Prosinec 2013

30 objevů nejen o sexu a líbání!

27. prosince 2013 v 15:39 | Veronika Srncová |  Erotika a sex


30 objevů nejen o sexu a líbání!

27.12.2013


1. Líbání vám pomůže vycítit toho pravého! Během jazykových her se totiž s partnerem natolik přiblížíte tvářemi, že si vaše feromony mohou nerušeně popovídat o vašich genech a šancích na zdravého potomka. Ženy podvědomě upřednostňují podle vůně muže, jejichž genová výbava oplývá jinými imunitními bílkovinami, než jaké mají ony samy, protože správná kombinace zaručuje zdravý plod s lepšími vyhlídkami na přežití.

2. Sex bez líbání si umí klidně představit padesát procent mužů, avšak pouhých čtrnáct procent žen!

3. Některé ženy štěstěny mohou dosáhnout orgasmu i bez jediného doteku. Jednoduše zatnou svaly pánevního dna a hýždě a pak už jen vzdychají slastí.

4. Jako neexistují dva stejné otisky prstů nebo třeba dvě sněhové vločky, zcela jedinečné jsou i otisky rtů. Využívají se proto v soudním lékařství jako důkaz.

5. Tepelné procesy, které probíhají v lidském těle, vysvětlují, proč máte o prázdninách větší chuť na sex. Váš orgasmus je totiž díky horku daleko intenzivnější.

6. Na každou "obyčejnou" internetovou stránku připadá pět pornostránek.

7. Světový rekord v délce líbání drží italská milenecká dvojice Andrea Sari a Anna Chenová. Ti se na svatého Valentýna roku 2004 vášnivě líbali přesně 31 hodin, 18 minut a 33 sekund. Za svůj ústní výkon poté vyinkasovali šek v přepočtu na dvě stě tisíc korun, kterým si zaplatili neméně vášnivou svatební veselici.
\8. Celých deset procent mužů na celém světě je bláhově přesvědčeno, že ženy šílí rozkoší, když se mohou líbat s mužem se strništěm. Pokud by to byli oni, kdo musí druhý den po nájezdu neholené brady nešťastně krotit na obličeji a krku nepříjemnou vyrážku, nejspíš by vyžadovali stejně jako 67 procent žen, aby se drahý před líbáním vyholil dohladka.

9. Zvířata šikovně používají podobné sbližovací taktiky jako lidé. Šimpanzi se například s radostí líbají se svými partnery a po hádkách a roze
10. Sex je náramně zdravý pro mužské sperma! Jestliže se totiž semeno dlouho nemůže dostat z varlat ven, kazí se a vytvářejí se v něm nejrůznější abnormality velmi nebezpečné pro případný plod. Nezadaní chlapíci by proto měli čile masturbovat, pokud chtějí mít stále připravenou čerstvou dávku zdravého spermatu.

11. Šedesát osm procent mužů o sobě hrdě tvrdí, že jsou experti na líbání. Ženy jsou v průzkumech podstatně sebekritičtější a skromnější, skvělé polibky si připisuje pouze padesát šest procent z nich.

12. Ženský orgasmus působí proti bolesti spolehlivěji než ibuprofen. Produkuje totiž endorfiny, které vyvolávají pohodu v nervovém systému. Jakmile tohle zjistí váš nejdražší, přestanou na něho zabírat vaše výmluvy o bolesti hlavy.

13. Líbání zabírá jako skvělá odtučňovací kúra. Už minutovým polibkem spálíte dvacet šest kalorií!

14. Ačkoliv se vám erotické filmy snaží namluvit opak, mužské semeno málokdy vystříkne, jen spíše vycákne v jediném vrhu. Pouze nepatrné procento mužů při sexu opravdu stříká a mezi nimi drží rekord dostřik dlouhý dva a půl centimetru.
15. Některé ženy dosáhnou orgasmu pouhým hlazením a líbáním bradavek.

16. Zhruba 40 000 lidí na celém světě se v tuto chvíli oddává sexu.

17. Nejdelší podvodní polibek se uskutečnil v japonském Tokiu už 2. dubna 1980. Trval dvě minuty a osmnáct sekund.

18. Z výsledků dermatologických testů jasně vyplývá, že pravidelné žhavé líbání přispívá k léčení kožních zánětů, vyrážek a dokonce pigmentových skvrn. Proto namísto věčného sponzorování kosmetičky zapojte do svého zkrášlování partnera.

19. Není divu, že spousta mužů marně hledá klitoris. Těsně před orgasmem se totiž knoflík slasti smršťuje a záměrně se před silným drážděním schovává. Naštěstí je v této fázi zbytečné ho více dráždit, protože je příliš citlivý na přímý zásah.

20.Dvacet procent mužů žádá svou vyvolenou o ruku v pokleku, zatímco šest procent se raději na manželské úmysly drahé optá po telefonu.

21. Erotické vzrušení se odráží také na velikosti vašich rtů - při sexu se totiž pysky až třikrát zvětšují. Spolu s velikostí se mění i jejich zabarvení, od jasně růžové po světle červenou až k temně vínové.
22. Průměrný člověk stráví líbáním dva týdny svého života.
23. Dlouhé polibky uvolňují látku zvanou dopamin, která způsobuje podobnou euforii jako kokain.

24. Poslední kapka mužského ejakulátu obsahuje speciální spermicidy, které po aktu v ženském těle zůstávají a mají za úkol zlikvidovat spermie jiného muže, které by s těmi předchozími soupeřily o ženské vajíčko. Vědci dále tvrdí, že brázdy na žaludu penisu slouží k tomu, aby shrábly při průniku do ženy zbytky semene svého konkurenta, a vyčistily si tak prostor pro uložení vlastní nálože.

25. Téměř třetina všech mužů nepovažuje líbání za projev nevěry. Osmdesát devět procent žen s nimi však rezolutně nesouhlasí.

26. Náruživá četba ovlivňuje četnost sexu. Podle průzkumů si ženy, které pravidelně hltají červenou knihovnu, užívají milování až dvakrát častěji než ty, které se milostným románkům vyhýbají obloukem.

27. Levé varle má u mužů praváků větší průvěs než pravé. U leváků je tomu naopak.

28. Stres blokuje prožívání orgasmu. Může za to část mozku zvaná amygdala, v níž sídlí naše strachy a úzkosti. Právě tu je třeba vypnout, než s partnerem skočíte do peřin.

29. Sexuální rozkoš vede ženy k zajímavým experimentům. Mezi pomůckami, které lékaři často operativně vyjímají z podbřišků náruživých milovnic, bývají kromě klasických položek, jako jsou celer, banán či salám, také stěrky na nádobí, rohy od skotu, laky na vlasy a v jednom případě i dvě jablka.

30. Padesát procent mužů vnímá líbání jako jasný povel k sexu. S postelovými úmysly se ale líbá jen třiatřicet procent žen.

21 věcí, které by jste měla stihnout do 30

27. prosince 2013 v 15:31 | Veronika Srncová |  Erotika a sex


21 věcí, které by jste měla stihnout do 30

27.12.2013


1. Zkusit si, jak by vám seděla úplně jiná (rozumějte šílená) barva vlasů.

2. Zvyknout si na pravidelné prohlídky u zubaře a gynekologa. Zároveň požádejte o názornou ukázku samovyšetření prsu a naučte se ho sama na sobě praktikovat.

3. Protančit noc v latino klubu (nebo jiném podniku, kam by vás v životě nenapadlo zajít).

4. Skočit si na gumě, potopit se do třiceti metrů nebo zkusit cokoli jiného, nad čím vaše fobie bude lomit rukama.

5. Najít si práci, která vás bude bavit a kde vás ocení.

6. Investovat do školy smyku a získat jistotu při řízení na ledovce. Při té příležitosti není na škodu osvojit si alespoň základy první pomoci.

7. Smířit se s faktem, že nikdy nebudete vážit padesát kilo a mít devadesáticentimetrové nohy.

8. Vychutnat si bez červenání a provinilých pohledů pánský striptýz.

9. Přiznat, že jste udělala chybu, pokud jste ji opravdu udělala, a přestat se omlouvat, když není za co.

10. Vyhodit ty růžové koktejlové minišaty, ve kterých vypadáte jako klon přerostlého plameňáka. Místo nich si kupte tu zelenou sukni, po které už dva roky toužíte, ačkoli víte, že váš přítel ji bude upřímně nenávidět.
11. Zjistit, jestli se dokážete dlouhodobě postarat o něco živého. Jestliže si netroufáte na psa, zkuste alespoň kytku. Tip pro odvážné: Půjčte si od kamarádky na víkend malé dítě.

12. Naučit se jiný způsob rozchodu, než jsou výmluvy a vypnutý telefon. A při té příležitosti si rovnou vyzkoušet, jaké to je bydlet sama.
13. Naučit se pořádně alespoň jeden jazyk.

14. Požádat o zvýšení platu bez zakoktávání a zadrhávání.

15. Vrátit porci špatně připraveného jídla a požádat o novou, aniž byste se číšníkovi omlouvala nebo na něj ječela.

17. Vyzkoušet si lahodu profesionální depilace, kosmetiky a masáže a naučit se dělat oční linky, aniž byste vypadala, jako by vám bouchla kamna.

18. Rozhodnout se, v jakém druhu pohybu necháte vyniknout svůj přirozený talent, a tomu se potom dlouhodobě věnovat.

19. Sex ve výtahu plus požádat v sexu o cokoli, co vás vzrušuje.

20. Přijít konečně na to, které barvy vám opravdu sednou.

21. Mít se ráda, protože to za vás stejně nikdo jiný neudělá!

4 tipy na perfektní prázdninový sex

27. prosince 2013 v 15:27 | Veronika Srncová |  Erotika a sex

4 tipy na perfektní prázdninový sex

27.12.2013Sportujte


Místo abyste se celé dny povalovali na pláži jako dva tuleni, před večeří si protáhněte svaly. Ať si zaběháte po tenisových kurtech, nebo si střihnete plavecké závody v hotelovém bazénu, rozproudíte si krev v žilách a výsledkem bude mnohonásobně zvýšená chuť na milování.


Sexujte všude.


Jestli nemáte náladu na upocené dovádění v hotelovém pokoji, možná ji dostanete v temném koutě přístavu nebo v olivovém háji.


Buďte tolerantní.


Místo aby se váš drahý po příjezdu na dovolenou proměnil v nadrženého kance, první večer se převalil na bok a okamžitě začal hlasitě chrápat? Ať vás ani nenapadne klást mu otázky typu: "Tak co bude? To už se fakt na nic nezmůžeš?" Jakmile na něj začnete naléhat, znervózní a jeho chuť na sex se odebere do věčných lovišť. Raději zvolte nanápadný nátlak: pořádně dlooouhou smyslnou masáž opalovacím olejem.


Jděte si po obědě lehnout.


Když se po vydatném jídle odeberete do postele a dáte si dvacet, po probuzení nejspíš zatoužíte po dezertu v podobě božského orgasmu.

Co ještě newíme o klukách

22. prosince 2013 v 18:14 | Veronika Srncová |  Kluci-informace


Co ještě newíme o klukách

22.12.20131.Pokud tvůj miláček zmizí sám na víc jak tři minuty do koupelny, rozhodně tam za ním nechoď- 93% kluků tam pravidelně MASTURBUJE!
2. 76% kluků by svoji přítelkyni nikdynepodvedlo. Holky,no není to božíííí?
3. Kluci jsou ráno v koupelně zhruba stejně dlouho jako holky, v průměru 10 až 20 minut. Takže, pánové, už žádné stížnosti!
4. Kluci rychle vyvrcholí. K orgasmu potřebují v průměru 2,8 minuty. Na rozdíl od holek,které potřebují zhruba 18 minut. Tak sakra kluci,počkejte na nás!
5. Pokud svou přítelkyni podvedou, má 68% z nich špatné svědomí. (Pro srovnání: my, holky, jsme o dost otrlejší, u nás má výčitky jen 28%).
6. No, kdo by to řekl! Klukům kondomy vůbec nevadí! Pro dvě třetiny je to naprosto přirozená věc! A ten zbytek nám může bejt ukradenej...
7. Jen 11% kluků chce,aby jejich přítelkyně byla štíhlá. Většině se holky s normálníma křivkama zdají pořádně sexy!
8. Naprosto rovný penis je skoro raritou. Průměrný penis je asi o 30 stupňů zahnutý. A vypadá tedy trochu jak banán. No, v některém případě spíš jako kyselá okurčička,co?
9. 86% klulů je jedno, že nejsou dokonalí, přesto sami sebe považují za "atraktivní". Tomu se panečku říká sebevědomí!
10. Každému pátému připadá jeho penis malý. Abyste měly představu o velikosti: průměrný penis měří 12,9 cm.
11. Jen 6% kluků se zajímá o to, co mají na sobě. Není divu, většině totiž spodní prádlo ještě stále kupuje maminka!!!
12. Naším zlozvykem, nebýt nikdy včas připravené, je pěkně vytáčíme. Rozčiluje to každého třetího kluka.
13. WAU! I kluci mají citlivou stránku. Ale nechávají si to raději pro sebe, 75% z nich se bojí dát najevo své city.
14. 69% kluků něco předstírá. Kluci si naivně myslí, že na nás udělají dojem, pokud budou hrát divadýlko!
15. Hodně sebevědomé holky nahánějí klukům strach. No,tak hrozný to zas není. Ale 88% kluků má respekt z holek,které vědí,co chtějí.
16. Hej, tak tohle je fakt super! 66% kluků příjdou pihy sexy.
17. Lak na nehtech na nohou pěkně vynikne. Tak na to nezapomeňte! 75% kluků se nalakované nehty na nohou líbí.
18. Co mají kluci a sloni společného? Mají tlustou kůži! Rozhodně ji mají silnější než my, a proto tak snadno neprochladnou a krásně hřejí.
19. Přestože jsou pěstěné ruce pěkné a patří k správnému klukovi, o své tlapky se stará jen 35% kluků.
20. Kluci sahají po čokoládě a po sladkostech stejně často jako my, zhruba třikrát za týden. Ale dokážou se víc ovládat, protože na rozdíl od nás smlsají klidně jen polovinu!
21. Kluci dávají přednost blondýnám. To už věděla i Marylin Monroe... A opravdu 67% dává přednost blondýnkám. Vzbuzují v nich prý ochranitelské instinkty...
22. Tři nejméně oblíbené otázky holek: 1.Na co právě myslíš? 2.Miluješ mě? 3.Nezdám se ti tlustá?
23. A čeho si u nás kluci všímají nejdříve? 33% se nejdříve koukne na PRSA, 26% nejdříve na náš OBLIČEJ a 15% si nejdříve prohlídne náš ZADEČEK. A kde je naše duše???
24. Sbohem tanga! Klukům se línie, které tvoří prádlo nad naším obelečním, líbí. Líbí se jim, když si můžou představovat, co máme pod oblečením na sobě.

