Nejodpornější světové rekordy

30. června 2013 v 21:40 | Veronika Srncová |  ZajímavůstkyNejodpornější světové rekordy

30.6.2013

Jedná se o rekordy, které by vás nikdy nenapadlo pokoušet, a upřímně si přiznejme, že většina z nás by ani nechtěla být přítomna jejich stanovování.

Největší předmět vyndaný z lidské lebky

nejvetsi-predmet-vyndany-z-lidske-hlavy


Michael Hill byl přepaden v domě, útočník mu zabodnul nůž do hlavy a utekl. Jistě předpokládal, že se jeho oběť skácí k zemi a umře, jako by to udělal každý normální člověk.Michael se ovšem vydal pro pomoc ke svému kamarádovi, zatímco měl zaklíněný "rambo nůž" 17 centimetrů hluboko v hlavě. Když dorazil do nemocnice, byl při vědomí a schopný odpovídat na dotazy a dokonce prý necítil zpočátku ani žádnou bolest. Nůž mu byl odstraněn o 4 hodiny později, jen zázrakem nedostal žádnou infekci a do 7 dnů mohl odejít z nemocnice. Bohužel trvalé následky se panu Hillovi nevyhnuly, ztratil část své paměti a nemůže hýbat levou rukou. Na druhou stranu je hrdým nositelem Guinessova rekordu pro "nevětší předmět vyndaný z lidské lebky".

Rekordní střik mléka z oka

rekordni-strik-mleka1


Turek Mehmet Yilmaz v sobě objevil skrytý talent. Dokáže nasát mléko nosem a záhadným způsobem ho tak přemístit do oka. Z něj už pak stačilo vystřelit mléko na vzdálenost dva metry do hrnku s kafem a světový rekord byl stanoven. Vzhledem k nepočetné konkurenci podobných pošuků se dá předpokládat, že mu zápis v Guinessově knize rekordů nějakou dobu vydrží.

Nejhlasitější ženské krknutí

nejhlasitejsi-zenske-krknuti 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beth Beth | 24. července 2013 v 11:06 | Reagovat

Ahoj máš super blog a dobrý články.. :DD
jenom a kdo,jak, kdy .. si krknul?? viz. tento článek(nejhlasitější krknutí) díky.. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama