Březen 2014

Proč jsme tak na jaře utahaní

31. března 2014 v 19:20 | Veronika Srncová |  Odpočinek


Proč jsme tak na jaře utahaní

31.3.2014Na jaře není nic stejného jako v zimě. Ani v přírodě, ani s námi lidmi. Jen ti, kteří si zimu užívají, jezdili na lxžích, bez ohledu na počasí chodili po túrách a zdravě jedli. Většinou nemají žádné potíže, unavení bývají daleko měňě nebo vůbec. Kolik mezi námi takových je ? Navic je to trochu přírodě? Klasická jarní únava je v zásadě projevem našeho vnitřního biorytmu. V zimě u člověka převládá hormon melatonin, ktere jej nabádá ke spánku, odpočinku. Na jaře kvůli nedostatku světla nám výrazněji začíná chybět serotin ( to je zase hormon dobré nálady pocitu pohody a štěstí). A pocitu utahonosti se i přidává oslabená imunita) to je vše propojené ) - Obranyschopnost oslabuje třeba vitamín D, které se tělo normálně vytváří při slunění, a i další vitamíny, protože v ovoci a v zelenině na jaře moc není. Porot lékaři v tomto období doporučují doplňovat nedostatek potřebných látek v těle různími vitamínovými doplňky.

Doktor Slunce

Každý si nemůže dovolit odjet v podjaří nebo brzy zjara někam do exotiky a vyhřívat si na sluníčku. Stačí ale i příjemná procházka z hezkého počasí, která pro tělo zajistí dost dvětla a tím míň tvorby zmiňovaného serotininu, který dokáže bojovat nejen s únavou ale i depresemi.Důležité je také ale měnit jídelníček.

Čtvrtky nejím

Když se rozhodnete na jaře tělo nastartovat a to zdravějším jídlem, je ideální u toho zlstat celý rok, pochopitelně i s menšími odměnami. Změnu je njelepší začít týdenní vnitřní očistou, anebo alespoň očistními postními dny ( třeba si ho dejte každý čtvrtek). To si pak odspustíte sladkosti, kofein, alkohol, bílé pečivo, tučné červené maso, uzeniny.

Nic mi nepomáhá !

Může se stát, že ani přesto, že začneme chodit ven, pravidelně se hýbat a jíst zdravě, smutek blbá nálada či nechuť k jídlu. V tom případě je to deprese. Je dobré si zajít k lékaři.

5. díl Kdo z koho (Kill or Be Killed)

31. března 2014 v 19:16 | Veronika Srncová |  2. série


5. díl Kdo z koho (Kill or Be Killed)

31.3.2014


Mason vypráví Tylerovi, jak nechtěně v sebeobraně zabil svého kámoše, a tak spustil své prokletí, takže se pokaždé během úplňku mění ve vlka. Elena a Stefan se potají scházejí, zatímco na věřejnosti to kvůli Katherine vypadá, jako že se rozešli. Mystic Falls otevírá svůj nový veřejný park, a tak každý přikládá ruku k dílu. Stefan se snaží udobřit s Masonem, ale ten nemá zájem. Jeremy se snaží spřátelit s Tylerem a ten ho spolu s dalšíma dvěma holkama pozve k sobě. Mason řekne šerifce, že Damon a Stefan jsou upíři, ale aby mu uvěřila, přidá do pití sporýš. Caroline si stěžuje na svůj vztah s mámou, ale zároveň se snaží vyzvídat jak je na tom Elena se Stefanem. Tyler uvidí Jeremyho kresby o vlcích, a tak mu dojde, že něco ví. Když se Damon napije sporýše, shodnou se se Stefanem, že Mason musí být zastaven a tak ho sledují do lesa.

Info

Seriál zde :

Rady pro domácí pedikúru

31. března 2014 v 18:51 | Veronika Srncová |  KrásaRady pro domácí pedikúru

31.3.2014


Jak správně ošetřit namáhanou pokožku?

1). Nejprve do lázně s horkou vodou, která by měla trvat 10-15 minut. Zkuzte si do vody kromě koupelové soli přidat i pár kapek citronu, který pomáhá změkčovat kůži.

2) Nohy důkladně osušte i mezi prsty, abyjste snížili riziko vznuki plísni.

3) Pak můžete začít s obroušením zrohovatělé kůže. Ideální je pemza, případně sklěnněný pilník. Nejvíce pozornosti věnujte patám, které často zrohovatělí. Po úpravě s pemzou / dobrušte" ještě pilníkem. . Bohatě vám k tomu ostačí i ten tělový. Samozřejmně nezapomntě výživný krém na závěr.

4. díl Cestou vzpomínek (Memory Lane

31. března 2014 v 18:20 | Veronika Srncová |  2. série


4. díl Cestou vzpomínek (Memory Lane)

31.3.2014Stefan má podivný sen o Katherin, plese a Damonovi s Elenou. Když se probere, leží v klidu doma v posteli se svou drahou polovičkou, do chvíle než si uvědomí, že se jedná o Katherin, která se mu lehce dostala do hlavy. Stefan se snaží odhalit její pravý důvod, proč se vrátila do Mystic Falls, ale Katherin trvá na tom, že jí jde pouze o Stefana. Tylor chce od Masona vědět, jak se proměnil ve vlka, ale ten s ním o tom nechce mluvit. Katherin se Stefanovi zmíní o vlkodlacích, tedy o Lockwoodových, kteří stáli za vyhlazení upírů ve městě v roce 1864. Stefan se přizná, že mu na Katherin pořád zaleží, ale jen proto, aby ji mohl oslabit sporýšem a zamknout ve sklepě. Katherin mu tedy poví o dohodě, kterou s Lockwoodem uzavřela, aby unikla, a co se skutečně stalo onehdy na plese. To že se do ni Stefan zamiloval mnohem dřív, než použila nátlak. Jenna pořádá grilování pro Masona, čehož využijí Alarick s Damonem, který doslova srší narážkami na vlky a psy, aby ověřili svou vlkodlačí teorii. Elena zatím tráví čas s Caroline, která se snaží ukázat na slabá místa v jejím vztahu se Stefanem.

Seriál zde .

3. díl. Zlý měsíc vychází (Bad Moon Rising)

31. března 2014 v 17:40 | Veronika Srncová |  2. série3. díl . Zlý měsíc vychází (Bad Moon Rising)

31.3.2014


Elena, Stefan a Damon se vyptávají Alaricka na Isabelin výzkum na univerzitě Duke, který se kromě upírů zabýval i vlkodlaky. Taylor sleduje Masona do podzemního sklepení zřícenin starého Lockwoodského sídla. Zatímco se Damon s Elenou a Alarickem vydávají na Duke, zůstává Stefan s Caroline, která se snaží smířit se svým novým životem upíra. Každodenní trápení jí usnadní Bonnie, když pro ni vyrobí podobný prsten, který ji umožní vycházet na slunce. Isabeliným výzkumem je provádí její bývalá asistentka Vanessa, ale v dalším okamžiku se objeví ve dveřích s kuší, ze které vystřelí na Elenu, ale Damon jí pohotově poslouží jako štít. Damon se snaží napravit zničený vztah s Elenou, ale ta už mu nedáví velkou naději. Když Vanesse řeknou pravdu, kdo skutečně jsou, a co se stalo Isabel, řekne jim o původu vlkodlaků a jejich smrtících kousnutí pro upíry. Stefan zatím učí Caroline lovit, která se chce zoufale dostat na Tylerovu party za Mattem.

Seriál zde :
http://webshare.cz/#/file/74G62I6Ni4


22. díl Zrušit ( De- Void )

31. března 2014 v 17:32 | Veronika Srncová |  3.řada22. díl Zrušit ( De- Void )

31.3.2014
S Deatonovou a Peterovou pomocí Scott a Lydia úspěšně zkombinují jejich schopnosti v zoufalém pokusu získat převahu. Mezitím Stilinski čelí nečekanému rozhodnutí.

Seriál zde :Thor: Temný svět

31. března 2014 v 10:28 | Veronika Srncová |  Filmíky


Thor: Temný svět

( 2013)

31.3.2014

Rok: 2013
Délka 111 minut
Žánr : Fantasy, akční, komiks

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster (Natalie Portman), avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo.

Zajímavosti :
Hlavní rekvizitář Barry Gibbs se svým týmem 18 techniků navrhl a vyrobil za 10 týdnů 140 zbraní, aby poté od každé z nich vyrobil čtyři kopie a získal tak úctyhodných 516 zbraní, které se používaly při natáčení bojových scén. Toto číslo v sobě ovšem nezahrnuje zbraně hlavních postav, jako jsou Thor, Odin, Volstagg, Heimdall, Sif a další.

Thor i Odin mají ve filmu každý jen jediný kostým, ale pro Thorovy potřeby jich bylo třeba vyrobit patnáct do zásoby, protože se ve filmu účastní velkého množství kaskadérských a akčních scén. Odin si vystačil se šesti.

David White, výtvarník, zodpovědný za podobu temných elfů a praktických efektů ve filmu Thor: Temný svět, navrhl a vytvořil pro potřeby temných elfů celkem 40 kostýmů, při jejichž výrobě zaměstnal stovku techniků po dobu tří a půl měsíců. Jejich nevšední podoba je výsledkem kombinace nejrůznějších etnických a kmenových prvků.

Kaskadéři a statisté, představující temné elfy, museli projít výcvikem, během kterého trénovali hrdý a vznešený postoj, protože temní elfové by měli být urození. Maskér David White jim v tomto ohledu pomohl vytvořením přileb, které herce nutily mírně zaklánět hlavu, což navenek budilo dojem velké hrdosti a síly.

Jak Christopher Eccleston, tak Adewale Akinnuoye-Agbaje, kteří představují temné elfy Malekitha a Algrima, se museli naučit své dialogy v elfí řeči, vytvořené speciálně pro potřeby filmu.

Film se natáčel od října do prosince 2012 v ateliérech Shepperton v Anglii, přičemž v něm hrály významnou roli lokace v Londýně - Greenwich, Wembley, katedrála Sv. Pavla, Borough Market a Hayes - ale také Bourne Wood v Surrey a Stonehenge ve Wiltshire. Pro ztvárnění světa temných elfů, Svartalfheimu, si tvůrci filmu vybrali Island s jeho černou lávovou krajinou.

Než štáb vyslal během poklidného nedělního dopoledne na nebe nad Greenwichem vrtulníky pro potřeby natáčení, roznesl v okolí celkem 4000 dopisů: 2000 na jednom břehu řeky a 2000 na druhém, ve kterých obyvatelům tvůrci filmu vysvětlovali, co se bude odehrávat.

Natáčení u legendární památky Stonehenge se ukázalo jako velmi nesnadné. Poté, co organizace English Heritage štábu konečně vydala povolení k natáčení, zjistili tvůrci filmu, že se s ním pojí celá řada pravidel a omezení, kterým museli vyhovět. Mezi kameny samotnými se mohli pohybovat pouze mimo běžné návštěvní hodiny. Natáčení proto muselo probíhat časně ráno před vpuštěním prvních turistů, což štábu poskytlo jen zhruba tři hodiny času, než byla památka zpřístupněna návštěvníkům a tvůrci filmu se museli věnovat natáčení jiných záběrů. Protože se jedná o historickou památku, nikdo se nesměl kamenů dotýkat či na ně šplhat, takže bylo při natáčení mezi nimi třeba uplatnit celou řadu kompromisů a alternativních řešení.

Pro Temné Elfy byl vytvořen zcela nový jazyk. Christopher Eccleston, představitel Malekitha, a Adewale Akinnuoye-Agbaje, která si zahrála Kurse, se museli některé dialogy v tomto novém jazyce naučit nazpaměť.