25. Kluci jsou o něco opožděnější než my! 28% z nich prožije své první milování ve věku mezi 14 až 17 lety. U nás holek je to v téhle věkové skupině 38%. Překvapení, co?

Lásky dívek

22. prosince 2013 v 18:13 | Veronika Srncová |  Holky-informace o nich


Lásky dívek

22.12.2013


Lásky dívek
10 let - Je zatím hloupá
11 let - Neučí se
12 let - Vidí se v něm
13 let - Nebere to vážně
14 let - Opravdu miluje
15 let - Zklame, ale brání se
16 let - Střídá přítele
17 let - Chce se vdát

18 let - Možná nechce mít dítě

Rozluštětě klučičí doteky

22. prosince 2013 v 18:12 | Veronika Srncová |  Kluci-informace


Rozluštětě klučičí doteky

22.12.2013


ROZLUŠTI KLUČIČÍ DOTYKY,KDYŽ TĚ OBEJME RUKOU:


A) Drží Tě kolem krku:

Na rozdíl od líbání nemá tenhle pohyb s vášní nic společného-spíš naopak.Kluk,který se s Tebou takhle vede,se sice chová navenek uvolněně,ale ve skutečnosti se snaží od Tebe udržet určitý odstup.Bude to možná tím,že prožil v lásce zklamání a bojí se nového vztahu.
B) Drží Tě pevně kolem ramen:
Tvůj kluk tím ukazuje,že vy dva patříte k sobě.Vyhledává Tvoji blízkost,ale nechává Tě "volně dýchat".Drží Tě kolem ramen i v přítomnosti svých kámošů?Pak dává celému světu jednoznačně najevo,že je na Tebe pyšný.
C) Drží Tě kolem boku:
Pokud si Tě vede kolem boku a pokud jeho ručka občas sklouzne i na Tvůj zadeček,znamená to jediné-tenhle kluk Tě zbožňuje,touží po Tobě a chce Ti být tělem i duší co nejblíž!


ROZLUŠTI KLUČIČÍ DOTYKY,KDYŽ TĚ LÍBÁ:


A)Hladí Tě po tvářích,nebo vezme Tvůj obličej do dlaní:
Našla jsi kluka,o kterém sní každá holka.Je k Tobě neskutečně něžný,chce se o tebe starat,chová se k Tobě jako k největšímu pokladu pod sluncem.Na něho se můžeš vždycky spolehnout...
B) Hladí Tě rukou po zádech,nebo ji nechá položenou na Tvém rameni:
Tenhle kluk se řídí heslem:"Nic se nemá uspěchat".Poznává Tě radši pomalu,krůček po krůčku.Může to být i tím,že si není ještě úplně sám sebou,nebo tebou jistý.Může to být ale i tím,že je trošku nezkušený.
C) Laská Tě ve vlasech,nebo na krku:
Ty jsi si ale našla pěkného vášnivku!Říká Ti tím:chci si s tebou hrát,tak mi to dovol!Když jste spolu sami,točí se jeho svět jen kolem Tebe.Krk patří k nejcitlivějším místům na těle.Takže jestli Tě Tvůj kluk líbá právě tam,velice po Tobě touží.


ROZLUŠTI KLUČIČÍ DOTYKY,KDYŽ TĚ DRŽÍ ZA RUKU:


A) Proplete svoje prsty pevně mezi Tvými:

Pokud se spolu takhle vodítě,jste si navzájem hodně blízcí.Jestliže směřuje jeho hřbet ruky dopředu znamená to,že Tvůj kluk, ve Vašem vztahu rád rozhoduje.
B) Pohrává si s Tvými prsty:
Tenhle kluk je plný fantazie a je mu v tvé blízkosti moc fajn.Už ví,co v Tobě má a chce Ti každým svým pohybem naznačit,jak moc si pro něj důležitá.
C) Drží Tvoji ruku jednoduše v dlani:
Když si nehraje s tvými prsty,znamená to že je to ještě takový nezkušený stydlín.Za to je ale velice citlivý a něžný.Není pro něj úplně jednoduché,procházet se s tebou venku za ruku a mluvit o tom co k tobě cítí.Ale žádný strach,rychle se to naučí!!

ROZLUŠTI KLUČIČÍ DOTYKY,KDYŽ SE TĚ NÁHODNĚ DOTKNE:

A) Přátelsky Ti poklepe na rameno:
Tenhle kluk Tě má rád.Ale to,jestli chce být jenom Tvůj kamarád,nebo něco víc,to musíš teprve zjistit.Dej mu trochu času!!
B) Položí svoji ruku na Tvoje předloktí:
Tím Ti jasně říká:mám tě rád a chci aby sis mě všimla a naslouchala mi.Tvůj názor je pro něho hodně důležitý.
C) Letmo rukou zavadí o Tvou nohu nebo rameno:
Hm,tak tohle je Tvoje velká šance!!Ať už si to uvědomuje nebo ne,doslova magicky ho přitahuješ.Chce Ti být blíž,ale nevnucuje se.Teď už je to jen a jenna Tobě!

ROZLUŠTI KLUČIČÍ DOTYKY,KDYŽ TĚ OBEJME:

A) Drží Tě rukou kolem pasu:
Huráááááá,jestli si opravdu na takového narazila,tak máš vyhráno!!Tenhle princ Tě bude nosit na rukou a splní Ti každé přání,které Ti uvidí na očích.S ním se budeš cítit jako v ráji.
B) Šíleně Tě k sobě tiskne a svírá Tě oběma rukama kolem Tvých paží:
To je úplně jasné-tenhle kluk je typický ochránce a Ty máš jistotu,že Tě v problémech nenechá.Pozor,má ale jednu chybičku-je to takový malý žárlivec,který se nehodlá o svou kočičku s kýmkoliv dělit.Třeba i s Tvojí kámoškou
C) Jednou rukou Tě svírá pevně kolem krku a druhou pod Tvou paží a kolem zad:

Tohle objetí je běžné i mezi kamarády.Tvůj kluk je k Tobě ohleduplný,a dává Ti najevo že je naladěný stejnou strunu jako Ty.Ve vašem vztahu máte rovnocenné postavení.

Co si myslí když ti řekne.....

22. prosince 2013 v 18:08 Kluci-informace


Co si kluk myslí když řekne.....

22.12.2013


Mám hlad! = Mám hlad!
Jsem unavený. = Jsem unavený.
Chce se mi spát. = Chce se mi spát.
Nechceš jít do kina? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Můžu tě vzít na večeři? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Můžu ti někdy zavolat? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Smím prosit? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Nechceš si mailovat? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Hezké šaty. = Pěkný výstřih.
Vypadáš napjatě. Já tě namasíruju. = Chci tě osahávat.
Co se děje? = Nevím, proč z toho děláš takovou vědu.
Co se děje? = Jaké bezvýznamné samosžírajicí psychické trauma na tebe zase přišlo?
Co se děje? = Myslím, že dnes ze sexu asi nic nebude.
Co budeme dělat? = Nechceš se raději milovat?
Miluji tě. = Chci se s tebou vyspat teď hned.
Taky tě miluju. = No, tak jsem to řekl, tak už se snad můžeme věnovat sexu.
Ano, líbí se mi tvůj nový účes. = Je to stejné, jako dřív.
Ano, líbí se mi tvůj nový účes. = Stálo to 500,- a není vidět žádný rozdíl.
Promluvme si. = Snažím se tě ohromit tím, jak jsem hluboce vnímavý a možná se potom se mnou vyspíš.
Vezmeš si mě? = Chci, abys už nemohla legálně spát s jinýma.
Neviděli jsme se už někde? = Máš opravdu, ale opravdu pěknou prdelku ...
Dokážu ti, že jsem 100% jiný než ostatní muži = Mám obřízku.
V poslední době mám více pohybu = Nafunguje mi dálkový ovladač na televizi.
Opravdu bych tě rád víc poznal = Vsadil jsem se s klukama o flašku vizoura, že tě dostanu.
To byl fakt super film = Bylo v něm spousta zbraní a rychlých aut a hrály v něm samý prsatý blondýny.
Muž během nákupu:Tohle se mi líbí víc. = Tak už si něco konečně vezmi a pojď domů!

Co znamená když ti kluk dá..........

22. prosince 2013 v 18:06 | Veronika Srncová |  Kluci-informace


Co znamená když ti kluk dá..........

22.12.2013Astra - Musíme se rozejít
Akátový květ - Kdy tě zase uvidím?
Barborka - Mlčíš-li , jsi zajímavá
Bez černý - Zmínila ses , jsem docela jiný
Blatouch - Líbíš se mi
Bodlák obecný - Urazila jsi mě
Větvička z borovice - Nenech mě dlouho čekat
Borůvka černá - Jsi mi vším , má lásko
Brusinka - Toužím po tobě čím dál víc
Břečťan popínavý - Nic na světě nás nemůže rozloučit
Březová větvička - Roky utíkají , a ty se svatbou stále váháš
Březový list - Nejsi mi lhostejná , pojď ke mě blíž
Buková větvička - Stále se ti obdivuji má lásko
Citrón - Nesmím tě milovat
Čekanka - Marně na mě čekáš
Česnek - Jsi mi docela protivná

Divizna - Jsi moje nejmilejší. Největší můj poklad je tvoje láska
Dub - Má láska je stálá
Fialka - Toužím po tobě
Granátové jablko - Mé srdce je k tobě upřímné. Jsem ke všemu odhodlán
Heřmánek pravý - Již nikdy tě neuvidím
Hluchavka - Nechci již o tobě slyšet. Nic mi neříkej a nevysvětluj
Hrachový květ - Vždy , když tě spatřím , jsem šťastný
Hrušeň - Tvé polibky jsou přesladké
Hiacint - Miluji tě. Mé srdce je jen tvoje
Chmel - proč jsi ke mě tak chladná? Obejmi mě
Chrpa - jsem šťastný , rád se dívám do tvých očí
Chudobka - Miluji tě
Ibišek - Polepši se!!!
Jabloňová větvička - Proč mě nikdy nemůžeš milovat??
Jabloňový květ - Nerozumím mluvě tvých očí
Jahoda - Kdo hledá , nalezne
Jahodový květ - Vím něco nového!!
Jalovec - Budeš-li mne očekávat přijdu určitě
Jasmín - Je mi blaze bez tvé lásky
Javorový list - I když se zlobíš jsi stále roztomilá
Ječmen - Nech mě být!!!
Jedle - Zasmušilost ti nesluší
Jetel - Chceš se vdávat , nebo ne
Jetel bílí - Tvá láska mi dala vše
Jiřinka - Dej mi svou lásku
Jitrocel kopinatý - Přesvěč mě že jsi mi věrná
Kamélie - Nikdy se nevzdám lásky k tobě
Kapradí - Miluji tě od prvního spatření
Karafiát - Jsi krásná
Kaštanový květ - Jsem rád s tebou
Kaštanový list - Spletla ses ve mě
Konvalinka - Zamiloval sem se do tebe na první pohled
Kopr - Můžeš se mi svěřit
Kopretina - Jsi pyšná
Kopřiva - Marně se namáháš
Kosatec - Jen ty mi můžeš vrátit klid
Leknín - vzpomínáš ještě???
Levandule - Tvá slova nejsou upřímná
Lilie - Věřím ti , že jsi nevinná
Lipová větévka - Mám naději???
Lipoví květ - Rozumíš mi???
Lipový list - Spi klidně , dobrou noc!!!
Lískový oříšek - Prosím ještě o jedno políbení
Maceška - Pro mě se trápíš???
Mák - Nejsem svobodný
Mateřídouška - Zklamala jsi mne
Meduňka lékařská - Kudy chodím , stále ne tebe myslím
Muškát - Jsem šťastný , když jsi se mnou
Myrta - Naše láska nás vede k manželství
Narcis - Koho by neupoutala tvoje krása
Ořechivý list - Vše v dobré se obrátí , neztrácej naději
Pelargonie - Skloň se ke mně
Podběl - Dnes mě ještě očekávej
Pomněnka - Nezapomeň
Rozmarína - Chci být jen tvůj
Růže bílá - Žij bez radosti
Růže červená - Buď šťastná
Růže planá - Tvou ozdobou je skromnost
Růže žlutá - Žárlím na tebe
Řebříček - Nudíš mne
Řeřicha - Rozhodni sama o naší lásce
Sasanka - Nechci lásku z donucení
Slaměnka - Nejsi hodna mé lásky
Slunečnice - Jsi příliš hrdá
Smetánka - Jsi rozumná
Sněženka - Tvé oči nelžou přesvědčil sem se
Šeřík - Opravdu mě miluješ???
Šťovík - Překážky tě nesmí odradit
Trnka - Nechápu , proč se na mě zlobíš??
Třešeň - Nevěřím že mě budeš milovat
Tulipán - Jsi krásná , ale jako bez ducha
Vřes - Kdykoliv jsem sám , vzpomenu si na tebe
Zvonek - Je mi smutno bez naší lásky
Žitný klas - Toužím po tobě

