Duben 2013

Proč být holka!!!!!!!

29. dubna 2013 v 21:34 | Veronika Srncová |  Holky-informace o nichProč být holka!!!!!!!

29.4.2013Problem solver Royalty Free Stock Vector Art Illustration

1. Víme, kdo jsou naše děti i bez testů
2. Dokážeme šéfa přivést do rozpaků, když požádáme o volno kvůli návštěvě gynekologa. Vždycky nám vyhoví.
3. Kdyz si koupíme vybrátor, je to vzrušující a odvážné, když si muž koupí nafukovací pannu, je to k pláči.
4. Mužské šaty dělají ženu ještě více sexy. Muž v ženských šatech vypadá jako blbec.
5. My můžeme být fanynky. Muži ve stejném případě jsou šílenci, kteří někoho pronásledují.
6. Taxi zastaví, jakmile zamáváme.
7. Muži umírají dřív, a my si pak můžeme nakupovat, co se nám zlíbí.
8. Při tanci nevypadáme jako žába v mixéru.
9. Dokážeme posoudit osobnost jediným pohledem na boty.
10. Můžeme se zbavit ochlupení na těle a nemusíme to svádět na aerodynamické sporty.
11. Nikam nechodíme zbytečně moc brzo.
12. Je naprosto v pořádku být tátova holčička, ale trapné a směšné být maminčin mazánek.
13. Sportovní utkání nás baví, ale nestavíme počet bodů do přímé souvislosti s velikostí svého pohlavního orgánu.
14. Naše sociální postavení neohrozí, když nebudeme vědět, co je to crosschecking. Když to ale víme, budou nás obdivovat.
15. nepoznáváme se v Mr. Beanovi.Jak přežít rozchod

29. dubna 2013 v 21:30 | Veronika Srncová |  Láska a vše okolo toho :*Jak přežít rozchod

29.4.2013
Separation Royalty Free Stock Photo

Sedíte doma, brečíte, nejíte (nebo jíte moc), nespíte a pořád musíte myslet na to, proč vás opustil, když jste byli tak ideální pár? Hledáte na sobě chyby a máte dojem, že se z toho za chvíli zblázníte? Pokud na vás tento popis sedí, tak čtěte dál. Následující tipy vás z této mizérie určitě dostanou.


Tip č. 1: Vyventilujte to!

Pokud budete v sobě emoce držet a snažit se hrát tvrďačku, z rozchodu se jen tak nevzpamatujete. Klidně tedy brečte, vykládejte už poosmé svým kamarádkám, jak jste spolu se svým bývalým v parku krmili kachničky a jak byl hrozně sladký. Dopřejte si tedy toto naposled a pak skončete. Brečet kvůli někomu, kdo si našel jinou slečnu. nemá cenu!

Lack of comunication Royalty Free Stock Vector Art Illustration

Tip č. 2: Přesvědčte své srdce

Po rozchodu určitě z nostalgie neprohlížejte společné fotky či videa. To vám vyrovnat se s rozchodem nepomůže. Psychologové v těchto případech doporučují cvičení, které se nazývá kreativní vizualizace. To vám pomůže přesvědčit sama sebe, že vás rozchod s ním tolik nebolí. Pokaždé, když si na něj vzpomenete, zavřete oči a představte si ho v nějaké odpudivé situaci.

Couple unhappy Royalty Free Stock Photo

Tip č. 3: Užívejte si volného času!

Nově opuštěné se vždy nejhůře vyrovnávají s nezvyklým množstvím volného času, hlavně o víkendech. V těchto dnech se pak cítí osamocené a vyrovnání se s rozchodem není o moc snazší. Během týdne si proto již rovnou plánujte program na víkend. Buďte v kontaktu s kamarádkami, napište těm, které jste neviděla měsíce a pořád jste neměla čas a domlouvejte si společné aktivity. Nebraňte se poznávání nových lidí či prostředí. Když budete mít co dělat, na svého EX si ani nevzpomenete.

heartman waving Royalty Free Stock Photo

Tip č. 4: Vyvarujte se »náplastí«

Hned jak si myslíte, že jste už za vodou, potkáte někoho senzačního. Je samozřejmě úplně jiný než váš ex, což je většinou to, co ženám v podobných situacích nejvíce imponuje. Většinou však plní funkci dočasné »náplasti« na bolístku po vašem rozchodu a nijak si tímto krátkodobým vztahem nepomůžete. Abyste se zcela přes rozchod dostala, musíte tuto kapitolu uzavřít a cítit, že jste už nad věcí. S tím vám však dočasný milenec nepomůže.

Sbohem napsané na tabuli Royalty Free Fotografie

Něco o tom jak líbat

29. dubna 2013 v 21:26 | Veronika Srncová |  LíbáníNěco o tom jak líbat

29.4.2013
Buď připravená!

Polibek tě může zaskočit i v tu nejnevhodnější chvíli. Je tedy celkem pochopitelné, že bys za všech okolností měla dodržovat určitá hygienická pravidla. Nelibý pach z tvých úst by ho určitě odradil. Taky si dej bacha na přílišné vrstvy rtěnky- žádnýmu klukovi se rty umazaný od rtěnek nelíbí. Vychytávkou jsou neslíbatelné rtěnky- ale kdo zaručí, že to opravdu funguje?!

Polibek Royalty Free Fotografie

Kde je nejlepší místo na líbání?

Jasně, všude se pořád tvrdí, že si máš na líbání najít to správné romantické místo, abyste byli s tvým miláčkem naprosto nerušeni. Jenže to bohužel není dost dobře možné a nakonec, když se kolem sebe rozhlédneš, zjistíš, že zamilovaní se zkrátka líbají téměř všude. Pokud se ale ještě pořád s tvým idolem nacházíš ve fázi balení, měli byste si svůj první polibek skutečně vychutnat.

Portrait of Shirtless Man Kissing Young Woman, Toned Royalty Free Stock Photo

Co s nosem, brýlemi a rukama?

Máš strach, že se při líbání určitě musíte srazit nosy? Pootoč svůj obličej pomalu a lehce šikmo k jeho. Tak se vaše nosy určitě nesrazí. Pokud jeden z vás nosí brýle, je lepší si je před polibkem odložit. Nevíš, co s rukama? Jednoduše je polož okolo jeho krku nebo kolem jeho pasu. Pro umocnění nádherného pocitu z líbání ho můžeš zezadu hladit na krku nebo na zádech anebo ho hladit ve vlasech. Vždycky je lepší, když svoje ruce taky zapojíš a nenecháš je volně viset.

Krásný pár na Západu Slunce Royalty Free Fotografie

Jak ho mám políbit?

Než se vaše rty setkají, lehce pootevři rty a zavři oči. Při zavřených očích si jeho polibek vychutnáš mohem víc. Buď něžná. Malá rada: přehnané sání, mlaskavé zvuky, cucfleky, bolestivé kousání nebo tvůj jazyk hluboko ponořený v jeho ústech, mohou vše zkazit. Nezapomeň dýchat. Nejlepší je když budeš dýchat nosem, potom nemusíte polibek přerušovat.

Tender kiss Royalty Free Stock Photo

Kde všude se může líbat?

Líbat se dá prakticky všude. Ale nemysli si, i jednoduchá pusa na ústa může být super vzrušující. Nervové konce ve rtech a jazyku totiž posílají vzrušení přes centrální nervový systém přímo do pohlavních orgánů. Hodně vzrušující místo je pro většinu kluků a holek bod mezi ušními lalůčky a krkem. Oblíbené jsou i polibky na prsních bradavkách a v okolí pupíku, na vnitřních stranách stehen a v celé oblasti pohlavních orgánů.

Líbání fotografie

Malá statistika:

Prví polibek prožívá 88% všech holek ve věku mezi 11-13 rokem, 84% kluků mezi 12-14 rokem. Ale jen 6% holek a 9% kluků mezi 14-17 lety zažijí při prvním polibku hned polibek jazykem. 92% všech holek při líbání zavírá oči- ale u kluků je to bohužel jen 52%

young couple in love Royalty Free Stock Photo

Jak líbají jednotlivá znamení zvěrokruhu:

Polibek ohnivého Berana je bouřlivý a žádoucí. Zato Býkův polibek je zase plný touhy. Polibek Blížence povzbuzuje k další akci, Rak zase líbá vytrvale a intenzivně. O Lvu se říká, že líbá vášnivně a dobyvačně, Panna je spíš praktická. Polibek Váhy je mnohostranný a rozmanitý. Štír líbá bez zábran a sexuchtivě. Střelci milují extravagantí polibky, na rozdíl od polibků plných kontroly věrného Kozoroha. Vodnářův polibek ti dodá nové síly. Citlivá Ryba je oproti tomu pasivní a cituplná.

Kiss Royalty Free Stock Vector Art Illustration

Klučičí horoskop pro holky

29. dubna 2013 v 21:17 | Veronika Srncová |  Znamení zvěrokruhuKlučičí horoskop pro holky

29.4.2013
21.března-20.dubna Kluk ve znamení Berana Jak ho získáš:

Přitáhneš ho k sobě jako magnet,když budeš přirozená a veselá.Široký úsměv od ucha k uchu je přesně to, co ho dostane a proč už z tebe nespustí oči.A když ještě prohodíš nějakou vtipnou průpovídku,neubrání se tomu,aby tě nepozval na rande. Jak si ho udržíš: Tenhle kluk není zrovna velký romantik.Plápolající svíčky a zamilované písničky v jeho případě na úrodnou půdu nepadnou.Touží totiž po něčem akčnějším.Rád se svojí holkou sportuje-vyrazí na kolo,do bazénu nebo na hory.Věrný ti bude jenom tehdy,když mu dáš dost volnosti a nebudeš ho pořád hlídat.Co úplně nesnáší jsou žárlivé scénky-takže pozor na ně! Jak se ho zbavíš: Protože Beran je paličatý a nerad prohrává,až se ho budeš chtít zbavit,jednoduše vyvolej hádku kvůli nějaké maličkosti.A pokud jedna nezabere a on nevyklidí pole,můžeš jich po sobě pár zopakovat!Věř,že tohle ho zažene na útěk


21.dubna-20května Kluk ve znamení Býka Jak ho poznáš:

Na začátku si zahraj na uzavřenou a nepřístupnou.Rozhodně na sebe nic moc neprozrazuj.To na něho rychle zabere,ale nezapomeň,že býk chce dobývat,proto v žádném případě nedělej první krok ty,ale nech ho na něm! Jak si ho udržíš: Kluci narozeni v tohle znamení po žádných velkých akcích s partou.Bude šťastný,když vyrazíte jenom sami dva na večerní procházku do parku,nebo když si budete jenom tak povídat a držet se za ruce.V tomhle princovi nejspíš dřímá umělecký talent,a proto určitě nepohrdne pozváním na nějakou výstavu nebo koncert.Nebo co kdyby jste koupili barvičky a vyrazoli malovat do přírody? Jak se ho zbavíš: Až budeš chtít aby jste zůstali už jenom kámoši,řekni mu že toužíš po nějakém obrovském dobrodružství.Býci mají rádi svůj klídek a pohodu,a on se určitě lekne,že by o no mohl přijít.Radši přistoupí na kamarádství,než aby plnil tvoje ulítlá přání.


21.května-21.června Kluk ve znamení Blížence Jak ho získáš:

Protože je hodně žárlivý,rozhodně nehledá holku,která flirtuje s každým druhým klukem.Proto buď z počátku zdrženlivá.Když si s tebou ale bude chtít povídat,nebraň se tomu.Je citlivý,a než začne s někým chodit, chce prozkoumat jeho duši. Jak si ho udržíš: Nemá rás přetvářku a papouškování názorů druhých.Zajímá se o to,co si myslíš,a proto k němu buď vždycky upřímná a nikdy mu nelži.Miluje tě takovoujaká jsi!Nemá potřebu svoji holku v ničem omezovat,ale to samé očekává i od ní.Proto mu musíš nechat volnost,aby mohl se svými kámoši vyrážet za sportem nebo jenom tak ven.Pak bude v pohodě a udělá pro tebe první poslední. Jak se ho zbavíš: Blíženci si na módní hadříky moc nepotrpí.Když chceš udělat za vaším vztahem tlustou čáru,začni mu mluvit do jeho oblečení a řekni mu,že je pro tebe důležité,co má na sobě.K tomu ho párkrát "protáhni" po obchodech a věř,že vezme brzo nohy na ramena.22.června-22.července Kluk ve znamení Raka Jak ho získáš:

Tenhle romantický hrdina je dokonalý gentleman,a když se budeš chovat jako dáma,brzo ho získáš jenom pro sebe.V žádném případě to ale nepřeháněj-trochu nejistoty v tvém vystupování neuškodí,protože příliš sebevědomé dívky ho mohou odradit. Jak si ho udržíš: Vy dva jste pro něho mnohem důležitější než parta kámošů.Zamilované procházky,šeptání sladkých slovíček do ouška-to je to,co na něho platí.Rak si hrozně rád povídá,a jestli budete naladěni na stejnou vlnu,hned tak se tě nevzdá.Protože je hodně citlivý,vyvaruj se zbytečných hádek a stresů.Když mu dáš k Valentýnu vypálené cédéčko vašich romantických hitů,bude s sedmém nebi. Jak se ho zabvíš: Až budeš cítit,že bys byla ratši zase sama,řekni mu,že potřebuješ mnohem víc volnosti.Pravdě podobně se stáhne jako šnek do ulity a delší dobu se ti vůbec neozve.Otázkou je,jestli mu chceš takhle zlomit srdce...


23.července-23.srpna Kluk ve znamení Lva Jak ho získáš:

Kluk ve znemení Lva ví,co chce-a to jsou holky,které jsou rády středem pozornosti.Takže se neboj extravagantních modýlků,sexy růžových rtíků a hlavně ho klidně odpálkuj nějakou přidrzlou poznámkou.Tím ho ještě víc okouzlíš. Jak si ho udržíš: Protože je rád středem pozornosti,dělá mu dobře,když se s tebou může pochlubit před svými kámoši.Lev potřebuje být obdivován,a proto nešetři lichotkami na jeho osobu.Pak se bude cítit jako pán tvorstva a udělá všechno,co si budeš přát.Když dojde k výměně názorů,je to pěkný paličák,ale neustupuj mu.Obhájit si svůj vlastní názor bude sice občas tvrdý oříšek,ale nakonec tím zaboduješ i u něho. Jak se ho zbavíš: Pravý Lev je hrdý jako pán tvorstva a má panickou hrůzu z toho,že by mohl dostat kopačky.Když ho necháš párkrát čekat,velmi rychle pochopí,že už u tebe není jednička,a pošle tě ratši k vodě sám.


