Prosinec 2012

Klučičí věty, na které jsme alergický.

30. prosince 2012 v 19:56 | Veronika Srncová |  Kluci-informace


Klučičí věty, na které jsme alergický.

30.12.2012
Problémy ve vztahu

Někdy ti fešák, který je ti sympatický, řekne větu, která tě doslova dostane do kolen. Máš ho v tu chvíli chuť zabít? Raději mu dej přečíst tento článek.
Kluci umí být někdy "nechtěně" řádně nezdvořilí. A zejména v situaci, kdy se to vůbec nehodí. A ty se pak cítíš trapně... Znáš to? Víme, co by kluci před holkou neměli NIKDY vyslovit!

Tak dámy, nyní na rovinu. Cítila ses i ty během nezávazné debaty se sympatickým klukem příjemně a konverzace s ním ti zvedala sebevědomí? Přesně to, co jsi právě potřebovala. A přitom o nic nešlo, pouze o rozhovor. A najednou přišla věta, která tě naprosto zchladila a srazila z tvého sebevědomého obláčku zpátky na zem.

Která to byla tentokrát? My ti přinášíme "ochutnávku" těch nejčastějších, které takové pocity spolehlivě způsobí. Jistě s námi budeš souhlasit...


1. Tvá sestra je tedy kočka!

Ano. Je kočka. Posloucháš to celý život. Ale i ty jsi přece kočka! Ale proč to neřekne nikdy o tobě? Znamená to, že se mu tvoje sestra líbí více? První, co tě napadne, je: "Tak nač s tebou ztrácím čas?"


2. Ty budeš tak o rok mladší, než já, ne?

Otázky věku jsou velmi citlivé. Zatímco dospělým ženám vadí, když jim muž neomaleně hádá víc, mladší holky se dotkne, když jí idol odhaduje na méně. Žena, které se cítí mladě a atraktivně, nechce, aby jí ten pohledný fešák přidal čtyři roky. Tebe zas urazí, když ti hádá o několik let méně. To jako působíš nevyzrále nebo dokonce dětsky?

3. To je... milé

Právě ses pochlubila něčím, na čem ti záleží. Například, že miluješ pečení a že tvé výtvory jsou fantastické. Nebo že jsi konečně udělala zkoušku z francouzštiny, či že jsi vyhrála soutěž v malování. A on ti na místo upřímného zájmu a očekávané pochvaly odpoví: "To je takové, milé..." Co to znamená? Asi tolik, že ho to vůbec nezajímá. Kdyby aspoň řekl, že je to zajímavé! Milé může být akorát tak štěně. Ale ne toje záliby ...

Partnerská hádka


4. Ty šaty, co jsi měla minule, byly fakt krásné

Takže to vlastně znamená, že ty šaty, které máš právě na sobě, a které sis koupila jen kvůli němu za mnohem vyšší částku, než kolik utrácíš obvykle, nelíbí? Vyhozené peníze. Špatná nálada. Známe to!


5. Nejsi nemocná? Máš hrozné kruhy pod očima

Vypadáš bledě. Tvé vlasy jsou úplně bez života… Ne, nejsi nemocná, ani unavená, ani se necítíš zle. Tedy než otevřel pusu, jeho slova se tě ale fakt dotkla. Proč se na to ptá? A proč říká nahlas něco, co ses ráno snažila půl hodiny zamaskovat v koupelně. Tak to dokáže rozladit...


6. Nepotřebuješ trenéra? Možná by ti prospělo trošku si zacvičit ...

Tak to už je konečná. Už dva měsíce se potíš v posilovně. A on si toho ani nevšimne. Ještě se ti i opovažuje naznačit, abys zhubla.

Nemluvě o tom, že z něj vyleze, že on je mimochodem trenér. A ze setkání nad kávičkou se vlastně vyklube jen bohapustý byznys. Pro něj.

Pánové, tohle nám fakt neříkejte!

Jaké klučičí věty dokážou spolehlivě rozladit tebe? Poděl se v komentářích.Kluci se holek bojí, věříš?

30. prosince 2012 v 19:45 | Veronika Srncová |  Kluci-informace


Kluci se holek bojí, věříš?

30.12.2012Pronásledovat

Myslíš si, že hezcí kluci balí holky bez problémů? Omyl! Divila by ses, kolik kluků má z holek strach. Proč? Povíme ti.
Důvody, proč se kluci holek bojí, jsou různé - bojí se toho, že jsme jiné, že jsme nevypočitatelné, že umíme být tak uštěpačné, bojí se toho, že budeme málo ženské, nebo naopak moc...

Strach kluků pramení z pocitu nejistoty. Kluci zkrátka chtějí mít svůj život pod kontrolou a dělat, co se jim zrovna líbí a chtějí. Což, uznej sama, s námi většinou moc nejde. My máme svoje potřeby a dřív, nebo později je často po našem. A když není, tak to umíme pěkně osladit. A navíc pod drsnými klučičími slupkami se často skrývá neobyčejně zranitelná duše, které můžeš lehce ublížit. Čeho všeho se tedy kluci bojí?

Nejdřív odmítnutí

Existuje jisté procento kluků, kteří jsou tak sebevědomí a drzí, že balení slečen je jejich koníček. Ale na každého takového připadá alespoň pět jiných. Takových, kteří jsou nesmělí, mají obavy z odmítnutí, a tak s pozváním na rande váhají do poslední chvíle. Tedy do té doby, než bude naprosto jasné, že pozvaná slečna bude souhlasit.Ví, že nejsou dokonalí

Další nezvratná skutečnost: Klučičí strach nezmizí ani poté, co holka souhlasí, přijme pozvání na rande a pak spolu začnou chodit. Tehdy se strach promění a kluk se začne bát, že ti nebude stačit nebo že se ti na něm nebude něco líbit. Jeho propadlý hrudník, vystouplé břicho nebo křivé nohy. A jejich slabina největší - jejich slabiny. Stačí jedna hloupá poznámka, kterou na adresu jeho penisu pronesla nějaká jeho bývalá, a jeho sebevědomí je pod bodem mrazu.

Problémy v posteli

Strach ze závazků

Pokud nejsou přítelkyně výjimečně kruté, obavy kluků souvisejících s jejich fyzickou nedokonalostí po chvíli odezní a na jejich místo nastoupí trochu jiný strach. Strach ze závazků. Jakmile začneš naznačovat, že s ním chceš trávit víc času, nebo s ním dokonce bydlet, může zpanikařit i jinak zcela vyrovnaný kluk.

Psychoanalytici odhalili, že za to mohou matky dotyčných mužů. Sotva se totiž kluci zbaví vlivu, který na ně matky měly po celé dětství, mají opojný pocit svobody a nechtějí o něj jen tak přijít. Je to však také proto, že v těsném vztahu se lidé navzájem víc a víc poznávají a oni se bojí, že odhalíš, jací ve skutečnosti opravdu jsou, a přestaneš je milovat.