Tipy na netradiční milostné předehry

22. prosince 2013 v 17:59 | Veronika Srncová |  Vztahy ( web)


Tipy na netradiční milostné předehry

22.12.20013Přidělte mu smeták.


"Když s Petrem společně uklízíme, máme pak větší chuť na sex," tvrdí pětadvacetiletá servírka Viktorie. Není sama. Z nedávné americké studie vyplynulo, že páry, které spolu často konají domácí práce, jsou v peřinách výkonnější. V těle se při vytírání podlahy rozproudí krev a podobně jako při cvičení se vyplaví hormony dobré nálady (rozhodně víc než při společném kysnutí před televizí).

Konejte dobro.


"Nejvíc jsem po něm toužila, když jsme spolu našli zatoulané štěně a on se rozhodl, že si ho nechá," prohlašuje třicetiletá koncipientka Eva. Vážně platí, že když spolu podniknete cokoli nesobeckého, citově se sblížíte, což se projeví prudší touhou. Odvezte do útulku tašku zvířecího krmiva nebo nakupte hračky a podarujte jimi obyvatele dětského domova. Není to sice tak vzrušující, jako když drahý jen v nátělníku myje vanu, ale laskavý chlapík vás určitě bude přitahovat víc než do sebe zahleděný necita.

Soutěžte spolu.


"Nejlepší sex? Po volejbalu," míní dvacetiletá studentka Dita. V zápalu boje se vám v těle vylučují stejné chemikálie jako při sexu. Jen si vybavte, jak příjemné vzrušení vás zaplaví, když milého krutě porážíte třeba v člověče, nezlob se nebo v badmintonu. Vsaďte se, který z vás dřív přeplave rybník, soutěžte o hezčí hrad z písku nebo o lepší vlastní recept na koktejl. Zažijete spoustu legrace.

Fakta o lásce49 % z vás už si svou nejžhavější erotickou představu vyzkoušelo, ale90 % z vás připouští, že snění bylo dráždivější.
❤ 40 % z vás vlastní vibrátor nebo jinou erotickou hračku a dalších 34 %se k nákupu chystá.
❤ Z lásky se poprvé milovalo 60 % žen, ale jenom 35 % mužů!
94 % z vás laškuje s kolegy, i když jste zadané.
31 % z vás si už užilo sex s bývalým a 67 % cosmo čtenářek za ukončenými vztahy dělá tlustou čáru.
25 % žen partnera podvedlo s kolegou z práce.
78 % z vás je raději, když partner žárlí, než když skoro nejeví zájem, ale49 % z vás by bez milosti dalo kopačky příteli, který žárlí nepřiměřeně moc.
8 % vašich snů je nabitých erotikou a některé z nich končí opravdovým orgasmem, který si ráno nemusíte pamatovat.
Zpestřete si sex vybranými příchutěmi

22. prosince 2013 v 17:54 | Veronika Srncová |  Erotika a sex


Zpestřete si sex vybranými příchutěmi


22.12.2013


Co si dát před sexem


Asi vás první napadne některé z vyhlášených afrodiziak - ústřice, karotka, čokoláda, šampaňské, banán, chilli, celer nebo med. Je však dobré vědět, že jejich účinky jsou afrodiziakálními mýty - často vznikaly na základě jejich vzhledu (podívejte se na otevřenou ústřici, vzrostlou mrkev nebo zahnutý banán a hned vám to bude jasné) nebo na základě "smyslné" textury, jako je tomu například u medu. Ústřice a měkkýši všeobecně sice obsahují hodně zinku, který napomáhá tvorbě mužského hormonu testosteronu, nijak závratné afrodiziakální účinky však podle vědeckých výzkumů nevykazují. V šampaňském je alkohol, který vás zbaví napětí a dodá sebevědomí, takže milování může probíhat mnohem uvolněněji. To samé se ale dá říci o všech lihovinách.

Marihuana mimochodem dokáže to samé - uvolnit bloky a zjemnit vnímání, takže se na sebe s partnerem dokážete více naladit. O čokoládě jako afrodiziaku by se už dalo více spekulovat: má v sobě aminokyselinu fenyletylamyl, kterou produkuje i mozek zamilovaných (navozuje pocit štěstí, a tím nepřímo i sexuální apetyt). Chilli papričky fungují, ale zázračné také nejsou. Vědci je přirovnávají, co se principu týče, k mnohonásobně slabší přírodní Viagře: mírně zlepšují prokrvení a zvyšují citlivost pohlavních orgánů. Máte-li v plánu skvělý sex, máme pro vás jednodušší, ale zato opravdu zaručené tipy: Na večeři před žhavou nocí se nepřejezte pečiva a ničeho těžkého, mastného, nadýmavého či smrdutého. Alkohol pijte v množství menším než malém, abyste cestou v taxíku neupadla do kómatu. V tom se moc legrace neužije...

Co si dát při sexu


Jídlo v ložnici může být docela zajímavý experiment, vzpomeňte si na film Devět a půl týdne... Můžete jím navodit hravější atmosféru, ale když to neuděláte citlivě, může z toho vzejít spíš trapné fiasko. K vyhlášeným erotickým pomůckám patří opět výše zmiňovaná čokoláda. Láká vás mazat ji na partnerovo tělo a pak ho olizovat? Ještě než to uděláte, představte si následné ulepené milování mezi hnědými fleky všude na povlečení, které svou barvou i texturou připomínají něco, co snad ani nebudeme rozmazávat. Plus k tomu všemu upatlané ruce i vlasy. To vše není moc sexy, že? Nebo další varianta: natřete partnera od hlavy až k patě nutelou a pak ho olížete. Když to uděláte, čeká vás místo následného žhavého sexu spíš hypoglykemické kóma... Když už na čokoládě trváte, používejte ji velmi decentně. Dejte si luxusní belgickou pralinku do pupíku a nechte ho ji sníst, můžete čokoládou velmi jemně mazat bradavky, nebo špičku jeho penisu a slízat ji, napsat si vzájemně vzkazy čokoládou někam na kůži a pak je zase vzájemně jazykem smazat.

Co si dát po sexu


Dejte si přesně to, na co máte chuť! Máte hotovo, tak si to můžete dovolit. Malé kalorické info pro ty, které to zajímá. Italští vědci zkoumali, nakolik je možné zhubnout při sexu. Italský dietolog Bruno Fabbri několik let pozoroval spalování kalorií při nejrůznějších sexuálních činnostech a mimo jiné dospěl k závěru, že při šestadvacetiminutovém pohlavním aktu zakončeném orgasmem lidské tělo spálí tolik kalorií, kolik jich získá při snězení poloviny velké pizzy. Při bezmála hodinovém francouzském polibku lze podle Fabbriho neutralizovat příjem kalorií z hamburgru nebo pytlíku chipsů.Ovládněte jeho půlky

22. prosince 2013 v 17:49 | Veronika Srncová |  Erotika a sex


Ovládněte jeho půlky

22.12.2013


Saháte mu do kapsyJakmile mu do zadní kapsy džín vložíte dlaň, okamžitě zesílíte pocit vzájemné blízkosti. Jestliže milovaný právě prožívá perné chvilky nebo ho přepadla nervozita z nadcházející nepříjemné pracovní porady, zaručeně ho tímto intimním tahem dokonale uklidníte.

Dlouze ho tisknete
Pokud se prsty zaboříte do partnerových půlek na několik dlouhých vteřin, vyskočí mu v mysli jediná nutkavá myšlenka: zbavit vás co nejrychleji veškerého oblečení! Tento rozpalující hmat použijte, kdykoliv zatoužíte po vášnivě dravém sexu.

Letmo ho poplácáte


Nenápadné pohlazení po hýždích, zatímco stojíte ve frontě do kina, nebo jemné poplácání jeho pozadí při grilování s přáteli vašeho hřebce nesmírně potěší. Svým gestem mu totiž dáváte najevo, že na něj stále myslíte, ale přitom ho ujišťujete, že vám právě teď nemusí věnovat celou svou pozornost.

Silně ho plesknete


Chystáte se plácnout milence přes zadek? Předáte mu jasnou zprávu: "U kormidla v tomhle vztahu stojím já!" Většinu mužů přesto dominantní signál vzrušuje, zbavuje je totiž aspoň na chvíli tíživého pocitu, že to musejí být oni, kdo naplánuje každou schůzku či postelovou akci a zodpovídá za její zdárný průběh. Plácnutí po hýždích je tohoto tlaku na malý okamžik zbavuje a váš milostný objev tak bude s lačnými ústy čekat na vaše další smyslné povely.

moda

21. prosince 2013 v 19:16 | Veronika Srncová |  Moda


moda

21.12.2013
Co se nosí na horách
Co se nosí na horách
Co se nosí na horách

Módní šaty

21. prosince 2013 v 19:14 | Veronika Srncová |  Moda


Módní šaty

21.12.2013
Vymněňtě své staré džíny za nové

21. prosince 2013 v 19:11 | Veronika Srncová |  Moda


Vymněňtě své staré džíny za nové

21.12.2013


style #2125454 available sizes: 24W 25W 26W 27W 28W 29W 30Wstyle #2106494 available sizes: 28W x 34L
style #2106495 available sizes: 24W x 32L 30W x 34Lstyle #2118368 available sizes: 25W 26W 29W 30W
style #2106510 available sizes: 26W x 34L 27W x 34L 28W x 34L 29W x 34L
style #2118367 available sizes: 24W 25W 26W 27W
style #2121404 available sizes: 27W 29W 30W 31W 32W style #2105599
style #2099070 available sizes: 25W x 34L 27W x 34L 28W x 32L 28W x 34L 29W x 34L 30W x 34L 31W x 34Lstyle #2123454 available sizes: 24W 25W 26W 27W 28W 29W 30W 31W
style #2106502 available sizes: 24W x 34L 25W x 34L 26W x 32L 26W x 34L 27W x 32L 27W x 34L 28W x 32L 28W x 34L 29W x 32L 29W x 34L 30W x 32L 30W x 34Lstyle #2106512 available sizes: 25W x 32L
style #2123455 available sizes: 25W 26W 27W 28W 29W 30W 31Wstyle #2125451 available sizes: 25W 26W 27W 28W 29W 30W 31W
style #2116687 available sizes: 25W 27W 31Wstyle #2101731 available sizes: 24W 25W 26W 29W
style #2116684 available sizes: 25W 26Wstyle #2116657 available sizes: 24W 25W 26W 27W 28W 29W 30W 31W

Dívčí pokoje :-)

21. prosince 2013 v 19:08 | Veronika Srncová |  Tipy, rady, nápady


Dívčí pokoje :-)

21.12.2013


v

naučte ho správně laskat váš knoflík slasti

21. prosince 2013 v 19:05 | Veronika Srncová |  Erotika a sex


Naučte ho správně laskat váš knoflík slasti


1. Lekce v anatomii
I když se to může zdát zbytečné, uchystejte mu sexy exkurzi po vašem rozkroku. Sexuchtivému partnerovi tak nejen dopřejete pohled, který se mu bude zjevovat každou noc před usnutím, ale navíc mu dodáte větší sebejistotu při žhavých erotických výměnách. Aby však nešlo o suchou roznožku a nezáživnou školní instruktáž, vyrukujte se svou dráždivou lekcí zcela nečekaně, když se spolu už hodnou dobu mazlíte. Uvelebte se tak, že mu poskytnete exkluzivní výhled na své intimní partie, a pak pomalu začněte s autoerotikou. Neustále se mu přitom dívejte do očí a v momentě, kdy se mu zorničky zúží vzrušením, začněte s prezentací, na niž do konce života nezapomene. Ukažte mu, kde přesně leží klitoris a jak s ním zacházet, a pokračujte popisováním i dalších částí svých genitálií. Vysvětlete mu přitom, jak dlouho se tomu kterému místu věnovat. Až mu vzrušením začnou vstávat vlasy na hlavě, vyzvěte ho, ať převezme otěže

2. Slastné véčko
Poraďte svému favoritovi, ať při masírování vaší ústřední zóny udělá prsty véčko. Zahrne tak svou žhavou pozorností zároveň vaše stydké pysky i klitoris, který mu vyvstane mezi oběma prsty. Už samotný pocit, že obklíčil váš nejcitlivější orgán, vás zaplaví blahem. Prsty pak váš drahý může ve vrcholný moment spojit a intenzivně vám dráždit nejcitlivější místo. Přestože jeho pozornost se nezaměří pouze na klitoris, nebudete o nic ochuzena. Tento pohyb sám o sobě totiž stupňuje erotické napětí v okolních svalech, které se pak během orgasmu uvolní s takovou sílou, že se ukoušete blahem.