Jestli nechceš čekat týdny,než se k něčemu rozhoupe,pak bys měla převzít iniciativu a udělat první krok.Buď přirozená,usměvavá a povídej si s ním o čemkoli.Tvůj zájem ho potěší a první rande nenechá na sebe dlouho čekat. Jak si ho udržíš: Kluci ve znamení Panny jsou sice trochu ostýchaví,ale zato hodně citliví.Když mu dáš najevo,že ho máš ráda a zajímáš se o něho,občas ho překvapíš nějakou maličkostí,nebude se tě moct nabažit.tenhle kluk touží po dotycích a letmých polibcích.Proto s nimi nešetří a klidně ho sama chytni první za ruku.A pokud si domluvíte třeba kino,neměň program na poslední chvíli-má rád ve všem pořádek. Jak se ho zbavíš: Až tvé nadšení vyprchá,nehraj si s ním na schovávanoua řekni mu to na rovinu.Tenhle typ kluka to dokáže příjmout.Bude z toho sice nějakou dobu přejetý,ale rád zůstane tvým kámošem.24.září-23.října Kluk ve znamení Vah Jak ho získáš:

tenhle týpek rád flirtuje-takže už víš,jak na něho.Rafinované úsměvy,letmé doteky...Ale včas zadrž,protože by se mohlo stát,že rychle vzplane a stejně rychle uhasne.Stačí,když mu dáš po vašem prvním setkání svůj mobil,a on se ti brzo ozve. Jak si ho udžíš: Jestli jsi žárlivá,tak se do vztahu s klukem ve znamení Vah vůbec nepouštěj.Holky se mu líbí a rád se občas za některou otočí:-(.To ale neznamená,že je ti nevěrný nebo že už o tebe nestojí.Když mu ponecháš jeho svobodu,přehlédneš občasné flirtování a hlavně nebudeš dělat žárlivé scénky,budeš v jeho očích naprostá jednička.Pro něho je nejdůležitější,aby se cítil,že mu věříš. Jak se ho zbavíš: Když mu naznačíš,že se o tebe kromě něho zajímá ještě nějaký jiný kluk,zaženeš ho do kouta.Kluci narození ve znamení Vah neradi s někým soupeří,a většinou to vzdají předem.


24.října-22.listopadu Kluk ve znamení Štíra Jak ho získáš:

Jestli chceš sbalit Štíra,musíš být mazaná a umět si s ním pohrát.Využij svého sex-appealu a trošku ho provokuj.Nenápadně si prohrábni hřívu,smyslně si olízni svoje rtíky,a jeho fantazie začne pracovat naplno.nevydrží to a pozve tě na rande. Jak si ho udržíš: Tenhle kluk touží po jednom jediném-po neustálém obdivu.Recept na vaše společné štěstí je jednochý.Říkej mu co nejčastěji,že je ten nejlepší kluk pod sluncem, a on ti za to bude pořád na blízku a nedá na tebe dopustit.Štír nezná nudu a vy dva se skvěle doplňujete.Nezapoměn ale,že i ty bys měla každou chvíli přijít s nějakým nápadem a nenechávat iniciativu pouze na něm. Jak se ho zbavíš: Až se svého Štíra nabažíš a budeš ho chtít poslat k vodě,spolehlivě zabere věta v tom smyslu,že si dáte nějakou dobu pauzu.On se ti sám už neozve,a když nezavoláš ani ty jemu,váš vztah jednoduše vyšumí.


23.listopadu-21.prosince Kluk ve znamení Střelce Jak ho získáš:

Kluka Střelce dostaneš,když budeš úplně jiná než ostatní holky.Taková malá rebelka,která se ničeho nebojí a nikde nechybí,která dokáže svojí výřečností převálcovat kdekoho,to je přesně to,na co zabere a proč s tebou bude chtít vyrazit na rande. Jak si ho udržíš: Střelec je od přírody tak trochu přelétavý a nesnáší stereotyp.Proto musíš vymýšlet pořád něco nového,aby se s tebou nezačal nudit a nepoohlédl se po nějaké jiné holce.Vyraz s ním na brusle nebo na hokej,zajděte do fitka...S nadšením ale podporuj ale i jeho ztřeštěné nápady.Nezapoměň na to,že kluk narozený v tomhle znamení je rád středem pozornosti.Když bude v tvých očích panem "Dokonalým" , máš vyhráno. Jak se ho zbavíš: Stačí začít trochu lenošit...To není nic pro něho.Sedět nečinně na gauči se založenýma rukama a sledovat jedno video za druhým s tebou moc dlouho nevydrží a ratši to sám zabalí.


22.prosince-20.ledna Kluk ve znamení Kozoroha Jak ho získáš:

tenhle kluk stojí o holky s rytmem v krvi.Největší šanci k tomu,abys ho okouzlila,máš na tenečním parketu.tam ze sebe vydej ty nejlepší taneční kreace,a když se nebudeš zrovna kroutit na parketu.alespoň kolem něho projdi ladným krokem modelky. Jak si ho udržíš: Moudřejší ustoupí-tohle bys měla mít neustále na paměti,ale ne abys to vyslovila nahlas!Když si totiž Kozoroh postaví hlavu,nehne s ním ani "pár volů".To,jak spolu budete trávit volný čas,je převážně na tobě.Proto se neboj a přicházej s různými nápady-vytáhni ho plavat,bruslit,do přírody...A nemusíte být vždycky jenom sami dva.Kozoroh je společenský,a proto se rád zapojí do různých akcí celé party. Jak se ho zbavíš: Postav si opakovaně hlavu stejně,jako to dělá on,a tvrdošíjně trvej na svém...To ho natolik vytočí,že konec vašeho románku na sebe nenechá dlouho čekat.Jedno si ale pamatuj-i po rozchodu můžeš počítat s jeho pomocí.


21.ledna-19.února Kluk ve znamení Vodnáře Jak ho získáš:

Sebevědomého Vodnáře dostaneš nejrychleji tak,když budeš předstírat,že tě vůbec nezajímá.Ale pozor,ať to nepřeženeš!Pak by se ti mohlo stát,že tě mine velkým obloukem.Takže buď sebevědomá,usměvavá,ale rozhodně s ním neflirtuj. Jak si ho udržíš: Je to pěkný pruďas-chvíli usměvavé sluníčko a pak zase hromobití.Nejlepší by bylo,kdybys dokázala být v pohodě-dobrá nálada se pak přenese i na něho a bouřka je zažehnána.Když se jeho výbuchům zasměješ a mávneš nad nimi rukou,bude ti za to vděčný a staneš se jeho největším pokladem.neznamená to ale, že bys měla mít svůj názor.Rozhodně se s ním nepři ve chvíli,kdy má rudo před očima. Jak se ho zbavíš: Až budeš mít jeho nálad plné zuby a rozhodneš se,že ho vymažeš ze svého života,napiš mu rázný dopis na rozloučenou,a to ho k smrti urazí.Teprve až ho to přejde,můžeš mu vysvětlit,co ti vadilo.Ale pozor,mohl by se chtít usmířit.


20.února-20.března-Kluk ve znamení ryb jak ho získáš:

Chceš ho?Pak vezmi iniciativu do svých rukou,protože než mu dojde,že se ti líbí,čekala bys věky.dej se s ním do řeči,pochval mu jeho nové tričko,buď milá a hlavně přirozená.Ryby jsou neprůbojné a málo mluvné,tak nebuď moc "hrr",ať ho nevyplašíš. Jak si ho udržíš: Každým tvým vyzváním lásky roste jeho sebevědomí.Když máš kluka narozeného ve znamení Ryb,musíš ho ujišťovat,že o něho opravdu stojíš.On ti to ale dokáže vrátit.Zajímáš ho celá-od hlavy až k patě.Chce vědět,co cítíš,jaké máš představy,touhy,sny...Proto se mu klidně svěř.Můžeš mu říct cokoliv a vždycky tě vyslechne.Jediné co mu vadí,je kritika.tak s ní radši šetři. Jak se ho zbavíš: Jestli chceš vaši love story ukončit,pak začni kolem sebe šířit špatnou náladu a neustále ho za něco kritizuj.Tohle dlouho nevydrží a radši vycouvá.Když zvolíš "normální" rozchod,tak počítej s tím,že to ponese hodně těžce.


Maska na uhry

29. dubna 2013 v 21:09 | Veronika Srncová |  Péče o sebeMaska na uhry

29.4.2013
Pretty blond girl with a zit on her nose Royalty Free Stock Vector Art Illustration

Kvasnicová maska
Smíchejte tři polévkové lžíce pivních kvasnic(pivo) s mlékem (můžeme použít i jogurt nebo podmáslí) a nechte půl hodiny až hodinu při pokojové teplotě vykynout. Až se vytvoří roztíratelná hmota, naneste ji na obličej, dekolt a ramena. Tato maska působí velmi dobře proti kožním nečistotám a je vhodná zvláště pro mladou pleť. Již po staletí se o kvasnicích ví, že čistí pleť a uvolňují póry. Naštěstí si jich opět začínáme cenit a hojně je užíváme i dnes.


I oči mluví

29. dubna 2013 v 21:05 | Veronika Srncová |  Testíky pro tebeI oči mluví

29.4.2013
vícebarevné oko makro Royalty Free Fotografie

Když jeho pohled směřuje..
Vlevo nahoru


-Zdá se,že mu mluvíš z duše,protože tento pohled je jasným signálem souhlasu.Jste prostě naladěni na stejnou vlnu!
Woman eye Royalty Free Stock Photo

Vpravo nahoru-


Není snadné vnímat tvé myšlenky,ale on se o to usilovně snaží.Dej mu šanci,ať se ti pokusí porozumět!
Beautiful eye Royalty Free Stock Photo

Vlevo-


Ani tak nevnímá to,co mu povídáš,jako tón tvého hlasu,který je mu příjemný.Jen se ho proboha v takovou chvíli neptej na jeho názor!
Blue Eye Royalty Free Stock Photo

Vpravo-


Má tě plnou hlavu a hltá každé tvé slovo!Jen stále sbírá odvahu pohlédnout ti zpříma do očí a pozvat tě na rande!
Kiwi fruit woman fun Royalty Free Stock Photo

Vlevo dolů-


Bohužel tento pohled svědčí o naprosté nepozornosti nebo nedůvěře.Buď máte jen malý problém v komunikaci nebo velkou smůlu!
green eye Royalty Free Stock Photo

Vpravo dolů-


Kluk,který ti právě naslouchá,je plný citů,který touží rozdávat,a už už se ti to chystá říct!Jen ho musíš pustit ke slovu!
Artistic Eye Royalty Free Stock Photo

Máme doma vši

28. dubna 2013 v 19:49 | Veronika Srncová |  Prevence
Máme doma VŠI !

28.4.2013Vši nebo vši ve vlasech Royalty Free vektorové ilustrace umění

Mysleli jste si, že vším už dávno odzvonilo? Případně , že děti přivezou suvenýr z letního tábora? Chyba lávky. Tenhle parazit vás může potrápit v kterémkoliv ročním období. A nakonec i věku.

Vším je jedno, jestli máte dlouhé vlasy, krátké vlasy, husté nebo řídké. Je jim úplně jedno, jestli máte doma uklizeno, nebo žijete ve špíně. A i když je její jméno veš dětská, klidně vás potrápí i v dospělosti.
Itchy Scalp from Head Lice Royalty Free Stock Photo

Máte-li vši, jste vlastně nemocní. Jedná se o infekční onemocnění- diagnózu zvanou pedikluóza. Veš žije ve vlasech pouze 24 hodin a pak zahyne. Přenáší se těsným vlasovým kontaktem, proto nejčastěji postihuje děti. Je zajímavé. že na ně bývají více náchylnější děvčata, asi proto, že se častěji vymněnují navzájem čepice.
Head Lice Royalty Free Stock Photo

Veš se živý krví z pokožy hlavy. Jakmile se zakousne, vypustí látku, která brání srážení krve. Může pak lépe sát, ale člověka to svědí. Na pokožce se objevují boláky a rozrdřená místa. Rozhodně si hlavu nedrbejtem jinak se můžete rozkšrábaním ran zanést další infekci.
Vši Royalty Free vektorové ilustrace umění

Řešení? Horečka!

Víte, že vši nejdou na člověka, když má horečku? V takovém případě vás do 24 hodin opustí.
Svědění pokožky hlavy od vši Royalty Free Fotografie

Co jste možná nevěděli

 • Vši a odvšivováci hřebeny se objevovaly už ve starém Egyptě.
 • nejstarší vajíka vši dětské našli ve zbývajícím vlasů člověka, který žil před 9000 lety.
 • V 16.století měli lidé v Lisabonu zajímavý byznys. Za peníze půjčovali cvičené opice, který zákazníkům vybírají vši.
 • V roce 1972 byl ve Washintonu první kongres o vších.
Veš dětská Léčba Royalty Free Fotografie

Jak se jich zbavit

 • Chemickou cestou

- tyto přípravky však můžou podráždit pokožku ještě více než jí máte.
 • Přírodní cestou
- olejové přípravky vši udusí
1) Mom combing nits out of young girls hair Royalty Free Stock Photo Pořiďte si v lékarně odvšivoací prostředek a striktně dodržujte návod. Počítejte s tím, že odvšivení je potřeba po několika dnech opakovat.
2) Odstranění mrtvé hnidy. Může se totiž stát, že mezi nimi najdete i nějakou živou, která by se mohla vylíhnout. Nejdříve vlasy namočte a pak je vyčesávejte hudtám hřebenem tzv. všiváčkem. Zbývající hnědy stáhněte rukou.
3) Vydesinfikujte hřebeny, kartáče, ložní prádlo a oblečení vyperte.
4) Pravidelně vlasy kontrolujte. Po dvou týdnech se by totiž případných " zapomenutelných " hnid zase vylíhnout larvy, které v dospělosti a zase znovu nakladou vajíčka. Jak poznáte živou hnidu? Že mezi prsty po zmáčknutí lupne.

Barevné řasy

27. dubna 2013 v 19:43 | Veronika Srncová |  Kosmetika
Barevné řasenky

27.4.2013


close-up of woman Royalty Free Stock Vector Art Illustration
Zvýrazněné řasy sluší každé ženě. A nemusíte zůstat jen u tradiční černé. Co třeva vyzkoušet mofrou, hnědou nebo dokonce zelenou? Ale, pozor né každá barva bude slušet právě vám.