Svatba

Strach z odplaty

Kluci se také bojí, že přijdeš na to, že tě podvádí, a budeš mít chuť se mstít. Ale nemusí jít jen o podvádění, bojí se, že jim provedeš to stejné, co oni dělají tobě. Například že se týden neozveš, že uděláš něco, co jsi slíbila nedělat a podobně. Jestli si říkáš, proč to tedy dělají, když se bojí pomsty, tak asi kluky ještě neznáš. Prostě si nemůžou pomoct.


Jak na strach

Strach je reakce jako každá jiná a někdy může být k užitku. Jen se musíš naučit obavy svého kluka poznat a odbourat. Pokud víš, že má strach ze seznamování, můžeš mít jistotu, že ti jen tak neuteče s jinou. Tedy pokud nebudeš nepříjemná mrcha, která ho od sebe odežene.


Co na nás mají kluci doopravdy rádi

30. prosince 2012 v 14:34 Kluci-informace

Co na nás kluci doopravdy milují

Zamilovaná dvojice

Tentokrát nepůjde jen o krásu ženského těla. Kluci na nás milují věci, které by tě možná ani nenapadly. Víme, které to jsou!
Nejde o to, být prostě jen sexy kost. Holka jeho snů je kombinací několika "ingrediencí". My ti přinášíme neuvěřitelných 25 věcí, které kluci na nás holkách milují, ať se děje, co se děje! Kterými z nich disponuješ ty?


Tvé oči

Když se kluk zadívá dívce do očí, vidí víc než jen jejich krásnou barvu. Ať je jakákoliv. Vidí tebe. Vidí ti do duše. Ženské oči jsou něžné, citlivé a prostřednictvím nich jsme tak zranitelné! I proto jsou pro kluka doslova zrcadlem do ženské duše.

Smysl pro humor

Dívka, se kterou je zábava, je pro kluka doslova snem! Společný smích, smysl pro humor, to je to, co kluci u partnerky hledají.


Prsa

Ano, je to tak. Kluci jsou do nich blázni. Nejde však o jejich velikost, ani tvar. Stačí jim prostě jen fakt, že je máme. Jsou příjemné, měkké, krásné... Proto se na ně nedokážou vynadívat. Nemluvě o tom, že ho podvědomě spojují s láskou ke své matce...


Zdravá nezávislost

Kluk touží po tom svou dívku ochraňovat, být jí oporou. NAle někdy jsou situace, kdy i kluk potřebuje, aby byla dívka silná. Aby byla oporou jemu. Aby se dokázala v případě nouze zařídit a zvládnout i náročnější úkoly. A většina nás dokáže být velmi silná, když chce. Proto tvá zdravá nezávislost kluků rajcuje.
Něžná jamka u krku

Zní to možná zvláštníě, ale toto místo kluci zbožňují! Stejně jako klíční kosti, které vytvářejí na ženském hrudníku nádhernou linii. Vrcholem je něžný dolíček, kterého se neumí nabažit.Schopnost přizpůsobit se

Kluci nemají takovou schopnost přizpůsobit se, jako my holky. Je to biologicky předurčené. Žena dokáže během mateřství změnit své priority a instinkty jí radí stát se matkou, manželkou a oporou celé rodině. Nemluvě o tom, jak se dokáže věnovat dětem, manželovi a ještě se starat o domácnost. Svůj obdiv v tomto ohledu muži ženám nevyjadřují dostatečně často, ale právě pro tuto vlastnost nás milují...

Ženské boky

Boky a zadek jsou klučičí slabostí. Zbožňují jejich rytmus a pohupování se ze strany na stranu. Tanči, kruť nimi a sváděj ho! Přesně toto na kluky totiž platí.


Tvůj intelekt

I když si pomyslíš, že to tak není, kluci milují moudré slečny. Inteligentní dáma po boku je pro ně neodolatelná a sexy.


Krásné rty

Hned po očích na naší tváři si kluci všimnou právě rtů. Jsou mimořádně důležitým aspektem. Svůdné, krásné, perfektní. Už jen políbit!


Respekt k jeho práci a zájmům

Přesně tak! Dívka, která pro jeho zájmy, volnočasové aktivity, studijní obor či práci nemá pochopení, nemá u kluka šanci. Potřebuje, abys ho respektovala, brala vážně a svým způsobem obdivovala. Tento respekt je pro kluka velmi důležitý...

Něžná šíje

Nejsou to pouze zadek či prsa, co na našem těle kluci zbožňují. Tento seznam doplňuje i linie zad či ramena. Takže pokud si vedle něj lehneš na postel, klidně vystav na odiv svou krásně klenutou křivku zad a nechej ho, ať je posype něžnými polibky.


Schopnost naslouchat

Holky toho napovídají víc než kluci. Proto dívka, která ho dokáže vyslechnout a vycítit, že se potřebuje svěřit, je pro něj sexy bohyně! Mysli na to někdy.


Šikovné ruce

Něžné, jemné a krásné ruce jsou pro kluka neodolatelné. Nejen pro jejich vzhled, ale i pro to, co dokážou udělat.


Smysl pro spravedlnost

I když s ním nesouhlasíš, snažíš se najít kompromis? Nevyčítáš mu staré hříchy? Pak jsi pro něj absolutně sexy!

Dlouhé vlasy

Kluci většinou milují žensky vypadající vlasy. Proto se jim velmi líbí dlouhovlásky, protože je to pro ně symbol ženskosti. Ať už jsou rovné, kudrnaté, dlouhé, polodlouhé... To kluci neřeší. Milují, když se s nimi mohou hrát a jemně ti po nich procházet prsty. Vzrušuje je to! Zkus je použít i při sexuálních hrách. Určitě uspěješ.


Když jsi milá

Skutečně milá a ohleduplná dívka je pro ně skutečně sexy! Zejména, když vše zvládá s úsměvem na tváři.Když s ním flirtuješ

I když jste spolu roky, sváděj ho! Kluci to zbožňují. Ty jsi pro něj tou nejatraktivnější dívkou na světě, proto si tě vybral! Tak si věř a využívej toho co nejčastěji.


Tvou štědrost

My holky jsme štědré, dokážeme se rozdat a vzdát se posledního pro milovanou osobu. To kluci vždy nedokážou. A proto nás za to obdivují a milují.


Když jsi iniciátorkou sexu TY!

Přesně tak! Nenech vše jen na jeho bedrech. Sváděj ho, občas měj dvojsmyslné narážky, hraj si s ním. Když začneš s iniciativou ty, bude z tebe hotový. Iniciativní dívka je pro ně sexuální dračice.


Odhalené nohy

Kluci zbožňují i tvé nohy. Bez ohledu na to, zda jsou dlouhé, nebo ne, jsou krásné! Obleč si občas sukni, bude z tebe paf!