Jedná se o první film Marvelu, který se dějově vůbec neodehrává v Americe.

Pokud bychom se měli možnost podívat na dekorace londýnského bytu Jane Fosterové (Natalie Portman) podrobněji, zjistili bychom, že má na klavíru položenou partituru pro skladbu s názvem "Thor, bůh hromu".

Thor: Temný svět (2013) [2k digital]

Thor: Temný svět (2013) [2k digital]

Thor: Temný svět (2013) [2k digital]

Thor: Temný svět (2013) [2k digital]

Thor: Temný svět (2013) [2k digital]

Thor: Temný svět (2013) [2k digital]

Thor: Temný svět (2013) [2k digital]

Thor: Temný svět (2013) [2k digital]

Film zde :

Domácí Kinder dětský řez

31. března 2014 v 10:18 | Veronika Srncová |  Receptíky


Domácí Kinder dětský řez

31,3.2014 • *KRÉM

cukr moučka
1/2 ks másla
smetana(stačí jedna)
2 ks tvarohu
 • *PODLE POTŘEBY
mouka na vysypání
máslo na vymazání
 • *TĚSTO
1/3 balíčku kakaa
2 lžíce oleje
1/4 balíčku prášku do pečiva
8 lžic cukru krupice
7 ks vajec
10 lžic polohrubé mouky

Postup přípravy receptu:

Vajíčka vyšleháme do pěny, přidáváme cukr, olej. Jakmile je vše vyšleháno, přidáme kakao a nakonec vmícháme mouku s kypřícím práškem. Vymažeme a vysypeme moukou dva plechy a na každý dáme polovinu těsta. Těsta dáme péct na 180 °C na 7 - 8 minut. Upečené těsto necháme vychladnout.

Zatím si připravíme náplň. Vyšleháme tvaroh, přidáme smetanu nebo bílý jogurt a máslo, cukr podle chuti a vyšleháme do pěny.

Pak na jeden korpus namažeme náplň a druhým ho přikryjeme. Kinder mléčný řez dáme do lednice vychladit. Můžeme i polít čokoládou.
Kinder mléčný řez nakrájíme a můžeme se do něj pustit. Dobrou chuť ;)

2. díl Konec a začátek (Brave New World)

30. března 2014 v 19:17 | Veronika Srncová |  2. série


2. díl Konec a začátek (Brave New World)

30.3.2014


Elena je na Damona naštvaná po té, co se ji pokusil políbit a pak proměnit Jeremyho v upíra a Caroline po návštěvě Katherin s Damonovou krví v oběhu umírá. Probouzí se uprostřed noci s podivným hladem, neodolatelnou touhou po krvi, a tak nepozorovaně jednu transfuzi ukradne a ochutná. V Mystic Falls zatím Elena a Bonnie organizují karneval, a Stefan zasvěcuje Jeremyho do světa upírů. Damon pátrá po tajemství rodiny Lockwoodových, zatímco mu je nabídnuto řízení Rady. Taylor se přiznává Masonovi, že má občas nevysvětlitelné výbuchy vzteku a pak okno, což slyší i Damon. Caroline si začíná uvědomovat, že s ní není něco v pořádku, a když se jí začnou objevovat špičáky, kousne místní sestřičku, donutí ji zapomenout a po setmění opouští nemocnici a vydává se za Mattem na karneval. Mason mezitím v sídle hledá dědictví po své matce, měsíční kámen a Jeremy má roztržku s Damonem.

Seriál zde :

1. díl Návrat (The Return)

30. března 2014 v 18:42 | Veronika Srncová |  2. série1. díl Návrat (The Return)

30.3.2014Matt, Tyler a Caroline měli autonehodu. Jeremy zatím vypil Anninu krev a spolykal prášky. Damon věří, že políbil Elenu, i když to ve skutečnosti byla Katherin, která připravila Johna o prsten a zanechala s bodnou ránou v břiše. Elena se zatím vrací domů a nachází na zemi Johna a tak volá pohotovost. Než však zjistí, kdo Johna napadl, Katherin zmizí. Elena běží za Jeremym, který se probírá, a tak volá Stefanovi, aby zjistil, zda je v pořádku. Stefan řekne, že Jeremy si nevzal tolik prášků, aby ho zabily a tak ho Annina krev uzdravila. Elena se vydává za Caroline do nemocnice, kde narazí na Bonnie a Damona, který se nabídne, že dá Caroline svou krev, aby se uzdravila. Chce si s Elenou promluvit o tom polibku, ale ta o ničem neví, když ani netuší, že mluvila s Jennou, dojde Damonovi, že se Katherin vrátila. Ta mezitím vkráčí do Elenina domu, kde čeká Stefan, který ji však pozná. Do města na pohřeb přijíždí i černá ovce rodiny, strýc Mason Lockwood. Elena jde se Stefanem za Johnem zjistit, co Katherin chce, ale ten nic neřekne, a tak mu Stefan doporučí odjet z města.

Seriál zde :

16. díl Zatímco jsi spal ( WHILE YOU WERE SLEEPING)

30. března 2014 v 18:40 | Veronika Srncová |  5.série


16. díl Zatímco jsi spal ( WHILE YOU WERE SLEEPING)

30.3.2014


Když se Stefan snaží velmi nemocné Eleně vysvětlit nedávné události, je jejím prvním instinktem zavolat Damonovi. V tu samou chvíli se Damon snaží vymyslet, jak Eleně učinit znepokojivé doznání. Když prochází složkami doktora Wese, objeví Caroline děsivé tajemství a je překvapena, když se objeví Enzo, který tvrdí, že má řešení, po kterém všichni pátrají. Za Enzovi asistence, požádá Caroline Stefana, aby se s ní sešel na tajemném místě, kde se spojí se skupinou Poutníků, včetně Sloan, která odhalí nové informace ohledně důležitosti dvojníků. Během jarních prázdnin, na téměř pustém Whitmorském kampusu, narazí Elena na Luka, studenta, který ji zná, i když si na něj nevzpomíná. Nedávno odkopnutý svým přítelem, navrhne Luke, že stráví prázdniny společným opíjením, ale ta ho pošle pryč na neodkladnou misi najít Bonnie a "začátečnici" čarodějku Liv. Damon nakonec řekne Eleně pravdu o jeho posledních aktivitách a společně dospějí k novému uspořádání v jejich vztahu.

Seriál zde ?

Chcete delší vlasy? Pomůže hořtice

29. března 2014 v 19:20 | Veronika Srncová |  KrásaChcete delší vlasy? Pomůže hořtice

29.3.2014Slibuje se že budete mít 10 cm za měsíc.

Co potřebujtete?

2 lžíce sušené hořtice ( můžete si koupit i hořticové semínko a namlít ho jako prášk), 2 lžíce horké vody, 2 lžíce libového oleje, 2 lžíce cukru, 1 žloutek. všechny suroviny promícháme a horticocovu masku nanášíme na pokožku hlavy ( ne přímo na vlasy). Čím masky se na ně dostane, tím lépe, je to jen prohřátí a vyžívení pokožky. Pak hlavu zabalte do ručníku, a nechte působit 15 monut, a pak je už jen umyjte. Měli byjste to opakovat 2-3x týdně. Za měsíc bude výsledek znát.

Mateřské mléko léči rakovinu

29. března 2014 v 19:06 | Veronika Srncová |  Zajímavůstky o zdravíMateřské mléko léči rakovinu

29.3.2014


Mateřské mléko je zázrak. O tom se ví už dlouho. Dětem dodává výživu, vitamíny a i imunitu. Kojení pomáhá utuživat zdraví i samotné matce. Rychleji se zotavuje po porodu a je chráněna před infekcemi. Ve svědských vědeckých labalatořích odborníci náhodou zjistili, že mateř.mléko obsahuje látku, která by mohla úspěšně léčit rakovinotvorné buňky, a to dokonce bez žádoucích účinků. Zkouší se vpichovat přímo do nádorů. Působí celekm na 4 druhy rakoviny ( na boj s nádory moč. měchýře).

obrázky

29. března 2014 v 17:34 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Povídají si dvě kamarádky: "No představ si, co ten můj včera udělal. Normálně jdu do mrazáku, hledám kuře a ten můj přijde, vyhrne mi sukni a strčí mi ho tam." "Buď ráda, že je takovej aktivní." "No jo, jenže my jsme byli v Lidlu."

19.3.2014


Není potřebné připomínat člověku, který nám ublížil, jeho provinění. Nikdy nevíme, jestli tím co udělal, neublížil nejvíce sám sobě.
20.3.2014


22.3.201444

44
23.3.2014
24.3.2014
Jedno varle říká druhému:
"Jde ženská."
"Jak to víš?"
"Šéf se zvedl.


Takhle stojí chlápek ve frontě ve drogerii a říká prodavačce: 30 šprcek, dvě frajerky co stojej za nim se začnou smát, on se na ně otočí a říká: 32.25.3.2014
44Ve tři ráno zazvoní profesorovi telefon, ozve se dětský hlas:
"Probudil jsem tě?"
"Hmmm, ano."
"Tak to je dobře, protože já se ještě učím, ty svině!

26.3.2014
27.3.201

Dvě blondýny hrají šachy.
"Gól!"
"To není tenis ty krávo." :DD


27.3.2014Vytahuje se malej Pepíček na malou Aničku:
"Heč, já mám pindíka a ty ne!"
A ona odpoví:
"No a co, až budu velká, budu jich mít, kolik budu chtít.

22. díl Jak tak umírám (As I Lay Dying)

28. března 2014 v 18:47 | Veronika Srncová |  1.série


22. díl Jak tak umírám (As I Lay Dying)

28.3.2014


Elena se připravuje na slavnost Dne zakladatelů, zatímco Damon škádlí Stefana, který se bojí, že se Damon zaměří na Elenu. Anna chce odjet z města a vzít Jeremyho s sebou, ale Jer si už není tak jistý, zda se chce stát upírem. Anna mu pro jistotu nechá lahvičku se svou krví i návodem jak se v upíra proměnit. Damon přijde za Bonnie, aby ji poděkoval, že zrušila kouzlo na Johnově vynálezu proti upírům. Ostatní přeživší upíři z hrobky plánují útok na rodiny zakladatelů, zatímco John organizuje díky vynálezu protiútok. Šerifce se však Johnův nápad nelíbí, a tak ji John odstraní z cesty. Jeremy je na Elenu naštvaný a odmítá s ní mluvit, a tak se mu Damon snaží domluvit. Anna varuje Damona před blížícími se upíry a ten varuje Elenu a hledá pomoc u Ricka. Starosta posílá syna i s Caroline a Mattem do bezpečí. Damon jde za Johnem, když ten uvede funkční zařízení do chodu.

Seriál zde :

21. díl Návrat Isobel (Isobel)

28. března 2014 v 18:13 | Veronika Srncová |  1.série21. díl Návrat Isobel (Isobel)

28.3.2014Isobel se vrací do města a chce, aby jí Rick domluvil schůzku s Elenou. Stefan si začíná všímat, jak moc se mezitím sblížila Elena s Damonem a začíná ho to trochu trápit. Celá škola se mezitím připravuje na průchod k oslavám ke Dni zakladatelů a Matt s Tylerem spolu kvůli Kelly nemluví. Alarick ostatním řekne o Isobel a Elena souhlasí, že se s ní sejde. Isobel chce, aby jí Elena od Damona sehnala Johnovo zařízení, jinak začne ubližovat jejím blízkým. Po odchodu Isobel Elena narazí na Bonnie, ale ta odejde. Damon najde Isobel a varuje ji, aby se už k Eleně nepřibližovala. Bonnie mrzí, jak se v Grillu zachovala, a tak se jde s Elenou usmířit a řekne ji o Emilině knize a o tom, jak Emily potají začarovala všechny Gilbertovy nefunkční vynálezy.