Bez řasenky ani ránu

Řasenka řasy nejen obarví, ale i zahustí, přodlouží je, zvětší objem a natočí. Černá řasenka je právě základ. V nabídkách je zelená, stříbrná, zelená. Poslední dobou je oblíbená barva prune, což je barva černofialová. Jedna z novinek na trhu je vibrační řasenka, která slibuje rychlou aplikaci. Má vibrační kartáček, který pomáhá k lepšímu oddělování řas.
mascara set with lashes isolated Royalty Free Stock Vector Art Illustration

Modní trendy

Barevné řasenky hlavně využijete na párty nebo slavnost. Odbornice se ale stále shodují , že je možné využívat na denní nošení, když chceme doplňit zajímavě svůj oufit. Velmi zajímavá je Prune ( černě fialová) , která sluší všem ženám. Hezky působí i to, když si řasy nabarvíme černou řasenkou a barevnou dotvoříme jenom špičky řas.
Make-up Royalty Free Stock Photo

Produkty

1. Modrá je dobrá


Nebojte se trochu experemontovat a odvažte se. Vyzkouešejte modrou řasenku.
Blue Mascara Royalty Free Stock Photo

2. Luxusní barva i objem


Jetli se bojíte jít do výrazních barev, zkuzte hnědou řasenku.
Smear of make-up Royalty Free Stock PhotoKomu která sluší

Modrá

Hnědým očím. Můžete jí použít i na konečky řas.
Macro mascara brush Royalty Free Stock Photo

Tmavě fialová

Zeleným očím a kteplým očních stínů.
Beauty Royalty Free Stock Vector Art Illustration

Zelená

zeleným a hnědým očím. A nesluší modrookým blondýnkám.
Woman eye Royalty Free Stock Photo

Hnědá

Dodává hloubku hlavně světlějším očím. ( modrým, dvětle zeleným). Je vhodná i pro blondýnky.
Color mascara brushes isolated on white Royalty Free Stock Photo

Drží se stranou? ale proč?

26. dubna 2013 v 12:15 | Veronika Srncová |  Rande

Drží se stranou? ale proč?

26.4.2013
Worried young adult Royalty Free Stock Photo

...vás po úžasné schůzce nepolíbí.

Když po vás začne skutečně toužit, nepustí se váš nový objev do dalšího kroku, dokud si nebude stoprocentně jistý, že i vy o něho stojíte. Ujistěte ho proto svůdnými úsměvy a letmými doteky. Pokud například utrousí vtipnou poznámku, zasmějte se a stiskněte mu přitom paži. Nemusíte se pak bát, že zůstanete nepolíbená.
Portrait of Shirtless Couple Kissing, Black and White Royalty Free Stock Photo

...si hraje s mobilem.

Když se cítíte nesvá, pohráváte si s vlasy. Jestliže je nervózní váš drahý, sáhne po telefonu. Pozlobte ho otázkou: "To tě opravdu tak nudím?" Jakmile mu docvakne, že navenek signalizuje nezájem, zatímco uvnitř mu krevním řečištěm zmítá touha, vypne mobil a zaručeně už si na něj celý večer nevzpomene.
Using Smart Phone Royalty Free Stock Photo

...trvá věčnost, než vám zavolá.

Muži se soustředí mnohem více na práci než na vztahy. Pokud je tedy váš milý plně pracovně vytížen, neutrhne se ani na chvilku, aby vyťukal vaše číslo. A může zůstat utopený v zaměstnání třeba celý týden. Proto se na konci každé schůzky pokuste předem naplánovat další.

no cold calls Royalty Free Stock Vector Art Illustration

...vás zásobuje esemeskami.

Váš neohrožený dobyvatel se v otázkách citu jen nejistě plácá. Proto vám raději nacvaká zprávu, než aby riskoval, že ho do očí nebo do telefonu odmítnete. Jestliže ho chcete utvrdit v tom, že jeho pozice zůstávají neohrožené, šibalsky prohoďte: "Určitě mi cinkni, až budeš mít čas."
Acronyms speech bubble Royalty Free Stock Vector Art Illustration

86 % mužů má po první schůzce strach, jestli jste se dobře bavila.


Jak dostat kopačky od holky

25. dubna 2013 v 21:39 | Veronika Srncová |  Láska a vše okolo toho :*Jak dostat kopačky od holky

25.4.2013Modrá Rozchod Royalty Free vektorové ilustrace umění

Už jsme si řekli desítku tipů pro dívky, jak dotlačit partnera, aby jim dal kopačky. Často si totiž říkají, jen ať to radši udělá on a já nejsem za tu špatnou. Tentokrát přicházíme s opačnou verzí.
Možná ze sebe uděláte tak trochu pitomce, ale aspoň ten nepříjemný rozchod necháte určitě na ní. A pro ty, kteří jsou se svými beruškami spokojení, je to návod, co rozhodně nedělat...

1. Všude po sobě nechávejte pořádný binec


Hoďte mokrý ručník na koberec, spodky zakopněte pod postel, talíře od jídla nechte přesně tam, kde jste něco konzumoval - u křesla, na nočním stolku, u počítače (zde jí samozřejmě nezapomeňte pořádně nadrobit do klávesnice)... Proč? Úklid jí zabere tolik času, že bude otrávená, jakým bordelářem si to zase "vyzdobila" domácnost.

2. Pokaždé se zeptejte, jak se jí to líbilo a/nebo jaký jste byl.


Proč? Protože příšernější otázku už položit ani nelze.
3. Prolezte jí mobil a nechte se u toho načapat.
Proč? I když nemá co skrývat, svůj mobil považuje každý za natolik osobní věc a šmejdění v něm bez našeho dovolení za takový zásah do soukromí, který se netoleruje. Svědčí to o značné nedůvěře, která nemá ve vztahu co dělat.

4. S pohrdáním mluvte o gentlemanství a etiketě.

Odsuďte ho jako směšné, zbytečné a staromódní - samozřejmě se podle toho také chovejte. Proč? Nic se nemusí přehánět, otevírat partnerce třeba dveře do auta není nezbytně nutné, ale přivřít jí nos ve dveřích do restaurace, kam vletíte jako uragán, je už asi trochu za čárou.

5. Žárlete na její plyšáky a ptejte se, kdy a od koho je dostala.


Proč? V jejích očích je to trochu ubohé jednání a jako chlap se slušně ponížíte. A holky nechtějí ukřivděné chudáčky, kteří se pochybovačně vyptávají na každou maličkost se zvídavým tónem v hlase.

6. Nejsi nějaká tlustá?


Podotkněte, jestli se jí nějak nesrazily kalhoty nebo si vezměte její starší fotku a rozplývejte se nad tím, jak jí to slušelo, jak byla sexy a asi i o něco štíhlejší... Proč? Srazíte jí sebevědomí. Trochu kruté, ale účinné. Bude chtít být s někým, komu se bude líbit a ne s tím, kdo na ní vidí neustále jen chyby.

7. Uklízíš, to je snad jasné…


Berte jako samozřejmost, že vám partnerka uklidí, navaří, postará se o vaše pohodlí. A ani náznakem se nesnažte jí s něčím pomáhat nebo ocenit její starostlivost. Proč? Představí si vás, jak za dvacet let rozkydle sedíte na křesle ve vytahaném tílku a sepraných trenýrkách při sledování fotbalu s lahváčem opřeným o vyvalený pupek a ona kolem vás uřícená poskakuje s žehličkou v jedné a vařečkou ve druhé ruce.

8. Vyprávějte o kolegyni


Jen tak mezi řečí se čím dál častěji zmiňujte o té nové chytré a zábavné kolegyni (spolužačce, sekretářce...), která k tomu všemu vypadá jako Angelina Jolie, jen s většími ňadry. A jak nechápete, jak taková ženská může být momentálně single. Proč? Slušná rána pod pás. I když si ze začátku ušetří žárlivé komentáře, v hlavě jí nebude šrotovat nic jiného.

9. Buďte workholik a nejlepší kamarád


Věnujte se především své práci, odmítejte kvůli vytíženosti společné večery s přítelkyní a neprojevujte nad tím téměř žádnou lítost. Nadšeně naopak mluvte o svých plánech - víkendu na horách s kamarády, letní dovolenou s partou známých, výlet po Čechách s lidmi z práce... Ale nikdy se jí neptejte, jestli nechce jet i ona s vámi. Proč? Bude jí připadat, že ji neberete jako součást vašeho života a rozhodně s ní nepočítáte do budoucna.
10. Nastrčte porno

Na nejrůznější místa po bytě poschovávejte pornočasopisy a DVD s touto tematikou tak, aby na ně mohla poměrně snadno narazit. Proč? Pokud se nikdy dřív ve vašem bytě tyto "poklady" nenacházely, partnerka si bude myslet, že už vás přestala zajímat a přitahovat. Proto jste si musel pořídit takhle vydatnou sbírku, abyste se mohl kochat tím, co nemáte doma. A od časopisů a DVD je už jen krůček k nevěře, pomyslí si, a radši začne podnikat první krok k ukončení vztahu s vámi...

Podle dárku poznáš co k tobě cítí

25. dubna 2013 v 21:30 | Veronika Srncová |  Láska a vše okolo toho :*Podle dárku poznáš co k tobě cítí

25.4.2013Couple sitting in cafe on a Valentine's Day Royalty Free Stock Photo

Bonboniéra, perníkové srdce

Milý dárek od milého chlapce. Sladkostí nikdo nic nezkazí a on se asi bál, že se ti netrefí do vkusu. Možná nemá fantazii, ale určitě je pozorný. Tvoje babička by ho nazvala solidním mladíkem.

Báseň

Tak to je co říct! Skutečná rarita! Pokud se obtěžoval a skutečně sám vyplodil verš, pochlub se kamarádkám. Ale také se ujisti, jestli je tvůj miláček založený i prakticky. Kdo by chtěl poetu, který si neumí koupit lístek na vlak?

Vysavač

Zdrhej! Dovedeš si představit, co by následova­lo během několika dalších let? On, rozvalující se na gauči, s televizním ovla­da­čem v ruce, a ty, kmitající kolem něj... Brrr! Kdo mu tohle sakra poradil?

Švihadlo

Nejspíš ti chce něco nepříjemného naznačit, takže mu rychle ukaž záda a najdi si kluka, které­mu se budeš líbit taková, jaká jsi.

Parfém

Pokud jsi mu neřekla konkrétní značku, má odvahu. Trefil se ti do vkusu? Můžeš jásat. Netrefil? Jásá­ní předstírej. Je vidět, že se chtěl blýsknout.

Kytka v květináči

Je pozorný, hodný a nejspíš má rád lidi. Dokázal by se o tebe postarat a oplývá pečovatel­skými sklony. Ale bacha, aby nebyl přecitlivělý...

Reklamní předměty

To snad nemyslí vážně?! Je to skrblík, kterému na tobě nezáleží, ani co by se za nehet vešlo. Pryč od něj, zasloužíš si někoho lepšího.

Knížka, CD

Pokud vybíral podle tvého gusta, drž se ho jako klíště! Je totiž vidět, že si s vymýš­le­ním dárku dal práci. Jsi pro něj důležitá a váží si tvých zájmů.

Rámeček s jeho fotkou a podpisem

To je teda síla! Neznáme jediného chlapa, který by dobrovolně ukazoval svůj vyfocený ksichtík. Zamysli se, jestli není trošku sobecký a namyšlený. Chce, abys měla neustále na očích jeho neskutečnou krásu? Bacha na "Narcis" syndrom!

Hrnek

Touží, abys byla myšlenkami u něj, ale jde na to vkusnější
formou. Nenápadně ti naznačuje, že na tebe myslí a chtěl by, abys
na něj ani ty nezapo­mněla. Je nesmělý, zamilovaný a praktický.

Plyšák

Možná je trochu infantilní a dětský. Nejspíš nikdy nedospěje a vždycky bude hračička. Chceš mazlí­ka? Jdi do něj!

Sexy prádlo

Hmmm, není to dárek spíš pro něj? Pozitivní je, že ti tak dává najevo, jak moc ho přitahuješ a vzrušuješ.

Mobil, MP3

Je vidět, že jsi pro něj důležitá a že je do tebe ochotný investovat. Musel kvůli dárku na brigádu? Pak mu nebu­de zatěžko přinášet oběti a uskromnit se, aby ses měla dobře!

Šperk

Je to romantik s dobrým vkusem. Možná je konzervativní a málokdy se odváže, ale ohromné plus je, že se nestyděl zajít do obcho­du, kde vybíral, co by ti slušelo.

Čepice, rukavice, šála

Přijdou ti tyhle dárky zoufale nudné? Vůbec ne! Je to proti logice, ale tak ti kluk dává najevo, že tě maximálně miluje!

Karimatka, spacák, stan

Nejspíš s tebou plánuje dobrodružnou cestu! Pokud je to i tvoje přání, je všechno oukej. Problém nastává, pokud tě nutí do něčeho, co tě absolutně neláká.

Kosmetika

Je rád, když ti to sluší. A taky se rád pochlubí, jakou má kočku. Kluci jsou ješitní a vedou tajnou válku, kdo z nich urve hezčí babu. A to by ti mělo zatraceně lichotit!

Výlet

Mluvíš delší dobu o tom, že bys ráda poznala Amsterdam, a on ti tvůj sen splní? Gratulujeme! Má fantazii a záleží mu na tobě.

Večeře v restauraci

Nejspíš se chce předvést nebo to viděl ve filmu. Pozvání na večeři považuje za bomba dárek a nedo­chází mu, že bys radši dostala prstýnek někde bez přítomnosti čumilů. Příště mu to řekni.

Role mobilu v lásce

* Seznamování
5 % z vás se už někdy zkusilo seznámit přes seznamku v mobilu a téměř 40 % zaslalo SMS zprávu za účelem seznámení. 66 % bylo kontaktováno SMSkou s pozváním na rande.

* Flirt

Flirtování v mobilu je pro vás mnohem snazší než flirt naživo, proto ho vyzkoušelo celých 80 % z vás.

* Krize

Problémy ve vztazích řešíte nejčastěji zavoláním (přes 70 %) nebo SMS zprávou (70 %).

* Mobilní nevěra

Bokovka přes mobilní telefon není nijak výjimečná. Téměř 1/5 opakovaně "podvedla" víckrát svého partnera pomocí mobilního telefonu, víc než 1/10 tak učinila jedenkrát a 1/10 byla při takovéto mobilní nevěře odhalena. Přes 40 % někdy vlezlo svému partnerovi do mobilu za účelem odhalení nevěry a 12 % dívek důkaz o mobilní nevěře našlo, jejich obavy se potvrdily.

* Rozchod

Téměř 1/5 z vás se někdy rozešla prostřednictvím SMS zprávy, 9 % se rozešlo přes e-mail.

Čemu se vyhnout při sexu

25. dubna 2013 v 21:26 | Veronika Srncová |  Láska a vše okolo toho :*Čemu se vyhnout při sexu

25.4.2013Woman Biting Man in bed Royalty Free Stock Photo

Sex přináší do života i partnerského vztahu radost, dejte si ale pozor, abyste si touhu a vášeň spolehlivě neničili.