Když mu dáš prostor

Pustíš ho s kámošema na fotbal či na pánskou jízdu bez řečí? Tak jsi pro něj super sexy! Dát mu prostor, aby byl chvíli i bez tebe, vašemu vztahu prospěje. A konečně, i tobě. Bude se na tebe více těšit.

Tolerance v pravý čas
Kluci vědí, že nejsou dokonalí. Ale jsou rádi, když jim to nepřipomínáme a bereme je takové, jací jsou. Za to tě bude ten tvůj zcela zbožňovat.

Láska k přírodě a zvířatům

Většina holek jsou v duši romantičky, které milují procházky, louky, květiny, štěňátka... Ty malé holčičky v nás jsou pro ně neodolatelné. Proto se občas klidně nechej unést...
Vyfotografujte si svého mazlíčka!

Novoroční zvyky

29. prosince 2012 v 19:05 | Veronika Srncová

Novoroční zvyky


Sladký začátek • K novému roku se váže spoustů zvyků ( třeba co budeme dělat tento den , tak budeme dělat celých 365 dní)
Zvyky v cizině:
 • V Německu nechávají zbytky na talíři od večeře, aby zjistili jestli budou mít celý rok spíž plnou
 • Španělé se pouštějí do kuliček hroznového vína
 • S každým úderem snědí jednu
 • Pokud snědí jich dvanáct tak budou mít celý rok štěstí a budou bohatí
 • Irská děvčata spí jmelím pod polsštářem, aby si vysnili ženicha
 • Filipínci pro změnu věří, že jim štěstí přinese všechno kulaté

Veselé Vánoce a Štastní nový rok
Silvestr

27. prosince 2012 v 19:25 | Veronika Srncová


Silvestr
" Nejdelší den v roce" • Dnes začíná oslavy nového roku
 • Silvestr znamená skoro pro všechny pořádné řádění
 • Přitom průvod k dnešnímu svátku sahá až k samému Silvestrovi I.
Silvestr I. :
 • Není známo přesně kde byl narozen
 • Jisté to bylo, že to bylo v Říme
 • Matka se jmenovala Justa a otec Rufus
 • V mládí se nechal pokřtít, i když křesťansktví v té době nebylo jednoduché
 • Císař Diokleciál ho nechal pronásledoval, a proto se musel schovávat v lese v Říme
 • Právě odtud pochází toto jméno Silvestr
 • Sám si ho vybral když se stal biskupem
 • Latisnsky Silva= les , Silvetris = lesní nebo z pochízející z lesa
 • Papežem se stal kolem roku 314
 • U moci zůstal skoro 22 let
 • Zemřel 31. prosince 335 odtud pochází jméno Silvestr
Oslavy Silvestra:
 • Bujarné řádení se rozmohlo až po delší době
 • Lidé nejdříve chodili do kostela, aby poděkovala za všechno co se stalo v minulém roce
 • Pohané slavili ale dříve
 • tTradice oslav rozkvetla v devatenáctém století s rozvojem vědy a ekonomiky
 • Na venkově se udržovali v množství zvyků
Zvyky:
 • do chalup chodily ometačky = chudé ženy
 • Hospodyně na nový rok nepraly ani nevěsili prádlo
 • Nesměla se jíst drůbež = aby neuletělo štěstí
 • Naopak ládovat se o půlnoci ovarem = štěstí přicházelo
 • Nebylo špatné si dát čočku = čím víc jí člověk spořádal tím víc měl peněz
 • Večer lidé se oblékali do kožešin = odháněli démony
 • S úderem dvanácté začaly rachoti okna a nádobí = odháněly zlé duchy
 • Ve městech se pořádali zábavy v restauracích a hospodách
 • Od devatenáctého století se začalo pít šampanské
 • Půlnoční polibek dával Římanům velkou tradici
Jak se stát jiným, lepším:
 • Nový rok evokulue nová start
 • často se lidé chtějí měnit


Citáty III.

26. prosince 2012 v 19:36 Citáty
26.12.2012

On ji miluje
Ona ho miluje
Vědi to všichni,kromě jich dvou :*

26.12.2012

Říkáš, že lepší holku sis ani nemohl vysnít? ... Chudáčku ... To se ti musejí zdát samé noční můry ...

26.12.2012

Nevěřím času. Už ani sekundu. Říká, že na mě počká, jenže mizí v dáli. Nevěřím času.
Nevěřím Tobě.

26.12.2012

Člověk, který u tebe jako jediný na světě umí vyvolat motýli v břiše jen při jeho pohledu, který ti vykouzlí úsměv už při pouhé myšlence na něj... Zní to krásně, dokud nezjistíš, že právě tenhle člověk tě nenávidí.

26.12.2012

Vím jak je děsné, cítit něco k někomu komu jsi u prdele.
A taky vím, jaké to je když pro tebe někdo prostě přestane znamenat to co kdysi. Ale on tebe má rád čín dál víc..
Když nad tím přemýšlím, vlastě nevím, co je horší.

26.12.2012

Jsou lidé, které jsme nikdy nechtěli ztratit. Ale bohužel se nás nikdo neptal..

26.12.2012

Jedna z věcí, kterou na Tobě nejvíc nesnáším je ta, že Tě nedokážu přestat milovat ...

26.12.2012

Jsou rozhodnutí, které chci a zároveň nechci udělat ..
Ale dělám je, protože si potřebuju dokázat, že mám pevnou vůli.

26.12.2012

Teprve potom...začne tě všechno mrzet.

26.12.2012

Po pláči je nejlepší smích ...

26.12.2012

"Být sám sebou je naše nejtěžší role v životě ..."

26.12.2012

Dotkni se jejího srdce, ne těla. Ukradní její pozornost, ne panenství .. Snaž se ji rozesmát, ne rozplakat .

26.12.2012

Ptá se smrt lásky...
''Proč mě všichni nenávidí a tebe mají tak rádi?''
Láska na to: ''Protože já jsem krásná lež a ty smutná pravda."

26.12.2012

Neříkám, že je všechno v pohodě a že jsem šťastná..
ale prostě si jen nestěžuju, a nelituju se před každým, koho potkám.

26.12.2012

Když jsou dva lidé spolu, nezáleží na tom jak dlouho se znají, ale na tom, kolik jsou ochotni vložit do toho, aby poznali toho druhého. ♥

26.12.2012

"Mládí je nejkrásnější dobou života, škoda že musíme nejdříve zestárnout, abychom to poznali

26.12.2012

Znáš to? ♥
- Když sedíš na PC a čekáš až bude online a říkáš si že mu napíšeš až se přihlásí?
- Pak je online a ty jsi šťastná ale nakonec si ztratila odvahu mu napsat?
- Jdeš na jeho profil a začneš si dívat jeho fotky.
- Když vidíš ty příspěvky od ostatních začínáš žárlit.
- Potom začínáš smutně že ti nenapíše a myslíš že na tebe nemá čas.
- Nakonec se mu rozhodneš napsat a je offline ♥
Víte to? ♥
-Když sedíte na Vašem PC a očekávají, že abych se on-line a Mluv o vás že napíšeš že získat protokoly?
-Pak je to online a jsi šťastný, ale nakonec ztratil odvahu mu napsat?
-Jste jít do Švehla profilu a Můžete sledovat jeho fotografií.
-Když vidíte ty příspěvky od ostatních začínáš žárlit.
-Pak si začíná a chcete říct, že nemusíte psát, že ti z vás, bohužel nemá čas.
-Konečně POkud se rozhodnete psát a je offline ♥

26.12.2012

Člověk nezamaskuje dvě věci.
Že je opilí nebo zamilovaný ♥

26.12.2012

Já nezlobím se na Tebe, žes mi srdce vzal ... Ale žes mě zradil a do očí mi lhal ..

27.12.2012

Důvod, proč se lidé vzdávají je ten, že vidí jak daleko ještě musí dojít..
Jenže málo kdo si všimne, jak daleko už došel.

27.12.2012

Byla to volání o pomoc,
byly to záchvěvy štěstí.
Byla to opravdu zvláštní noc,
kdy se nespí.

27.12.2012

To jsi fakt borec, když máš na každým prstu pět holek...ale asi ti ještě nedošlo, že nezáleží na kvantitě, ale KVALITĚ ))

27.12.2012

Někdy ti k tomu, aby ses měla fajn, nezbývá nic jiného, než zapomenout.

27.12.2012

Někteří lidé se do sebe zkrátka mají milovat, neznamená to však, že spolu i mají být ... :)

27.12.2012

Milované osoby dáváme dvě věci. Sílu a důvěru. Sílu zničit nás a důvěru, že to neudělá

27.12.2012

~ Zvláštní, jak rychle si umíme milovat někoho .. koho známe sotva hodinu ...: |

27.12.2012

Kdo vzal polibek a nevezme vše, zaslouží si, aby ztratil i to, co získal.

27.12.2012

Hudba je jedním z nejlepších prostředků k probuzení citů.
27.12.2012
Na dálce je nejhorší to, že nevíš jestli mu/jí chybíš nebo jestli na tebe zapomíná..
27.12.2012
Rozchod dvou lidí je paradoxní v tom, že až po rozchodu zjistí, jak moc se milovali..

27.12.2012

Každý má ve svém životě tu osobu,o které když ji spatřil a podíval se jí poprvé do očí vůbec netušil,že se dívá na osobu,na kterou už nikdy nezapomene...

28.12.2012

Miluju, když mi píšeš ty krásný řeči.
Ale co na tom, když v reálu sotva prohodíš pár slov?..

28.12.2012

Nenávist má lepší paměť než láska.

28.12.2012

Stačí jedna vzpomínka a může být zkažený celý den

28.12.2012

Zahoď slzy a nahoď úsměv!

-Lehko se řekne, hůř dělá..

28.12.2012

Těžko se získává důvěra od člověka, který vám v jednom kuse pořád lže ...

28.12.2012

Po Lásce vždycky přichází bolest ... Ale po bolesti zase Láska ... To je koloběh našich srdcí ... No a proto přeci žijeme ...

28.12.2012

Člověk se někdy až diví, kolik se toho může posrat v jeden den..

28.12.2012

Dostaneš-li naději ... Uvěříš všemu ...

28.12.2012

Pravdou je, že kdyby na světě nebylo tolik vymletejch lidí ... Tak až tu nebyla žádná sranda ...

28.12.2012

Dáváš mi to, co mi nikdo jiný neumí dát... dáváš mi lásku ♥

29.12.2012

Snažím se ti naznačit, že chci, abys mi napsal... ale tobě to nedochází :) (nebo nechceš)

29.12.2012

Moje srdce pořád bolí a bolí.
Bolet nepřestane, jizvy už se nikdy nezahojí..
Další vztahy- toho už se člověk bojí.
Bojí se začínat ,bojí se s láskou žít, bojí se samoty ..jen alkohol pít
Všechno jede kámo pořád dokola, připadá mi to spíš jak na plese tombola."

29.12.2012

Začnu novej vztah a všechno bude nanovo.
haháá, vím že jsou to všechno kecy..
ale přece ti nebudu říkat jak jsem z toho v píči ,né?
Že tě vidím všude,všechno mi tě připomíná.
Je to pocit ,jako když tě zasypává hlína.
Nemůžu dejchat, dusím se, bez síly lapám po dechu.
cit dokáže bejt zmrd, no tak mu poděkuj ..

29.122.012

Po tom co jsem tě ztratila už vím,..že každý další kluk po tobě, je jen tvůj stín.

29.12.2012

Čekám na den kdy přijde člověk,který řekne " Na Tebe jsem čakal celý svůj život.

29.12.2012

On: Můžu ti něco prozradit ?
Ona: určitě .
On: máš ten nejhezčí smích co sem kdy viděl .:)
Ona: můžu ti teď já něco říct ?
On: zajisté .
Ona: ten úsměv existuje jedině , když sem s tebou .♥

29.12.2012

Něco mě hřálo, ale nebyla to peřina .. bylo to tvoje srdce ... bylo to tak krásné

29.12.2012

Dřív jsme táhli za jeden provaz... SPOLU.
Teď táhnem taky, ale každý z jiný strany.

29.12.2012

ten moment, kdy ti dojde, že vše, co jsi kdy chtěla a po čem jsi toužila, sedí právě vedle tebe a drží tě za ruku . . . ♥

29.12.2012

Celý život si myslíš, že někoho znáš, a pak se nemůžeš vyrovnat s tím, že ses mýlil.


29.12.2012

Jednou v životě by jsem chtěla vyzkoušet umřít. Ale jen kvůli tomu, aby jsem věděla, kolik lidí by kvůli mě brečelo, protože mě ztratili. Kolika lidem by jsem chyběla a kolik lidí by si řeklo: "Teď tu mohla být se mnou" .. Potom by jsem se znovu vrátila a už věděla, pro který lidi se vyplatí žít.

29.12.2012

pamatuj, že každá rána pod pás příjde vždy od lidí, kteří nikdy nedosáhnou výš. ;))

29.12.2012

Nenahraditelný pocit toho, když je s tebou ten, o koho se můžeš opřít...komu můžeš věnovat svou přízeň...A ještě nejlepší na tom je, když zrovna ON je ten tvůj dlouho vysněný.♥

29.12.2012

Za každou ránou je jizva a za každou jizvou je příběh.
Příběh, který říká: ,,Toto jsem přežila.''

29.12.2012

Se ženou je to jako s obrazem. Hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí, jak moc je za ni ochoten dát druhý.