Seriál zde :
http://webshare.cz/#/file/6mR59M2tqj

Líbací stupnice

28. března 2014 v 12:36 | Veronika Srncová |  Láska ( web)Líbací stupnice

28.3.2014Držení za ruce
Ruka kolem pasu
Pusa na dobrou noc
Líbání bez nádechu delší než 3minuty
Líbání s otevřenou pusou
Jazyky
Okusování pusy
Ušní líbání
Mazlení od pasu nahoru - venku
Mazlení od pasu nahoru - v posteli
Mazlení od pasu dolů

Kompletní AKCE

Sms pro lásku

28. března 2014 v 12:34 | Veronika Srncová |  Láska ( web)


Sms pro lásku

28.3.2014


Vidis tu krasnou malou hvezdicku,co se do tmave noci vkrada?Tak pozorne poslouchej a treba uslysis: Mam Te rada!

Králíček *1092* Chtel bych se stat na chvili perinkou v niz spis, objevit se nachvilinku ve snu ktery snis.

Králíček *1092* Az se vecer podivas na nebe a ukradnes si tam jednu hvezdicku. Tak ji dej pusu a mysli na me, protoze to jsem ja.

Králíček *1092*Nejsem Malir co obrazy maluje, ale pritelkyne ktera te Miluje.

Králíček *1092* Já Jsem ty jsi a láska je všechno na čem záleží. STÝSKÁ SE MI!!!!!!!!!!

Králíček *1092* Venku se setmelo, venku se blyska a me se MILACKU po tobe styska!!!Králíček *1092* Kdyz srdce boli-nejlepsi je lek, vtisknout na rty sladky polibek

Králíček *1092* Uz dlouhou dobu premyslim nad tim, kde ziji andele. V nebi? V raji? Ne, ziji na zemi a jeden si prave cte tuto sms a krasne se usmiva.

Králíček *1092* Milovat se ma,libat se musi,proto ti posilam tri sladke pusy.

Králíček *1092* Vcera mi volali z nebe ,ze se jim ztatil ten nejmilejsi a nejkrasnejsi andilek...ale neboj...ja te neprozradim!

Králíček *1092* Posilam Ti polibky,jsou plane.Az se spolu sejdeme,dame si ty prave.
Nase heslo je a bude milovat si vzdy a vsude.Laska se neda psat,laska se musi DOKAZAT!

Králíček *1092* Mozna jsem andel, co kridla nema.Mozna jsem mesic,co svou hvezdicku hleda.Mozna jsem den,co ceka na svou noc.A mozna jsem nekdo,kdo ma te rad moc.

Králíček *1092* Jsi neha, kterou hledam, jsi stesti, ktere ja nemam, jsi laska, co mi schazi a pres to me ted s Tebou doprovazi

Králíček *1092* Chci te libat, chci te svadet, chci si s tebou lasko hrat... Chci te hladit, chci te hyckat, chci se s tebou milovat.

Králíček *1092* Moje mile Slunicko, az se vzbudis ranicko, budes citit kus me lasky, na dalku Ti hladim vlasky.

Králíček *1092* Milovat neznamena jen mit rad, milovat je verit a pravdu znat. Milovat je odpustit a znovu podat ruce, milovat je rozdelit dusi i srdce. Neni jen mit rad, je zazrak MILOVAT.

Králíček *1092* jen jediný cit dokáže spojit dva lidi na cely zivot, je to laska, a ja jsem rad ze tento cit prozivam prave s tebou...moc te miluju

Králíček *1092* Od te doby, co Te znam, krasny pocit v srdci mam. Nazapiram laska to je, patri Ti ted srdce moje.

Králíček *1092* Venku uz se zvolna stmiva, myslenky jsou zmatene, nikdo se na me neusmiva, styska se mi po Tobe!

Králíček *1092* Andele tomu rikaji nebeska radost, dablove pekelne utrpeni, lide to nazyvaji laska a to citim ja k Tobe.

Králíček *1092* Zapomenout,zapomenout,to se rekne lehce,ale moje srdce,zapomenout nechce!:(

Králíček *1092* Chtel bych zemrit v tvych ocich, byt pochovan v tvem kline a navzdy zustat v tvem srdci.

Králíček *1092* Utopim se z tolika lasky, trapeni mi dela vrasky, ale vez jedno jen, ze Tebe milovat budu kazdy den.

Králíček *1092* Miluji Te, me oci placou pro tebe cim dal vic, to je vse, co jsem Ti chtela rict.

Králíček *1092* Krasne je milovat, krasne je snit, avsak nejkrasnejsi u tebe byt!

Králíček *1092* Slunicko sviti, mesicek bledne, ja myslim na Tebe, v noci i ve dne.

Králíček *1092* Mit nekoho rad a nesmet mu polibek dat je jako u studanky stat a zizni umirat.

Králíček *1092* Jsi muj den, jsi ma sila, jsi muj sen, jsi ma vila. Jsi ma bolest i me trapeni...

Králíček *1092* I když jsi tam a ja tady,i kdyz nejsme dohromady,ve svem srdci mam te stále myslím na Te neustále.

Králíček *1092* Asi jeste nejsem vylecena. Ale laska se pry vylecit neda. A pokud ano, pak to nebyla laska.

Králíček *1092* Dny, hodiny, minuty, vteriny...cas se zda byti bez konce, kdyz srdce nema koho chce...

Králíček *1092* Jsi neha, kterou hledam, jsi usmev, ktery nemam. Jsi laska, co me doprovazi, jsi stesti,co mi tolik schazi!

Králíček *1092* Podej mi svou dlan a bude nam tu krasne,jen co listi opada,zacnou hvezdy na nebi tat.Chci jen na chvili snit,na chvili te mit,lasko.

Králíček *1092* Konecne se splnila ma touha a mam pro koho zit,kazda minuta je mi dlouha,kdyz ma bez Tebe byt..

Králíček *1092* Miluju Te,chci Te,touzim po Tobe,styska se mi,chybis mi a tesim se az budeme zase spolu. Dik,ze tu pro me jsi.

Králíček *1092* Venku uz se zvolna stmiva, myslenka je zmatena. Nic se na mne neusmiva, proc si mi tak vzdalena?

Králíček *1092* Jen jediny cit dokaze spojit dva lidi na cely zivot, je to laska, a ja jsem rad, ze tento cit prozivam prave s tebou.

Králíček *1092* Zivot mi prinesl mnoho radosti, krasnych chvil a hlavne Tebe! Miluji Te!

Králíček *1092* Az kdyz jsem potkala Tebe lasko, vim, co mi v zivote chybelo.

Králíček *1092* Vse je krasne, co se kolem Tebe toci, nejkrasnejsi je vsak pohled do Tvych oci. Miluju te

Králíček *1092* Chtel bych Te hladit po vlaskach, a rikat mam Te rad, jsi jako kouzelna pohadka, a nedovedl bych Ti lhat.

Králíček *1092* Jen dve veci skryvam az na dne duse sve, to jedno je laska, to druhe jmeno TVE ...

Králíček *1092* Dotek po doteku tak blizoucko je svitani a zitra prazdny den bez tvych oci. Kez bych byla zamcena ve tvem srdci a tys od nej ztratil klic.

Králíček *1092* Marny je plac, marne jsou slzy, stojim a septam: Vrat se mi brzy

Králíček *1092* Vzdycky bylo moje heslo vzdycky lasce odolat, nyni moje srdce kleslo, chci jen Tebe milovat.

Králíček *1092* Jen jedno prani by si me srdce pralo, aby bylo tvym srdcem vecne milovano

Králíček *1092* Smutno je mi bez Tebe, jen slza skvi se v rase a stale pta se srdce me, kdy sejdeme se zase.

Králíček *1092* Moje srdce klidne spalo, jen dokud Te nepoznalo.

Králíček *1092* Touzim po tvych rtech, touzim po tvych krasnych dotycich, touzim zkratka ... po Tobe. Miluju Te

Králíček *1092* Valentynku moje lasko dneska tobe posilam. At vis ze ja neustale pro te v srdci misto mam.

Králíček *1092* Chci Ti lasku dat, prijmi ji prosim, nedovedl bych Ti lhat, milovat Te musim

Králíček *1092* Dlouhý a smutný můj den musí být, když tě tu miláčku nemůžu mít!
Truchlím a pláču, snad se to změní, proč jen v mé postýlce můj miláček není?

Králíček *1092* Neodolam Tvemu smichu, chci si s Tebou hrat, oddavat se potom hrichu, s Tebou lasku prozivat.

Králíček *1092* Ja uboha studentka, co si pocit mam, kdyz ja misto uceni tebe v hlave mam.

Králíček *1092* Vzpomen si aspon, nez pujdes spat, ze svetem bloudi ten, kdo ma Te MOC RAD!!!

Králíček *1092* Kazdy ma sve slabosti... ...a mou slabosti jsi TY!

Králíček *1092* Pri pohledu na Tvou fotku rozplyvam se nehou, tesim se, az objevis se a budu zas s Tebou.

Králíček *1092* I kdyz spolu zrovna nejsme,pred sebou te vidim,zavolej mi,vis-li kdo jsem,lasku k tobe citim.

Králíček *1092* Proc jsem tak samotna, proc sem tak sama, proc si tak daleko, kdyz te mam rada...

Králíček *1092* Slunicko zapada, mesicek bledne a ja na te myslim v noci i ve dne.

Králíček *1092* Mam jen jedno male prani, je to muj maly sen. Jen TEBE chci k milovani a milovat se kazdy den!

Králíček *1092* Obraz tvuj ty moje mila,vznasi se tu nademnou, srdce moje bez pokoje touzi stale za tebou

Králíček *1092*Byl jsi mi kamarad, ted jsi mi vic, urcite pochopis, co tim chci rict...

Králíček *1092* Srdce se mi svira steskem, jsem zas sama a ty sam. Odesel jsi beze slova, ja te stejne rada mam...

Králíček *1092* Kazdá hvezdicka na noční obloze je jako stripek me lasky k Tobe moc Te Miluji!!!

Králíček *1092* Moje mile zlaticko, uletlo mi srdicko, az jej chytis, bude tve, naoplatku posli sve.

Králíček *1092* Roztavam jak snih, kdyz jsou tve dlane v mych. Palim jako slunicko, kdyz das mi pusu na licko. Neco nadprirozeneho chtelo, ze jsme spolu. Jedna duse. Jedno telo.

Králíček *1092* Kvitek miluje maj! Andel miluje raj! Ptacek miluje nebe! A ja miluji Tebe!

Králíček *1092* Vis, Tvi rodice museli byt asi zlodeji, protoze ukradli z oblohy hvezdy a dali je do Tvych oci! Miluju Te!

Králíček *1092* Vse je krasne, co se kolem Tebe toci, nejkrasnejsi je vsak pohled do Tvych oci. Miluju Te!

Králíček *1092* Jsi leskly jako kaminek, jsi meho srdce plaminek, jsi laska provonena ruzemi, jsi muj raj tady na Zemi.

Králíček *1092* Nejdulezitejsi veci by mel clovek stale mit pri sobe.Ted ale nevim, jak Te narvu do batuzku.


Králíček *1092* Uz chci byt v nasem domecku,ty muj mily Cumacku!V nem navzdy s Tebou zit a spoustu deti mit!To je muj maly sen,splnis mi ho jen???!!!