Alkohol


S počtem skleniček sice stoupá nálada a uvolňují se zábrany, ale to je asi tak všechno. Vyšší koncentrace alkoholu může snížit výkonnost a způsobit selhání. Pro obě pohlaví platí, že alkohol otupuje a snižuje citlivost a tím samozřejmě i sexuální potěšení. U stálých pijáků a alkoholiků nakonec pohlavní život úplně vyhasíná.

Nízké sebevědomí


Spoustě žen stačí, aby zhubly tři až pět kilo a cítí se mnohem více sexy a sebevědomější. Naopak nízké sebevědomí a negativní postoj ke svému tělu má na milostný život nešťastný dopad. Ženy, které jsou samy se sebou spokojené, si dokáží užít sex mnohem lépe. Proto pracujte na svém sebevědomí neustále.

Stres


Stálý tlak se negativně podepisuje na libidu a je mnohem těžší se soustředit na potěšení, když jsme myšlenkami někde zcel

a jinde a místo na partnera přemýšlíme o práci, kterou máme zítra odevzdat.

DepreseLéky na depresi často způsobují pokles sexuální touhy a prožitky bývají nedostatečné. Neléčená deprese má bohužel stejně negativní účinky. V tomto případě je lepší svěřit se odborníkům a najít vhodnější preparát.

Přechod


S postupujícím věkem mužské tělo produkuje méně testosteronu, což vede ke snížení libida. Podobně jsou na tom ženy, kde pokles tvorby ženských hormonů má za následek vysychání sliznic. Lubrikanty a hormonální přípravky pomohou udržet si potěšení ze sexu.

Těhotenství


V minulosti se těhotným doporučovalo, aby se sexu vyhýbaly. Pokud nemají zdravotní problémy, důvod k omezení sexu neexistuje. Na každou ženu působí těhotenství jinak, doporučuje se sexuální aktivity zjemnit a příliš neexperimentovat.


Vtipné a pravdivé historky o sexu

25. dubna 2013 v 21:23 | Veronika Srncová |  Láska a vše okolo toho :*Vtipné a pravdivé historky o sexu

25.4.2013
Seduction Royalty Free Stock Photo

Sex je málem zabil

"Nedávno přivezli pár v bezvědomí. Rozdávali si to v bytě mužovy babičky, která někam odešla. Potřebovali lubrikant, a tak si v koupelně vzali tubu krému. Jenže šlo o nitroglycerinovou mast - lék pro kardiaky, který snižuje tlak. Ve velkém množství vás může dokonce i zabít. Když se babička vrátila domů, našla vnuka s přítelkyní v posteli. Leželi na sobě, oba byli bezvládní a úplně nazí. Přišli k sobě, až když jsme jim dali kyslík a kapačky."

Muž v pasti

"Ze sanitky vynesli lehátko se ženou v černé podprsence - a s úplně nahým chlapem. Penis mu vězel ve vagině a nešel vytáhnout. Prý si vzali nějakou drogu a divoce se milovali, jenže najednou se pochva sevřela jako past a chlap nemohl ven. Doskákali společně k telefonu a zavolali pohotovost. Museli se cítit šíleně trapně. Žena dostala injekci na uvolnění svalů a za několik minut byl chlapík volný."

Hrála si s ním

"Jednou v noci přišel na pohotovost muž, který na první pohled vypadal úplně zdravě. Když se ho lékař zeptal, co ho trápí, chlap zrudl. Pak vytáhl z batohu katalog erotických potřeb. Ukázal na dlouhý, podivně tvarovaný vibrátor a zašklebil se: ,Tohle do mě moje přítelkyně zarazila. Dostaňte to prosím ven!' Lékař mu pomohl, ale nejdřív musel vyjít ven z místnosti, protože dostal záchvat smíchu."

Nečekaný dárek

"Loni v zimě uprostřed sněhové vánice dorazila do ordinace devatenáctiletá dívka a stěžovala si na nesnesitelné menstruační křeče. Ůplně se svíjela bolestí. Kromě nadváhy byla zdravá. Když jsem jí měřila tlak, svěřila se mi, že v poslední době mívá hodně slabou menstruaci - spíš jenom špinění. Každé krvácení prý obrečí, protože se s přítelem už dlouho snaží o dítě. Zavolala jsem gynekologa, aby se na ni přišel podívat a dal jí něco proti křečím. Jakmile se ale před lékařem svlékla, ukázalo se, že za těmi jejími bolestmi nevězí menstruace. Nejenže byla těhotná, ale začínala rodit! Okamžitě jsme ji převezli na porodní sál, kde přivedla na svět zdravou holčičku."

Ztracený tampon

"Sanitka přivezla ženu se čtyřicetistupňovou horečkou a bolestmi břicha. Lékař měl podezření na zánět slepého střeva. Když odešel do vedlejší místnosti, žena mi pošeptala, že nejspíš ví, od čeho je jí špatně. Před týdnem použila vibrátor - a zapomněla si předtím vyndat tampon. Ten jí zmizel hluboko v útrobách. Myslela si, že z ní vatový váleček časem sám vyjde, jenže místo toho dostala horečku. Se šerednou infekcí musela zůstat v nemocnici."

Kam zmizel klíč?

"Do čekárny vtrhla opilá žena. Hystericky brečela. Milovala se s přítelem v autě, jenže pak se pohádali. Ona vytáhla klíček ze zapalování a strčila si ho do vaginy, aby její drahý nemohl odjet! Když ale pak chtěla klíč vytáhnout, nemohla ho najít. Neobjevil ho ani gynekolog. Další čtvrthodinu jsme vzlykající pacientku přesvědčovali, že v sobě vážně žádný předmět nemá. Nejspíš z ní vypadl na podlahu auta."

Jahody se šlehačkou

"V noci dorazila žena s děsivou vyrážkou. Boláky měla na stydkých pyscích i vevnitř v pochvě. Nemohla skoro chodit, jak ji to pálilo. Vzali si totiž s přítelem do postele jídlo, natírali se šlehačkou a slízávali si z těla marmeládu. Pak začal milenec strkat ženě do vaginy jahody a odtamtud je jedl. Nedošlo mu, že když je jeho přítelkyně na jahody alergická, měla by se od nich držet v bezpečné vzdálenosti i při sexu."

Jdeme na ryby

"Pacient mi vysvětlil, že mu partnerka v rámci sexuálních hrátek měřila teplotu v konečníku, ale pak teploměr nedokázala vyndat. V zadním otvoru se mu leskl konec nějakého skleněného předmětu, a tak jsem ho začal opatrně tahat ven. Na světlo vyšel skutečně teploměr - jenže akvaristický. Měřil dobrých třicet centimetrů!"

Nemoc šíleného banánu

"Přivolali mě, abych vyšetřil ženu s bolestmi břicha. Když se ke mně otočila, zjistil jsem, že jde o moji bývalou spolužačku Andreu. Jenže místo aby byla ráda, že mě vidí, zrudla jako rajče. Vypadlo z ní, že ve skutečnosti nepřišla kvůli bolestem. Před několika hodinami použila k masturbaci mražený oloupaný banán, jenže ten se jí v pochvě rozehřál a zlomil se v ní. Ovoce jsem bez problémů vytáhl, ale pochybuju, že se mi na příštím třídním srazu podívá do očí."

Sexy ping-pong

"Tahle historka zní šíleně, ale opravdu se stala. Na pohotovost dorazil mladý muž, kterému přítelkyně při sexu strčila do zadku malý gumový míček. Hračku ovšem zatlačila tak hluboko, že ji pak nedokázali dostat ven. Mně se to také nepodařilo, takže jsem zavolal chirurga. Pacient zůstal na lehátku na všech čtyřech. Najednou se rozkašlal. V tu chvíli mu míček vyletěl ze řiti, přeletěl místnost a trefil vcházejícího chirurga rovnou do hlavy!"

Může se to stát i vám

I když nepoužíváte výstřední erotické pomůcky, můžou
i vaše hrátky skončit v nemocnici. I takhle:

"Milovali jsme se ve vaně, a protože v ní bylo málo místa, vymýšleli jsme nové polohy. Předtím jsme ale nalili do vody olej do koupele, takže vana byla příšerně kluzká. Když jsem klečela na všech čtyřech, najednou mi podjely ruce. O roh vany jsem si vyrazila dva přední zuby a ještě jsem si vykloubila zápěstí."
Kamila, 26 let, prodavačka

"Po sexu s kondomem jsem dole celá otekla. Najednou se mi mizerně dýchalo a stoupla mi teplota. Přítel mě hned vezl na pohotovost. Ukázalo se, že prodělávám těžkou alergickou reakci - buď na latex, nebo na lubrikant, anebo na látku, kterou byl kondom parfémovaný. Musela jsem hned dostat injekci kalcia, jinak mi prý hrozil anafylaktický šok!"
Karolína, 28 let, kosmetička

"Po dlouhém rozmýšlení z mé strany mě přítel přemluvil k análnímu sexu. S lubrikantem a pomalu, přesně tak, jak doporučují ve všech příručkách. Jenže stejně jsem najednou začala krvácet! Pořád to nepřestávalo, takže jsem si zavolala taxík a jela do nemocnice. Skončila jsem na operačním sále, v konečníku mám pět stehů a o análním sexu už nikdy nechci ani slyšet."
Aneta, 23 let, studentka

31 nejhorších věcí, které může říct žena nahátému muži

25. dubna 2013 v 21:20 | Veronika Srncová |  Láska a vše okolo toho :*31 nejhorších věcí, které může říct žena nahátému muži

25.4.2013
Muscular male torso. Royalty Free Stock Photo

"Jé, hele, tak ty seš vlastně taky andělíček."
Opravdu je chcete znát? Pak čtěte dál... Ale upozorňujeme, že tento článek je jen pro opravdu silné povahy.
* No, většinou si balím větší jointy, než je tenhle.

*
Jééé, ten je roztomilý!

*
Můžeme se jenom mazlit...
* Plastická chirurgie dokáže dneska upravit skoro všechno.

*
Umí tancovat?

*
Můžu na něj namalovat smajlíka?

*
To je zajímavé, a přitom máš tak velké nohy...

*
To je v pořádku, můžeme se mu vyhýbat.

*
Můžu na to zkusit zapískat?

*
Ach, bože, ne..., právě jsem dostala šílenou migrénu.

*
Chichotání, prskání a ukazování prstem.

*
Můžu k tobě být upřímná?

*
To je od tebe milé, že jsi přinesl vonnou tyčinku.

*
To vysvětluje, proč máš tak drahé auto...

*
Když to budeme zalévat, tak možná vyroste.
* Ne! Za co mě trestáš, bože?!

*
Nevadí, aspoň to nezabere moc času.

*
Nikdy jsem nic podobného neviděla.

*
Ale ještě funguje, nebo ne?

*
Vypadá tak nepoužívaně...

*
Možná bude vypadat líp v přirozeném světle.

*
A co kdybychom prostě něco přeskočili a zapálili si rovnou cigaretu?

*
Je ti zima?

*
Dobře, ale jedině když mě předtím strašně opiješ.

*
Není to optická iluze?

*
Co to je?

*
Je dobře, že máš spousty jiných nadání.

*
Dá se to rozchodit vakuovou pumpou?

*
Aha, proto si myslíš, že se mají lidi posuzovat jen podle charakteru.

*
Myslím, že bych přece jen měla jet domů.

*
Chudáčku, ty sis toho musel už vytrpět.

Me to you2

25. dubna 2013 v 21:14 | Veronika Srncová |  Supr fotkyMe to you2

25.4.2013
Obrázky o smrti

25. dubna 2013 v 21:10 | Veronika Srncová |  Supr fotkyObrázky o smrti

25.4.2013
http://cassper.webgarden.cz/image/402147http://cassper.webgarden.cz/image/403230

Citáty o smrti

25. dubna 2013 v 21:07 | Veronika Srncová |  Citáty o smrti

Citáty o smrti

25.4.2013

Mrtvé růže závěsné Bílém Pozadí Royalty Free Fotografie
Kdo se bojí smrti,už umřel

Dokud žijeme umíráme vícero smrtí,přitom ta poslední není nejhorší

Jestliže chce člověk opravdu žít,měl by zapomemnout na jednu maličkost ...na smrt

Život je nejhorší nemoc,vyléčit jí může jedině smrt

Nikdo neví,co je smrt,a přece se jí všichni bojí,jakoby uznávali že je největším zlem,třeba je pro člověka největším dobrem

Nejméně se smrti bojí ti,jejichž život má největší cenu

Co je smrt?Konec,nebo přechod?

Možná že je smrt životem,a na onom světě považují život za smrt??Kdoví

Nikdo neumírá příliš brzy,protože neměl žít déle,než žil.

Je lepší umřít pro něco,než žít pro nic??(žijeme se smyslem zemřít??)

Život je boj,který stejně nikdo nevyhrajeme(život=prohra??)

Nikdo se mne neptal jestli se chci narodit,tak mi neříkejte jak mám žít

Očka

25. dubna 2013 v 20:59 | Veronika Srncová |  Supr fotky
Očka

25.4.2013Smutné očka.....

25. dubna 2013 v 20:56 | Veronika Srncová |  Supr fotky
Smutné očka.....

25.4.2013

Deprese

25. dubna 2013 v 20:53 | Veronika Srncová |  Supr fotkyDeprese

25.4.2013


Samota je nejhorší na depresi

25. dubna 2013 v 20:51 | Veronika Srncová |  Supr fotky
Samota je nejhorší na depresi

25.4.2013
Smutné obrázky a citáty

25. dubna 2013 v 20:47 | Veronika Srncová |  Smutek, zklamáníSmutné obrázky a citáty

25.4.2013

Nevěřím , nevěřím
že láska je jen pouhý klam.
Láska je. Vím to, vím,
Vždyť na ni právě teď umírám.
Láska je nejčernější mor.
Bylo by štěstí na ní umřít,jenže ona dřív přejde.
To jen pár hlupáků tu a tam zemře láskou.
Nechtějme, aby se ten, koho milujeme, podobal našemu ideálu, ale naopak - ideál přizpůsobme tomu, koho milujeme.
Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.
Láska je nejkrásnější trápení, které tkví v ponížení lidské hrdosti...
Neplač, ten, kdo zavinil tvůj pláč není hoden tvých slz.
Předstíraná láska je horší než nenávist.
Láska nespočívá v tom, že se díváme jeden na druhého, ale v tom, že se díváme stejným směrem ven.
Láska je jako sklo: rozbije se, když ji uchopíš příliš nejistě, nebo příliš prudce.