6 tipů na nejlepší sex, když chcete otěhotnět

21. prosince 2013 v 18:39 | Veronika Srncová |  Erotika a sex


6 tipů na nejlepší sex, když chcete otěhotnět

21.12.20131. Dělejte to pro radost


Jasně, sex je hlavně zábava. Jenže jakmile se rozhodnete pořídit si potomka, milování se pro vás může změnit v jednu z pracovních povinností. A to zavání průšvihem. "Najednou jsem brala sex děsně vážně," přiznává devětadvacetiletá asistentka Denisa. "Vybavuju si, jak jsem si v duchu psala seznam povinností typu ,porada, složenky, samoška, sex'." A v podobné situaci se ocitá spousta z vás. Zatímco chlapům připadá milování pořád stejné bez ohledu na to, jestli se zrovna pokoušejí dělat dítě, nebo ne, vám po vysazení antikoncepce v hlavě cosi přecvakne a najednou uvažujete úplně jinak. "Vybavuju si, jak Lukáš usnul před televizí a já ho probudila slovy: ,A co sex? Takhle si to dítě neuděláme!' Zpětně se nedivím, že po takovém úvodu zůstal viset na půl žerdi," svěřuje se šestadvacetiletá produkční Lenka. Pokud budete k milování přistupovat podobně jako třeba k mytí nádobí - "sice se mi zrovna nechce, ale musím" -, váš sexuální život může jít doslova pod záhon tulipánů. "Milovat se máte kvůli radosti a oboustrannému uspokojení," zdůrazňuje gynekolog Karel Přibyl ze soukromé ordinace v Havlíčkově Brodě. "Tuhle slast si užívá ze všech živočichů na planetě jen člověk, tak si toho važte. Těhotenství pak jenom představuje krásný následek." Pamatujte na to.

2. Chvíli si poležte


Možná věříte, že když vám po milování vyteče semeno z pochvy, můžete na otěhotnění zapomenout. A tak děláte všechno pro to, abyste v sobě rychlé spermie zadržela. "Jakmile se Petr odkulil, udělala jsem v posteli svíčku, aby ze mě sperma nevyteklo," líčí dvacetiletá knihovnice Kristýna. Ženští lékaři připouštějí, že podobných mýtů mezi vámi kolují desítky. Ve skutečnosti vám k otěhotnění nepomůžou. Sperma z vás vytéká jednoduše proto, že je ho hodně (3 až 4 ml) a tolik tekutiny se vám do pochvy nevejde. O otěhotnění by se měla postarat hned první dávka semene, která většinou obsahuje nejsvižnější spermie. Cviky po sexu vám můžou spíš uškodit - vyženou totiž z vaší ložnice smyslnou atmosféru. Vážně si myslíte, že je sexy, když ze sebe partnera těsně po orgasmu skopnete a uděláte mezi polštáři svíčku? "Postkoitální cviky a další kejkle nemají na otěhotnění žádný vliv," konstatuje psycholožka Hana Konečná z nadace Mateřská naděje, autorka knihy Na cestě za dítětem. Potvrzuje to i gynekoložka Eva Mazánková ze soukromé ordinace v Praze: "Po styku se doporučuje chvíli poležet. Nemusíte provádět žádné cviky, maximálně si můžete mírně podložit pánev."

3. Milujte se zezadu


Nejspíš uvažujete, v jaké poloze máte skotačit, aby se dílo podařilo. Podle gynekologů na tom nezáleží. Ženám s obrácenou dělohou lékaři doporučují milování zezadu. "Jestliže máte zakloněnou dělohu, často pomůže, když se po styku překulíte na břicho," doporučuje gynekoložka. Pravdou ale je, že těmito dvěma triky nic nezkazíte, ani když má vaše děloha normální sklon

4. Nehoňte se za slastí


"Přečetla jsem si, že orgasmus zvyšuje šanci na otěhotnění, a tak jsem ho chtěla mít za každou cenu," vypráví dvacetiletá květinářka Věra. "Jenže když jsem se za vyvrcholením honila, byla jsem v křeči a ono natruc nepřišlo." Jestli jste na tom podobně, uklidněte se. Stahy svalů při orgasmu sice trochu nasávají sperma do děložního hrdla, ale žádná studie nepotvrdila, že by vaše vyvrcholení nějak ovlivňovalo šanci na otěhotnění. Do jiného stavu snadno přicházejí i ženy, které nikdy orgasmus neměly.

Užijte si hříšný dobrý sex

21. prosince 2013 v 18:29 | Veronika Srncová |  Erotika a sex


Užijte si hříšný dobrý sex

21.12.20131. Sladká trasa


Pomůcka: čokoládová pomazánka
O co jde: Ráda byste drahému ukázala svá nejcitlivější místa, ale je vám trapné ho při milování poučovat? Místo abyste udílela povely typu "výš, kousek vedle, teď zase níž", jednoduše na svém těle spouštěče slasti vyznačte.
Jak na to: Kakaovým krémem označte své body slasti. Pak požádejte partnera, aby po kopečcích čokoládové pomazánky putoval jazykem a pečlivě je olízal.
Kde to rozbalit: U rybníka na dece schované v rákosí. Nebo doma v posteli, ale v tom případě si lehněte do povlečení, na kterém vám zas tolik nezáleží. Skvrny od mastné čokoládové pomazánky totiž nemusí jít až tak dobře vyprat.
Proč se to zalíbí vám: Partner vás bude laskat přesně na těch místech, která prahnou po dotecích. Aby si mapu vašich nejcitlivějších míst uložil do paměti, nahlas ho povzbuzujte. Nešetřete vzdechy, sténáním a chválou. Muž při sexu potřebuje vědět, že si vede dobře.
Proč se to zalíbí jemu: Váš milovaný si pochutná a ještě se dozví, kde se vás má dotýkat, abyste mu pod rukama zněla jako dobře naladěná kytara. Každý muž ocení, když ho provedete po mapě svých spouštěčů rozkoše. Příště už je najde i bez čokolády.


2. Slastná koupel


Pomůcka: sprchový gel a šampon s vůní čokolády
O co jde: K létu patří vodní sex. Jenže k rybníku se nedostanete každý den! Nevadí. Večer po návratu z práce to můžete pořádně rozjet doma ve vaně a přizvat si čokoládovou kosmetiku.
Jak na to: Místo abyste skočili rovnou na věc, začněte smyslnou masáží. Důkladně napatlejte drahému ramena a šíji sprchovým gelem s vůní čokolády a promasírujte mu svaly. Poté mu umyjte vlasy čokoládovým šamponem a proveďte masáž hlavy. Soustřeďte se hlavně na uši - na lalůčcích najdete reflexní zóny, které údajně zvyšují chuť na sex. Nakonec mu sjeďte rukama do klína a vezměte si na chvíli do parády i jeho malého velkého kamaráda. Pak si prohoďte role.
Kde to rozbalit: Doma ve vaně. Až budete na dovolené, čokoládovou kosmetiku si můžete vzít i ke sprchám u bazénu. Stačí počkat, až v noci všichni usnou.
Proč se to zalíbí vám: Omamná vůně čokolády funguje jako afrodiziakum. Na partnera se vám budou sbíhat sliny jako na sladký zákusek. Při masáži se uvolníte, a až pak příteli natěšeně vyskočíte na klín, bude vás od orgasmu dělit už jen krůček. Tip: Vyvrcholení nejlíp přivoláte pomalými krouživými pohyby.
Proč se to zalíbí jemu: Muži slintají blahem, když na vás mají při sexu dobrý výhled. Až se mu uvelebíte na klíně a trochu se zakloníte, budou se mu přímo před očima svůdně houpat vaše ňadra. Váš drahý se navíc moc nenadře, protože hýbat se budete spíš vy. Pokud chcete, aby se ještě víc vzrušil, stahujte svaly v pochvě a tiskněte v sobě jeho penis.

3. Smyslný rozjezd


Pomůcka: čokoládový prášek na tělo ze sexshopu
O co jde: Nejspíš už jste zjistila, že většina mužů považuje předehru za ztrátu času. Teď ale můžete zařídit, aby se váš milý na zahřívací milostné kolo těšil a začal ho dobrovolně vyžadovat.
Jak na to: Přineste do ložnice čokoládový prášek na tělo, který se prodává v každém sexshopu. Když se jím posypete, budete hezky vonět. Poprašte i partnera. Pak ho požádejte, aby si lehl na záda, zavažte mu oči a klekněte si nad ním na všechny čtyři. Nejdřív se zaměřte na jeho bradavky - dělejte okolo nich jazykem kroužky a sajte je stejně žíznivě, jako byste pár dní nepila. Pak přesměrujte pozornost k rukám a začněte mu olizovat jeden z prstů, jako by to byl penis. Potom přítele požádejte, aby roztáhl nohy, a smyslně mu kružte špičkou jazyka po vnitřní straně stehen. Na závěr mu klekněte nad obličej a nechte si jazykem polaskat klitoris.
Kde to rozbalit: Doma v posteli. Nemusíte se bát špinavých následků; čokoládový prášek z povlečení snadno smyjete.
Proč se to zalíbí vám: Budete mít silně vzrušující pocit moci! Dotýkejte se ho svými šikovnými prsty i jazykem po celém těle, jen těm nejintimnějším partiím se vyhýbejte. A laskejte ho tak dlouho, dokud nezačne prosit o milost. Až pod vámi partner zakňučí rozkoší, budete už pořádně nažhavená na milování.
Proč se to zalíbí jemu: Vystřelíte ho na vrchol rozkoše a ještě při tom budete nádherně čokoládově vonět. Co víc by si měl přát? O takovou milostnou předehru bude příště pěkně hladově prosit.

4. Sladký výstřik


Pomůcka: čokoládová šlehačka
O co jde: Základy orálního sexu nejspíš máte dávno v malíku. Zlepšovák ale nikdy neuškodí. Příště si proto pusťte do postele čokoládovou šlehačku ve spreji a přítelovo kopí sladce ozdobte.
Jak na to: Schovejte nádobu s dobře vychlazenou šlehačkou pod polštář, aby o ní váš drahý předem nevěděl. Mazlete se s ním, líbejte ho a pak mu sklouzněte jazykem po břiše až ke vztyčenému penisu. Chvíli ho laskejte a následně bez varování vytáhněte šlehačku a postříkejte ho. Moment překvapení spolu s chladivým dotekem šlehačky mu prudce rozbouří krev v žilách. Pak z něho nadýchanou sladkou ozdobu slízejte. Nebo použijte šlehačku jako lubrikant a začněte mu laskat penis rukou. Tip: Vezměte si do postele ještě vibrátor, a zatímco budete z přítele olizovat sladkou ozdobu, přitiskněte mu vrnící hračku k hrázi pod varlaty. Zažije nejvýbušnější orgasmus v životě.
Kde to rozbalit: Doma v posteli. Tam můžete pomůcky snadno schovat, abyste mohla drahého šikovně překvapit.
Proč se to zalíbí vám: Zařídíte mu pětihvězdičkovou rozkoš a ještě si pochutnáte. A trocha experimentování dodá sexu správnou šťávu. Pozor! Než do vás přítel vstoupí, měl by si penis důkladně umýt nebo si nasadit kondom.
Proč se to zalíbí jemu: Muži mají rádi, když jste při milování aktivní, nenecháváte všechno jen na nich a sama vymýšlíte chlípné zlepšováky. Na tenhle zážitek jen tak nezapomene, a aby vás trumfl, začne hned vymýšlet další.