Jak poznáš, že tě miluje

28. března 2014 v 12:31 | Veronika Srncová |  Láska ( web)


Jak poznáš, že tě miluje

28.3.2014


Miluje Tě, když...
1. ...se Ti dlouze dívá do očí.
2. ...Ti pořád říká, jak si dokonalá.
3. ...ochotně s Tebou půjde nakupovat.
4. ...pořád Ti nosí nějaké dárky.
Chce Tě jen do postele, když...
1. ...nechce s tebou jít ani na procházku.
2. ...když jde s Tebou nakupovat, tak Ti vybere jen spodní prádlo.
3. ...nestará se o Tvoje kámošky a nepředstaví Tě svým kámarádům.
4. ...vůbec nic ti nekoupí a říká, že dárky jsou úplná pitomost.
1. Když kluci nedokáži ukázat své pocity...
Včera ses na na diskotéce seznámila s naprosto úžasným týpkem. A nejlepší na tom je, že chodí na stejnou školu. Když ho ale pak potkáš na chodbě, tváří se neutrálně a rozhodně se k Tobě nežene s otevřenou náručí. Naštve Tě to a chceš si to s ním vyjasnit...
TY ŘEKNEŠ: Co se s Tebou stalo?
ON ŘEKNE: Nic, jsem jenom utahanej z tý diskošky včera.
VE SKUTEČNOSTI TÍM MYSLÍ: Myslím, že ta akce byla super a jsem nadšenej, že jsme se konečně zblížili!
2. Když mají kluci svoje zájmy...
Tvůj miláček je fakt sladkej klučina, ale problém je v tom, že ho moc nevídáš. Má totiž tolik zájmů, že na Tebe mu prostě skoro nezbývá čas. A to Tě pomali ale jistě začíná štvát...
TY ŘEKNEŠ: Koukám, že snowboarding Tě prostě dost bere, co?
ON ŘEKNE: Jasně, prkno je prostě láska na celej život!
VE SKUTEČNOSTI TÍM MYSLÍ: Tebe mám sice taky rád, ale musíš pochopit kotě, že prkno je pro mě celej život!
3. Kluci a jejich kámoši...
Je pátek večer a ty vyrazíš na párty. Ale ne se svým přítelem, ale se svými kamarádkami. Tvůj kluk tam totiž dorazí s kámoši. Divnej svět co?
TY ŘEKNEŠ: Půjdem spolu na tu párty?
ON ŘEKNE: Kluci tam chtějí jít taky!
VE SKUTEČNOSTI TÍM MYSLÍ: Chtěl bych tam jít s klukama a Tebe potkat až tam!
4. Když kluci milují...
Se svým klukem si perfektně rozumíš a jste spolu strašně šťastní. Jen občas se Tě zmocní žárlivost a trochu vám ten vztach pokazí - především, když on vyrazí někam sám. To si ho pak vezmeš k výslechu...
TY ŘEKNEŠ: Poznal jsi tam nějakou novou holku?
ON ŘEKNE: To jsem teda nepoznal!
VE SKUTEČNOSTI TÍM MYSLÍ: Na to se mě přece nemusíš ptát! Jsem Ti věrnej!
KLUCI SOU JAKO...
... bumerang - jen co je člověk pošle pryč, vrátí se obratem zpátky.
... autobus - jen Tě jeden mine, je tu do pěti minut další!
... čokoláda - jsou sladcí a můžou se stát posedlostí!
... mléko - jen je člověk nechá stát, zkysnou.
... mraky - když se rozeženou, je hned krásně.

... sníh - jen na ně šáhneme, už tajou.

Citáty o lásce II.

27. března 2014 v 12:42 | Veronika Srncová |  Citáty z webu


Citáty o lásce

27.3.2014které nutí,
dva blázny do blbnutí ♥
♥Milovat není jen mít rád,
milovat je věřit si a pravdu znát,
milovat je pohádat se a znovu si podat ruce,
milovat znamená dát druhému svou duši i srdce♥
♥Když Ti někdo ublíží,
usměj se na něho,
ať nevidí, jak moc to bolelo ♥
Láska je kouzelná. I když jsi sám kouzelník, nikdy nepochopíš její kouzla.♥

 • Lépe být smutný s láskou než veselý bez ní.♥
  ♥Milujeme ty, co nás odmítají, odmítáme ty, co nás milují.♥
  ♥Chceš-li být milován, tak miluj.♥
  Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná.♥
  Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.
  ♥Neopouštěj toho koho miluješ pro toho kdo se ti líbí, neboť ten kdo se ti líbí tě opustí pro toho koho miluje. ♥
  ♥To, že láska je všechno, je všechno, co o lásce víme. ♥
  ♥Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi. ♥
  ♥Přátelství může skončit láskou, ale láska nikdy nemůže skončit přátelstvím. ♥
  ♥Ten, kdo opravdově miluje, skoro nikdy nepozná, kdy ho ten druhý milovat přestal. ♥
  Láska se ptá přátelství: "Proč jsi na světě, když existuji já? Protože ty pácháš bolesti a rány, ale já je hojím."
  ♥Láska je jak vítr. Nevidíš ji ale cítiš. ♥
  ♥Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka ano. ♥
  ♥Jizvy, které máš zvenku a jdou vidět tak určitě bolí. Ale jizvy, které máš skryté v duši, jizvy, které ti způsobila láska bolí mnohem mnohem víc. ♥
  ♥U toho, koho nemilujeme, hledáme jen samé přednosti. Koho však milujeme, milujeme právě pro jeho nedostatky. ♥
  ♥Láska a přátelství je vzájemná ozvěna - jen co dáváš, se vrací zpět. ♥
  Netrhejte motýlům křídla, vždyť oni pak pláčou. Nešlapte po kytkách, vždyť kytky tak krásně voní. Nezabíjejte lásku, vždyť láska je křehká jako ty kytky, a hlavně nezabíjejte lidi, vždyť lidi se milují.
  ♥Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
  Že mýty mají větší moc než historie.
  Že sny jsou mocnější než skutečnost.
  Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
  Že smích je jediným lékem na zármutek.
  A věřím, že láska je silnější než smrt. ♥
  ♥Člověk miluje, protože miluje. Není k tomu žádný důvod. ♥
  ♥Láska je krásná jen pro toho, kdo ji bere vážně. ♥
  ♥Nestačí se jen zamilovat do někoho nebo do něčeho, ale je třeba být o své lásce i hluboce přesvědčen. ♥
  ♥Kdo nevěří v lásku, nevěří v sebe. ♥
  Obrazek
  Obrazek
  Obrazek
  Obrazek
  Obrazek
  Obrazek

Chlapec a děvče

27. března 2014 v 12:39Ona:Sme najlepší kamaráti, že?
On:Áno, presne tak.
Ona:Tak mi môžeš povedať koho ľúbiš, nie?
On:Nikto, ja jedno dievča milujem.
Ona:Oh, tá musí byť veľmi šťastná...
......On:V skutočnosti ju milujem od prvého stretnutia.
Ona:Skutočne? Predstavíš mi ju? Choď, zavolaj jej.
On:Oh, okej. *Chlapec si vyberie telefón a volá...*
Ona:Počkaj, niekto mi volá. *Zdvihne telefón a v ňom sa ozve chlapcov hlas*
On:Milujem ťa♥


Miluju Tě v 1000 jazycích

27. března 2014 v 12:38 | Veronika Srncová |  Láska ( web)


Miluju Tě v 1000 jazycích

27.3.2014
 • Anglicky - I love you.
 • Arabsky - Ana behibak. (žena muži)
 • Arabsky - Ana behibek. (muž ženě)
 • Arménsky - Yes kez sirumen.
 • Bambara - M'bi fe.
 • Bangla - Aamee tuma ke bhalo aashi.
 • Belorusky - Ya tabe kahayu.
 • Bisaya - Nahigugma ako kanimo.
 • Bulharsky - Obicham te.
 • Canadsky - Naanu ninna preetisuttene.
 • Creol - Mi aime jou.
 • Dánsky - Jeg Elsker Dig.
 • Eskymácky - Negligevapse.
 • Esperantem - Mi amas vin.
 • Estonsky - Ma armastan sind.
 • Etiopsky - Afgreki'
 • Faroesky - Eg elski teg.
 • Farsi - Doset daram.
 • Filipínsky - Mahal kita.
 • Finsky - Mina rakastan sinua.
 • Francouzsky - Je t'aime, Je t'adore.
 • Georgsky - Mikvarhar.
 • Gujaratsky - Hoo thunay prem karoo choo.
 • Havajsky - Aloha wau ia oi.
 • Hebrejsky - Ani ohev et otha. (žena muži)
 • Hebrejsky - Ani ohev otah. (muž ženě)
 • Hiligaynon - Guina higugma ko ikaw. (muž ženě)
 • Hiligaynon - Palangga ko ikaw. (žena muži)
 • Hindi - Hum Tumhe Pyar Karte hae.
 • Hmong - Kuv hlub koj.
 • Holandsky - Ik hou van jou.
 • Hopi - Nu' umi unangwa'ta.
 • Cheyenne - Ne mohotatse.
 • Chichewa - Ndimakukonda.
 • Chorvatsky - Volim te.
 • Ilonggo - Palangga ko ikaw.
 • Indonézsky - Saya cinta padamu.
 • Irsky - Taim i' ngra leat.
 • Islandsky - Eg elska tig.
 • Italsky - Ti amo.
 • Japonsky - Aishiteru.
 • Jazyk afrikaans - Ek het jou lief.
 • Jazykem Siouxů - Techihhila.
 • Kambodžsky - Soro lahn nhee ah.
 • Kantonskou čínštinou - Ngo oiy ney a.
 • Kapampansky - Kaluguran daka.
 • Katalánsky - T'estimo.
 • Keltsky - Ta gra agam ort.
 • Kiswahili - Nakupenda.
 • Konkani - Tu magel moga cho.
 • Korejsky - Sarang Heyo.
 • Korzicky - Ti tengu caru.
 • Latinsky - Te amo.
 • Libanonsky - Bahibak.
 • Litevsky - Es tevi miilu.
 • Lithuánsky - Tave myliu.
 • Madarsky - Szeretlek.
 • Malay - Saya cintakan mu. / Aku cinta padamu.
 • Malayalam - Njan Ninne Premikunnu.
 • Mandarinskou čínštinou - Wo ai ni.
 • Marathi - Me tula prem karto.
 • Mohawk - Kanbhik.
 • Moroccan - Ana moajaba bik.
 • Nahuatl - Ni mits neki.
 • Navaho - Ayor anosh'ni.
 • Německy - Ich liebe dich.
 • Norsky - Jeg Elsker Deg.
 • Pandacan - Syota na kita!!
 • Pangasijsky - Inaru Taka.
 • Papiamento - Mi ta stimabo.
 • Persky - Doo-set daaram.
 • Polsky - Kocham Ciebie.
 • Portugalsky - Eu te amo.
 • Prasečí latinou - Iay ovlay ouyay.
 • Rumunsky - Te ubesk.
 • Rusky - Ya tebya liubliu.
 • Řecky - S'agapo.
 • Setswana - Ke a go rata.
 • Sindhi - Maa tokhe pyar kendo ahyan.
 • Skotskou galštinou - Tha gradh agam ort.
 • Slovensky - L`ubim ta.
 • Slovinsky - Ljubim te.
 • Srbsky - Volim te.
 • Svazijsky - Ninapenda wewe.
 • Španelsky - Te quiero. / Te amo.
 • Švédsky - Jag alskar dig.
 • Švýcarskou nemcinou - Ich lieb Di.
 • Tahitsky - Ua Here Vau Ia Oe.
 • Tagalog - Mahal kita.
 • Tamil - Nan unnai kathalikaraen.
 • Telugu - Nenu ninnu premistunnanu.
 • Thaiwansky - Wa ga ei li.
 • Thajsky - Chan rak khun. (žena muži)
 • Thajsky - Phom rak khun. (muž ženě)
 • Turecky - Seni Seviyorumb.
 • Ukrajinsky - Ya tebe kahayu.
 • Urdsky - Mai aap say pyaar karta hoo.
 • Vietnamsky - Anh ye^u em. (muž ženě)
 • Vietnamsky - Em ye^u anh (žena muži)
 • Welšsky - 'Rwy'n dy garu. - Eg elska tig.
 • Yiddish - Ikh hob dikh.
 • Yoruba - Mo ni fe

Citáty o lásce

27. března 2014 v 12:37 | Veronika Srncová |  Citáty z webu


Citáty o lásce

27.3.2014


Světu jsi možná jen jedinou osobou,ale jediné osobě můžeš být celý svět.
Nikdo nemá rád bolest. Láska bolí a přesto po ní toužíme

Zamilovaní zavírají při líbání oči, protože chtějí vidět srdcem.

Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná.

Jestli se dožiješ sta let, chci se já dožít sta let bez jednoho dne, abych nemusel nikdy žít bez tebe...

Láska je jako sněhová vločka. Když si myslíš, že ji pevně držíš, roztaje...

Citáty o přátelství

27. března 2014 v 12:35 | Veronika Srncová |  Citáty z webu


Citáty o přátelství

27.3.2014


Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš.
Dlouho uvažuj, než někoho učiníš přítelem. Pak-li se pro někoho rozhodneš, přijmi jej celým srdcem. Mluv s ním otevřeně jako sám se sebou.
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírání stálo za to.

PŘÍTEL - ČLOVĚK, KTERÝ PŘICHÁZÍ TEHDY, KDYŽ UŽ VŠICHNI ODEŠLI.

PŘÁTELÉ JSOU PŘÍBUZNÍ, KTERÉ SI ČLOVĚK VYBÍRÁ SÁM.

JE CELKEM VELICE SNADNÉ PSU ROZUMĚT A NAUČIT SE ČÍST JEHO MYŠLENKY. PES SE NEUMÍ PŘETVAŘOVAT, NEUMÍ KLAMAT, NEUMÍ LHÁT, PROTOŽE NEUMÍ MLUVIT.

Životní mottaa

27. března 2014 v 12:33 | Veronika Srncová |  Motta


Životní mottaa

27-2-2014
 • Když najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nevede nikam. (Clark)
 • Volný čas je nejdůležitější částí našeho života. (Diderot)
 • Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje. (Wilde)
 • Život je jako hra: nezáleží na tom, jak dlouho trvalo představení, ale na tom, jak dobře bylo zahráno. (Seneca)
 • Každý život má svou velikost...
 • Nauč se smát se slzami v očích. Pomalu jít, když pospícháš. Nauč se pohladit se zaťatou pěstí. Jedině tak poznáš, jak krásný je život!
 • Celý život je jen hra na štěstí.
 • Život je nesmyslný hon za smyslem života.
 • Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.
 • Blaho nespočívá v rozkoších, nýbrž v klidu duše.
 • Je rozumný, kdo se nermoutí pro to, co nemá, nýbrž se raduje z toho, co má.
 • Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.
 • Nejrozumnější rozhodnutí v životě děláme, když nemáme na vybranou. Kdo chce žít podle svého přesvědčení, musí ho občas změnit.
 • Když se podíváme na svůj život z opačného konce, převrátí se i pořadí hodnot.
 • K životu potřebujeme srdíčko, které tluče, ale i srdce, které hladí.
 • Útěcha, že by mohlo být hůře, často brání tomu, aby bylo lépe.
 • Nejlepším zdrojem poučení nejsou kopance, které uděláme, ale které dostaneme.
 • Život nám dá odpověď na všechno, na co nemáme odvahu se ptát.

Dobrá životní motta =D

27. března 2014 v 12:31 | Veronika Srncová |  Motta


Dobrá životní motta =D

27.3.2014


Až umřu, pohřběte mě čelem k zemi, ať mi celej svět může políbit prdel.
Život je jak hra bez pravidel... tak začni podvádět.:D
Není důležité vyhrát, ale prohrát, neboť prohrávat umí jen skutečný vítěz.
I pád na držku je pohyb dopředu.
Když už nemůže být hůř, určitě bude.
Život není krátký, to jenom my jsme tak dlouho mrtví.
Až se k tobě život otočí zády, chytni ho za prdel!
Zapírat, zapírat a když to praskne, dál zapírat.
Když něco nejde silou, tak to jde ještě větší.
Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu.

Život je boj... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošla.

Mírně depresivní

27. března 2014 v 12:29 | Veronika Srncová |  Citáty z webu


Mírně depresivní

27.3.2014


Proč nemůže člověk milovat toho, koho by milovat měl, ale proč miluje vždycky toho, koho milovat nesmí...?
Ty jsi zklamal, ona ti věřila. Ty jsi se smál, ona plakala. Nikdy není hrdina ten, co zklamal a opustil, ale kdo byl zklamán a odpustil! Važ si každého okamžiku, kdy jsi s osobou, kterou miluješ, protože nikdy nevíš, která chvíle je ta poslední.
Nejhorší je dát lásku někomu,kdo o ní nestojí...a nejhorší je,když to poznáte až když ztratíte někoho,kdo o ní stál...
Co je horší:Nikdy nepoznat nebo poznat a zase ztratit...
Láska začíná úsměvem, roste polibkem a končí slzou.
Potká láska přátelství a táže se ho: " Co tady děláš, když jsem tu já"? Přátelství rázem odpoví: "Utírám slzy, které ty působíš"...
Já nehněvám se na Tebe, že jsi mi srdce vzal, ale že jsi mě zradil a do očí mi lhal.
Nauč se smát se slzami v očích, pomalu kráčet, nauč se hladit se zaťatou pěstí, teprve pak poznáš jak je život krásný.. a stojí za to o něj bojovat!
Přátelství, láska, všechno mizí, zbude nám jen bolest, trpký lék, po létech jsme si cizí a zbylo jen pár vzpomínek.
Malé bolesti vyvádějí nás z rovnováhy, ale velké navracejí samým sobě.
Smutek jen stěží utopíš v alkoholu. Bývá totiž zatraceně dobrým plavcem.
Těžké je mlčet, když cítíš bolest.

Štěstí je jenom sen, bolest je skutečná.

Kluk,dívka

27. března 2014 v 12:27 | Veronika Srncová |  Citáty z webu


Kluk,dívka

27.3.2014
Kluk → Vsadím se, že tě políbím aniž bych se ti dotkl rtů.
Dívka → No, tak to zkus.
Kluk → (dívku políbí na rty) → Jejda.Nevyšlo.Tak ještě jeden pokus ♥


20. díl Upíří bratři (Blood Brothers)

26. března 2014 v 19:08 | Veronika Srncová |  1.série


20. díl Upíří bratři (Blood Brothers)

26.3.2014Stefan se pomalu vzpamatovává z detoxikace z lidské krve poté, co ho Elena s Damonem zavřela do sklepení a Stefan zatím vzpomíná na poslední okamžiky jeho života před přeměnou. Po té, co byly Damon a Stefan při pokusu zachránit Katherin zastřeleni, se probouzejí u nedalekého jezera. Stefan ani Damon, však nemají v úmyslu bez Katherin přeměnu dokončit. Anna se oficiálně přihlásila do školy, aby mohla trávit víc času s Jeremym. Alarick volá Damonovi, že něco vypátral na Johna a tak se rozhodnou společně stopu prozkoumat. John konfrontuje Elenu jejím upířím přítelem, ale Elena mu nevěnuje velkou pozornost. Stefan se odmítá napít, což Eleně i Damonovi dělá starosti. John se snaží od Pearl získat zařízení, ale ta mu řekne, že ho dala Damonovi.

Seriál zde ?
http://webshare.cz/#/file/48rPXkj5cl

19. díl Miss Mystic Falls (Miss Mystic Falls)

26. března 2014 v 18:46 | Veronika Srncová |  1.série


19. díl Miss Mystic Falls (Miss Mystic Falls)

26.3.2014


Stefan začal znovu pít lidskou krev, ale před Elenou i Damonem se to snaží skrýt. Damon a John spolu spolupracují na krádeži krve z krevní banky. A první kdo Damona napadne je Anna s její matkou. Anna však vše popře, a tak své pátrání zaměří na Stefana, který ho po chvíli zavede ke své zásobě. Stefan se mezitím i s Bonnie vrátil do školy, ale Bonnie se chová velmi odtažitě. Elena si díky Caroline uvědomí, že se kvůli mámě zapsala do soutěže o Miss Mystick Falls a tak požádá Stefana, aby jí na soutěž doprovodil. John přijde za Damonem, protože hledá staré zařízení, které vynalezl Johnathan Gilbert, které mu ukradla Pearl. Damon s ním ale odmítá spolupracovat. I když Stefan se v poslední době chová více bezstarostně, nepojímá Elena žádné podezření. Elena se od Bonnie dozví, že ze smrti babičky viní Stefana a Damona. Jeremy se na večírku snaží udobřit s Annou.

Seriál zde :
http://webshare.cz/#/file/1J4zg3A3f2

18.díl Samá překvapení (Under Control)

25. března 2014 v 19:14 | Veronika Srncová |  1.série


18.díl Samá překvapení (Under Control)

25.3.2014


Stefan má velké potíže s překonáním hladu po té, co se napil Eleniny krve, a tak se ho Damon mezitím snaží přemluvit k návratu k lidské krvi. Celé město truchlí nad ztrátou Vicki, která se podle oficiální zprávy předávkovala. Jeremy tomu však nevěří, a snaží se zjistit něco víc. Do města se vrací strýček John, čestný člen Rady, pro kterou má nemilou zprávu. Důkazy o stále přítomnosti upírů v Mystick Falls, což se Damonovi moc nelíbí. Stefan má problémy s kontrolou, a tak Elena volá Damonovi, aby zjistila, jak dlouho to ještě potrvá, než se Stefan vrátí do normálu. Stefan mezitím přijde na způsob, jak utišit svůj hlad a to v láhvi Skotské. Elena se rozhodne říct Jeremymu pravdu o tom, že je adoptovaná a mezitím vyzvídá, co ví o upírech. Na večírku zakladatelů je opilý Stefan středem pozornosti, což Elenu začíná čím dál víc trápit.

Seriál zde ?
http://webshare.cz/#/file/7Bst06f45U

Citáty XXV.

25. března 2014 v 19:11 | Veronika Srncová |  Citáty


Slzy nám ukazují, že od nás někdo odešel, ale v srdci po sobě zanechal jizvy.


~ Já se nevzdávám, ale některé případy jsou samy o sobě ztracené...


Na konci vše dobře dopadne. Pokud nedopadlo, tak ještě konec není!

Přijde tchýně na návštěvu. Otevře zeť a srdnečně ji přivíta:
"Jé maminko, to je překvapení, jak dlouho se zdržíte?"
Dobře naladěná tchýně odpoví:
"Dokud vám nepolezu na nervy"
"A nedáte si alespoň kafe? odpoví zeť

16.3.2014

Opravdová dívka dokáže okouzlit kluka ikdyž je oblečenávíš, zatímco on bere tvůj úsměv jako jeden z mnoha, někomu jinému se při pohledu na něj podlamují kolena


Někdy musíš všechny slzy nechat vyjít ven


~ Neexistuje holka,která by tě dokázala milovat víc než já!

Nesnáším, když učitelka mluví k celé třídě, ale stejně furt kouká jenom na mě.


Možná si každý myslí, že se člověk změnit nemůže.
Ale vždycky ve mě je nutkavej pocit dávat druhou šanci, i když vím, že si tu hubu rozbiju.


Přál sis někdy, aby si někoho mohl potkat zase úplně poprvé?