Smutné obrázky

25. dubna 2013 v 20:43 | Veronika Srncová |  Supr fotkySmutné obrázky

25.4.2013
Strach, bolest, úzkost, bezcennost...

25. dubna 2013 v 20:42 | Veronika Srncová |  Supr fotky
Strach, bolest, úzkost, bezcennost...

25.4.2013
Královna pampeliška

25. dubna 2013 v 19:52 | Veronika Srncová |  Bylinky, zeleninka, rostliny atd...
Královna pampeliška


25.4.2013


Pampeliška Royalty Free Fotografie

Když vykoukne z trávníku první pampeliška, můžete se těšit už na jaro. I kdyby začalo i na pár dní sněžit nebo mrznout. Takhle zdánlivě obyčejná žlutá květinka je nejen zprávou o končíčí zimě, ale i skvělou lěčivku.

Výborný med, zdravé listy do salátu

Pampeliška lékařská roste od dubna, někdy i dříve. Její květ je zdrojem pylu s vysokým obsahem bílkovin a minerálních átek a pro včelaře je cenou surovinou na výrobu kvalitního medu. Jinak řečeno : kde včely mají možnost sbírat ply z pampelišek, tam se dá vyprudokovat nejlepší vlastností i chuti. Jarní, mladé listy pampelišky jsou zase výborné do salátu.
Sirup z květů pampelišky v Royalty Free Kliparty

Kořen na žaludek a trávení

Kořeny pampelišky jsou plné hořčin, které podporují vylučování trávicích enzymů a žaludečních kyselin. Zlepšují chť k jídlu. Výtažky z této části rotlinky se využívají na zlepšení činnosti jater ( hlavně při jejich poškození toxickými látkami- alkoholem nebo některými léky.....) a také při jejich zánětu. Famovoidy a draslík, které obsahují, vyvolávají i mírní močopudný účinek, jen pro přenost, listy jsou na obě látky ještě bohatší než zmiňovaný kořen.
Dandelion Royalty Free Stock Photo

Pomáhá i diabetikům

Pampeliškový kořen dokáže snižovat i koncentraci cukru v krvi. A kvůli působení inzulínu který se v něv ve vetším množství nachází, je rostlinka ( respektive její kořenová část) doporučovaná jako pomocný lék, případně zdravá potravina pro diabetiky.
kvetoucí pampelišky s kořeny na bílém Royalty Free Fotografie

Připravte si očistný čaj

Dvě vrchovaté čajové lžičky usušeného, na kousky řezaného pampeliš. kořene pobaříme v 0,5 litrů vody a necháme vyluhovat . přibližně 20-30 minut. Pijeme 2krát denně před jídlem.
Pampeliška čaj Royalty Free Fotografie

Pampeliškový odvar - proti pihám

Asi 50 g květů z pampelišky povaříme 30 minut, necháme vychladnout, předcedíme a vlijeme do tmavé láhve. Odvarem si pak obličej potíráme zruba 2krát denně, pihy postupně vyblednou. Tento " lektvar" je výborný i na ošetření pokoky postižené akné a pupínky.

Tinktura na hubnuí

Asi 150 g sušeného drceného kořene pampelišky zalije,e půllitrem vodky (42%) a necháme 2 týfny vyluhovat. Potom předcedíme, kořen vylisujeme a přefiltrujeme. Vždy před obědem a večeří si dopřejem 1 polévkovou lžíci. Pomáhá to prý skvěle.
Pletí Royalty Free Fotografie

Kdo jí nesmí

 • Pampelišky by se měli vyvarovat lidé, kteří používají léky na odvodnění organismu nebo léky, které snižují hladinu cukru v krvi.
 • Platí i pro ty, které mají vážné nebo akutní choroby žlučníku. Když trpíte žlučovými kameny, pampelišku a její " produkty " si můžete odvolit užívat po schválení lékařem.
dlouho, rohatý včela Royalty Free Fotografie

Pár smutných obrázků

24. dubna 2013 v 21:41 | Veronika Srncová |  Supr fotkyPár smutných obrázků

24.4.2013Citáty o samotě a smutku

24. dubna 2013 v 21:38 | Veronika Srncová |  Smutek, zklamáníCitáty o samotě a smutku

24.4.2013
Samota netíží tolik jako prázdná slova. Ivan Fontana
Mám rád samotu - jsem víc zvyklý na své vlastní vady než na cizí. Sebestian Roch Chamfort
V samotě se nenajde víc, než kolik se do ní vneslo. Juan Ramón Jimenéz
Samota se proměňuje v osamělost, když si člověk nemá co říct. Gabriel Laub
Ten, kdo žije osaměle, se musí sám k sobě chovat slušně a s dávkou hrdosti, nechce-li klesnout v očích toho posledního člověka, který mu zbyl, totiž v očích sebe sama. Eduard Petiška
Nejlepší přítelkyní bývá někdy samota. Neobtěžuje nás alespoň svojí přítomností. Lech Przeczek
Samota je krásná, ale musíš mít někoho, komu o ní vyprávíš. Josef Fousek
Nakonec zůstává přece jen každý sám,takže vlastně hlavní problém tkví v tom, kdo je ten s kým má člověk zůstat zůstane-li sám.

Nejsilnější člověk na světě je ten,který je nejvíc sám.
Osamocen nedojde člověk nikdy k cíli.
Člověk má v srdci místa,o nichž mnohdy nemá potuchy.Teprve až se zaplní bolestí,dozví se o jejich existenci

Velké bolesti jsou němé

Bolest není od lásky nikdy daleko

Člověk je učeň,bolest je jeho mistrem.Nic se nenaučíš bez mistra.

Přátelství, láska, všechno mizí, zbude nám jen bolest, trpký lék, po létech sme si cizí, zbylo jen pár vzpomínek.

Bolest druhým nám pomáhá nést bolest vlastní

Nápadněji dávají najevo smutek ti, kteří mají menší bolest

Moudra.....

24. dubna 2013 v 21:28 | Veronika Srncová |  o LásceMoudra.....

24.4.2013
 • Láska je ta nejkrásnější droga, ale má ten nejhorší absťák !!!
 • Miluj málo, ale dlouho.
 • Ten kdo nemiluje, nemá vědět, že je někým milován.
 • Lépe být smutný s láskou než veselý bez ní.
 • Lásku a kašel neutajíš.
 • Každý boj s láskou je předem prohraný
 • Člověk nemusí vlastnit to co miluje. Skromnému člověku stačí vědomí, že to milované žije.
 • Jediné vítězství nad láskou je útěk.
 • Neodháněj nikdy lásku od sebe. Je jí tak málo na světě.
 • Láska je druh války.
 • Kdybychom čekali na setkání s ideálem, strávili bychom celý život čekáním.
 • Ženám láska otvírá oči, mužům zavírá.
 • Odloučení působí na lásku jako vítr na oheň: malý uhasí, velký rozdmýchá.
 • Čím víc ji dám, tím víc ji mám.
 • Od té doby co miluje, nevidí ani nejmoudřejší žádnou věc tak jak, jek opravdu vypadá.
 • Vše zmůže láska.
 • Kdo miluje ten se neptá co dělat.

Zamilované sms II.

24. dubna 2013 v 21:23 | Veronika Srncová |  o LásceZamilované sms II.

24.4.2013


Mam chuť se s tebou líbat, mám chuť se na tebe dívat, mám chuť tě držet za ruku, mám chuť tě líbat na krku, mám chuť si s tebou povídat a celou noc jen prolíbat.
Chci Tě líbat, chci tě svádět, chci si s Tebou lásko hrát... Chci Tě hladit, chci Tě hýčkat, chci se s Tebou milovat...
Dobré ráno, hezký den, kdopak Ti to přeje jen? Zkus hádat tu dušičku, která na tebe neustále myslí trošičku.
Když se mě zeptáš jestli mam radši tebe nebo život, odpovím život!A ty možná odejdeš,protože nevíš, že ty jsi můj život!
Kdyz k Tobe jednou v noci prijde pan s bilymi vousy,v cervenem kabate a narve Te do pytle,neboj se.To jsem jen napsala jeziskovi,ze Te chci pod stromecek.
Když pozdě večer usínám, jen na Tebe vzpomínám! Zrovna padá hvězdička a přeji si, abych vešla do Tvého srdíčka. Hvězdička spadla a mě nezbývá než naděje, že na mě vzpomínáš, tak jako já na Tebe!
Když tuto sms smažeš, chceš mě, když si ji uložíš, miluješ mě, když ji budeš ignorovat, tnemůžeš beze mě být a když mi odepíšeš, chceš se se mnou milovat, co teď uděláš?
Jsi růžička, co pomalu kvete. Jsi holčička, co se hezky směje. Jsi koťátko, co si chce jen hrát. Jsi holka, kterou mám moc rád!
Svět chci s tebou projít tam a zpět, znát tě celou nazpaměť! Do tvých očí se dívat, tvé rty dlouho líbat! A co ještě bych si přál? Abych tě vždy dobře hřál!
Kněz má víru, ďábel peklo, bouřka tmu a slunce světlo, drak svůj oheň, řeka vodu, mrakodrap má tisíc schodů, bůh má svět a mrak má nebe, ty máš mě a já mám tebe!
Koukam se na nebe, vim, ze tam nekde jsi, tuhle SMS pisu jenom pro tebe z lasky nejvetsi! Je snadne rict Mam te rad, to umi kazde dite, ale rict Miluji te, muze jen ten, kdo lasku pozna jako ja. Dobrou noc, milacku
Az vyjdou hvezdicky koukni se na nebe jedna z nich urcite sviti tam pro Tebe, kdyz si budes neco prat prani Tvoje splni snad. Potom muzes sladce spat sny krasne se Ti budou zdat. Chybi mi Tvuj mily smich, zablesk v hnedych ocich Tvych, sladkou pusu na licko, spi sladce me Slunicko.
Moc mi tady nekdo chybi, ten nejmilejsi ze vsech lidi... Spinkej krasne ty muj broucku, zavri ocka pomaloucku. Zavri ocka at jsi po tme, at se ti zda neco o mne...
Posilam Ti polibeni a jemnoucka pohlazeni, stale na Tebe myslim, na setkani se tesim, Cely svet se krasny zda, kdyz jsme spolu Ty a ja, slunicko se na nas smeje, laska nas v srdicku hreje.
Tak jako radky bez pismen, tak jako zatoulany sen, tak jako touha zlomena, tak jako laska bez jmena, tak jako mraky bez nebe, tak se citim ja bez Tebe, lasko!uni tveho tela? Ja moc bych te ted chtela. Chybis mi, lasko, cim dal vic, to jedine jsem chtela rict. Miluji te jako nikoho na svete, jako nikoho na tehle planete!
Chtela bych ti poslat neco nepopsatelneho, uzasneho, krasneho, erotickeho ... ale bohuzel se nevejdu na display.
Uz ses dnes dival do zrdcadla? Jeste ne? Tak bez a rekni tomu klukovi, co ho tam uvidis, ze ho mam rada ...
Mluvim se sedackou, flirtuju s televizorem, snidam s toastovacem. Driv nez zacnu mit pomer s vysavacem . . . . . . . ozvi se!!
Nechtela by sis zopakovat matiku: co takhle secist nas dva, odecist nase obleceni, vydelit nase zabrany a znasobit nasi fantazii?
Lechtiva chvilka, nocni kosilka, tenka perinka... Milacku, vidis, co me napada, takhle to dopada, kdyz myslim jen na tebe, jsem cela bez sebe. Jsi tak blizko a taky tak daleko, dnes jeste budu snit, zitra te vsak budu chtit...
Zavidim kapkam vody, ktere se smi dotykat Tveho naheho Tela. Zavidim vanku, ktery smi nezne libat Tve rty a zavidim casu, ze je porad s Tebou. Chybis mi
,,Miluj toho,koho máš ráda a neboj se zrady,drž se svého srdce a ne cizí rady."
Kdyz jsem s tebou, nemohu myslet.Kdyz jsem bez tebe, myslim jen na tebe!Premyslim a doufam, ze te opet spatrim a budu s tebou.
Nejsou jen ruze na svete,prijde i vitr boure zla,vak kraceti dennim zivotem je lehci,kdyz jdou dva...!
Nase heslo kazdy zna, laska je vec nadherna,nase heslo je a bude milovat se vzdy a vsude...
Cely zivot sem te na ocich mela,byl si mi jen kamarad,ze se do tebe zamiluju,to jsem opravdu netusila,ale ted je to fakt.Kdyby mi to tenkrat nekdo povedel,neverila bych.od tech dob,co si mi tak hluboce do oci pohledel,spachala bych pro tebe kazdicky hrich.Stal si se tim nejdulezitejsim v mem zivote!prosim, nikdy me neopust a nezlom mi srdce!!!!
Když chodím městem, nevidím ani domy! Když chodím lesem, nevidím už ani stromy Když se podívám nahoru, nevidím ani nebe! Ať dělám cokoli, vidím už jen Tebe!
Nejdůležitější věci by měl mít člověk stále při sobě. Tak teda nevím, jak Tě narvu do batůžku.
Někdy se sama sebe ptám, kde žijí andělé? V nebi ve vzduchu nebo snad na zemi? Jedno ale vím určitě, jeden z nich právě drží mobilem a čte tuto sms!
Když zavřu oči vidím Tě, když je otevřu, nejsi tady…Miláčku, rychle se mi zase objev nebo budu chodit se zavřenýma očima…..!