30.12.2012

Můžu si půjčit pusu? Slibuji, že Ti ji hned vrátím.♥

30.12.2012

Člověk se nezmění kvůli sobě.
Ale vždy kvůli někomu, kdo mu pohnul světem.:)

30.12.2012

Kdybych náhodou někdy zapomněla,na to jak mi poslední rok,dva bylo.. Jizvy na zápěstí to jistí..

30.12.2012

Nikdy. NIKDY! bych nevěřila tomu, že řeknu: UŽ TĚ NECHCI NIKDY VIDĚT. Ale teď to říkám, věř, že na plnou hubu.

30.12.2012

Pláču ... Máš už konečně radost? .. Radši mlč, bojím se, že řekneš Ano

30.122.012

Jedinej problém je v tom, že ty jsi kretén a já Tě Miluji! Bohužel? ... Bohudík?

30.12.2012

Nechci ajfouna, milion přátel na fejsbůku,...Nestojím o falešné lichotky ani nic podobného...Jedno skromné přání bych ale měla...Být tvou.♥

30.12.2012

Ani nevím, jestli po tolika zklamáních má cenu věřit na Lásku ...

30.12.2012

Největší výzvou v životě je objevit, kdo jsi…
Druhou největší výzvou je být šťastný s tím, co jsi našel…

30.122.012

Moje rty:

Rodiče je naučili vyprávět;)
Kamarádi nadávat :)
a TY ... Dotýkat se lásky ... ♥

30.12.2012

Je těžké přestat myslet na někoho, s kým si zažil / a tak krásné chvíle ♥

30.12.2012

Máš čas?
-Na jak dlouho?
Takových 50 let.
-Proč?
Mohli bychom založit rodinu ♥;)

1.1.2013

Dokud ty se mi vyhýbáš, jiný se se mnou mluví
Dokud mi ty ubližuješ, jiný mě povzbuzuje ...
Dokud se se mnou hádáš, jiný mi píše
Dokud si ty příliš zaneprázdněn a nemáš na mě čas, jiný se mi věnuje a dává na mě pozor
Zatímco mě ty donutíš plakat, jiný mě rozesměje :)
Zatímco tebe ani nenapadne zavolat mi, jiný mi volá
Dokud se ty nevíš rozhodnout zda mě vážně chceš, jiný by skákal radostí kdybych byla jeho .....
1.1.2012
Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." (Honoré de Balzac)

1.1.2013

Ten pocit, když nevíš, jestli to daná osoba myslí vážně, nebo si dělá prdel .. *Michaela*


1.1.2013

Už nemám čas, abych zvládala další vztah ... možná ani nechci ...

1.1.2013

Na svých bedrech nesu smutek a ne jeden špatnej skutek ...

1.1.2013

Zanechal jsi bohužel stopy, které způsobily slzy ...

1.1.2013

Uzavření se do sebe tě mnohdy posílí více, než parta kamarádů ...

1.1.2013

Jak tak procházím mezi těmi všemi lidmy poznávám, že se všichni jen bohapustě přetvařují ... Dělám to taky, dělá to každý ...

1.1.2013

Dal jsi mi pěstí ... a já do tmy šeptám: ,,Dej si ...''

1.1.2013

Tak nějak tomu našemu odloučení prostě nedokážu uvěřit ...

1.1.2013

Že vždycky nejdeme světlo na konci tunelu? ... mám strach, že můj tunel je kulatý ...

1.1.2013

Ano, přísahala jsem, že mě nikdy neuvidíš na dně ... ale nějak to prostě už nedokážu skrývat ...

1.1.2013

Už je to skoro rok, co jsem si všimla toho, jak jsi úžasný ... Ano, už to bude rok, co moje srdce opět šláplo vedle ...

1.1.2013

Někdy si říkám, že jsem na ten fb vůbec lezla..

1.1.2013

Za normálních okolností...doufala bych pevně, že jsi šťastný...Teď jsi mě však polil vařící vodou plné nenávisti a zlosti. A já věřím v to, že se trápíš!

1.1.2013

Vždycky mi říkali: ,, Život je krátký, užívej každej den, život je krásný ...'' S tím jděte do piče, všichni mi lhali ...


1.1.2013

Můj největší problém je v tom, že mám šílený strach ze změn ... Proto pořád padám ...
Osel

24. prosince 2012 v 16:36 Příroda

Osel


" Ušatá osobnost"
Historie:
 • LiDÉ HO POVAŽUJÍ ZA ZABEDNĚNÉ ZVÍŘE
 • Prý zahříval postýlku Ježíškovi
 • proto se o něm píše v Bibli a je znakem Vánoc
 • První zmínka o něm v Bibli je od krále Abrháma z Egypta
 • Byl to dopravní prostředek dokonce i v Mezotoponámii
 • Je potomkem Afrických oslů
 • Bez problémů zvládá dlouhou cestu
 • Není náročný zvládá déšť, teplo, , sucho
 • Podel odborníku má vynikající paměť a je prý stejně chytrý jako kůň
 • Symbol hlupáka jsme z něho udělali neprávem
 • Dokáže být vytrvalý a učendlivý
 • Je velmi zvědavý a společenský
Zajímavosti:
 • Spase všechno i dokonce bodláky
 • Potrpí se na suché a čisté seno
 • Vyhovují mu malé dávky jídla 4krít denně
 • V době vedra vypije až 30l vody
 • Z oslí kůže se vyrábí pergament

Kočky- domácí

23. prosince 2012 v 17:29 Příroda


Kočky


" Dokonalý predátor" • Stane se dokonalou přítelkyní, která vás bude doprovázet na každém rohu
 • Pokud jí nerozmazlíme tak nám i chytne sem tam i nějakou tu myšku


Po staletí po boku člověka:

" Jak se dorozumívají!


 • Kočky mají velkou škálu hlasovýh projevů
 • Jsou mistry ve vydávání zvuků
 • Jejich hlasový aprát je složitější než u o ostatních zvířat
 • Mají jeden pár navíc hlasivek tzv " nepravých hlasových vazů"
 • Proto můžou vydávat jiný zvuk při nádechu a výdechu
 • Kočky umějí vrčet, mňoukat, prskat, syčet
 • Svým hlasem jsou schopny vytvořit otázku, spokejonst a údiv


Žirafy

23. prosince 2012 v 17:18 Příroda


Žirafy


" Vzenešené dámy"

"


 • Málokteré zvíře má tak ladný krok jako žirafa
 • Patří mezi sudokopytníky
 • Pochazí z Afriky
 • Dožívá se 25let


Nejvyšší tvor:
" Víte že si žirafa vybírá partnera podle délky krku?"
 • Ten s delším a nejsilnějším krkem má totiž u žiraf největší šanci
 • Tak se rodí mláďata ještě s delším krkem než mají " rodiče"
 • Jen největším suchozemským tvoremVlci