Bude to v pořádku."
"Jo to jenom proto, že se to nestalo tobě."


ne nadarmo se říká, že nenávist je krůček od lásky!!Slzy jsou slova, které srdce nedokáže povědět...


'Změnila jsi se.'
Řekla osoba, která mě nikdy nepoznala.


Myšlení je nejtěžší práce, jaká existuje. To je pravděpodobně důvod, proč tak málo lidí myslí.
Henry Ford


Slušné vychování ženy spočívá v tom, že bude raději trpět, než aby se vnucovala...


Proč nejsi smutná, když se s tebou rozešel?
Proč bych měla být? Přišla jsem o kluka, který mě nikdy nemiloval. To on přišel o člověka, který by pro něj obětoval život.


Hodně věcí se dá vrátit, ale nikdy nevrátíš slzy, které spadli člověku kterému jsi ublížil...Hodně věcí by se vyřešilo, kdyby se lidé naučili mluvit jeden s druhým a ne jeden o druhém.Milionkrát jsem slyšela "On za to nestojí, kašli na něj" ..
Jenže vy nevíte jak je to těžké ..~ Čekám na den kdy přijde člověk,který řekne " Na Tebe jsem čakal celý svůj život " ...17.3.2014

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život, ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene."Někdy pro chvíli v ráji musíme projít peklem."


Pokud chceš BARBIE, kup si ji! Pokud chceš KURVU, zaplať si ji! Ale pokud chceš ŽENU, tak ji respektuj, važ si jí a hlavně ji MILUJ!


Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš.


Než někomu začneš závidět, přesvěč se, zda máš, co závidět…
Jednoho dne přijde do tvého života někdo a ty si uvědomíš, proč to nikdy nevyšlo s někým jiným...Knížka je snění s otevřenýma očima.Nesnášim ty prázdný večery, kdy jen tak sedím, nebo ležím sama, poslouchám písničky a myslím na to, jak by to mohlo být krásný..kdybys chtěl ..Heslo dne: Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.Člověk má důvody k lásce i důvody nemilovat a často je obtížné říci, které důvody jsou větší..
18.3.2014


někdy se zkrátka můžete snažit sebevíc, ale i tak to ničemu nepomůže.


~ Někde chce holka jen to, aby jsi o ni bojoval. Abys jí dal najevo, že ty chceš víc ten vztah než ona..


Mrzí mě, že lidé už nejsou spontánní.
Mrzí mě, že lidé nedělají to, co chtějí jen kvůli tomu, že by si na ně někdo mohl ukazovat prstem, že jsou jiní.
Mrzí mě, že si lidé neplní své sny jen proto, že v ně nevěří.
Mrzí mě, že lidé nejsou tím, čím chtějí být.
A nejvíce mě mrzí to, že jsem jeden z těch, co takhle žijí..
Ne, že bych tě nenáviděla za to, že mě nemiluješ, ale já nenávidím sebe, za to, že tě stále miluji!


Až na konci poznáš, jak si měl začít.


Je vtipné jak se den co den nic nemění, ale když se ohledneš zpět, vidíš, jak se změnilo naprosto všechno.


Pochopíš to ...
Ale až ti někdo ublíží..
Až poznáš co je to bolest .. a co je to opravdové štěstíCo je štěstí? talíř polévky,místo na spaní, a žádné bolesti...Není to samo o sobě dostaby ses mým jménem neudusil, když ho máš tak často v hubě^^ *Nat*


nejkrásnější věci jsou zadarmo - láska, přátelství, objetí, polibek, rodina


"Jen sama láska dokáže přemoct bolest, kterou sama zavinila."


po rozchodu se kamarádka holky zeptá ''opustila jsi ty jeho nebo on tebe?'' ..
.. ona se usmála a řekla ''láska opustila nás''19.3.2014Svou bolest snadno skryji za úsměv. Ale to nemění nic na tom, že ta bolest stále existuje...Je tam, někde hluboko. A projevuje se v těch nejtěžších chvílích..


~ Milovat někoho kdo už tě nemiluje je jako objímat kaktus.. čím silněji se toho budeš držet, tím víc to bude bolet..

Muži jsou příčinou, proč se ženy nemají rády."
Jean de La Bruyere


Není potřebné připomínat člověku, který nám ublížil, jeho provinění. Nikdy nevíme, jestli tím co udělal, neublížil nejvíce sám sobě.


Víte, jak se dá poznat opravdová přírodní blondýnka již ve škole?
Když učitelka smaže tabuli, ona vygumuje sešit...


Přišel jsi a zase odešel ... Však srdce moje nechal sis ... Na památku snad? ... Myslím, že na hraní. Ano myslím, že je to tak ...Nikdy neutíkej za autobsem, vlakem nebo mužem. Protože když jeden odejde, další přijde.


Nech jít lidi,kteří odcházejí z tvého života.
Možná se někam vrací


~ Jednou větou se může lehce všechno změnit, ať už k horšímu nebo k lepšímu..


Někdy se musíš postavit a odejít, aby si osoba na druhé straně houpačky uvědomila, jak si ji nadnášel.


Nic není horší, než když máte pocit, že jste nebyli dost dobrý pro člověka, která pro vás znamenal cel život.


Je fakt smutný, když potkáš člověka, s kterým máš plno zážitků a on se tváří, že tě nevidí..
Víme, že máme přátelé. Víme, že máme nepřátelé. Jen občas nevíme, kdo je kdo..


Ne vždy potřebujeme mít vedle sebe gentlemana, který nám přichystá večeři při svíčkách, otevře dveře, když někam vcházíme, daruje nám krásný dárek a pozve do kina.
Někdy potřebujeme jen někoho, při kom můžeme být v teplákách a tričku, rozcuchané a nenamalované, sedět jen tak u něho a cítit se milované


20.3.2014Facebook je jako lednička. Chodíš tam každejch 10 minut, i když víš, že tam nic není.


Každého zaujme jen ten citát, který ve svém životě prožil. :)Nikdy se nerozejdeme, protože se k sobě hodíme jako dva kousky zlomeného srdce.

Chytré telefony, chytré hodinky, chytré oblečení, chytrá auta...jen ty lidi jsou čím dál blbější.

22.3.2014Složité a přitom tak jednoduché. Rozdílní a přitom tak stejní. Spolu a přitom každý sám. Tak blízcí a přitom tak vzdálení

Když ti bude někdy špatně, vždy si pamatuj. Víra neudělá to, že budeš schopný vyhnout se problémům. Víra ti pomůže nad nimi zvítězit

Díky tomu, že se neposloucháme, máme si pořád co říci.Jednou ti dojde, že jsem ti nedala nic krom jediné věci.. svého srdce

(Věřím, že ti to dojde, možná ne zítra, možná ne pozítří, ale za pár let určitě..)

VÍM, ŽE TY VE MNĚ NEVIDÍŠ NIC, ALE KDYBY SES UŽ TEĎ DOKÁZAL PODÍVAT NA VĚCI JINAK, VIDĚL BYS, ŽE TY PRO MĚ ZNAMENÁŠ VŠECHNO.. :´)

Lidi nejsou panenky, nemůžeš si s nimi hrát a až tě přestanou bavit, vrátit je zpátky do krabice.miluju, když se na mě někdo nasere, nevím proč a ještě bych se mu měla jít omluvit.. :

Ten, kdo nemiluje, bývá milován a ten, kdo miluje, bývá po zásluze zklamán.

říká se, že při výběru svých přátel nemůžete být nikdy dost opatrní, ale já vím, že v tobě mám opravdovou kamarádku, kterou mi jen tak něco nenahradí!! :

Dala jsem ti všechno a teď na to doplácím...Víš není jednoduché smát se, když chceš brečet... Není o nic jednoduší mlčet, když chceš křičet... Není snadný poslouchat od ostatních, jak všechno bude dobrý, když oni neprožívají Tvůj příběh...


Proč stále máme tolik snahy vracet se k lidem, kteří nás už jednou zklamali?
- protože to zklamání neodvrátilo to, co k těm lidem cítíme.23.3.2014

Sice dlouho ti trvalo zjistit co pro Tebe znamenám,ale přece jsi sis uvědomil..díky bohu.

Říci svůj názor, aniž byste cítili vinu, je dovednost, kterou se stále potřebujete naučit .


Až zemřu, pohřběte mě tváří dolů,aby mi mohl celý svět políbit…

Moje dětství bylo stejně lepší, už třeba jenom kvůli tomu, že se tenkrát v bedně nezpívalo o tamponech a menstruaci

Stačila by jedna věta, jedno slovo .. a mohlo by bejt všechno zase dobrý.

o správné není vždy to snadné....


Je to bláznivá vlastnost mužů, že se stávají chladnými, když je ženy příliš milují.


Když si člověk moc přeje, kouká z toho leda zasloužené zklamání.Je milý na všechny.
Problém je, že když byl milý na mě, myslela jsem si, že je to kvůli tomu, že jsem vyjimečná.

24.3.2014
Ten pocit, když přemýšlíš, jestli máš jít spát a uklidnit se nebo ještě chvíli zůstat a čekat na nemožné.

Dnešní holky jsou jak jablko,ještě ani nedozráli a už v nich byl červík..

Sex je největší legrace beze smíchu, kterou jsem kdy zažil."
- Woody AllenTakový ten pocit . . jakoby se ti svazoval žaludek, jakoby ti ochably všechny kosti.

- Když se dozvíš, že chce jinou.

Slzy nejsou projevem slabosti, ale projevem toho, že jsme byly dlouho silní.Život je jako nekonečná jízda po kruhovém objezdu, i když víme kde se skrývá nebezpečí, stejně své chyby opakujeme.

Jsou místa, která ti nechají v srdci vzpomínku a nikdy nejsou smazány…


17.díl Bouře (Let the Right One In)

24. března 2014 v 19:23 | Veronika Srncová |  1.série


17.díl Bouře (Let the Right One In)

24.3.2014


Když se dva z přeživších upírů Frederick a Bethane rozhodli pomstít bratrům Salvatorovým, musel Stefan Bethane zabít a tak chystá Fredrick odvetu. Jeremy přinutil Annu ukázat její pravou tvář a svěřit se tak se svým tajemstvím. Jeremy má však jedno přání, a to stát se upírem, ale Anna se zdráhá. Městem řádí bouřka a Caroline se chystá na narozeninovou oslavu, ale na blátěné cestě uvízne. Stefan vyčerpán nedávným bojem s upíry v lese shání potravu, když je přepaden Frederickem a jeho bandou. Damon si začíná dělat starosti a tak se vydává do domu Pearl. Jeho obavy se naneštěstí naplní a je nucen sledovat, jak je jeho bratr mučen, a tak spolu s Elenou hledají pomoc u Alaricka.

Seriál zde :

Víte jak vypadáte vevnitř?

24. března 2014 v 19:14 | Veronika Srncová |  Orgány atd..


Víte jak vypadáte vevnitř?
1. Srdce - tluče od narození do smrti

Dutý svalový orgán zhruba uprostřed hrudi velký asi jako pěst, který zajišťuje průběh krve a tím přenost kyslíku, živin a odpadních látek v našem těle. Skládá se ze2 předsíní a 2 komor. Do předsíní ústí srdeční žíly, z komor vedou srdeční tepny. Tluče asi 60x za minutu.

2. Plíce - jsou dvě, ale dá se žít i s jednou

Párový orgán uložený po obou stranách hrudního koše, který slouží k dýchábí a zásobuje naše tělo kyslíkem. Mají zhruba trojúhelníkový tvar. Levá plíce je o něco menší než pravá.