Test lásky

24. dubna 2013 v 21:18 | Veronika Srncová |  Testíky pro tebeTest lásky

24.4.2013Internet Dating Royalty Free Stock Photo

1. Jak dlouho byste vydrželi
s partnerem na pustém ostrově?

a) navěky
b) několik dní
c) týden
d) měsíc
A-2 body, B-3 body,
C-4 body, D-1 bod


2. Kdo z vás mívá poslední slovo?
a) vy
b) on/ona
c) různě
d) nevíte
A-2 body, B-3 body,
C-4 body, D-1 bod


3. Máte výčitky svědomí,
když s někým flirtujete?

a) ani ne
b) těžké
c) tak trochu
d) vůbec
A-3 body, B-2 body
C-4 body, D-1 bod


4. Jsou manželství, kde má každý přesně
určené kapesné. Co o tom soudíte?

a) hrůza
b) správně
c) nesmysl
d) výstřednost
A-4 body, B-1 bod
C-3 body, D-2 body


5. Umíte si představit, že se jednou
budete muset jeden o druhého starat?

a) zatím ne
b) je to přirozené
c) to si nepřipouštíte
d) ano, a rádi
A-3 body, B-4 body
C-2 body, D-1 bod


6. Myslíte, že jste si uchovali
jistou nezávislost?

a) určitě
b) jen část
c) asi ne
d) těžko říci
A-4 body, B-3 body
C-1 bod, D-2 body
7. Trávíte někdy večery mimo domov?
a) jak se vám zachce
b) vysloveně pár
c) nepřichází v úvahu
d) jen z donucení
A-1 bod, B-4 body
C-2 body, D-3 body


8. Váš partner pozval hosty
a vám nic neřekl:

a) nevadí
b) budete roztrpčeni
c) přizpůsobíte se
d) urazíte se
A-4 body, B-1 bod
C-3 body, D-2 body


9.Co soudíte o dlouhých známostech bez toho,
aby se jeden nebo druhý hnali do manželství?

a) to není láska
b) jsou rozumní
c) nevědí, co vlastně chtějí
d) vědí své
A-1 bod, B-3 body
C-2 body, D-4 body


10. Partnerskou krizi spolehlivě zažehná:
a) narození dítěte
b) koupě auta
c) cesta k moři
d) týden v posteli
A-2 body, B-1 bod
C-3 body, D-4 body


11. Jak zareagujete na přiznání svého miláčka,
že potkal bývalou ctitelku nebo nápadníka?
a) nedůvěřivě
b) nervózně
c) lhostejně
d) žárlivě
A-2 body, B-3 body
C-1 bod, D-4 body


12. Jaký vztah vám vyhovuje?
a) harmonický,ale vzrušující
b) bouřlivý, plný vzruchu
c) klidný, vyrovnaný
d) jakýkoliv, jenom ne nudný
A-4 body, B-3 body
C-1 bod, D-2 body
Spočítejte si získaný počet bodů a podívejte se na hodnocení:HODNOCENÍ:

12 - 26 bodů:Jeden vztah vám dlouho nevydrží. Sami často, možná i podvědomě, způsobíte rozchod. Je to tím, že když partnera dobře poznáte a myslíte si, že vás už ničím nepřekvapí, začnete se nudit. Je to však poněkud sobecké. Chcete li mít s někým hezký vztah, musíte se snažit i vy. Zamysleli jste se někdy nad tím, co asi cítí ten druhý?

27 - 37 bodů:Nelze vám upřít snahu. Když už se zamilujete, děláte všechno proto, aby váš vztah byl co nejhlubší, plný něhy a porozumění. Víte, že nic člověk nedostane zadarmo, že o všechno je třeba bojovat. Jste připraveni přinášet oběti. Jsou však situace, kdy ani to nepomůže. Pozor, aby vaší obětavosti někdo nezneužíval.

38 - 48 bodů: Váš problém spočívá v tom, že jste si vytvořili ideál, a ten budete hledat jen velmi těžko. Proto se nedivte milostným neúspěchům, tomu, že přes všechnu snahu stále nemůžete nalázt toho pravého či tu pravou. S velkou pravděpodobností totiž ani neexistují, a když, tak jedině v nějakém románu nebo na filmovém plátně.


Léčí lupénku i revma

24. dubna 2013 v 20:08 | Veronika Srncová |  Prevence
Léčí lupénku i revma

24.4.2013" Naložte se do soli"Man hands holding salt Royalty Free Stock Photo

Kuchyňská sůl nás teďka nezajímá. Řeč je o zdravích solích, himalajské nebo z mrtvého moře. Nebudeme je jíst, ale využijeme je k inhabaci, koupelím nebo zábalům.


Himalajská sůl

Je čistě přírodní a má spoustu v sobě látek minerálních a stopových prvků . Těží se v nejstarších přírodních zdrojů na zemi, jihozápadních Himalájích. Tato sůl je jediněčně čistá. Kromě vytěžení, omytí, usušení a semletí se nějak nezpravovává, ale i tak si zanechává své specifické vlastnosti a účinky na lidský organismus. Ošetřuje, vyživuje a čistí pokožku a má tak silné regenareční a detoxinační účinky na organismus. Podporuje fuknci imunitního systému a dobře léčí ekzémy, obzvláš%t bakteriální původu.
Woman holding pink Himalayan salt in her hands Royalty Free Stock Photo

Mrtvá sůl

Sůl z Mtrvého moře- obsahuje až 30% minerálů, což je 10krát víc než ve světových oceánech. Má spoustu hořčíku a draslíku. Sůl z Mrtvéhé moře je velmi hořká, nehodí se tedy k dochucování pokrmů. A zlepšuje revmatické, artické a kožní poríže ( lupénka, alergie, okzémy).
Dead sea Royalty Free Stock Photo

Mořská sůl

I ona má spoustů minerálů- hlavně jó, brom, sodík a draslík. Vyplavuje z těla škodliviny, zlepšuje krevní běh a posiluje obranyschopnost. Směs soli s olejem zlepšuje při páleninách, směs soli s octem v poměru 1:1 zbavuje bradavic. A když budete potírat bbolavé koutky s vodou a mořsk.solí , brzy se zahojí.
Mořská sůl Royalty Free Fotografie

Jak sůl využít

Himalájskou, mořskou sůl a z mrtvého moře i výrobky seženete v Bio potravinách, lékarnách, drogériích.
Salt Cellar Macro Royalty Free Stock Photo

Pleťová maska

Smíchejte mořsk.sůl s medem v poměru 1:1 a naneste na obličej na 15 monut působit. Pak opláchněte vlažnou vodou.
Face Mask Royalty Free Stock Vector Art Illustration

Solné lampy

Solná lampa uvolňuje do prostředí chrolodovité ionty a díky tomu pomáhá při dýchacích potížících a problémech s oběhovým systémem. Zlepšuje imunitu a zpomaluje stárnutí. Vydává harmonizující tlumené světlo a tím navozuje příjemné prostředí a působí příznivě na tělo a vědoví. Dostáné je třeba v dorgériích.....
Kamenná sůl Lampa Royalty Free Fotografie

Solná mýdla

Je to vlastně čistá sůl, která vypadá jako mýdlo. Čistí, rnegeruje a vyživuje pokožku. Pomáhá lidem, kteří mají ekzémy nebo vyrážky. Muži mohou používat jí jako vodu po holení a lidé s tvrdými patami k regeberaci chodidel.
Lázeňské zátiší s mýdlem, sůl do koupele, kytkou, žínka, oblázky Royalty Free Fotografie

Solanka

Solný roztokm který můžete pít jako iontový nápoj, kloktat nebo ho používat na obklady. Získáme jí tak, do menší skleničky nasypeme himalajs. sůl. Zalijeme vodou tak, aby byla asi 2 cm pod hladinou vody a necháme rozpustit- Roztok vyrovnává hladinu zásad kyselin v těle, povzbuzuje fuknci žaludku a střev a čistí cévy.


Koupel

Proti lupénce voda by měla mít asi 38 stupňů. Přidejte do ní sůl z Mrtvého moře a na 20 monut se do ní položte. Pak tlo neomývejte a zabalte se do osušky a relaxujte. Dávejte si tuto koupel asi 3 týdny v kuse. Lupénky výrazněustoupí.
Dívka ve vaně Royalty Free vektorové ilustrace umění

Polštářky

Solní nahřívací polštářky příjemně prohřívají klouby, ztuhlé svaly, prokrvují tkáňě a vytahují bolest hlavně při revmatismu, zabloknuté páteři nebo při nachlazení.Tibetský test osobnosti

23. dubna 2013 v 21:34 | Veronika Srncová |  Testíky pro tebeTibetský test osobnosti

23.4.20013Tibet boy Royalty Free Stock Photo

Tibetský test osobnosti

Zkus, jestli to na tebe sedí. Buď upřímný/á a nevyhledávej dopředu odpovědi. Plň všechna cvičení postupně. Vezmi si pero (tužku) a papír na zapsání svých odpovědí. První věc, která tě napadne je ta správná, nepřemýšlej dlouho nad odpovědí. Koneckonců, nikdo kromě tebe to nevidí.
1) Seřaď následujících pět zvířat od nejoblíbenějšího po nejméně oblíbené:
Kráva, Tygr, Ovce, Kůň, Prase
2) Napiš na každou věc (položku) jedno slovo, které ji nejvíce vystihuje:
Pes, Kočka, Potkan, Káva, Moře
3) Mysli na někoho, kdo Tě zná a je pro tebe určitým způsobem důležitý. Přiřaď k němu jednu z následujících barev. Barva nemůže být použita dvakrát a ke každému člověku přiřaď pouze jednu barvu:
Žlutá, Oranžová, Červená, Bílá, Zelená
.
.
.
.
.
.
.
.
Hotovo? Už máš opravdu celý test?
.
.
.
Dobře, tak teda odpovědi:
1) Toto definuje tvé priority v životě:
Kráva - kariéra
Tygr - hrdost
Ovce - láska
Kůň - rodina
Prase - peníze
2) popis psa zahrnuje tvojí osobnost
popis kočky zahrnuje osobnost tvého partnera
popis potkana zahrnuje osobnost tvých nepřátel
popis kávy - jak si vysvětliješ sex
a konečně - popis moře je tvůj vlastní život
3) Žlutá - někdo, na koho nikdy nezapomeneš
Oranžová - někdo, koho považuješ za skutečného přítele
Červená - osoba, kterou skutečně miluješ (máš rád/a)
Bílá - tvoje spřízněná duše
Zelená - člověk, na kterého po zbytek života jen tak nezapomeneš

Když vám ztuhne úsměv

23. dubna 2013 v 20:12 | Veronika Srncová |  Pomoc
Když vám ztuhne úsměv

23.4.2013

"Co způsobuje obrnu lícního nervu"Příušní žlázy s obličejové nervy Royalty Free Fotografie

Obrna lícního nervu vypadá dramatixky, ale dá se s ní dobře bojovat a většinou končí bez následků.


Je to napořád?!

Postižení se okamžitě představují jen to nejhorší varianty. Obaávají se mozkové mrtvice nebo jiných vážných zdravotních potížích, a samožřejmně doživotní ochrnutí. Většině případů jde o dočastnou obrnu lícního nervu. Je to nepříjemná věc, která dovede potrápit, ae dá se vyřešit. Její výskyt není tak ojedinělí, jako by se mohlo na první pohled zdát. Obrna lícního nervu může postihnout každého, stačí být vystavený nějakou dobu chladu, nebo se dostat do stavu psychického nebo fyzického vyčerpání. Tělo můž v tomto případě reagovat obrnou v obličeji. V tomto případě může být i nebezpečná klimatizace.
Bolest zubů z dutiny Royalty Free Fotografie

Emoce jako na dlani

Dva lícní nervy, každý z jedné strany obličeje, umožňují navenek vykadřovat pocity a emoce. Smutný, veselý, naštvaný, cyděšení - vnitřní rozpoložení člověka se dá díky lícním nervům se dá lehce rozpoznat beze slov.

V kanálku se něco děje

Lícní nerv na své dráze probíhá i tenkým koštelným kanálekm a právě to je nejčastější místem zdravotním nejpříjemností. Více než 3000 lidí v Česku se každý rok vyslechnou v ordinacilékaře diagnózu Belloba obrna, která se projevuje otokem. Obrna se přitom týká výhradně jedné části obličeje.

Zaostřeno na oko

Speciální pozornost se věnuje postiženému oku, které není možno úplně zavřít, je stíženo mrkáním a omezena tvorbou slz. Rohovka může v důsledku toho vyschnout. Podávají se oční kapky a masti. Zavření oka přes noc se řeší tak, že si ho pacient podrží rukou nebo obvazem.
Eye - Proximální svalů a nervů Royalty Free vektorové ilustrace umění

Do měsíce O.K.

většina lidí se z obrny lícního bervu dostane bez následků pokud pečlivě dodržuje všechna dporučení a léčebné procedury. Dibrou zrávou však je, že vysoké procento pacientů si asi po měsící od objevení prvních potížích může oddyhnout, že tutto kapitolu mají za sebou.
Nervous System Anatomy Royalty Free Stock Photo

Projevy


 • Ochrnutí bličeje vůbec necítí
 • Není schopen úplně zavřít oko
 • Nemůže zvednout obočí
 • Poklesne mu ústní koutek,
 • Nedaří se mu ušpulit rty či zapískat
 • Postížená strana mu poklesne
 • Někdy se projeví i nechuť k jídlu
 • Příčinou může být úřecitlivělost na hluk.

Léčba

1. Pobyt v teple. Musíme se držet v teple. V létě se vyhýbáme průvanu
2. Nemluvit a nesmát se. Jíst kašovitá jídla. A v noci spát na zádech
3. Rehabilitace spočíváají cvičení, elektrostimulaci...... atd

Houbišky !!

22. dubna 2013 v 21:29 | Veronika Srncová |  Supr fotkyHoubišky !!

22.4.2013Bolest........

22. dubna 2013 v 21:13 | Veronika Srncová |  Supr fotkyBolest........

22.4.2013
Krev....

22. dubna 2013 v 21:10 | Veronika Srncová


Krev....

22.4.2013Obrázky s trochou krve

22. dubna 2013 v 21:00 | Veronika Srncová |  Supr fotky
Obrázky s trochou krve

22.4.2013
¨


:D

22. dubna 2013 v 19:52 | Veronika Srncová
1.4.2013

V podvečer v moravské hospodě řve hostinský: "Chlapi klid, klid, to byly jen pojistky!"


1.4.2013

1.4.2013

1.4.2013

4.1.2013

4.1.2013

4.1.2013

1.4.2013

2.4.2013

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"


2.4.2013


2.4.2013

3.4.2013

3.4.2013
Manželka: "Už vím, co bych chtěla k narozeninám. Přeju si nový mobil."
Manžel: "A nemůžeš si přát něco splnitelnějšího?"
Manželka: "Tak stačilo by mi, kdybys tolik nechlastal!!!"
Manžel: "A chceš k němu i nabíječku?"

3.4.2013

3.4.2013

3.4.2013

3.4.2013 petr

4.4.2013

4.4.2013

4.4.2013

4.4.2013

4.4.20013

"Včera jsem měl to potěšení a potkal tvou tchyni!" - "Tomu ty říkáš potěšení?" - "Ale jo, jsem potěšen, že není tchyní mojí!"

4.4.2013
Největší dárek, který můžeš někomu dát, je Tvůj čas...

→ Protože, když někomu daruješ čas, daruješ mu kousek svého života, který už nevrátíš. ♥

4.4.2013

4.4.2013

4.4.2013

4.4.2013

4.4.2013

5.4.2013

5.4.2013

5.4.2013

5.4.2013

5.4.2013

5.4.2013

5.4.2013

6.4.2013


6.4.2013

6.4.2013

6.4.2013

6.4.2013

6.4.2013

6.4.2013
"Jenom žádnou paniku", uklidňuje lékař pacienta, "tuto operaci už jsme prováděli nejméně třicetkrát. Jednou se musí povést."

