylo to snadné ale bylo to snazší než zapomenout.

Je těžké milovat někoho, kdo o tom nevi, těžší je však milovat toho,kdo o tom nechce vědět...


Usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby neviděl jak moc tě to bolí...

Life

6. května 2014 v 15:42 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Life

6.5.2014
Mix

6. května 2014 v 10:24 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Mix

6.5.2014

0eye-1.gif picture by chiketnik


Hvězdičky

6. května 2014 v 10:19 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Hvězdičky

6.5.2014


(print image)(print image)

(print image)

Sněhové pusinky

6. května 2014 v 10:16 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Sněhové pusinky

6.5.2014

Kyselé pásky

6. května 2014 v 10:14 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Kyselé pásky

6.5.2014


Hřebíky

6. května 2014 v 9:53 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Hřebíky

6.5.2014
Čokoláda

6. května 2014 v 9:51 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Čokoláda

6.5.2014Popcorn

6. května 2014 v 9:49 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Popcorn

6.5.2014