5. Ledová vášeň


Pomůcka: čokoládový nanuk
O co jde: Nejspíš už jste s partnerem vyzkoušeli, co všechno se dá v posteli provádět s kostkami ledu, a líbilo se vám to. Teď můžete dát osvědčeným trikům nový šmrnc. Jak? Jednoduše vytáhněte z mrazáku nanuk. Kombinace rozpálené kůže, ledové zmrzliny a sladké čokolády je zaručenou jízdenkou do erotického ráje.
Jak na to: Nejdřív partnera nažhavte polibky a vysoce smyslným laskáním. Až mu stoupne (nejen) tlak, zajděte si do lednice pro jeden nanuk. Jezděte drahému špičkou sladké pochoutky po krku, uších, kolem bradavek, po vnitřní straně paží, po zápěstích. Potom opatrně sklouzněte k pupíku a dotkněte se i hrotu jeho vztyčeného společníka. Rozpálená partnerova kůže čokoládovou polevu nejspíš velmi rychle roztaví, takže na jeho těle později najdete spoustu sladkých míst k olizování. Další tip: Ukousněte sousto zmrzliny, nechte si ji rozpustit na jazyku a pak vezměte do úst milencův penis. Změna teploty ho maximálně vzruší. Můžete se také líbat s kouskem nanuku na jazyku a rychle si ho předávat z úst do úst, dokud mražená pochoutka neroztaje.
Kde to rozbalit: Kdekoliv poblíž mrazáku.
Proč se to zalíbí vám: Sex se zmrzlinou je legrace. Jestli už dávno prahnete po hravém experimentování, budete si připadat jako politá živou vodou.
Proč se to zalíbí jemu: Muži považují sex za vzrušující zábavu. Zmrzlinové hrátky proto představují příjemné zpestření přesně podle jejich gusta.


:D

21. prosince 2013 v 18:01 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D

30.11.2013

Telefonuje pacientka z lázní své přítelkyni:
"Představ si, že jsem při té odtučňovací kůře ztratila už tři kila."
"To je výborné," odvětila přející přítelkyně. "Jenže při tvé váze znamenají tři kila asi tolik, jako stokorunová sleva na Mercedes.

*Kaťa*


K Novákům přijde prodavač vysavačů. Na zem vysype spoustu odpadků a říká: "Všechno, co ten vysavač nevysaje, sním."
"Tak to vám přeji dobrou chuť, od včerejška nám nejde proud."


První den na vojně: Vojáci, jsem váš velitel a jmenuji se Kotek. Pro koktavé Čenda.

4

Holky, když jste venku s klukem a on pozdraví jinou slečnu, tak se ho nikdy neptejte, kdo to je. On už má dost starostí s tím, jak vysvětlí, kdo jsi Ty..


Ptá se host v restauraci: "Pane vrchní, vy jste na mě zapomněl!" - "Ne, já jsem se na vás vysral!"3.1.22013

V kadeřnictví:
Co říkám
Zkraťte to o kousek, ať nevypadám jak debil.
Co ona slyší
Nechte mi tam centimetr je mi jedno jak vypadám.6.12.2013
¨
)

9.1.2013
v

- 5 a 7 je 13, nebo jsou 13?
- No, já říkám je 13
- Já ti nevím, ale podle mě je to 12.


Slečno, vy máte krásné kozy!"
"Člověče, chcete jednu do huby?"
"Ano, ale tu druhou bych raději hladil."


Raději pivo s velkou pěnou, jako život s jeblou ženou.10.12.2012

Nejhorší je, když vám stříkne šťáva z mandarinky do oka.

Nejkratší pohádka na světě.

Jednoho krásného dne kluk se zeptal dívky: "Vezmeš si mě?"
Dívka odpověděla: "NE!"
A kluk žil šťastně až do smrti.

14.12.2013

Víte proč had nemá vidět koule ?
Protože by vypadal jak čurák

Svět už je natolik falešný, že téměř všichni děkují za lež a uráží se, když jim řeknes pravdu.


15.12.201315.12.2013

19.12.2013


21.12.2013
4

Tak další .. kratší
Blondýnka se ráno probudí a vyděšeně křičí: "Pane Bože, já nevidím!"
Potom otevře oči a říká: "Jo aha."


4

Jak si skvěle užít romantický sex

19. prosince 2013 v 18:27 | Veronika Srncová |  Erotika a sex


Jak si skvěle užít romantický sex

19.12.2013Umlčte rušiče
Než se spolu zavrtáte do peřin, ujistěte se, že na erotickou jízdu budete mít dost klidu. Jestli bydlíte na hlučné ulici, zavřete okna. Pokud dovnitř pořád doléhá burácení výfuků, pusťte pomalou hudbu, na níž se oba shodnete. Rozptylovat vás může i nepořádek, takže rychle ukliďte - zavřete všechny zásuvky, vyhoďte obaly od jídla, hrnky od kafe odneste do kuchyně. Zhasněte a pootevřenými dveřmi pusťte do místnosti slabé světlo z vedlejší místnosti. Při romantickém milování nikam nespěcháte, takže si snadno všimnete neerotických detailů kolem sebe, které vás mohou vyrušit v soustředění, třeba praskliny na novém stropě nebo pupínku na milencově rameni. V přítmí se soustředíte jenom na své pocity a navíc se partnerovi vydržíte beze studu dlouho dívat do očí.

Navzájem se svlékněte
Místo abyste ze sebe stáhli oblečení každý sám, zbavujte se slupek navzájem. Zápolení s knoflíky, háčky a zipy vás přinutí zpomalit tempo a myslet jenom na milence. Můžete ho nejdřív hladit přes oblečení, vklouznout dlaněmi pod látku a teprve pak začít se svlékáním. Každý kus nově odhalené kůže polaskejte a užívejte si slastné očekávání předtím, než se vás drahý dotkne.

Mluvte si do mazlení
Většina párů se cítí zamilovanější, jestliže si večer před spaním v posteli povídají. Zkuste tento trik i před sexem. Využijte toho, že jste oba uvolnění a nehoní vás čas, natáhněte se vedle drahého a začněte mu něco pohodového vyprávět. Vyhněte se ale tématům, která by zchladila atmosféru! Při řeči milého něžně hlaďte po celém těle nebo ho škrábejte nehty na zádech.

Líbejte se něžněji

Kdy jste se naposledy při sexu opravdu dlouze a vášnivě líbali? Spousta dvojic ráda proplétá jazyky jenom na začátku vztahu, a pokud později při milování používají ústa, tak jedině k orálnímu laskání. Žhavé polibky přitom dodávají sexu šťávu a navíc vás při nich zaplaví chemikálie, díky nimž si připadáte zamilovanější. S partnerem se propojíte nejen tělesně, ale i duševně - těžko totiž při líbání dokážete myslet na něco jiného než na něj. V pauze mezi dlouhými polibky mu občas přejeďte špičkou jazyka po rtech

Upřeně se pozorujte


Nejúčinnější palivo pro lásku? Dlouhé upřené pohledy z očí do očí! Podle tantrického učení něžným citům nejvíc prospěje, když upřete levé oko do parťákovy levé zornice. V tu chvíli se údajně otvírají dveře do "citové" levé hemisféry, padají zábrany a hlava se vám zatočí omamným pocitem sblížení. Chcete, aby se do vás ještě víc zbláznil? Vyzkoušejte následující trik: Při sexu nakloňte hlavu tak, abyste držela levou tvář přímo proti partnerově levé půlce obličeje. Nehrajte si ale na hypnotizérku a nezírejte na něho tak upřeně, jako byste mu chtěla pohledem propálit lebku! Stačí, když se vaše oči něžně spojí na několik vteřin.


Šeptejte mu, jak ho chcete

Podle psychologů potěší ženu v posteli nejvíc, když jí protějšek šeptá: "Miluju tě." Cítí se tak totiž v bezpečí. Muž si naopak chce připadat žádoucí a nepostradatelný, proto bouřlivěji reaguje na vášnivé: "Chci tě!" Jestli milému toužíte zařídit erupci štěstí, šeptejte mu vášnivé pochvaly typu "Tohle se mi líbí!" nebo "Na tohle jsem se těšila celý den." Ze zmuchlaných peřin vstanete opilí láskou! Znehybněte jeden v druhém

Položte ho na záda, osedlejte si ho,


ale místo abyste na něm kovbojsky rajtovala, několik vteřin jenom klidně ležte. Pak začněte svírat poševní svaly (ty, kterými dokážete zadržet proud moči). I když prahnete po divočejším pronikání, vydržte minutu nebo dvě a užívejte si, jak ve vás bobtná touha. Zapomeňte na rychlou jízdu k orgasmu, ale dívejte se milému do očí, něco svůdného mu šeptejte, hlaďte ho po hrudi a něžně ho líbejte. Sladká muka se vám vyplatí - až se konečně začnete pohybovat, zažijete neuvěřitelné blaho! Nejsladčeji chutná vyvrcholení v objetí, takže se vteřinu před ním k partnerovi co nejblíž přitulte. Po erupci vedle sebe ještě chvíli ležte a mazlete se.

Něžné polohy slasti
Kolébka
Požádejte milého, aby si sedl se zkříženýma nohama na podlahu nebo na postel. Uvelebte se mu v klíně, obejměte ho, přitulte se k němu nebo ho líbejte a pomalu se na něm pohupujte.

Dvě lžíce
Natáhněte se na bok, mírně vyšpulte zadek a přizvěte ho k sobě zezadu. Drahý vás takhle může snadno objímat a má volné ruce, aby vás laskal na hrudi. Vy občas sáhněte dozadu, popadněte ho za zadek a přitiskněte ho k sobě.

Loďka
Sex ve vaně je ještě intimnější než na suchu, protože se díky teplé vodě nádherně uvolníte. Sedněte si proti partnerovi a požádejte ho, aby se trochu zaklonil, roztáhl nohy a mírně pokrčil kolena. Vy se podepřete rukama a vyšvihněte mu nohy na ramena. Voda vás bude mírně nadnášet a vy se budete hladce pohybovat dopředu a dozadu.

Orální bohyní krok za krokem

19. prosince 2013 v 18:14 | Veronika Srncová |  Erotika a sex


Orální bohyní krok za krokem

19.12.2013


Pusťte slinu.


I při ústní práci platí základní pravidlo: čím vlhčí, tím lepší. Než milencův nástroj poprvé olíznete, zadržte v ústech na chvíli sliny.

Lízejte zmrzlinu.


Uchopte rukou jeho vztyčený maják a olizujte jej nahoru a zase dolů. Konejte pomalu - velmi pomalu. Tip: Představte si, že místo partnerova ztopořeného údu lížete svou nejoblíbenější zmrzlinu a opravdu si ji chcete vychutnat.

Jazyk v hlavní roli.

Až přítelův penis navlhčíte a olížete, hladově mu jazykem obkružte žalud. Rychlé kmitavé pohyby vyšlou k partnerovi až elektrické vibrace. Tip:Podobné záchvěvy blaha zažije také, když budete při akci jemně vzdychat nebo z úst trochu foukat vzduch.

Vezměte si ho celého.


Přejíždějte po vztyčeném penisu nahoru a dolů, jako by vaše pusa představovala vaginu. Občas si úd nečekaně vložte do pusy úplně celý. Pokud vás akce unaví, přepněte na minutu na něžné polibky. Pozor! Muž musí cítit, že pro vás v tuhle chvíli neexistuje nic víc vzrušujícího než strkat si jeho nářadí až do krku. Jestliže se vám zrovna do orálního uspokojování moc nechce, úplně ho vynechte. Partner totiž vždy spolehlivě pozná, když si hrátky s jeho nabitou zbraní neužíváte naplno.


Tohle penis nerad!
- Neohýbejte tvrdý klacek, pokud je zrovna v pohotovostním stavu.
- Nemačkejte mu příliš náruživě žalud ani šourek.
- Nedotýkejte se varlat těsně po ejakulaci.
- Nechtějte, aby do vás pronikal celou věčnost. Zhruba po patnácti minutách ztrácí milostná páka citlivost a chřadne.
- Odpusťte si orál, pokud máte opar nebo afty.


Citáty XXI.

19. prosince 2013 v 18:06 | Veronika Srncová |  Citáty

20.10.2013
Motýli v břiše, husí kůže, zastavení dech, úsměv na tvář, rychlý tlukot srdce, upřímná radost a to jen proto že jsi se mnou .
Ten, kdo miluje se neptá, co má udělat ..
Udělá všechno .

Když nechápeš co jsi udělal, pochopíš až když se ti to vrátí.


Žádná písmenka v chatovém okénku, nebo profilovka na nástěnce nenahradí Tvoje objetí, polibek nebo jen pohled do Tvých očí.


Neříkám, že to nebolí, nebo že mi to není líto. Ale naučila jsem se s tím žít a život jde prostě dál.


Možná máme odlišné názory, možná se hádáme, možná se i z lásky pereme..možná jsme každej jinej, ale taky jsme možná jen dva blázni, co se do sebe zamilovali...Žádná žena nedokáže změnit může, jsou však muži, který se změní z lásky k ženě.