6.4.22013

6.4.2013

6.4.2013

6.4.2013

6.4.2013

6.4.2013

6.4.201


6.4.2013

6.4.2013

8..42013

8.4.2013

8.4.2013

8.4.2013

8.4.2013
*Dvě kamarádky se baví o své spolužačce*
Ona: ''Koukni, jaký tričko si dneska vzala! Kde to vyhrabala?:DDD''
Ona: ''Nevím, ale nedá se na ní koukat .. je přišerný!''
Ona: ''Jenom to tričko? Ona je celá příšerná!''

8.4.2013

8.4.2013

8.4.2013

8.4.2013

8.4.2013

8.4.2013
Žena jde na gynekologickou prohlídku. Vejde do dveří, svlékne se, usadí se do křesla. V pootevřených dveřích se jen mihne bílý plášť a ozve se: ,,Vejš!"
Žena poslušně zvedne nohy co nejvýš může, ale přesto slyší teď už křik: ,,Vejš!!!"
Popadne tedy nohy rukama a silou si je přitáhne skoro k uším, ale v tu chvíli se zarazí a zděsí. Vidí, jak se k ní blíží skupina mladíků s vytřeštěnými výrazy, v jejich čele obrovský chlap v bílém plášti s břitvou v ruce. Muž nepřestává obtahovat břitvu na řemenu a s podivným úsměvem říká ženě: ,,Tak já Vám to teda řeknu ještě jednou, ale snad už naposled: ,,Vejš musíte! Gynda je v prvním patře, tady jste v učňovským holičství!!!''

8.4.2013

8.4.20139.4.2013

9.4.2013

9.4.2013

9.4.2013

9.4.2013

9.4.2013

9.4.2013

9.4.2013

9.4.2013

9.4.2013

9.4.2013

9.4.213

9.4.2013
Víte jaký je rozdíl mezi architektem a doktorem…? No doktoři si svoje zmetky schovávají pod zem…

9.4.2013


9.4.2012

9.4.2013

9.4.2013

10.4.2013

10.4.2013

10.4.2013
Policajt zastaví auto se zjevně opilým řidičem a nařizuje mu dýchnout do balónku. Chlápek to odmítá udělat: "Jsem silný astmatik, a proto nemůžu pořádně fouknout."
Policista tedy chce odebrat vzorek krve, ale chlapík zase nechce. Policajt: "Proč ne?"
"Protože jsem hemofilik a nepřestal bych krvácet."
Policajta už ty výmluvy nebaví a chce, aby chlápek vylezl z auta a přešel po rovné čáře. Ale chlápek zase, že ne. Policajt se ptá: "Proč ne?"
"Protože jsem na to moc opilej!"

10.4.2013

10.4.2013

10.4.2013

10.4.2013

10.4.2013

10.4.2013

10.4.2013

10.4.2013

11.-4.2013

11.4.2013

11.4.2013

11.4.2013

11.4.2013

11.4.2013

11.4.2013

11.4.2013


11.4.2013

12.4.2013


12.4.2013

12.4.2013

12.4.2013

12.4.2013

12.4.2013

12.4.2013
Slečna na úřadě se ptá občana:
"A jaké máte příjmení, pane?"
"Až se vdáte, tak mne budete mít každý den v ruce."
"Vy se opravdu jmenujete Č*rák?"....
"Ne, Vařečka."

12.4.2013

15-4-2013

15.4.2013


15.4.2013


15.42.2013

15.4.2013
Paní učitelka vysvětluje třídě: "Říkáme, že kráva se otelila, kočka okotila. Řekne někdo další příklad?"
Pepík se hlásí: "Prosím, žralok se ožral."

164.2013

16.4.2003

16.4.2013

16.4.2013

16.4.2013
Hele, stará, už si někdy viděla slepici štěkat?
- Tak se podívej do zrcadla...

16.4.2023

16.4.2013

16.4.2013

16.4.2013

16.4.2013

16.4.20133

17.4.2013

17.4.2013
Jde blondýnka k zubařovi a poslouchá walkmana. Když se už usadila v křesle (zubařském), říká jí zubař: - Ty sluchátka si za každou cenu musíte dát dolů. - Ale já je nemůžu dát dolů. - Mě to nezajímá, ale dáte si je dolů. - Nedám si je dolů! - Ale já potom nemůžu pracovat! řekl zubař a dal jí sluchátka dolů. Blondýnka byla za 5 minut mrtvá. Zubař si nasadí walkmana a poslouchá: "Nadechnout, vydechnout, nadechnout, vydechnout .... ".


17.4.201

18.4.2013

18.4.2013

18.4.2013

18.4.2013
Ten den, kdy se budu vdávat, budou všichni moji nápadnici zoufalí."
"To snad ne, vždyť si budeš brát jen jednoho z nich."

18.4.2013

19.4.2013

19.4.2013

19.4.2013

19.4.2013

20.4.2013

20.4.2003

20.4.2013

20.4.2013

20.4.2013

20.4.2013

20.4.2013

20.4.2013

20.4.2013

20.4.2013

20.4.2013

22.4.2013
Žena si v obchodě vybírá vysokou skříň.
Prodavač se ptá: "To máte tak vysoký strop?"
"Ne, souseda."

22.4.2013


22.4.2013Bolí vás klouby? " Vyléčí vás vlastní krev"

22. dubna 2013 v 19:31 | Veronika Srncová |  DiagnozaBolí vás klouby? " Vyléčí vás vlastní krev"

Pain in joints Royalty Free Stock Vector Art Illustration
O tom, že ani nejmodernější medicína neumí vyrobit uměle krev, asi víte. Možná ale nevít, když jste nemocní, může vás vlastní krev vyléčit. Vynikající účinky má tato terapie hlavně na klouby a šlachy.

Pain in joint Royalty Free Stock Vector Art Illustration4

Krev mám římo zázračné schopnosto. Kromě toho, že dopravuje živiny do tkání a zároveň odvádí odpadové produkty, v součastnosit pomáhá i léčit. Nová metoda vychází z poznatku, že krevní destičky obsahují hodně proti zánětlivých a růstovcýh faktorůkteré potom následně likvidují zdroj bolesti v postiženém místě.

Bolest v koleni. sportovní trauma Royalty Free Fotografie

Skvělá zpráva pro revmatiky

léčba krví pomáhá zatím především při těžkostech pohybových aparátech. Což je skvělá zrpáva hlavně pro revmatiky, lidi s atrózou, přetížené sportovce, pro všechny, který bolí záda ..... ATd....... Metodu mohou využít i lidé nejen na samotnou léčbu, ale i na rychlejší rekovalescenci po operaci. Její obrovskou výhodou je fakt, že nemá žádné vedlejší účinky.

Anatomy of a man showing back pain Royalty Free Stock Photo

Jak se to dělá?

Princip terapie je velmi jednoduchý. Pacientovi se odebere krev, v labarotoři se patřičně poupravý a potom se vstříkne do postíženého místa. Celé to trvá asi 20 minut.
 1. Odebírá se asi 9 mililitrů krve, a to speciální upravenou iněkční stříkačkou.
 2. Krev se uloží do připraveného setu- tzv. centrigugy. Tady se krev při rychlosti 1500 otáček za minutu během 5 minut odstřeďuje. Tímto způsobem se oddělí a koncetrují krevní destičky a další růstové faktory.
 3. Po úpravě zůstane většinou 3,5 - 4 mililitry plazmy. Množství záleží na tom, jak pacient dodržoval pitní režim. Plazma se pak aplikuje na postížené místo.
Joint pain Royalty Free Stock Photo

Na co metoda zabírá

 • Artroza ramene
Jde o poškození kloubu nesprávním namáhaním, může nastat i po zranění nebo při vrozených poškozeních chrupavek. Onemocnění způsobuje bolest, nhybnost, otoky, omezuje pohyb.
Mature man in pain Royalty Free Stock Photo
 • Záněty šlah a vazů
Projevuje se při fyzické a tělesné námaze a hodně lidí po náročních výkonů podceňuje. Když ještě přetaženou šlahu vystavíte námaze, riskujete, že se přetrhne a vy můžete skončit i na operančním stole.
Medicine Royalty Free Stock Photo
 • Bolest zad
Vznikají narušením rovnováhy mezi vazivovým a kostním aparítem. Důvodem těžkostí je v první řadě špatné držení těla, nesprávné zatěžování páteře, nedostatek pohybu, nošení hodně těžkých věcí ... apod. Nejčastěji jsou postíženy lidé, kteří celý den prosedí v kanceláři u počítače.
Lower back pain Royalty Free Stock Photo
 • Bolesti kloubů

Klouby bývají citlivé na chladno, např. na změnu počasí. Bolí i při namáhavé práci. Později klouby ztuhnou, hlavně než je " rozchodíte". Ksyž se onemocnění zhoršuje, bolest trvá při každém pohybu a potom dokonce i v klidu.


Swedish House Mafia

19. dubna 2013 v 20:37 | Veronika Srncová |  Music Hit!!! :DSwedish House Mafia

Swedish House Mafia - Save The WorldSwedish House Mafia, Alesso - Every Teardrop Is A ValentinaSwedish House Mafia vs. Knife Party - Antidote


Swedish House Mafia - Greyhound


Swedish House Mafia - Don't You Worry Child ft. John Martin

Citáty XVI.

19. dubna 2013 v 19:46 | Veronika Srncová |  Citáty
15.4.2013

15.4.2013

15.4.2013

15.4.2013
♥ Vyber si kluka ♥
- Který Tě přivede k sobě domů, abys poznala jeho rodiče, ne jeho postel.
- Který Ti neříká, ze jsi "sexy", ale že jsi "krásná".
- Který Ti zavolá zpátky, když jsi to položila.
- Který zůstane vzhůru jen proto, aby Tě viděl spát.
- Který Tě chce ukázat celému světu, i když nejsi zrovna miss.
- Kterému je úplně jedno, jestli jsi časem ztloustla nebo zhubla.!!
- Který řekne: "Co si dáš broučku? Já vařím".
- Který Ti dokáže říct, co pro něj znamenáš a že je šťastný, že má právě Tebe..
- Který Tě bude milovat takovou jaká jsi.
- Který Tě představí svým přátelům se slovy : "Tak to je ona"

15.4.2013
Mým jediným přáním je odejít s tebou někam pryč ♥

Daleko od všeho, kde nás nikdo nebude znát. Kde ti budu nejbližší osobou já a ty zase mě :-*

15.4.50013

že Česká republika je malá? Omyl. Je dost velká na to, aby rozdělila dvě osoby, které chtějí být spolu :(♥


16.4.20013
NIKDY neříkej miluji, když to tak necítíš .
NIKDY neříkej o pocitech, které neexistují .
NIKDY nedrž mou ruku, pokud mi chceš zlomit srdce .
NIKDY mi nepiš to, co nepíšeš srdcem .
NIKDY neříkej miluji tě, pokud mě milovat neumíš .

PROTOŽE raději znát krutou pravdu, než žít ve sladké lži ...

16.4.2013
ONA: Miluji tě trdýlko moje ♥
ON: já tebe taky :-*
ONA: Nic nechci jen TEBE :-*

16.4.213

Žiju si svůj sen ... a víš proč? protože jsem konečně s TEBOU ty trdlo moje milované...♥


16.4.2013
ON: Jsi to nejkrásnější,co mě kdy potkalo :-*
ONA: Ty taky zlato, miluju tě ♥
ON: Jsem šťastný/á jako blecha, když tě kolem sebe mám a Nic nechci jen TEBE :-*

17.4.2013

17.4.2013
Každý říká , že láska bolí. To není pravda !!
→ Samota bolí , odmítnutí bolí , ztráta někoho bolí . .

Každý si plete tyto věci s láskou , ale ve skutečnosti je láska jediná věc na světě, která odežene všechnu bolest a dělá někoho šťastným! ♥

17.4.2013
KAŽDÝ DEN
.. je pro mě jako věčnost !!

→ když nejsi se mnou, chybíš mi lásko ♥

17.4.2013
Jednou jsem se zeptala dítěte CO JE TO LÁSKA?! ...
odpovědělo mi: "Láska je když ti pes olíže celý obličej"
(zasmála jsem se)

a dodalo: "I po tom jak ho necháš doma samotného celý den" ♥

17.4.2013
Žárlivost není špatná věc!
Je to láska! ♥

17.4.2013
JAK ŘÍCT DÍVCE, ŽE S NÍ CHCEŠ CHODIT ??
Chyť ji za ruku, polib ji a řekni: "Už si jen moje" ♥

17.4.2013
Když jsem s Tebou tak svět jakoby přestal existovat
... protože TY vytváříš nový ... lepší ... a dokonalý svět :-*

→ kde jsme jen my dva ..♥

17.4.2013
Miluješ pro krásu ?
...tak nemiluj mně,jsou i hezčí než já.
Miluješ pro bohatství?
... tak nemiluj mně,jsou i bohatší než já.
Miluješ pro lásku?
... tak miluj mně,protože Tě nikdo nemiluje tak jako já !!! ♥

17.4.2013
Když má něco tak malého jako je rubikova kostka
43 252 003 274 489 856 000 kombinaci,

kolik jich asi má Láska .. ?

17.4.2013

17.3.2013
Láska začíná tam, kde jsme schopni přestat myslet na sebe
a ochotni udělat něco pro druhého, což nás něco stoji...♥

18.4.2013
Nepotřebuju být bohatá a slavná !!

→ hlavně, že budu ŠŤASTNÁ ♥

18.4.2013
Ak milujeme, dokážeme odpustiť i neodpustiteľné.

18.4.2013
Není vítěz ten, kdo bojoval a zvítězil, ale ten, kdo miloval, zklamán byl a přece odpustil..

18.4.2013
"musíme si promluvit".. věta, která mě vždycky donutí přemýšlet nad tím, co jsem za poslední dobu udělala špatně..

18.4.2013
Ptal jsem se anděla, jestli by mi tě pohlídal a on povídal
→ že anděl nemůže hlídat anděla ♥

18.4.2013
Procítěný polibek je jakýmsi dialogem mezi partnery ♥
Milostná konverzace na téma Já a Ty ♥


18.4.2013
Navždy tě budu milovat ♥
navždy tu budu pro tebe ♥

18.4.2013

18.4..2013
Už nikdy nebudeš sám :-*
Když tě všichni opustí, já zůstanu :-*

→ protože tě miluju ♥

18.4.2013
Chybí mi ty krásné chvíle s TEBOU :-*
Chybíš mi TY :-*

... už nemůžu dočkat až budu zase s TEBOU lásko ♥

18.4.2013
Když tě život srazí na kolena, já přijdu a pomůžu ti vstát ♥
... Miluju tě lásko moje ♥

18.4.2013

18.4.2013
Člověk neví, co chce...
→ A proto milujte ♥ dokud máte u sebe toho, kdo o to stojí :-*

18.4.2013

19.4.2013
Láska je krásná ♥
však krásnější je věrnost ♥ bez ní je láska pouhá malichernost ..

19.4.2013
Ten pocit bezmoci, kdy chci prostě jen padat,
Ty stavy, které se nedají tak jednoduše zaspat...

19.4.2013

19.4.2013

MILUJI TĚ! 8 písmen, pro které je člověk ochoten položit život... ♥


19.4.2013
Srdce srdci srdce dalo,
srdce srdci přísahalo.

Teď to srdce srdce prosí, ať to srdce v srdci nosí...