3. Játra - největší orgán v dutině břišní

Největší žláza lidském těle. Jejich podstatná část je v pravém horním části břicha, pod spodní čísti hrudního koše( pravé podžebří). Zajišťuje detoxikaci organismu a chemickou přeněnou látek a jejich zásobarnou řady látek ( železo a různé vitamíny).

4. Žaludek - ten lidský je jednoduchý

Najdete ho v horní části dutiny břišní pod játry a bránicí, částečně ho kryje pravý žeberní oblouk. Jeho hlavním úkolem je mechanické zpracování, chemické rozmělnování a částečně natravování potravy.

5. Žlučník - občas musí ven, ale dá se bez něj žít

Vakový orgán v hruškovém tvaru uložený na spodku jater. Složí ke skaldování a úpravě žluči, která v játrech vzniká.

6. Slinivka břišní - neboli pankreas

Žláza, která se řadí mezi orgány trávicí soustavy. Produkuje důležité hormony ( inzulin) a enzymy štěpí cukry, tuk, bílkoviny. Slinivka je uložena napříč celou dutinou břišní pod bránicí a klenbou břišní.

8. Ledviny- čistí nám krev

Párový orgán o velikosti zhruba sevřené pěstí. Uloženy jdou v dutině břišní po obouch stranách bederní páteře. Flirtují krev, čímž odstraňují škodlivé produkty, které jsou jako moč odváděny z těla.

16. díl Změna je život (There Goes the Neighborhood)

24. března 2014 v 18:44 | Veronika Srncová |  1.série


16. díl Změna je život (There Goes the Neighborhood)

24.3.2014


Několik upírů, kteří se dostali z hrobky, se ukrývají v jednom z odlehlejších domů a pod vedením Pearl a Anny se přizpůsobují modernímu způsobu života. Elena chce zažít jeden normální den bez problémů s upíry, a tak Stefan přijme Carolininu nabídku na dvojité rande. Na návštěvu za Damonem přijde Pearl, která chce jména členů rady a aby všechny přestal zásobovat sporýšem, a na oplátku mu nabídne Katherine. Damon však už o ni nemá zájem, a tak se Pearl uchýlí k násilí. Jeremy se začne intenzivně zajímat o skutečné upíry po té, co v lese viděl Anninu skutečnou tvář. Pearl si chce vzít jejich město zpět a tak začne otevřením malého obchůdku na náměstí. Kelly u baru narazí na Damona i Jennu, a tak spolu všichni začnou popíjet. Dvojité rande se však neodehrává podle Carolininých představ, neboť Elena s Mattem stále vzpomínají na staré časy.

Seriál zde :
http://webshare.cz/#/file/1q34w855K3


15. díl Tombola (A Few Good Men)

24. března 2014 v 18:05 | Veronika Srncová |  1.série15. díl Tombola (A Few Good Men)

24.3.2014


Damon za pomocí Bonnie a její babičky otevřel hrobku, ale Katherine v ní nebyla. Od Anny a její matky Pearl se později doví, že Katherine v kostele nikdy nebyla, a i když věděla, kde Damon je, bylo jí to jedno. Damon tak upíjí svůj žal v alkoholu a dámské společnosti, což dělá starost Stefanovi. Pečeť hrobky se však prolomila, a hladoví upíři se dostávají na svobodu. Elena se ptá Jenny, zda zjistila něco o její biologické matce, a tak jí Jenna ukáže středoškolskou fotku Isobel Flemmingové a její kamarádky Trudie, jejíž získala adresu. Také ji poví o Alarickově ženě, která zemřela. Elena hned všechno poví Stefanovi, který se chce nejprve zeptat Damona, než jí řekne vše, co ví. Do města se vrací Mattova matka, Kelly, která přistihne Matta s Caroline a není z jejich vztahu dvakrát nadšená. Jenna poví Alarickovi o Elenině matce a ukáže mu její fotku, což ho celkem vykolejí, a tak se začne Jenně vyhýbat. Elena jde navštívit Trudie a zjistí, že není sama, kdo ví o existenci upírů. Město pořádá benefiční aukci o schůzky s nejžádanějšími svobodnými mládenci a Damon i Rick mezi ně patří.

Seriál zde :
http://webshare.cz/#/file/q155n3ch31

14. díl Komu není rady (Fool Me Once)

24. března 2014 v 17:15 | Veronika Srncová |  1.série


14. díl Komu není rady (Fool Me Once)

24.3.2014Damon získal Emilinu knihu kouzel a Anna unesla Elenu. Elena se probouzí v tmavém pokoji, ale utéct se jí nepodaří. V koupelně objeví Bonnie, která si uvědomila, že je Ben upír. Elena ji řekne, co se stalo a proč ji unesli, že chtějí otevřít hrobku. Stefan žádá Damona o pomoc, ale jemu je to jedno. Anna vypráví Eleně o tom, proč chce hrobku otevřít. Mezi uvězněnými upíry byla i její maka Pearl. Caroline pozve Jeremyho na večírek, a ten tam s sebou pozve Annu. Damon hledá Bonnie, ale narazí na babičku, která ho pošle pryč. Anna volá Stefanovi a chce Elenu vyměnit za knihu kouzel, které se Damon nehodlá vzdát. Proto jde pro pomoc za Bonniinou babičkou, která je najde a Stefan je tak dokáže vysvobodit. Elena ale nakonec všechny přesvědčí, že jediné řešení je otevřít Damonovi hrobku a vysvobodit Katherine a tak nakonec všichni souhlasí. Elena jde přesvědčit Damona, že jim tentokrát opravdu může věřit.

Seriál zde :

13.díl Stará láska nerezaví (Children of the Damned)

23. března 2014 v 18:34 | Veronika Srncová |  1.série13.díl Stará láska nerezaví (Children of the Damned)

23.3.2014


Anna udělala z Bena upíra, aby ji pomohl dostat se do hrobky. Elena se rozhodla pomoct Stephanovi podvést Damona. Elena slíbí, že se podívá po deníku, ve kterém by měla být poloha Emiliny knihy kouzel. Elena doma prochází staré věci, ale Jeremy jim řekne, že deník zapůjčil Alarickovi, a tak ho jde Stefan navštívit. Anna deník ukradne, ale Alarick napadne Stefana a slíbí mu, že mu neublíží. Rick mu řekne o své ženě a Damonovi, ale Stefan ho před ním varuje. V 18. století, když se oba bratři scházeli s Katherin, začali být lidé z města podezíraví a nakonec je i jejich otec Giuseppe zasvětí do jejich plánu. Stefan však doufá, že by se otec nad Katherin dokázal slitovat a to vede k jejímu uvěznění. Damon je na večeři u Gilbertových a vyzvídá o Eleny, zda může bratrovi věřit.

Seriál zde :

12. díl Tančírna (Unpleasantville)

22. března 2014 v 19:06 | Veronika Srncová |  1.série


12. díl Tančírna (Unpleasantville)

22.3.2014


Elena se usmířila se Stefanem, který ji řekl, že je adoptovaná a Alarick v baru narazil na Damona, který mu zabil ženu. Stefan slíbí Damonovi, že mu pomůže otevřít hrobku. Alarick požádá Jeremyho, zda by mu nepůjčil deník Jonathana Gilberta a Jeremy souhlasí. Matt hledá brigádu, a tak mu Ben, který je barmanem v Mystic Grill nabídne práci. Eleně volá záhadný upír, který ji vyděsí, a tak jede pro pomoc ke Stefanovi, který jí dá Gilbertovi hodinky, které dokáží upíry odhalit. Anna jde za Jeremym, aby ho někam pozvala, ale ten nemá zájem. Elena chce, aby ji Jenna řekla pravdu o jejich biologických rodičích, a tak se dozví jméno své matky, Isabelle. Elenu napadne upír přímo u nich doma, naštěstí se tam včas objeví Stefan. Protože byl upír pozvaný, rozhodnou se Stefan s Damonem se o něj postarat přímo na školním večírku.

Info


Seriál zde :

11. díl Rodokmen ( Bloodlines )

22. března 2014 v 18:15 | Veronika Srncová |  1.série11. díl Rodokmen ( Bloodlines )

22.3.2014Elena u Stefana vidí fotku Katherin, a když odjíždí, má autonehodu a blíží se k ní záhadný upír, když v tom ji přijde zachránit Damon. Místo aby ji odvezl domů, vezme ji s sebou na výlet do městečka poblíž Atlanty. Dovídáme se skutečný důvod Alarickova příjezdu do Mystic Falls, kde hledá upíry. Stefan volá Eleně, ale ta s ním nechce mluvit. Jeremy se rozhodl psát esej o Mystic Falls za občanské války a jako inspiraci použije deník svého předka z 19. století. Stefan jde za Bonnie, aby mu pomohla najít Elenu, ale Bonnie zjistí, že nemůže ovládat své schopnosti, a tak jde pro pomoc za svou babičkou, které řekne, co se stalo u starého kostela. Damon se v baru setkává se svou starou známou Bree, čarodějnicí, aby mu řekla, jak se dostat do Katherininy hrobky. Jeremy během průzkumu narazí na Annu, která mu začne pomáhat s historií místních legend o upírech.

Info


Serilá zde :

Báječný život dětí

22. března 2014 v 16:00 | Veronika Srncová |  Supr fotkyBáječný život dětí

22.3.2014
Nebezpečná krása

22. března 2014 v 15:55 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Nebezpečná krása

22.3.2014

Jak se zbavit vší

20. března 2014 v 19:25 | Veronika Srncová |  Prevence


Jak se zbavit vší

20.3.2014


Krok první : Umyjte dítěti vlasy

Na nic nečekejte a začněte s odvšivováním. Zajděte do lékárny, kupte si odvšivovací přípravek a zvlášť pečlivě si přečtěte návod. Nezapomeňte na nežádoucí reakce a na informace, za jak dlouho opakovat celou proceduru opakovat, když se napoprvé nepodaří zbavit se všech parazitů. Pak postupujte podle přesně pokynů v příbalovém letáků.

Krok druhý: Odstranění mrtvé hnědy

Po použití odvšivovacích přípravků musíte mrtvé ( někdy i živé) vši z vlasů mechanicky odstranit. nEJPRVE VLASY namočte, doporučuje přelít teplou octovou vodou. Na suchý totiž parazit umí kličkovat a vyhnout se hřebenu. A měli bychom počítat s tím, že mezi hnědými hnědami může být i nějaká živá. Pokud se vylíhla, mohli by začít znovu. Hřeben potřebujete hustý, tzv. všiváček. Pod vlasy si dejte bílí papír, dobře uvidíte a taky zachytíte vši. Nakonec prohléďněte celou hlavu a zbývající hnidy stáhněte rukou. Pracné,ale nutné !

Krok třetí : Vlasy opakovaně prohlížejte

Vlsy pravidelně prohlížejte , sledujte, jestli se dítě nedrbe. Druhé odvšivení se vyplatí provést po 7-10 dnech. V téhle době se může z případné neobjevené hnidy vylíhnout larva, a ta dozraje v dospělou veš, která opět naklade vajíčka. Jak poznáte živou hnidu? Hlavn tak, že pokud jí zmáčknete mezi prsty, lupne. Prázdné hnidy jsou světlejší a bývají odstraňující vlasech umístěny dále od kořínků. Pokud jsou hnidy přilepeny na vlasech do jednoho centimetru od pokožky, znamená to, že máte živé vši.

Prádlo a hřeben taky


Vši dokážou přežít například na nábytku, nebo prádle až 24 hodin. Aby jste se jich zbavili, musíte vyprat oblečení i ložní prádlo, a to při vysokých teplotách. Dezifinkujte hřebeny. V opačném případě , že zabloudila veš přeleze z ložního prádla na stejného nebo nového hostitele.