23.10.2013
dřív to bylo samé mám tě rád, chybělas mi, těším se až tě uvidím.
teď oba raději sklopíme oči a děláme, že se nic nestalo a možná to vypadá snadně, ale sklopit ty oči je mnohdy těžší než se na tebe podívat:)


"Vždy tu budu pro tebe!" Vážně..? Tak proč mi neodepíšeš ani na pitomý "ahoj"?

Nikdy nemiluj celým srdcem, většinou to skončí velkou bolestí a když láska odchází tak vzpomínky zůstávají a to děsně bolí !


Když se o někom dovíš něco, co by mohlo změnit tvůj názor na něj, zamysli se nejdřív, za kolik ti onen člověk stojí. Pakliže nemá pro tebe cenu, znamená to, že se nad ním ani nemusíš zamýšlet.


Ani nevíš jak bych tě zase ráda viděla, koukala ti do očí, na tvůj úsměv. A pak ti z ničeho nic takovou vrazila, aby sis uvědomil co si mi všechno provedl.


28.10.2013
Řekni to, co cítíš, protože pokud si to odložíš na potom, žádné potom už nemusí přijít ..


Kdybych si od tebe mohla odvézt cokoli, tak bych si odvezla ten pocit a stisk tvého objetí!
občas si říkám jak jsem mohla mít ráda takového kreténa !
a pak si vzpomenu, že ten kretén mě dokázal udělat tak šťastnou jako nikdo před ním.


začínalo to vzájemně házenými pohledy s úsměvem, časem úsměv vymizel a teď už ani jeden z nás nemá sílu na ten obyčejný pohled.


Podprsenka některých dívek je jako balíček chipsů.
Otevřeš to a půlka chybí.

Neber přítomnost milované osoby jako samozřejmost, protože nikdy nevíš co se přihodí, stačí jediná sekunda a je všechno jinak a může se stát, že z obyčejného pevného plánu se najednou stane jen vzpomínka.


Na svoje srdce jsem napsala nápis: "Vstup zakázán!"..
No přišel on, usmál se a vytáhl kartičku: "V.I.P.

7.11.2013
Chlapec přijde do květinářství a ptá se: Jakou mám koupit květinu mé dívce? Prodavačka mu odpoví: Chcešli ji hladit - pak narcis, chceš-li jí líbat - růži .... a chlapec povídá: ... dejte mi kaktus..
18.11.2013
Je takové děvče, které tě nepodvede, neopustí tě, sní o tobě a nepíše si s jinými kluky, když už jednou má tebe.
Nechce, aby si dokonale vypadal každý den a nečeká od tebe, že budeš mít stále dobrou náladu.
Jen víš co?
Na takovou dívku ty kašleš.

Čím víc přemýšlím, tím si toho uvědomuješ. A čím víc si toho uvědomuješ, tím je to horší.


Láska je nejsilnější droga na světě.
Někoho dělá šťastným, jiné zase ničí . .


Ten pocit, když máš kamaráda, který je skoro jako přítel, a když se tě někdo zeptá, jestli spolu chodíte, odpovídáš: "Ne, jsme jen kamarádi" .


Ptali se mě, proč na tebe nezapomenu, proč se tě nevzdám . .
Odpověděla jsem jim, že je těžké se vzdát a zapomenout na někoho, kvůli komu jsem se těšila na nový den.

¨

20.11.2013


Někdy musíš odpustit a zapomenout.
odpustit - že tě zranili
zapomenout - že existují¨


"Je lepší být blázen v teniskách,než být pipka na podpatkách".


20.11.2013Pro tebe bych napsal klidně miliony vět,
pro tebe bych kašlal klidně na celej svět,
pro tebe bych ukradl ten nejvzácnější květ,
ale za náma je tolik chyb, vážně už to nechci zpět !


21.11.2013

Milý Ježíšku, přeji si aby každý kdo toto právě čte, byl šťastný


Někdy potřebujeme utěšit, pohladit, ale to, že to potřebujeme je všem jedno.


Čas od času by některé osoby potřebovali lisknout.Když miluješ není co řešit jenom v případě, že oba cítíte to stejné.
22-11.2013

zvláštní jak on umí zlepšit náladu jen tím že se na tebe usměje


desítky objetí ročně, a ani v jednom nebylo to, co jsem našla v tom tvém ..

Ty jsi jediný,pro koho bych si našla čas vždycky..


24.11.2013

První láska není vždy ten člověk, který tě jako první políbil, nebo ten, se kterým si byla poprvé na rande.
První láska je vždy ten člověk, ke kterému budeš přirovnávat ostatní.
Člověk, na kterého nikdy doopravdy nezapomeneš i když si přesvědčená, že si na něj zapomněla.Zavolat nebo napsat sms,? - nechci se ti vtírat, a bojím se.. pochop, že bez tebe nemůžu být..


25.11.2013

"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život."


Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu.


4

Velice málo je potřeba ke šťastnému životu.


26.11.2013

Moje city k tobě jsou nepopsatelný..


27.11.2013

Nikdy se v životě nevzdávej, i když si myslíš, že jsi prohrál, protože skutečně prohraješ až tehdy, kdy se vzdáš.


Nejvíc potřebujeme obejmout ve chvíli kdy zůstaneme úplně sami .. *Nat*


Jediná cesta, jak je se netrápit, se tě vzdát... i když se tě vzdám, pořád na tebe budu čekat...


Nemá-li člověk to, co miluje, musí milovat to, co má.

Pravá Láska je, když se můžeš podívat do duše člověka a nebát se, co tam objevíš.


29.11.2013

Život je jako běh s rozvázanými tkaničkami,dřív nebo později stejně spadneš na hubu.


Žárlím i na tvou přikrývku , protože tě každý večer objímá a může spát s pocitem , že je u tebe .


Důvěra je jako guma. Po každé chybě je menší a menší..


Nikdy nevíš co se ti i v té nejhorší chvíli, může krásného přihodit.

Vzdám se raději života, logiky, světa, všeho, jen ne lásky.


29.11.2013

Někdy chodíš cestama kde si prožil ty nejkrásnější chvíle ve svém životě, ale už tam nikdy nepotkáš toho s kym si je prožil...


Naučila jsem se, že ten, kdo tě nehledá, tomu nechybíš..

Občas se ptám sám sebe jestli bych vážně někomu chyběl kdybych zmizel..


"Tati, co by se stalo kdybych se nenarodil?"
"Uschnul by si na peřině."


Nejsi můj, ale i přes to mi chybíš . . *l


30.11.2013

při tvém pohledu stuhnu, při tvém úsměvu mi totálně začne bušit srdce a při tvém doteku? to se mi totálně a nezastavitelně podlamují kolena .

Říkali mi, že jí musím umět rozesmát aby se do mě zamilovala..ale pokaždé když se směje, jsem to já kdo se zamilovává víc a víc..


Život je takový, jaký si ho uděláme my sami a ne takový, jaký nám ho dělají ostatní.


Nikdy nelituj toho, co jsi udělal, protože v tu chvíli jsi to udělat chtěl


Dělej to co je správné..ne to co je jednoduché.


Ten pocit, když chceš tolik toho říct, ale se slzami v očích se tak na p*ču vypráví...


Jednou se za mnou otočíš a řekneš si: "proč jsem ji nechal odejít"...


2.12.2013

Naučila jsem se usmívat se , i když mi bylo do pláče . . A to jen pro to , aby si ty neviděl , jak moc mě to bolí . .


Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život! Jan Werich


Kdybych měla možnost vybrat, který den chci znovu prožít zvolila bych ten, když jsme se poprvé setkali.


Mlčení je projevem vnitřního stavu člověka..když jsem sama, přemýšlím, když přemýšlím, vzpomínám, když vzpomínám, cítím bolest, když cítím bolest, pláču, když pláču nemůžu přestat, když nemůžu přestat, ubližuju si.. *Nat*Lásko,to jsou prsa,nebo máš husí kůži?
A ty jsi souložil,nebo jsi se klepal zimou?


Myslíš si, že nejsi stavěný/á na dlouhé vztahy až do té doby, kdy Ti do života vstoupí osoba, se kterou si uvědomíš, že ani věčnost prožitá s ní Ti nebude stačit..


Každý má ve svém životě tu osobu, o které když ji spatřil a podíval se jí poprvé do očí vůbec netušil, že se dívá na osobu,na kterou už nikdy nezapomene...


Pamatuješ ty hádky, kdo koho miluje víc?...
-Asi jsem vyhrála....
Láska je jako žiletka. Můžeš jí mít i rád, ale stačí jediný špatný pohyb a jizvy zůstanou do konce života.
Neobviňuj druhé, že tě zklamali. Obviňuj sebe, žes měl příliš vysoká očekávání.


Ale to, co bolí nejvíc, je pocit, že jsi sám....
..v pokoji plném lidí.


Pamatuj si, Ty pro mě vždycky budeš znamenat nejvíc..


Říkáš: " Já vím, že je to se mnou težký"
Já odpovídám: " Bez tebe 100x težší "


Takový pocit když si přečteš pár zpráv s někým, na kom ti kdysi tak strašně moc záleželo..
Jak jste se měli rádi, svěřovali se, propsali celé noci... potom si uvědomíš jak ti ten člověk pořád i po tom všem chybí, i když sis myslel, že už tě to přešlo.
Jenže je pozdě a věci se nedají vrátit zpátky .


Nejhorší je zjistit, že s člověkem, se kterým jste si dokázali povídat o nemožném, si ted nemáte co říct...


Nebolí mě tvoje ignorace, ale moje naivita..


9.12.2013

I to, co tě dnes tak hrozně moc bolí, bude jednou dávná vzpomínka.


Nikdy se nevzdávej..nemůžeš vědět jak blízko je cíl.. *Nat*


10.12.2013

Ten pocit, když se bojíš, že pro něj nejsi dost dobrá...

Je těžký zapomenout na něco,co ti připomíná,že jsi byl šťastný.. *Nat*

Ta osoba, která ti přijde na mysl vždy, když se tě někdo zeptá, jestli ti něco nechybí...


Nikdy jsem neměla problém získat to, co chci.
Ale když přijde na tebe, nikdy nebudu dost dobrá...

Vždycky, vždycky důvěřuj sám v sebe..protože když to neuděláš ty, kdo jiný?
Marilyn Monroe

15.12.2013

On byl jediný, při kom jsem cítila, že můj život má smysl ...

Miluje ten čo sklamal, ten čo sklamal miluje. *Paťuš*

Ty na mě ukazováčkem, jaká jsem..já na tebe prostředníčkem, kde tě mám


nebojím se zeptat, bojím se odpovědi ..


Ten pocit, když potřebujete pomoc, ale bojíte se, že by jste ostatní otravovali, tak prostě jen mlčíte...

Ten hrozný pocit, když někomu lžeš jen proto, aby jsi mu neublížil...

Každá holka potřebuje kluka.který jí bude mít rád nenamálovanou, neučesanou a v teplákách..


Hraju si na strašně "silnou" holku, kterou nic nezlomí.
-a přitom jsem jen citlivka, kterou položí už jen pohled na tebe a na ni.


Další colourky

18. prosince 2013 v 10:51 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Další colourky

18/.12.2013Různé colorfulky

18. prosince 2013 v 10:50 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Různé colorfulky

18.12.2013Obrázky pro ženy

18. prosince 2013 v 10:48 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Obrázky pro ženy

18.12.2013Půlené obrázky

18. prosince 2013 v 10:44 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Půlené obrázky

18.12.2013
Součást života smrt

18. prosince 2013 v 10:41 | Veronika Srncová |  Supr fotkySoučást života smrt

18,12.2013
Mužská jména-charakteristika

18. prosince 2013 v 10:38 | Veronika Srncová |  Víte, že..............