19.4.2013
Jsi šíp, co zasáhl mé srdce :-*
Jsi provaz, co spoutal mé ruce :-*
Jsi oheň, u kterého se hřeju :-*
Jsi dárek, co si tajně přeju :-*

Jsi láska, co tu je i byla. Jsi ten, o kterém jsem snila ♥

19.4.20133
Jak můžou říct, že déšť nepadá, když existuje nebe.
Jak můžou říct, že listí nelítá, když existuje vítr.

Jak můžou říct: nezamiluj se, když existuješ TY !! ♥

19.3.2013
Když je nejhůř, ukážeš mi, že sluníčko svítit dovede :-*
Když budu plakat, slíbáš mi mé slzy a postavíš mě na nohy :-*
Za dlouhých nocí šeptáš moje jméno a jsi jiskřičkou naděje :-*

... jsi důvěra, radost, LÁSKA ♥

19.4.2013
HLEDAT LÁSKU ??
Nesmysl - říká rozum.
Směšné - tvrdí hrdost.
Riskantní - brání se zkušenost.

→ Ale samota mě zabíjí, šeptá srdce ...

19.4.2013
Chtěla bych být měsícem,
abych tě mohla celou noc hlídat a pozorovat tvou tvář... ♥

19.4.2013
Důvěra je jako papír, když ho jednou zmačkáš už nikdy nebude perfektní... :/

19.4.2013
Jestli se dožiješ sta let
... chci se já dožít sta let bez jednoho dne

→ abych nikdy nemusel žít bez Tebe :/ ♥

19.4.2013

19.4.2013
Tak jako řádky bez písmen,
tak jako zatoulaný sen,
tak jako touha zlomená,
tak jako láska bez jména,
tak jako mraky bez nebe,

tak cítím se já BEZ TEBE ♥

19.4.2013
Nikdo si nezaslouží tvoje slzy, protože ten kdo by za to stál, tě nikdy nerozpláče... ;)

19.4.2013

Člověk potřebuje odběratele svých citů jinak jeho srdce puká... :/ ♥
19.4.2013


Máš chuť na super přezdívku?

19. dubna 2013 v 12:32 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :DMáš chuť na super přezdívku?


19.4.2013
Identity Theft Royalty Free Stock Vector Art Illustration

Jako první si vyber měsíc narození

Leden. nepříčetně
Únor. ohromně
Březen. mega
Duben. super
Květen. monstrózně
červen. giga
červenec. našlapaně
srpen. turbo
září. raketově
říjen. strašidelně
listopad. prďácky
prosinec. hustě

Potom den svého narození

1. lízatko
2. pusinkový
3. prďácky
4. našlapaný
5. plenkový
6. houpací
7. medvídkový
8. andělský
9. maximální
10. bleskový
11. malinový
12. medový
13. mazlivý
14. hlaďoulinký
15. ťuťánkovský
16. ňuňánkovský
17. heboučký
18. šlehačkový
19.čokoládový
20. miloučký
21. plyšový
22. sametový
23. sexy
24. sluníčkový
25. pokladničkový
26. prdelkoidní
27. pupíkový
28. vymazlený
29. králičkový
30. zobáčkový
31. cukrový
A nakonec letopočet narození
Příklad:narodila si se 1994.
Počítej:1+9=10+9=19+4=23´2+3=5
Takže si najdi slovo pod číslem pět!!
1.drobek
2.dortíček
3.micinka
4.mazlík
5.medvídek
6.pupíček
7.srdíčko
8.prasátko
9.slunečnice

Zmákni zkratky

19. dubna 2013 v 12:29 | Veronika Srncová |  Facebook rady atd..Zmákni zkratky

19.4.2013Sms and Mms Royalty Free Stock Photo

Lol - směju se
Rofl - válím se smíchy po zemi
Btw - mimochodem
Im(h)o- podle mého skromného názoru
Thx - Děkuju
Cya - Sbohem/uvidíme se
N1 - pěkný kousek
Gr8 - skvěle
W8 - počkej
Idk - Nevím
Np - žádný problém

Gabrielle Aplin

19. dubna 2013 v 12:27 | Veronika Srncová |  Music Hit!!! :D
Gabrielle Aplin

19.4.2013Reverse - Gabrielle AplinGabrielle Aplin - More Than Friends


Gabrielle Aplin - Panic Cord


Gabrielle Aplin a Bastille - Dreams


Gabrielle Aplin - The Power of Love


Gabrielle Aplin - Ghosts


Gabrielle Aplin- Liar and The Lighter


Gabrielle Aplin-Lying To The Mirror


Gabrielle Aplin - Puzzle Piece


Gabrielle Aplin: SalvatioGabrielle Aplin - Please Don't Say You Love Me


Gabrielle Aplin - Stranger Side


Gabrielle Aplin- Rings Round Roses
Gabrielle Aplin - Home
Keep Pushing Me - Gabrielle AplinOut On My Own - Gabrielle Aplin
Romeo Must Die - Gabrielle Aplin

Romantické sms

19. dubna 2013 v 12:26 | Veronika Srncová |  Na dobrou noc
Romantické sms

19.4.2013Mobile Phone With Hearts Royalty Free Stock Photo


Až se jednou sejdeme,budeme si v očích číst..Pak si ale řekneme,že bez lásky nelze žít..
Mám ráda Tvé oči,Tvůj úsměv a Tvé rty..Nechci být víc sama,chci být tam kde jsi Ty!!
Ve svém životě potřebuji tři věci:slunce,měsíc a Tebe..Slunce pro krásný den,měsíc pro krásnou noc a tebe napořád..
Dobré ráno,hezký den,kdopak Ti to přeje jen??Zkus hádat tu dušičku,která na tebe neustále myslí,trošičku...!!!

Životní motta

19. dubna 2013 v 12:22 | Veronika Srncová |  O životěŽivotní motta

19.4.2013


what's life? Royalty Free Stock Photo

Je ti 5 a každý ti závidí, je ti 10, neumíš násobilku, ale každý ti závidí. Je ti 15, prožíváš první lásku, a každý ti závidí. Najednou se ohlídneš a zjistíš, že na všechno ti jeden život nestačí. Pak začínáš závidět pětiletým...
Snažím se dostat nahoru. Proč? Aby mě zas někdo srazil dolů!
Žít neznamená: prachy, to, majetek.. Znamená to jen: štěstí, smůla, láska, dech...
Všechno krásné musí jednou skončit, aby mohlo začít něco nového, možná hezčího.
Dej každému dni šanci, aby se stal tím nejkrásnějším dnem tvého života!
Pane bože, dej mi odvahu změnit věci, které změnit mohu, sílu vyrovnat se s těmi, které již nezměním a moudrost abych je od sebe rozeznal..
Neper se, život Ti dá na hubu sám!
I pád na držku je pohyb dopředu
Dokud dýchám žiju, a dokud žiju, budu bojovat, abych mohla dýchat.
Život je jako unesenej autobus... vždycky se najde někdo, kdo ti nedovolí vystoupit.
Když máte pocit, že máte vše pod kontrolou, prostě jenom nejedete dost rychle.

Motta o přátelství

19. dubna 2013 v 12:20 | Veronika Srncová |  Citáty z PřátelstvíMotta o přátelství

19.4.2013Beautiful young women shopping. Royalty Free Stock Photo

Mám dvě ruce - jednu abych stiskla dlaň u těch, s kterými kráčím, druhou, abych zvedla ty, kteří padají.
Chudý ten, jež nemá žádné přátele… Ovšem ten, který jich má hodně je mnohdy ještě chudší, protože je rozdíl mezi tím, který si říká přítel a tím, který přítel opravdu je…
Vědět, že kolem sebe mám ty správné lidi, je to nejlepší co může být, bohužel, někdy se to ve špatné obrátí a ty zjistíš, že sis na prsou hřál dlouho zmiji…
V objetí přítele se cítíte v bezpečí, protože víte, že vás nikdo nemůže zranit... a to vám dává sílu a hřejivý pocit u srdce.
Když pláčeš, pláču také, když se směješ, směji se také. Když se bojíš, bojím se o Tebe. Když se zraníš, cítím bolest. Až jednou ZEMŘEŠ, ten den ZEMŘU i já...
Přátelství je jako křišťál, krásné a křehké. A pokud ho jednou upustíš, už nikdy neslepíš jeho střípky zpět.
Když se ti otočí zády nepřítel, kopni ho do zad. Když se však otočí zády přítel, počkej, až se otočí spět.
Někdy si člověk myslí, že život zvládne hravě, ale to nejde, každý si musí vážit toho, co má a spokojit se s tím, protože vždycky máme u sebe to nejcennější a to jsou přátelé, kteří nás dokáží podržet i v nejhorších chvilkách v životě.
Ztráta přítele je jako vražda... nikdy nevíš, kdy příjde vrah a zabije tě, stejně tak nevíš, kdy tvoje přátelství skončí...
Kdosi řekl že opravdový přítel je ten, který zná písničku v tvém srdci a dokáže ti jí zazpívat, když ty sám jsi ztratil slova.
Takových písniček znám několik, přesto mám pocit, že nikdo nezná tu mojí...
Přijd´ ke mně, když máš problémy a já ti poradím. Jestliže tě budou ostatní ponižovat, zastanu se tě. Když tě všichni opustí, já zůstanu s tebou. Rozveselím tě, když ti bude smutno. Pokud uroníš slzu, začnu plakat. Jestliže tě budou ostatní nenávidět, já tě budu mít rád. Já budu mluvit pravdu, když ostatní budou lhát. Přijď za mnou, jestliže ti okolí nebude rozumnět, a já tě pochopím. Navštiv mě v nesnázích a podám ti pomocnou ruku, protože opravdoví přátelé zůstanou vždy spolu a nikdy jeden druhého nezradí...
Tvrdí se, že máme přátele, aby nás podrželi, když padáme. Můj otec mě naučil nepadat.Že jediný, kdo mi pomůže, když budu v úzkých, budu jen já sám. Tvrdil: buď samostatný, nyní jsem sám.

Pár mott o lásce

19. dubna 2013 v 12:17 | Veronika Srncová |  o LáscePár mott o lásce

19.4.2013Love the Earth Royalty Free Stock Photo

Proč se říká, že člověk nemůže milovat zakázané ovoce? Protože to neuznávají druzí? Protože to nepodléhá normám společnosti? Ne! Člověk může milovat zakázané ovoce, je jen na člověku, co si přeje a po čem touží. Touha je něco, co je ve všem. Ve všem živém i neživém.
Jsme-li vzdáleni toho, koho milujeme, ovládáme se zdánlivě bezpečněji, čím mocnější je naše láska, ježto všechnu sílu vášně, která se dříve vybíjela navenek, obracíme do svých niter. Ale jak brzy, jak rychle jsme vytrhováni z tohoto bludu, když se pojednou před našima očima ve vší své nezbytnosti opět objeví ten, o kom jsme se domnívali, že se ho dovedeme zříci.
Láska je silný cit, je to touha s někým být... Je to oheň vášně, i pramen něžnosti... Je to hořkosladké nic, podobné věčnosti... Má-li jádro ryzí, pak nikdy nevymizí…
Nemiluj pro to, jak ten druhý vypadá… Miluj pro to, jaký doopravdy je…
Máš rád pohádky? Chceš, aby i život končil vždy dobře? Pak svůj život učiň pohádkovým… Stačí ti k tomu málo: Raduj se z maličkostí. Starosti hoď za hlavu. A miluj, protože láska nás činí šťastnými. Raduj se i z bolesti, kterou způsobuje, protože jsi aspoň měl možnost prožít něco krásného…
Láska nás provází po celý život. S naším prvním nádechem jsme nalezli matčinu láskyplnou náruč. Během života často potkáme lásku, ať už si jí povšimneme, nebo ne. A naše poslední minuty bude sledovat někdo se slzami v očích a slovy: "Miluji Tě…"
Láska z jedné strany

"Velmi odlišné přání jsou v této lásce, milující chce nemilující a nemilující nechce milujícího! Trochu obchodu podobné to jest, kde prodejce touží prodat co nejdráž a naopak kupující koupit co nejlevněji."
Láska je silné slovo a ti, co ho vypouští z pusy, by měli vědět, o čem to mluví. Láska je dobrovolné vzdání se života tím, že ho daruješ někomu jinému.

Jak omluvit pozdní příchod do školy :D

19. dubna 2013 v 12:12 | Veronika Srncová |  Kravindy :D :D
Jak omluvit pozdní příchod do školy :D

19.4.2013Happy city air night Royalty Free Stock Vector Art Illustration

Byla jsem unesena mimozemšťany a použita na pokusné účely.Drželi mě tam padesát let,které naštěstí v pozemském čase znamenají pouhou hodinku..
Pomáhala jsem Machovy a šebestové hledat kouzelné sluchátko.
Já nejdu pozdě...všichni ostatní jsou tu moc brzy.
Už jsem byla skoro ve škole,když jsem si všimla,že mám pořád pyžamo.Tak jsem se musela vrátit domů a převléknout se.
Obávám se,že vám nemůžu vysvětlit,proč jdu pozdě do školy.Vláda mě zavázala mlčením.
Rodiče nemohli najít klíč od mojí klece.
Příliš prudce jsem zmáčkla zubní pastu a pak jsem se jí celé ráno snažila dostat zpátky do tuby.

Perličky ze žákajdy

19. dubna 2013 v 12:09 | Veronika Srncová |  Vtípky z webuPerličky ze žákajdy

19.4.2013happy summer sun Royalty Free Stock Vector Art Illustration

Zpívá si při hodině Hudební výchovy.
Vaše dcera Monika posílá při hodině psaníčka a tím ruší ostatní žáky!NAvíc se dopouští takových chyb,které by žákyně 6.třídy dělat neměla!
Váš syn plní v jídelně sklenice buchtičkami ze šodó a používá je jako ruční bomby.
Vaše decera se místo učení v hodině učí o přestávkách.Prosím o domluvu!
Už od poloviny října se učíme básničku!Váš syn jí stále neumí a ještě se směje jako duševně nemocný.