23. prosince 2012 v 17:05 Příroda

Vlci


" Tanec s vlky"


Lovení:
 • Neloví pro zábavu
 • Útočí pouze když mají hlad
 • Získávání potravy stráví vlci třetinu života
 • K lovu jsou přizpůsobeny
Dokonalí lovci:
 • Vlčí smečka dokáže ulovit zvíře okolo 500kg
 • Upřednostňují společné lovení, proto aby bylo co nejméně zraněných
 • Jeden nebo několik vlků poutá pozornost, zatímco zbytek smečky své oěti obklíčí.
 • Pak v něm vyvolá paniku a donutí ho k běhu
 • Silnější zvířata utečou a opustí ty slabší
 • Na tento okamžik vlci čekají
vlčí smečka
Želvy

23. prosince 2012 v 16:22 Příroda

Želvy

" Ve vodě jsou jako doma" • Sladkovodní želvy bývají menší než mořské
 • jejich délka je asi komel 30 cm
 • Mají mezi prsty blány ( nikoliv ploutve)
 • Většinu času tráví ve vedě, ale také rádi se vyhřívají na sluníčku
 • Nejčastěji se chová želva nádherná
 • Želvy se dožívajího velkého věku
 • když si jí pořizujete domů tak musí mít velké akvárium
 • čím větší místo tim lepší

Želva nadherná

Zajímavosti - Vánoce

22. prosince 2012 v 19:25

Kdo kde naděluje

 • vánoční stromeček nemá velkou tradici ( v rodinách ho začali zdobit cukrovím, perníčkami)
 • Na dárky čekali děti i dospělí jako na MikulášE ( později se přesubul na Šzědrý den)
 • Z minulosti se dřží celodenní pust ( jí se Kuba muzika = povidlová pochoutka s medem)

vánoční kuba

Večeře

 • Hostina začíná až večer
 • Kapr, nemá taky velkou tradici
 • Začal se připravovat ve druhé polovine 19.století
 • Nejstarší dochovaní recept z roku 1810 připravovali kapra o 3 dny dříve
 • ke zvyku patří :
 • schovávání šupin
 • pouštění skořápek po vodě
 • rozkrjování jablíček

smažený kapr


vánoce tradice


Kde chodí:

Polsko:
 • Přísný pust
 • večer následuje 12 chodů jako měsiců
 • kromě boršče, zelňačky, houbové nebo rybí polévky nesmí chybět chléb a svěcené oplatky ( taštičky plněné škarky a zelím)
 • Poláci se více oblíbily jesličky
pierogi
Bulharsko:
 • slaví svátky až 6.ledna
 • na venkově j zvykem rozprostřít slámu
 • přednost dávají čočce, fazolím, rýži a zelí
 • místo vánoček pečou sladký kolečka z kynutého těsta
dárky pod stromeček jim nosí Děda Koleda
děda koleda
Řekové:
 • s oslavami začínají čtyřicet dní předem
 • pro tuto dobu servíjují christoposomo nebo Boží chléb
 • stromeček zdobí jenom někde
 • často ho nahrazije dřevená miska s výhonkybazalky
Řekové tradičně pečou vánoční koláč
christopsomo
boží chléb
Amerika:
 • Dárky nosí Santa Claus
 • pokažde je nosi v noci 24.12 na 25.12 bud do připravených punčoch u krbu, nebo do povlečení
 • stromeček strojí střídmě
 • potrpí se na jmelí
 • jejich hostiny se převážně odehrávají na terasách, parcích či pláži
 • do menu dávají kachnu, mořské plodym krocana, ěvěstkový pudink

Santa Claus
Zajímavosti:
 • v Itálii jsou dárky spojovány s Babbo Natale
babbo natale

 • Ve Švédsku nosí dárky přes rameno Jultomen :
vánoční dědeček
 • s doprovodem Julnissarů
připomíná svatého Mikuláše
jultomten

julnissarové


 • Ve Francii naděluje dárky Táta Vánoc " Pére Noel"
 • V Neměcku se Vánoce hodně podobají zěm našim
 • ježíška si představují jako staršího muže s rezavými vousy a vlasy

německé vánoce
 • V Brazílii říkají svému Ježíškovi Papai Noel
 • přijíždí z Gronska

Citáty II. z webu

17. prosince 2012 v 18:48 Citáty
16.12.2012
"Cítíš se špatně, tvé myšlenky směřují na její oči.
Připadá Ti to, jak ňákej zločin. Ta holka je tvoje droga, ona Tě ničí .
Jsi z ní prostě v piči..

16.12.2012


..že nějakou dobu nevyženu tvůj úsměv z hlavy..že dlouho nezapomenu na tvoje doteky... to vím jistě.


16.12.2012


Miluji Tě ... To nekrásnější, co vám kdo může říct ... Bohužel málokdo to říká srdcem ..


16.12.2012

Bylo to krásný, mohlo být i víc .. kdyby se nám nezačal někdo do toho plíst .

17.12.2012
Být věrný není povinnost, to je láska ..

15.12.2012


Když se zamiluješ a ostatní se ti to snaží rozmluvit a nebo alespoň tě uporoznit na to, že to dopadne špatně ... Vykašleš se na ně a jdeš si za svým .... Pak se to posere a ty zjistíš, že měli vlastně pravdu ...

17.12.2012

Jeden den tě miluje a druhý den se s tebou rozejde ... Tak tedy děkuji, Lásko za tvou upřímnost ...

17.12.2012

Jen silný člověk se dokáže usmívat se slzami v očích ... No, tak jsem v tom životě alespoň něco dokázala .

17.12.2012

KKDYŽ SI NAJDE JINOU ...
1. fáze po rozchodu - brečíš, dojde ti, že tvůj život vlastně nemá cenu, chceš se zabít
2. fáze - bože! to je kretén, jak se na mě mohl vykašlat ... nikdy nenajde holku, co ho bude milovat víc, jak já ...
3. fáze - nesnáším ho! debil, už ho nikdy v životě nechci vidět
4. fáze - začneš přemýšlet nad tím, kde jsi udělala chybu, že tě poslal do háje, začne ti chybět a zjistíš, že bez něho vlastně nemůžeš žít ...
5. fáze - jsi v koncích, v depresích ... měsíc, rok, dva ... no a pak ti dojde, že už nikdy nechceš milovat jinýho kluka .

17.12.2012

I když to bolí.. Někdy prostě musíš zatnout zuby a udělat něco co nechceš.
Protože víš, že je to tak správné..

17.12.2012

Pokud milujete někoho pro krásu, není to láska, ale touha. Pokud milujete někoho pro jeho inteligenci, není to láska, ale obdiv. Pokud milujete někoho pro jeho bohatství, není to láska, ale zájem. Ale pokud milujete někoho a nevíte ani proč, to je láska. ♥ :** *


18.12.2012

Říkáš že jsem ti zničila život? Víš kolik lidí odmítlo mě?!
-A taky žiju dál.