10. Nováček ( The Turned Point)

20. března 2014 v 18:51 | Veronika Srncová |  1.série


10. Nováček ( The Turned Point)

20.3.2014Logan se objeví před Jenninými dveřmi a chce pozvat dovnitř, ale ta ho pošle pryč. Když odchází, zastaví se kolem běžkyně, která ho poznává ze správ, ale Logan ji zakousne. Jeremy si čte deníky Jonathana Gilberta z roku 1800, které ho inspirují k návratu ke kreslení nadpřirozených bytostí. Damon se Stefanem se chystají na odchod, když za Damonem přijde šerifka a řekne mu o dalším útoku. Když to slyší Stefan, myslí si, že to byl Damon, ale nakonec se shodnou, že jde o dalšího upíra. Stefan jde za Elenou, aby ji varoval. Caroline pomáhá Damonovi s hledáním upíra pomocí kompasu, který ho dovede za Loganem, který chce zodpovědět několik otázek - kdo ho proměnil a jak můžou bratři chodit v dením slunci. Jeremy se snaží usmířit s Tylerem, který ale nemá zájem. Stefan potká Logana, a tak varuje Elenu, aby odvedla Jennu pryč.

Seriál zde :

9. díl Historie se opakuje ( History Repealing)

20. března 2014 v 18:20 | Veronika Srncová |  1.série9. díl Historie se opakuje ( History Repealing)

20.3.2014Bonnie má sny, ve kterých ji pronásleduje duch Emily a pořád ji táhne ke starému kostelu. Do města přichází nový učitel dějepisu Alarick "Rick" Saltzman. Damon se snaží Stefanovi omluvit a tak slíbí, že se týden nebude krmit na lidech. Rick dá Jeremimu možnost vylepšit známku napsáním eseje o čemkoliv z historie města. Caroline je naštvaná na Matta, že zmizel po tom co spolu strávili noc. Stefan se rozhodl skončit se školou a vyhýbat se Eleně, která je naštvaná. Damon vyhrožuje Bonnie, aby mu vrátila jeho náhrdelník. Bonnie se rozhodne přívěšku zbavit, a tak ho zahodí doprostřed pole. Elena řekne Stefanovi, který Emily znal, o náhrdelníku. Byla to Katherinina služebná a mocná čarodějka. Stefan se snaží z Damona dostat důvod, proč se vrátil a proč chce Emiliin náhrdelník. Caroline najde přívěšek v Boninině tašce, a tak se pohádají. Když se usmíří, rozhodnou se uspořádat seanci. Jenna se seznamuje s Rickem.

Seriál zde :

Máte citlivou pleť?

19. března 2014 v 19:35 | Veronika Srncová |  Krása


Máte citlivou pleť?


" Mám, nebo nemá alergii ? "


Jděte na ni s citem s se správným krémem "

19.3.2014Nesnášenlivost není to samé jako alrgie, i když objí se projevuje stejně ( zarudnutí, svědění, otoky ). K alergické reakci dojde, protože vaše pleť má skllon nepřimšřeně reagovat na určitou látku alergen. Častěji se ale stává, že pleť nesnese některé kosmetické přípravky, takže není třeba spokojena s vaším krémem.

Když voda vadí

Ano, i sama voda může být pro pleť nevhodnou látkou. Když do ní často namáčíte ruce, máte je vysušené, propaskané tak akorát se připravit na zanítení. Problém může být tvrdá voda, která obsahuje hodně minerálních látek a vapenné soli. Ty pak z některých mýdel vysráží pevné látky, které kůže dráždí. Řešení? Naistalovat si filtr a změkčujícíc systém.

Zeptejte se v salonu

Citlivá pokožka může reagovat i na mechanické dráždění např. brýle, oblečení nebo čepicí. mŮŽE PRODRÁŽDIT I ČISTĚNÍ LETI. pROTO V KAŽDÉM KOSMETICKÉM SALONU TRVEJTE NA TOM, ABY VÁS KOSMETIČKA INFORMOVALA OVŠEM, CO NA PLETI DĚLÁ, s jakými přípravky pracuje a co obsahuje.

Aby výrobky bez konzervatů dlouho vydržely

 • Dávejte přednost výrobkům v obslech s pumpičkou nebo neprůhledných obalech. Měně se dostanou do kontaktu se vzduchem a prsty.
 • Výrobky skaldujte v teplu a suchu.
 • Nevystavujte nepřímému slunci-
 • Krémy kelímků nabírejte pomocí šplachtle, kterou hned vyhodíte.
 • Šampony a sprchové gely uchovávejte v chladu. Po každém použítí výrobek pečlivě zavřete.
4

Než si koupíte novou kosmetiku

Co nejměně přísad

Máte-li citlivou pokožku, kupujte zásadně pouze ty výrobky, jejichž seznam přísad není dlouhý. Vyhýbejte se především parfemací, pak hledejte označení " parfume ", " sans parfume ", " frangrance gree ".

Když máte akné

Při sklonu pleti hledejte na obalu nápis " non cosmedogenic", nekomegenní", testováno na komedogenicitu ".

Parfém zkoušejte na oblečení

Parfém nezkoušejte přímo na kůži, ale opatrně na oblčení.

Hnědé stíny místo modrých

Jestliže vám nedělají dobře barviva, vyzkoušejte hnědé oční stíny namísto modrých nebo zelených. Jsou totiž šetrnšější k pokožce.

Co číst na etiketě

Nepřiměřené reakce na konzervační látky se vyhnetete použítím kosmetiky bez těchto přísad. Na obalech najdete označení ( persevative free, sans consvervateour, bez konzervačních látek).

Neexperimentujte

Používejte jenom svojí vlastní kesmetiku, nikdy nepoužívejte rtěnku od kolegyně. Zkrátka zbytečně neexperimentujte.

Lak na nehty


Nesnášenlivost nehtů na nehty se dnes dá řešit hypoalegranímu kapky.

Papírové kaspeníčky to jistý


Při infekci na obličeji, krku či rukou se utírejte po umytí jemným papírovým kapesníčkem bez parfemace a hned vyhoďte. Zamezíte tím roznášení infekce a ušetříte si denní výměnu ručníků.

Proč hypoalergenní?


Je třeba mít na paměti, že termín hypoalergení na d´zách kosmetických výrobků neznamená, že daný přípravek nemůže vyvovalt alerggii nebo přecitlivělou reakci. Přesto označením, které je do na míry zaručuje nepřítomnost nejčastšjších alergenů.

Víte, jaký typ pleti máte?

 • Normální pleť

Pokud máte tenhle typ pleti, máte vyhráno. Je nekomplikována, protě tak akorát. Na pohled je samotově hebká až narůžovělá.

 • Suchá pleť

je většinou jemná, s jemnými póry, často svědí a pálí, najdete na ní červené žilky. Dřív se na ní vytváří vrásky.

 • Matná pleť

Většinou se hodně leskne, má hrubé poŕy a působí tlustě. Má ale jednu výhodu ( vrásky se na ní tvoří pomaleji ).

 • Smíšená pleť

Pro ni je typická zvaná mastná t-zóna ( čelo, nos, brada ) a suché tváře, krk a víčka. Potřebujete kosmetiku tedy pro dva různé typy pleti.

7. díl Posedlost ( Haunted )

19. března 2014 v 18:39 | Veronika Srncová |  1.série


7. díl Posedlost ( Haunted )

19.3.2014Vicki nedokáže kontrolovat svůj hlad a napadne Taylora, naštěstí včas zasáhnou Damon se Stefanem. Zatímco Stefan se snaží Vicki naučit co je špatné, ale Damon to bere jako další hru. Elena jde za Stefanem a narazí na Damona. Babička vypraví a zároveň učí Bonnie o jejich rodinném dědictví. Lockwoodovi jsou znepokojeni Loganovým zmizením i s hodinkami, ale zatím co se dohadují, je Damon poslouchá. Caroline donese Bonnie Halloweenský kostým čarodějnice a věnuje ji i Damonův náhrdelník. Zatímco jde Stefan sehnat víc krve, Vicki Eleně kvůli Jeremymu vyhrožuje. Damon chce vzít Vicki ven, ale ta jim uteče a vrátí se domů za Mattem.

Seriál zde :

:D :D

19. března 2014 v 18:34 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :DMuž říká ženě při milování: "Ani nevím, proč s tebou spím, když jsi tak škaredá."
Ona: "Asi je ve mně něco krásného."
On: "No to jo, ale za chvilku to vytáhnu..."

13.2.2014


44


14.3.2014


16.3.2014


'Změnila jsi se.'
Řekla osoba, která mě nikdy nepoznala.


~ Dáváš nové a nové šance protože čekáš že všechno bude tak jako by jsi chtěla.Bolí mě ucho," stěžuje si dívka mladíkovi na lavičce v parku.
Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?"
"Ani trošku!"
Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam opět políbí a ptá se: "Ještě bolí?"
"Už ne!"
Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a zašeptá: "Promiňte, a hemeroidy léčíte taky?"
17.3.2014
Zajíčku proč máš tam krátké uši? Ále protože jsem romantik. A kvůli tomu máš krátké uši? No jo, včera jsem zasněně poslouchal, jak krásně zpívá skřivan a přeslechl jsem kombajn


Přijde žena k zubaři, stáhne si kalhotky, vyskočí na křeslo a roztáhne nohy.
"To bude asi nějaký omyl," povídá lékař, "Já jsem zubař."
"Dělal jste včera Frantovi Novotnému zubní protézu?" nedá se odradit slečna.
"To ano."
"Tak si ji teď najděte!"
18.3.2014


6. díl Zatracené duše ( Lost Girls )

18. března 2014 v 19:09 | Veronika Srncová |  1.série


6. díl Zatracené duše ( Lost Girls )

18.3.2014


Elena jede za Stefanem domů a ptá se ho, co je zač, a tak ji řekne pravdu. Elena chce odejít, ale Stefan ji to chce vysvětlit, ale vyděšená Elena jede domů. Damon po té, co vysál všechny u starého hřbitova, pálí důkazy a volá Stefanovi, aby mu vrátil jeho prsten. Všimne si, že Vicki je pořád na živu, a tak ji vezme do rodinného sídla. Elena se rozhodne dát Stefanovi šanci, aby ji vše vysvětlil. Šerifka s Loganem vymýšlejí krycí historku pro upíry a mezitím ji Logan informuje o hodinkách, které u Gilbertových získal. Damon se rozhodne nechat Vicki napít se z jeho krve. Stefan vezme Elenu na místo, kde kdysi žil a řekne ji celou pravdu o Katherine a o jeho dřívějším vztahu s Damonem.

Seriál zde :

5. díl Mrtvá pravda ( You´re united death To Me )

18. března 2014 v 19:06 | Veronika Srncová |  1.série5. díl Mrtvá pravda ( You´re united death To Me )

18.3.2014Stefan drží Damona ve sklepení, odkud ho chce posléze převést do rodinné hrobky. Elena se v koupelně potká s Vicki. Stefan se vrací do školy a Caroline ke svému životu, i když má v paměti určité mezery, zatímco Bonnie se neúspěšně snaží pomocí myšlenky zapálit svíčku. Stefan chce Eleně vše vysvětlit, a tak si dají schůzku v jednom baru, ale Stefan se kvůli Damonovi opozdí. Elena je naštvaná, že je Stefan tak tajnůstkářský, když ho najednou pozná místní stařík, který tvrdí, že Stefan vůbec nezestárl. Jeremy pustí Stefana do domu, aby mohl Elenu překvapit svými kulinářskými schopnostmi, a ten ji začne vyprávět o svém životě a Katherine. Během připravování večeře se Elena řízne a v odraze zahlédne Stefanovu pravou tvář. Damon volá Caroline o pomoc.

Seriál zde :