Mužská jména-charakteristika

18.12.2013


Adam - falešný, bázlivý, neuprímný
Adolf - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Alan - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Albert - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Aleš - vždy ochotný pomoci, odhodlaný, kamarádský
Alexandr - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
Alexej - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Alfons - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Alois - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Andrej - umelecký typ, veselý, rozverný
Antonín - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Arnošt - nejistý, namyšlený, staromódní
Artur - pracovitý, ohleduplný, pozorný
Bartolomej - smyslný, náruživý, proradný
Bedrich - vznešený, povýšený, nekamarádský
Benedikt - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Benjamín - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Bernard - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Blahoslav - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
Blažej - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Bohdan - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Bohumil - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Bohumír - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Bohuslav - marnivý, pravdomluvný, spolehlivý
Boleslav - duverivý, nestálý, uprímný
Bonifác - namyšlený, vlídný, starostlivý
Boris - nekonfliktní, milující, usmevavý
Borek - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Borivoj - nejistý, namyšlený, staromódní
Bronislav - pracovitý, ohleduplný, pozorný
Bruno - tichý, nezkušený, vybíravý
Bretislav - výkvet spolecnosti, nesnáší neúspech
Ctibor - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Ctirad - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Cyril - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Cenek - nudný, nenápadný, dobrosdrdecný
Cestmír - srandista, ochotný, fajn kluk
Dalibor - umelecký typ, veselý, rozverný
Dalimil - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Daniel - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
David - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Dobroslav - citlivý,pracovitý, parádivý
Dominik - neobvyklý, sporádaný, komický
Drahoslav - tichý, nezkušený, vybíravý
Dušan - nechápavý, netrpelivý, prihlouplý
Eduard - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Emanuel - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Emil - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Erik - nejistý, namyšlený, staromódní
Evžen - pracovitý, ohleduplný, pozorný
Felix - namyšlený, vlídný, starostlivý
Ferdinand - nekonfliktní, milující, usmevavý
Filip - trpelivý, inteligentní, príjemný
František - milovník vlasti, netolerantní, vzdelaný
Gabriel - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
Gustav - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Hanuš - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Havel - marnivý, pravdomluvný, spolehlivý
Herbert - duverivý, nestálý, uprímný
Herman - umelecký typ, veselý, rozverný
Hubert - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Hugo - nudný, nenápadný, dobrosdrdecný
Hynek - neobvyklý, sporádaný, komický
Ignác - namyšlený, vlídný, starostlivý
Igor - nekonfliktní, milující, usmevavý
Ivan - simulant, touží jen po sláve a penezích
Ivo - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Jáchym - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Jakub - nestálý, idol dívcích srdcí, tolerantní
Jan - neobvyklý vzhled, zajímavý, chápavý
Jarmil - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
Jaromír - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Jaroslav - vznešený, bohatý, vybíravý v dívkách
Jeroným - tichý, nezkušený, vybíravý
Jindrich - nadaný, srandista, nemá pochopení
Jirí - zádumcivý, dobrý kamarád, troškarský
Jonáš - citlivý,pracovitý, parádivý
Josef - kamarád dívek, nerozhodný, bázlivý
Julius - umelecký typ, veselý, rozverný
Kamil - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Karel - mírný, labilní povahy, oddaný
Kazimír - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Klement - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Kristián - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Kryštof - marnivý, pravdomluvný, spolehlivý
Kvetoslav - duverivý, nestálý, uprímný
Kvido - nudný, nenápadný, dobrosdrdecný
Ladislav - domýšlivý, falešný, nadrazený
Leopold - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
Leoš - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Libor - hloupý, rozmazlený, poddajný
Lubomnír - umelecký typ, veselý, rozverný
Lubor - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Luboš - neobvyklý, sporádaný, komický
Ludek - nevšímavý, zásadový, nestálý
Ludek - tichý, nezkušený, vybíravý
Lukáš - delá dobrý dojem, brzy selže, nemluví pravdu
Lumír - namyšlený, vlídný, starostlivý
Marcel - nekonfliktní, milující, usmevavý
Marek - nevinný, ostýchavý, mekký
Marian - neobvyklý, sporádaný, komický
Martin - prudká povaha, neuprímný, nekompromisní
Matej - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Matouš - nejistý, namyšlený, staromódní
Maxmilián - pracovitý, ohleduplný, pozorný
Medard - citlivý,pracovitý, parádivý
Michal - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Milan - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Mikuláš - nudný, nenápadný, dobrosdrdecný
Miloslav - idol devcat, neprátelský, paranoidní
Miloš - neobvyklý, sporádaný, komický
Miroslav - zvláštní, nevhodný objekt, klamající
Mojmír - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
Norbert - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Oldrich - verný dívkám, srandista, pohodlný
Oleg - umelecký typ, veselý, rozverný
Oliver - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Ondrej - zamilovaný do sebe, egoista, otevrený svetu
Oskar - tichý, nezkušený, vybíravý
Ota - prísný, nemá smysl pro humor, omezený
Otakar - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Otmar - marnivý, pravdomluvný, spolehlivý
Pankrác - duverivý, nestálý, uprímný
Patrik - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Pavel - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Petr - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Pravoslav - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Prokop - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Premysl - citlivý,pracovitý, parádivý
Radek - pritažlivý, uprímný, stojí si za svým
Radim - umelecký typ, veselý, rozverný
Radomír - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Radoslav - neobvyklý, sporádaný, komický
Radovan - nudný, nenápadný, dobrosdrdecný
René - nelidský, má pochopení, nevtíravý
Richard - nevychovaný, pomstychtivý, proradný
Robert - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Robin - nejistý, namyšlený, staromódní
Roland - pracovitý, ohleduplný, pozorný
Roman - neprítel, dokonalý, citlivý
Rostislav - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Rudolf - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Rehor - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Samuel - namyšlený, vlídný, starostlivý
Servác - nekonfliktní, milující, usmevavý
Silvesr - citlivý,pracovitý, parádivý
Slavoj - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Slavomír - marnivý, pravdomluvný, spolehlivý
Sobeslav - duverivý, nestálý, uprímný
Stanislav - zákerný, touží po sláve, necitlivý
Svatopluk - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Svatoslav - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Šimon - umelecký typ, veselý, rozverný
Štefan - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Štepán - tichý, nezkušený, vybíravý
Tadeáš - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Teodor - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Tibor - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Tomáš - pravdomluvný, cestný, nepoddajný
Václav - detský, mírný, kamarádský
Valdemar - nudný, nenápadný, dobrosdrdecný
Valentýn - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Vavrinec - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Venceslav - citlivý, pracovitý, parádivý
Vendelín - namyšlený, vlídný, starostlivý
Veroslav - nekonfliktní, milující, usmevavý
Viktor - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Vilém - nejistý, namyšlený, staromódní
Vincenc - pracovitý, ohleduplný, pozorný
Vítek - umelecký typ, veselý, rozverný
Vítezslav - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Vladan - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Vladimír - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Vladislav - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Vlastislav - marnivý, pravdomluvný, spolehlivý
Vlastimil - duverivý, nestálý, uprímný
Vojtech - vtipný, panovacný, nestálý
Vratislav - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Zbynek - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Zbyšek - tichý, nezkušený, vybíravý
Zdenek - roztržitý, palicatý, panovacný
Zikmund - citlivý,pracovitý, parádivý

Žénská jména-charakterisitka

17. prosince 2013 v 14:23 | Veronika Srncová |  Víte, že..............


Žénská jména-charakterisitka

17.12.2013Adéla - veselá, milá, špatná kamarádka
Adriana - uštěpačná, zlomyslná, dobrá kámoška
Agáta - málomluvná, nejistá, uzavřená
Albína - bystrá, otevřená, vlídná
Alena - vychytralá, málomluvná, křehká
Alice - kamrádská, nezkazí radost, otevřená
Alžběta - dobrotivá, uzavřená, vtipná
Amálie - sebejistá, agresivní, kolektivní
Anděla - družná, smyslná, nejistá
Andrea - chytrá, zdrženlivá, využívaná
Aneta - uštěpačná, zlomyslná, dobrá kámoška
Anežka - ustaraná, vlídná, předvádivá
Anna - dobrotivá, hodná, hodně vnímavá
Antonie - nechá si vše líbit, nesobecká, bojácná
Apolena - jemná, laskavá, vnímavá
Barbora - sympatická, chytrá, vypočítavá
Beáta - jemná, laskavá, vnímavá
Běla - ustaraná, zvědavá, líná
Berta - rozvážná, panovačná, sexuchtivá
Blanka - ustaraná, vlídná, předvádivá
Blažena - bázlivá, rozmazlená, žárlivá
Bohdana - vyděračská, pomlouvá, věrná
Bohumila - smýšlivá, bláznivá, neupřímná
Bohuslava - váhavá, dětská, příjemná
Božena - zamlklá, nevšímavá, nesympatická
Brigita - zamyšlená, pořádná, sexy
Cecílie - pomlouvá, dráždivá, přemýšlivá
Dagmar - nechá si vše líbit, nesobecká, bojácná
Dana - jemná, laskavá, vnímavá
Daniela - tichá, ochotná, chápavá
Darina - pyšná, rozumná, nekamarádská
Darja - podivná, bojácná, upovídaná
Denisa - zamyšlená, pořádná, sexy
Diana - nadřazená, nekamarádská, parádivá
Dita - krásná, chladná, opomíjející okolní svět
Dobromila - nesmiřitelná, rozhodná, rázná
Dorota - rozvážná, pomlouvá, pubertální
Doubravka - má kuráž, smyslná, hrdá
Drahomíra - lehkomyslná, líná, dětinská
Drahoslava - povrchní, posměvačná, vášnivá
Edita - váhavá, dětská, příjemná
Elena - uštěpačná, drzá, zahořklá
Eliška - pyšná, rozumná, nekamarádská
Ema - podivná, bojácná, upovídaná
Emílie - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Erika - shovívavá, chytrá, má pochopení
Ester - nestálá, nevtíravá, spontání
Eva - chápavá, ochotná, bouřlivá
Evelína - tichá, posmutnělá, nerozhodná
Evženie - povrchní, posměvačná, vášnivá
Františka - milá, rozhodná, bojovná
Gabriela - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Galina - uštěpačná, drzá, zahořklá
Gita - vznešená, tajuplná, zvědavá
Gizela - nestálá, vnímavá, nevšední
Hana - bázlivá, rozmazlená, žárlivá
Hedvika - vyděračská, pomlouvá, věrná
Helena - smýšlivá, bláznivá, neupřímná
Hermína - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Ilona - panovačná, poroučivá, špatná kámoška
Ingrid - nestálá, nevtíravá, spontání
Irena - vznešená, chytrá, sympatická
Irma - milá, rozhodná, bojovná
Isabela - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Iva - dětská, toulavá, čestná
Ivana - pomlouvána, super kámoška, upovídaná
Iveta - marnivá, ochotná, samostatná
Ivona - uštěpačná, drzá, zahořklá
Jana - přemýšlivá, šikovná, upovídaná
Jarmila - drzá, povznesená, zasmušilá
Jaroslava - protivná, zdrženlivá, nesobecká
Jindřiška - milá, hrdá, osamělá, podivná
Jiřina - pravdomluvná, vypočítavá, rozhodná
Jitka - ostýchavá, toulavá, něžná
Johana - vznešená, tajuplná, zvědavá
Jolana - nestálá, vnímavá, nevšední
Judita - družná, smyslná, nejistá
Jůlie - smutná, nenahraditelná, družná
Justýna - nastálá, nevtíravá, spontání
Kamila - hrdá, podmanivá, žárlivá
Karina - oslnivá, starostlivá, pokorná
Karolína - výborná kámoška, pravdomluvná, starostlivá
Kateřina - marnotratná, plachá, odhodlaná
Klára - nesamostatná, přemýšlivá, pracovitá
Klaudie - oslnivá, starostlivá, pokorná
Kristýna - dvojí tváře, nespolehlivá, srandistka
Květa - uštěpačná, drzá, zahořklá
Lada - bojovná, učenlivá, spolehlivá
Laura - družná, smyslná, nejistá
Lenka - vychytralá, líná, váhavá
Leona - inteligentní, nespolehlivá, pracovitá
Liběna - nestálá, nevtíravá, spontání
Libuše - dobrosrdečná, nechá se unést, vášnivá
Liliana - surová, rozpustilá, roztržitá
Linda - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Lucie - krutá, samostatná, zdatná lhářka
Ludmila - milá, rozhodná, bojovná
Lýdie - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Magda - typ kluka, rázná, drzá
Mahulena - nestálá, nevtíravá, spontání
Marcela - dychtivá, náročná, náruživá
Mariana - uštěpačná, drzá, zahořklá
Marie - náladová, frajerka, pomlouvá
Marika - vznešená, tajuplná, zvědavá
Marina - nestálá, vnímavá, nevšední
Markéta - nesmiřitelná, rozhodná, rázná
Marta - rozvážná, pomlouvá, pubertální
Martina - má kuráž, smyslná, hrdá
Matylda - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Michaela - tichá, nemá kuráž, pořádná
Milada - výbojná, hloupá, nesympatická
Milena - dobrácká, osamělá, spravedlivá
Miloslava - uštěpačná, drzá, zahořklá
Miluše - milá, rozhodná, bojovná
Miriam - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Miroslava - ustaraná, zvědavá, líná
Monika - rozvážná, panovačná, sexuchtivá
Naďežda - vychytralá, málomluvná, křehká
Natálie - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Nataša - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Nela - surová, rozpustilá, roztržitá
Nikola - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Nina - vychytralá, málomluvná, křehká
Nora - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Oldřiška - tichá, posmutnělá, nerozhodná
Olga - povrchní, posměvačná, vášnivá
Olívie - vznešená, tajuplná, zvědavá
Otýlie - nestálá, vnímavá, nevšední
Patricie - oslnivá, starostlivá, pokorná
Paula - nadřazená, nekamarádská, parádivá
Pavla - nastálá, nevtíravá, spontání
Pavlína - předvádivá, obyčejná, kreativní
Petra - milá, šikovná, inteligentní
Radana - družná, smyslná, nejistá
Radka - zamlklá, vzdorná, pravdomluvná
Radmila - vychytralá, málomluvná, křehká
Rebeka - průbojná, dobrá partnerka, tolerantní
Regína - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Renata - vznešená, tajuplná, zvědavá
Romana - nestálá, vnímavá, nevšední
Sabina - vychytralá, málomluvná, křehká
Sandra - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Sára - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Saskie - nestálá, nevtíravá, spontání
Sáva - pravdomluvná, vtipná, sobecká
Simona - rozhodná, nekreativní, upřímná
Slavěna - oslnivá, starostlivá, pokorná
Soňa - vychytralá, málomluvná, křehká
Stanislava - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Stela - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Svatava - surová, rozpustilá, roztržitá
Světlana - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Sylvie - povýšená, nekompromisní, zvědavá
Šárka - dětská, chápavá, zaostalá
Šarlota - oslnivá, starostlivá, pokorná
Štěpánka - milá, rozhodná, bojovná
Tamara - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Taťána - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Tereza - chce být nejlepší, nešikovná, něžná
Valérie - vychytralá, málomluvná, křehká
Vanda - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Vendula - družná, smyslná, nejistá
Věra - surová, rozpustilá, roztržitá
Veronika - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Viktorie - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Vilma - vychytralá, málomluvná, křehká
Viola - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Vladěna - vznešená, tajuplná, zvědavá
Vlasta - nestálá, vnímavá, nevšední
Xenie - vychytralá, málomluvná, křehká
Zdeňka - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Zdislava - oslnivá, starostlivá, pokorná
Zina - družná, smyslná, nejistá
Zita - surová, rozpustilá, roztržitá
Zlata - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Zora - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Zuzana - vychytralá, málomluvná, křehká
Žaneta - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Žofie - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje

Drsný horoskop- byl jsi varován

17. prosince 2013 v 14:16 | Veronika Srncová |  Znamení zvěrokruhu


Drsný horoskop- byl jsi varován

17.12.2013


Skopec (21. března - 19. dubna)
Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často
zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podcenuješ jejich rady. Neznáš nic
jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš
problémy s erekcí.