18.12.2012

Existují tiché slzy, které vidí jen ti, kteří tě milují ...

18.12.2012

Problém není v tom, že se ti bojím říct pravdu do očí, ale v tom že mi je při pohledu na tebe špatně ...

18.12.2012

Strašně chceš řešit můj život .. přitom o mně víš možná tak to, jakým autobusem jezdím do školy!

18.12.2012

Zase se zamilovat. Zase se zklamat. Zas lásku nabízet a zpátky nedostávat...a věřit že jednou, přijde ten pravý. A ty už nikdy..Nikdy nezměníš věci, co se jednou staly...

18.12.2012

Proč ji miluji ? Nevím, ale vím že jen s ní to sem já a že bez ní nechci být. Co na ni vidím? Nevím, ale vím že nic krásnějšího v nitru jsme neviděl a nenašel. Proč o ní sním ? Protože nic jiného nemůžu. :( :(

18.12.2012

Dělat pro ostatní maximum a nedostávat nic na oplátku...a přitom koukat na to, jak svině se mají dobře. . .


19.12.2012

Jsem člověk:
* Který vždy musí mít poslední slovo! *
* Který se trápí když vidí jak někomu stéká slza po tváři! *
* Který se vždy snaží pomoci, ale většinou skončí jako ten nejhorší! *
* Který kvůli chybě jakou udělal člověku, kterého má rád, nedokáže usnout! * :)

19.12.2012

štěstí je jen chvilkové období, kdy nám život dává čas se nadechnout před tím než nám pořádně přij * be ...

19.12.2012

Víš co je nejhorší na tom, si s tebou psát?
..Ta jistota a zároveň strach, že se zase měsíc, dva neozveš.. Kdo ví jestli ještě vůbec.

19.12.2012

Snažím se být co nejdýl/nejdál bez tebe. Není to pro to, abych Ti chyběla. Nevím ..snad pro to, abych si konečně mohla upřímně říct, že mi nechybíš..

19.12.2012

Ne ,nemám každý den krámy.
To já jen mám každý den tebe v hlavě, a to stačí..


19.12.2012

Hledáme k sobě stále cestu, tak proč nejsme spolu?. Protože žádná cesta už není ..


19.12.2012

Je špatně, když ještě dřív než to začne, myslíš na to,kdy to skončí..
Ale časem pochopíš, že je mnohem horší, nevěřit že to někdy vůbec skončí. Protože o to to pak bolí víc.

20.12.2012

Nejen dívky, ale i kluky třeba milovat :)

20.12.2012

A z velké Lásky zbylo akorát to, že už se ani nepozdravíme ...

20.12.2012

Ty me nesnasis. Ja te nesnasim. Kam jsme to dopracovali...


20.12.2012

Byla jsem šťastná,to jsem ještě nevěděla fakta.. Jenže ty už já dávno vím, a štěstí prostě nevidím.

20.12.2012


Nejvíce mě mrzí to, že jsi za tu dobu, co jsme byli spolu, jsi nepoznal ani to ... o co mi vlastně v životě jde ... to, jaká jsem ...

20.12.2012

Nikdy jsem nebyla silná holka, která všechno zvládá a se vším se vyrovná. Tak proč se na ni hrát? ..

20.12.2012

Vždycky budu mít dost sil na to, abych se smála do xichtu těm, co mi nejvíce ublížili ...

20.12.2012

I když mi naše společné chvíle dost chybí vím, že už bych je nechtěla nikdy vrátit zpátky ... Láska jednoduše vyhasla ... tak už to chodí a člověk nezmůže nic. V pořádku! ... Každý si jde svou vlastní cestou ... Kam ale zmizela tvoje důstojnost, charakter a cit? ... Ukončils to, jako by pro tebe to, co jsme prožili vůbec nic neznamenalo ... takže ... vlastně jsi mi dokázal, že to možná bylo celý jenom hra ... Proč ale?! Nechtěls být sám?!


20.12.2012

Na staré lásky nemusíš zapomínat ... Ty v nás zůstanou ... Stejně jako když píšeš knihu ... Jsi u jedné kapitoly, ale kdykoli si můžeš prolistovat, co jsi psal na minulých listech ... Není třeba pálit mosty a vše, co bylo, zahodit ... (Maty Čech)

22.12.2012
Kluk ti má rozmazat lesk na rty, né řasenku :)

22.12.2012

Srdce neumírá když přestane bít, umíra když už údery nemají význam.

22.12.2012

Miluji tě :* Neslibuji ti to navždy, ale pro teď, pro tuto chvíli jsi jediná a na ničem jiném nezáleží. :)

22.12.2012

-Mládí je nemoc, ze které se den ode dne uzdravujeme."
-Život je jen otevřít a zavřít oči. Je jen na tobě, co během té krátké chvíle uvidíš."
------
Kdyby šlo se znova narodit, brala bych to hned.
Znova prožít tu fázi života, kdy byl problém, jestli obléct barbie do růžových, nebo modrých šatů..
Spát v náručí v noci s tím, bo s tím plyšákem ..
Den se dostávat z 3ky v žákovské,protože to bylo fakt špatné.
Každý den k večeru hrávat schovky a další hry s celou partou ..
počítač? co to v té době bylo?..
Dát si první cigaretu, poprvé se opít..
Tak naivně si myslet, že to bezstarostné dítě budu pořád.
ale pak..
Den ode dne, to všechno ztrácet.
Ztrácet lidi, se kterýma jsem vyrůstala..
Měnit kamarády, a zjišťovat, že život není jen pohádka.
Být o něco chytřejší, ale v některých rozhodnutích zároveň hloupější jak malé dítě.
Sledovat, jak už tě některé věci/rozhodnutí prostě nebudou trápit jeden,dva dny..ale třeba roky.
Nebudeš po nocích moct usnout, protože tu nechceš být zítra.
Dívat se na to, jak tě nějaká osoba stahuje ke dnu a nic s tím neudělat ..
smutek zakrývat úsměvem, protože nemáš na výběr.
postupem času na všechno srát, protože už tě to fakt nebaví.
Někomu pomáhat, a dostávat za to rány pod pás.
pochopit, že- .. Jeden za všechny, každý sám za sebe".
Stále se usmívat na ty, co ti nejvíc ublížili a přitom trpět dvakrát tolik.
Začnou ti chybět ty časy, kdy jsi nemusel/a nic.
Nejprve Tě učili chodit a mluvit. -Teď tě učí sedět na prdeli a držet hubu."
I přes to všechno, se musíš po každém pádu zvednout, a jít dál..

23.12.2012

Dvojtečka a hvězdička není pusa.
Dvojtečka a závorka není úsměv.
Dvojtečka a déčko není smích.

Facebook není realita a realita je život.

23.12.2012

Ona: Si vysoký: (
On: A to je problém?
Ona: Ano ... neboť nedošáhnu na tvé rty a nemohu t'a políbí '.. :/
On: Ale dosáhnout na něco jiného ... Na něco co patří jen a jen tobě :))
Ona: Na co takového?
On: Na mé srdce, které slyšíš vždy když tě obejmu a které bije jen a jen pro tebe :) ♥

23.12.2012

Jsem v pohodě, jenom mám chuť té čupce rozbít hubu..

23.12.2012

Je zvláštní pocit, psát si s tebou bez ohledu na to, co bylo ..
Rozebrat všechno možné, jako kdysi.. Opět se tak přiblble usmívat na to, co píšeš))
Už jsem ani nedoufala , že ještě napíšeš..
Ale i přesto nejsem ráda, protože vím co bude následovat dál. -NIC

23.12.2012

Kdybych neměla srdce ... Bylo by vše o tolik snazší ... I přesto jsem za to ráda ... Bezcitní lidé totiž nikdy nepochopí podstatu života ...

23.12.2012

On: "Potřebuji pomoc!"
Ona: "Co se děje?"
On: "Poznal jsem 4 dívky a 3 z nich ma nazývají" Láska "!"
Ona: "Ty debil! ... A ta 4-tá?"
On: "Tu nadevše miluji a volá mě" Debil "..." ;) ♥ :) ♥
23.12.2012
Když píše→Rozjasní se mi úsměv← ♥♥
Když mě pozdraví →Hned se mi zlepší nálada← ♥♥
Když projde kolem mě a zavoní →rozplývám se← ♥♥
Když se mě dotkne →Je mi fuk co mi kdo řekne← ♥♥
Když ho miluji →Je mi jedno co říkají ostatní,hlavní je co říkám já a on← ♥♥

23.12.2012

My baby: Při čištění zubů se procházíme po domě, ve sprše si čteme nádoby od šampónů, smějeme se našich vlastních vtipům ještě před tím než jejich řekneme, tiskneme do dveří na kterých se píše hrubými písmeny vchod vedle, ptáme se CO? i když jsme rozuměli, nesnášíme když nám venku vítr rozfouká účes, díváme se 10 x za den do chladničky aniž bychom něco snědli, můžeme 10 x za sebou vidět 1 a tentýž film, musíme si volat na vlastní mobil aby jsme ho našli , můžeme koukat na hodiny a přesto nevíme kolik je hodin, otáčíme polštáře, abychom mohli ležet na studené straně, budík si nastavujeme na spíše abychom mohli déle ležet, večer když jdeme do postele počítáme kolik hodin můžeme ještě spát;)

23.12.2012

Místo toho, aby sis vážil toho, že tě mám tolik ráda i přes to, že jsi takovej debil ... tak mě radši pomlouváš kde můžeš .

23.12.2012

Věřím, že to, co mi píšeš je pravda... Ale na jak dlouho?

23.12.2012

Nejlehčí věc v životě je milovat někoho...
Ta těžší část je hledání někoho, kdo vám bude lásku opětovat.

23.12.2012

Dlouhý, prázdný večery, kdy stojí za to chcípnout ...

24.12.2012

Nesnáším,když se na někoho podívám a..chce se mi smát..A potom vypadám,jako ještě..větší
retard...

24.12.2012

‎3 roky jsem čekala než přijde správná doba ... To je dlouho, než jsem pochopila, že už se nejde zamilovat ...

25.12.2012

Ať na mě budeš sebe více hnusnej, ať mě budeš sebe více nesnášet ... Stejně Tě nepřestanu Milovat ... To vím jistě ...

25.12.2012

A když byly Vánoce a ostatní děti si přáli lego ... Tak já jsem si přála tvoji smrt ty hajzle ...

25.12.2012

"Chcete-li mě posuzovat, nebuďte se mnou, ale ve mně."
A. Mickiewicz

25.12.2012

Kdo si chce počíst..

Známe se už od dětství, a vždycky jsme stáli při sobě.
Tolik zážitků,co spolu máme my dvě, to prostě nejde spočítat.
Naše hlášky, výtlemy, procházky, kecy.. neznalo to mezí.
Věděli jsme o sobě úplně všechno, byli jsme jako jedna.
Byl prostě jen jeden člověk, který byl stejně ujetý, jako já. Který stejně myslel,chápal..
Který znal celý můj život, a rozuměl každé mé náladě..
A ten člověk jsi BYLA TY.
Když jsem se smála, smála ses taky. Když jsem brečela, brečela jsi taky.. Dalo se s tebou o všem mluvit).
S tebou ty nejlepší a zároveň největší průsery, které jsme vždycky prali optimisticky :D. Tolik času, kolik my jsme spolu trávili.. to bylo už víc než nenormální :D.. S tebou šlo všechno nějak líp)..
Bylo fajn mít člověka, na kterého jsem se mohla vždy obrátit.

25.12.2012

"Buď slušný k lidem kdy
ž jdeš nahoru; mohl bys je potkat až půjdeš dolů."
J.J.Osborne

25.12.2012

Dostali jste "perfektní" dárek k Vánocům? Na mě nemáte...
já dostala: "JE VE VZTAHU" ... ale vždyť mně je to jedno ;) Šťastné a Veselé prožití zbylých svátků tohoto roku ;)

25.12.2012

"Nic není víc matoucí než lidé, kteří rozdávájí dobré rady, ale sami jsou špatný příklad."
N.V.Peale

25.122.012

Ten trapný pocit, když vám někdo napíše že dostal tablet a zeptá se : ,,a co si ty dostala k Vánocům?" tak nemůžeš odpovědět ,,ponožky se vždycky hodněj" :(( :DD

25.12.2012

~ Našla jsem kluka který mě miluje iv neděli v teplákách, roztažený tričku, ne namalovanou a hysterickou :)

25.12.2012

Hněv může člověk v sobě potlačit, lásku však ne ..

25.12.2012

Chlapec , který skutečně miluje se nenechá svést jinou holkou ...
(platí i naopak)

25.12.2012

Mohly to být mé nejlepší Vánoce, díky tobě vím, že horšítjsem nezažila

25.12.2012

Promiň, ale bylo by mi mnohem lépe, kdybych tě prostě vymazala ze svého života.
25.12.2012
Štve mě, že Vánoce už nejsou to co bývaly..
Že je to pro mě prostě den jako každý jiný.
Že když se dívu zpátky, nejsou Vánoce, co bych nebrečela..
Můžou být dokonalé sebevíc.. ale VŽDYCKY tu budeš chybět TY.
Doufám, že se tam nahoře máš nejlíp jak to jde.♥ ale jsem přesvědčená, že mnohem líp než tady.

Citáty

15. prosince 2012 v 19:56
Nechci sedět doma na fb a čekat, než se přihlásí a napíšeš, chci být s tebou ... ♥