Býk (20. dubna - 20. května)
Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ -
většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně
slintáš a prskášs. Jsi blbý komunista.

Blíženci (21. května - 21. června)
Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi
bisexual. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v
restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále
čvachtají v bahně incestu...

Rak (22. června - 22. července)
Máš hodně empatie a porozumnění pro problémy jiných lidí, takže jsi
otravné hovado... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž
žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí
jenom Raci...
Lev (23. července - 22. srpna)
Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot.
Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou
kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co
mají radši onanii, než skutečný sex.

Panna (23. srpna - 22. září)
Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné
hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš
city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.

Váhy (23. září - 22. října)
Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem.
Jestli jsi chlap, tak jsi určitě buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci
nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a minus pětimilionem. Většina žen ve
znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na
pohlavní choroby.

Štír (23. října - 21. listopadu)
Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v
sobě ani gram morálky. Jsi ten největši špinavec v celém zvířetníku - díky
bohu většinu Štírů ještě včas vodkráglujou...

Střelec (22. listopadu - 21. prosince)
Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině
proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a
ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)
Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě si
bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo duležitý v tomto
znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Na štěstí je většina Kozorohů
impotentní...
Vodnář (20. ledna - 18. února)
Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš,
dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo
tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžu ani vystát.

Ryby (19. února - 20. března)
Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš
mimořádně malý vliv na tvé přátele a známé, často si stěžuji, že v jednom
kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě
jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.

Zákony líbání

17. prosince 2013 v 14:10 | Veronika Srncová |  Líbání


Zákony líbání

17.12.2013


Pravidla líbání...
1. Dívka mladší 14 let nesmí být políbena pořádně.
2. Dívka má mít krásné rudé rty, které vábí k polibku.
3. Dívka nesmí povolit více než 50 polibků za den.
4. Při líbání má chlapec držet dívku kolem krku a dívka kolem pasu.
5. Při líbání má chlapec přitisknout nejen rty, ale celé tělo.
6. Pohled chlapce po polibku děvčeti do očí, znamená to, že ji miluje.
7. Líbej jen toho, po kom toužíš a koho miluješ.
8. Polibek v obětí- láska.
9. Ve tmě dej jenom 10 polibků.
10. Nelíbej se s každým.
11. Polibek není špatný, ale dobrý zvyk!!!
12. Pamatuj-polibku se nebraň!!!
13. Každá dívka, která miluje, je při polibku vážná a vášnivá.
14. Polibek po dívce nechtěj, dej jí ho sám.
15. Chlapec líbá opatrně a pozorně.
16. Na polibek čeká dívka s pootevřenými ústy.
17. Když se dva líbají s pootevřenými ústy-dlouho se nepustí.
18. Po polibku má dívka sklopit oči.
19. Od polibku se nesluší odtrhnout.
20. Když jsi s chlapcem poprvé, nedovol, aby tě políbil.
21. Násilím polibek daný není slušný, ale je nejlepší.
22. K líbání volte klidná a tichá místa.
23. Kousání a jiné zvyky jsou nevhodné.
24. Kratší polibek-nejpříjemnější.
25. Polibek nezanechává žádné stopy, a proto se může líbat vždy a všude...

Graffiti

17. prosince 2013 v 13:55 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Graffiti

17.12.2013


Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie


Polibky

17. prosince 2013 v 13:51 | Veronika Srncová |  Láska a vše okolo toho :*


Polibky

17.12.2013Jak líbají jednotlivá znamení zvěrokruhu II.

17. prosince 2013 v 13:42 | Veronika Srncová |  Líbání


Jak líbají jednotlivá znamení zvěrokruhu

17.12.2013


Polibek ohnivého BERANA je bouřlivý a žádoucí.
Zato BÝKŮV polibek je zase plný touhy.
Polibek BLÍŽENCE povzbuzuje k další akci.
RAK zase líbá vytrvale a intenzivně.
O LVU se říká, že líbá vášnivě a dobyvačně.
PANNA je spíš praktická.
Polibek VÁHY je mnohostranný i rozmanitý.
ŠTÍR líbá bez zábran a sexuchtivě.
STŘELCI milují extravagantní polibky.
Narozdíl od polibků věrného KOZOROHA a polibků plných kontroly.
VODNÁŘŮV polibek ti dodá nové síly.
Citlivá RYBA je oproti tomu pasivní a cituplná.

Jak líbají jednotlivá znamení zvěrokruhu

17. prosince 2013 v 13:41 | Veronika Srncová |  Líbání


Jak líbají jednotlivá znamení zvěrokruhu

17.12.2013


Polibek ohnivého BERANA je bouřlivý a žádoucí.
Zato BÝKŮV polibek je zase plný touhy.
Polibek BLÍŽENCE povzbuzuje k další akci.
RAK zase líbá vytrvale a intenzivně.
O LVU se říká, že líbá vášnivě a dobyvačně.
PANNA je spíš praktická.
Polibek VÁHY je mnohostranný i rozmanitý.
ŠTÍR líbá bez zábran a sexuchtivě.
STŘELCI milují extravagantní polibky.
Narozdíl od polibků věrného KOZOROHA a polibků plných kontroly.
VODNÁŘŮV polibek ti dodá nové síly.
Citlivá RYBA je oproti tomu pasivní a cituplná.

Moře

17. prosince 2013 v 13:36 | Veronika Srncová |  Supr fotky


Moře

17.12.2013Celebrity v roce 2037

17. prosince 2013 v 13:31 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Celebrity v roce 2037

17.12.2013Ftivné obrázky

17. prosince 2013 v 13:23 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Ftivné obrázky

17.12.2013
Zábavné obrázky

17. prosince 2013 v 13:19 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Zábavné obrázky

17.12.2013Make-up Perfect Fusion

17. prosince 2013 v 13:16 | Veronika Srncová |  Kosmetické novinky


Make-up Perfect Fusion

17.12.2013Make-up Perfect Fusion 299-,
  • Nechává pleť dýchat
  • Dokonale splyne s pletí
  • Celý den hydratuje
  • Skryje všechny nedokonalosti


Srandovní obrázky

16. prosince 2013 v 11:41 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Srandovní obrázky

16.12.2013Pěkné obrázky

16. prosince 2013 v 11:39 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Pěkné obrázky

16.12.2013


Dokážete najít 2 rozdíly_

Hodně lidí


Obrázky trochu teda

16. prosince 2013 v 11:36 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Obrázky trochu teda

16.12.2013Menší vtípky

16. prosince 2013 v 11:34 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Menší vtípky

16,12.2013Mazec fotky

16. prosince 2013 v 11:31 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D


Mazec fotky

16.12.2013Každý jednou řekne něco,co.....

16. prosince 2013 v 11:27 | Veronika Srncová |  Citáty z webu


Každý jednou řekne něco,co.....

16.12.2013


Přítomnost mění minulost. Ohlížením se zpátky nezjistíš, co jsi za sebou zanechal.
- Kiran Desai -
Nezáleží na tom, co dělá, každý člověk hraje hlavní roli v dějinách světa. A normálně o tom neví.
- Paulo Coelho -
Děti nejsou šťastné, když nemají nic k ignorování. A pro to byli stvořeni rodiče.
- Ogden Nash -
Když na mě otec křičel, řekla jsem si, že to jednou použiji v knize.
- Paula Danzinger -
Žiješ jen jednou, a když to uděláš dobře, jeden je dost.
- Mae West -
Nejvíce záleží na tom, jak dobře projdeš ohněm.
- Charles Bukowski -
Život, fobrý život, skvělý život je o tom "Proč ne?" Nemůžeme na něj zapomenout.

- Danielle Steele -

Bylo nebylo jedné přísloví

16. prosince 2013 v 11:25 | Veronika Srncová |  Citáty z webu


Bylo nebylo jedné přísloví

16.12.2013


Pamatuj si, pokud lidé mluví za tvými zády, znamená to, že jsi dva kroky před nimi.
- Fannie Flagg -
Láska může přimět dělat dobré lidi ošklivé věci.
- Jude Deveraux -
Víš, jedna z tragédií reálného života je, že není žádná hudba v pozadí.
- Annie Proulx -
Je dobré znamení, mít zlomené srdce. Znamená to, že jsme něčím byli zkoušeni.
- Elizabeth Gilbert -
Nauč se, jaké je to být brán vážně, a smát se ostatnímu.
- Hermann Hesse -
Chtěla jsem perfektní konec. Nyní jsem se poučila těžší cestou, že se některé básně nerýmují, a že něktěré příběhy nemají jasný začátek, prostředek a konec.

- Gilda Radner -

Bylo slovo,věta.......

16. prosince 2013 v 11:24 | Veronika Srncová |  Citáty z webu


Bylo slovo,věta.......

16.12.2013


Poezie je způsob, jak se poprvé podívat na svět.
- W. S. Merwin -
Kamkoli jdeš, jdi s celým srdcem.
- Confucius -
Řekni pravdu bláznovi a on ti poví, že jsi bláznivý.
- Euripides -
Sladká slova jsou jako med, možná trochu povzbudí, ale je to příliš cukru do žaludku.
- Anne Bradstreet -
Všechny šťastné rodiny jsou stejné; každá nešťastná rodina je nešťastná svým vlastním způsobem.
- Lev N. Tolstoj -
Není žádná minulost nebo budoucnost. Používat dobu pro rozčlenění času je jako kreslit křídou na vodu.
- Janet Frame -
Přiměl mě přemýšlet o knihách, která jsem nečetl, a o těch jediných, které jsem přečetl, ale plně jim nerozuměl.
- Tom Perrotta -
Setkání dvou osobností je jako setkání dvou chemických substancí: jestliže je tam nějaké reakce, jsou obě přeměněny.
- C.G. Jung -
Největší hrozbou svobody je chybějící kriticismus.
- Wole Soyinka -
Vidíš věci; řekneš, Proč?' Ale sním o věcech, které nikdy nebyly; a řekl jsem "Proč ne?"
- George Bernard Shaw -
Všechno je možné. To nemožné jen trvá déle.

- Dan Brown -

Včera,dnes a zítra

16. prosince 2013 v 11:23 | Veronika Srncová |  Citáty z webu


Včera,dnes a zítra

16.12.2013


V životě je jen jedna dobrá věc, a tou je láska.
- Guy de Maupassant -
Existují tři pravidla pro psaní novel. Naneštěstí nikdo neví, jaká jsou.
- W. Somerset Maugham -
Miluji tě tak, jak jen mohou být temné věci milovány, potají, mezí stínem a duší.
- Jan Neruda -
Možná jsi chudý, tvoje boty jsou zničené, ale tvá mysl je palácem.
- Frank McCourt -
Tři udrží tajemství, když dva z nich jsou mrtví.

- Benjamin Franklin -

Pero je mocnější než meč

16. prosince 2013 v 11:22 | Veronika Srncová |  Citáty z webu


Pero je mocnější než meč

16.12.2013


Muži, kteří se neumí smát sami sobě, mě děsí víc, než muži, kteří se smějí všemu.
Anne Perry
Čtu, tak mohu žít víc než jeden život, na více místech.
Anne Tyler
Šarm je schopnost přimět někoho jiného k myšlence, že jste neuvěřitelně překrásní.
Kathleen Winsor

Je velmi těžké udělat něco jednoduše a zároveň dobře.
Paul Simon